BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


GOSPODINE MILANOVIĆU !

Da bi se dividende i kapitalna dobit mogle oporezovati- treba ih najprije STVORITI U OVOJ
SIROTINJSKOJ DRŽAVI…! Ne mislite valjda i Vi da je HT – mjerilo države da bi zbog njih donosili
takvu glupu Odluku.

POKUŠAJTE OVAKO:
– smanjite izdatke za mirovinsko i zdravstveno – na minimum- potaknite rad poduzeća i stvaranje profita

– UKINITE PRIREZ- ionako služi samo za krpanje plaća i troškova administracije…
– RAZDVOJITE STOPE PDV-A …..na 3 grupe :
– 1 – najmanji za hranu- dječje potrepštine, knjige…
– 2- srednji za ostale potrebe… benzin, odjeća,automobili, režije,
– 3- najveći za bogataše / cigarete, vino, žene, jahte, mercedese….

KAD ZBROJITE KOLIKO IMATE NOVACA u Proračunu- ONDA GA PODIJELITE MEĐU SOBOM……
Ako nema dovoljno za sve …… najurite svu administraciju na ulicu, nek traži posao.



Gospođo pardonček, da niste adresu pogriješili????
Zokija se, zasad, još ne pita ništa. I jao si ga nama ako ga se ikada bude pitalo….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Jučer sam došla s mora. Šta ja ovo u državi? Kaos….mrzovoljstvo , depresija…?

Svi bi nešto htjeli promijeniti, ali izgleda, ako ne izađemo na ulice- ovaj HDZ se neće maknuti s vlasti….
Nema više smisla niti komentirati burzu. Sad ću reći rezignirano- nije ni burza svemu kriva, a ni
te jadne izmasakrirane dionice jadnih poduzeća koje se bore za opstanak.

Uopće se nemojte bojati za dionice, to što je ostalo- pokupovat će ko od šale…….

Kako ćemo se riješiti HDZ-a???? Oni jednostavno- odbijaju otići sa političke scene!!!!
Ne priznaju niti gubitke, niti će htjeti kulturno predati vlast drugima!

A oni koji misle s njima koalirati- kao ovi naivni seljaci stručnjaka Friščića- treba strogo
identificirati nakon izbora.
U kontaktu sa mnom morat će se svatko legitimirati- iz koje je stranke……
Ako ima bilo kakve veze sa HDZ-om………….ne družimo se više ni sekunde.Toliko o političkoj
kaotičnoj jeseni u Hrvatskoj. Ekonomske ionak -nema.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/debilizam-iz-banskih-dvora-nikakva-vlast-za-nikakvu-odluku,89440.html

Mislim da je sada svima jasno da sadašnja vlada samo kupuje vrijeme i odugovlači sa bilo kakvim mjerama kako bi osiguralo startne pozicije za izbore 2011.
Već slijedeće godine će pokrenuti investicijske projekte i podignuti BDP puno više od prosjeka u regiji , a na TV ćemo gledati nasmijana lice ljudi koji će hvlatiti tkz mjere koje su spasile RH.
A DUGOVE, koga briga za dugove ionako ćemo iste vraćati prodajom djedovine.

Zvuči nevjerojatno ali po meni HDZ će opet dobiti izbore jer je i dalje najbolji i najsposobniji u odnosu na ostale stranke u RH.
Jer da nije tako onda bi netko iz oporbe davno rekao kako, gdje , kamo i za Boga miloga zašto ovako činiti, ali očigledno nitko nije pokazao viziju i znanje i hrabrost da pokrene Hrvatsku.
Generalno samo je Čačić pokazao malo domišljatosti i vizionarstva da poditne prihode u proračunu ali on ni u oporbi nema podršku a kamoli će ga HDZ podržati.
Tako da su i njegove ideje otišle u vjetar, a svo znanje vrlih analitičara se svelo na rezanje troškova.
Bože sačuvaj, pa da je isto ok koristili bi te mjere U sad-U I NJEMAČKOJ.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Jučer sam došla s mora. Šta ja ovo u državi? Kaos….mrzovoljstvo , depresija…?

Svi bi nešto htjeli promijeniti, ali izgleda, ako ne izađemo na ulice- ovaj HDZ se neće maknuti s vlasti….

U kontaktu sa mnom morat će se svatko legitimirati- iz koje je stranke……
Ako ima bilo kakve veze sa HDZ-om………….ne družimo se više ni sekunde.


@miami
?

Vidim da ima problema u HR ali tvoj nacin pisanje je cudan.

Ljudi moraju da komuniciraju a misljenje (politicko,ekonomsko ili drugo) nesmije utjecati na tu komunikaciju.Problemi Hrvatske nisu po temelju razliciti od problema drugih drzava .
Razlika postoji u velicini problema ali jedan pametan narod moze i to sredit.

Nazalost vidim premalo sloge i volje za trazenje rjesenja.
Gdi su oni pametni ,kreativni i iskreni ljudi da se prime zadatka za to rijesiti?

Nemoj valjda kazat da ih nema u HR…posto onda nije lako za HR.

Problem sam u sebi … nije problem; posto uvjek ima mogucnost naci rjesenja.
Problem postane onog momenta kad nema kreativnih osoba za rijesiti "problem".

kad kreće "otvoreno" opet?
jel zna tko?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


kad kreće "otvoreno" opet?
jel zna tko?

9. mj. najvjerojatnije ali kakve koristi od toga kad u emisiju dovede 6 stalno istih ljudi i uključi 2 druga studija tak da od galame i gluposti pametnu riječ ne možeš čuti. Ja mislim da oni namjerno rade takvu koncepciju da stvar zamagle. Dok se ne potuku u studiju biti će ta šema.

who dares, wins

CROMANE….. država ima recimo 100 kuna. NIti 500, niti 47, nego 100.

Ako ne znaju posložiti državu u okviru svojih 100 kuna….. skidaj se s vlasti ODMAH – kako se
god zoveš i koji si god!!!!

To se zove upravljanje i dobro gospodarenje. Bilo gdje. U državi- firmi- obitelji.

U državi moraš raditi sa 5000 suradnika , a poduzeću sa recimo 50…a u obitelji sa 5 recimo.
Ako to ne znaš- NEMOJ VLADATI U DRŽAVI- NEMOJ IMATI PODUZEĆE- I NEMOJ IMATI OBITELJ.

Treba raDiti bez krađe- lopovluka i podvala. Da bi to mogao – moraš uz svoje sposobnosti
biti MORALAN ČOVJEK.

Nađimo 100-njak takvih u državi- posjednimo ih u Sabor za minimalnu plaću.To im mora biti čast.
Sjednice se nek održavaju subotom i poslijepodne. Svi ti ljudi nek rade usporedno na svojim
radnim mjestima u poduzećima, školama , uredima…

Država je uređena. Sva ministarstva staviti u jednu ZGRADU! Svaki na jedan kat..i dosta više
te glupe potrošnje proračunskog novca.
PREDSJEDNIKA staviti na vrh u jedan solidan apartman – da prima i radi sve što treba…
Što treba više?
A svi ostali JURIŠ NA POSAO ….. u poljoprivredu, industriju, maslinike, rudnike, brodogradilišta,
metalurgiju, tekstilnu industriju, prehranu, građevinu…male obrte…. i kuš!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


U državi moraš raditi sa 5000 suradnika , a poduzeću sa recimo 50…a u obitelji sa 5 recimo.
Ako to ne znaš- NEMOJ VLADATI U DRŽAVI- NEMOJ IMATI PODUZEĆE- I NEMOJ IMATI OBITELJ.

jel to vrijedi i za burzu?

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Lijepo je vidjeti da dionica ove firme pada i tako slab interes. Većina vas ne zna ali luke su jedni od najvećih zagađivača. A Luka Ploče je najveći zagađivač u Neretvanskoj županiji. Zbog profita i posla ljudi žmire na jedno oko i prave se da ne vide što Luka Ploče radi svim žiteljima tog neobično važnog eko sustava od kojeg živi velik broj obitelji. I sad još prijete i širenjem kapaciteta. Ljudi Neretve i Pločanskog kraja probudite se i ne gledajte samo uske interese i kratkotrajnu dobit, životi naraštaja ovise o vama. Već ste uništili turističke potencijale, uništavate i poljoprivredne resurse.Dokle?
Zato bojkot ovakvih monstruma zagađivača, ne kupovati njihove dionice i ne podržavati njihove takozvane projekte kojima samo žele profit a na leđima običnih ljudi. Pogledajte studiju neretvanskih polja i shvatiti ćete da je sad ili nikad za djelovanje. Ovo je jedna od tih protuhrvatskih firmi kojima je cilj samo profit i ništa drugo. Uništit će kompletnu županiju ako ih se ne zaustavi.
Živjeli

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Hrana je naš strateški interes a ne pretovar kineskog smeća.

Treba svakako izmjestiti ovog zagađivača iz najplodnije doline na Balkanu.

Ne znam još gdje bi bilo zgodno ali recimo otok Pag mi se čini idealan, tamo negdje nasuprot Lukovog Šugarja.

Tamo ionako ništa ne raste.

“A man's got to do what a man's got to do”

Ma pogledajte vi to nekada bogata Kalifornija će bankrotirati prije Ingre

http://www.cnbc.com/id/38827420

“A man's got to do what a man's got to do”

HZZO SE ISKAZAO ????????

Šta je sad? HZZO platio čak i malo više nego je trebalo po uobičajenom redu ??????

Nije vrag da će ipak u UGOVORENE ROKOVE ???? A možda jednog dana i u onih famoznih 60 dana?????

Ajde, zapnite , počnite rezati ta PRAVA BEZ POKRIĆA, SKIDAJTE LOŠE ZAKONE KO VRAPCE
SA PRAĆKOM…….. idemo za normalnim svijetom….. kasnimo!!!!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close