BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš su krasni ovi Beckamovi… koliko je kriza stisla evo i donji post kaže…
Što bi Thompson rekao: "Brate moj"

http://seebiz.eu/hr/seebiz-trend/sport/beckhamova-sestra-mora-traziti-socijalnu-pomoc,88654.html

26.11.2010 - Dan D




Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ja mislim da će biti upravo suprotno.Ako izdrži u provedbi mjera,ova Vlada će dobiti izbore!!!
Nisam član ni simpatizer HDZ-a,ali ova Vlada čini gotovo sve u okviru mogućeg za dobro
Hrvatske i ja je podržavam prije svega zbog predsjednice Kosor koja rješava probleme sa
susjedima i sigurno i brzo nas uvodi u EU
.
Pozdrav

ma neeee, nikad nismo ni pomislili da ste vi član/simpatizer HDZ-a [lol]
a sad se lijepo vratite u središnjicu i prenesite šefici da je nezadovoljstvo naroda sve veće i da je čeka burna i vruća jesen [bye]
[/quote]
Iz Vašeg istupa se nazire nesnošljivost prema različitim mišljenjima i stavovima.
Ja i dalje nemam veze s HDZ-om,osim što ću na parlamentarnim izborima za njih glasati po
prvi put.I nisam član niti jedne stranke.
Mislim da je SDP puno lošija opcija od HDZ-a za Hrvatsku.
"Kukuriku koalicija" je sama sebi najbolji jamac novog izbornog poraza.I drug Milanović,dakako.
Pozdrav
[/quote]
Uuuu svašta. Pa Mongoli, Tatari, Huni, Avari, Turci i Čerkezi, svi zajedno su bolja opcija od kradezea.
[/quote]
Onda mjenjajte narod ili državu. Mongolija ili Kavkaz bi očito bili po Vašoj mjeti.
Pozdrav

da li netko zna kaj se mora napisati u onaj jt trader (ona besplatna verzija ) da mi prikaze graf od dax-a? za većinu sam skužio ali za dax nikako. hvala unaprijed

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Dosad skoro pa neviđeni glas razuma iz Crkve. Ne mogu vjerovati da još ima ovako poštenih ljudi među njima. [thumbsup]

http://www.jutarnji.hr/tudman-je-korupcijom–unazadio-hrvatsku-za-nekoliko-desetljeca/879459/?pageNumber=1#page_1

who dares, wins

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Dosad skoro pa neviđeni glas razuma iz Crkve. Ne mogu vjerovati da još ima ovako poštenih ljudi među njima. [thumbsup]

http://www.jutarnji.hr/tudman-je-korupcijom–unazadio-hrvatsku-za-nekoliko-desetljeca/879459/?pageNumber=1#page_1


često pišu dobre članke.
ali ih većina dočeka na nož zbog predrasuda.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Sve to stoji,ali crkva je zakazala u to vrijeme svojom šutnjom!
Nije stala na stranu naroda nego pljačkaša i "domoljuba" i zbog toga je izmeđuostalog sve manje ljudi u crkvama! Lako je poslije bitke biti general i držat propovijedi!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Kako se olako pljuje i po Crkvi i po Tuđmanu… Kaže tip rat bi kraće trajao da nije bilo Tuđmana. To sigurno jer bi nas priklali ko zečeve. Volio bih vidjeti u situaciji pred Oluju da nije bilo Tuđmana pa da akciju protivnu svjetskoj volji mora dati Fulio Radin, Vesna Pusić ili Zoran Milanović. Pa ljudi jeste li vi normalni? Oko privatizacijske pljačke i ostalog se uglavnom slažemo ali rat? Pa gdje ste vi bili tih godina, jer da je netko od Vas bio dva dana di se gruvalo onda o Franji kao ratnom vođi ne bi shrao

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

a što volim kad pročitam ovo kako nas je franjo obranio. Ma gdje je on to držao pušku i bio na prvoj liniji, mislim ja da je on imao druga posla dok smo mi ratovali

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Dosad skoro pa neviđeni glas razuma iz Crkve. Ne mogu vjerovati da još ima ovako poštenih ljudi među njima. [thumbsup]

http://www.jutarnji.hr/tudman-je-korupcijom–unazadio-hrvatsku-za-nekoliko-desetljeca/879459/?pageNumber=1#page_1

Pošten je onaj tko gadi Tuđmana radi rata? Što ti znaš o Crkvi i o ljudima iz Crkve? Daj čovječe drži se ekonomskih tema tamo te rado čitam.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ma taj fratar ne zna što piše! Da nije bilo TUĐMANA ne bi ni on mogao pisati takve gluposti jer ga ne bi ni bilo!Srbi bi fratre rješili po kratkom postupku ka i iza drugog svjetskog rata!

[color=blue][/color]vizionar


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Dosad skoro pa neviđeni glas razuma iz Crkve. Ne mogu vjerovati da još ima ovako poštenih ljudi među njima. [thumbsup]

http://www.jutarnji.hr/tudman-je-korupcijom–unazadio-hrvatsku-za-nekoliko-desetljeca/879459/?pageNumber=1#page_1

Pošten je onaj tko gadi Tuđmana radi rata? Što ti znaš o Crkvi i o ljudima iz Crkve? Daj čovječe drži se ekonomskih tema tamo te rado čitam.
[/quote]
Ne ti sigurno znaš.

who dares, wins

GOSPODINE MILANOVIĆU !

Da bi se dividende i kapitalna dobit mogle oporezovati- treba ih najprije STVORITI U OVOJ
SIROTINJSKOJ DRŽAVI…! Ne mislite valjda i Vi da je HT – mjerilo države da bi zbog njih donosili
takvu glupu Odluku.

POKUŠAJTE OVAKO:
– smanjite izdatke za mirovinsko i zdravstveno – na minimum- potaknite rad poduzeća i stvaranje profita

– UKINITE PRIREZ- ionako služi samo za krpanje plaća i troškova administracije…
– RAZDVOJITE STOPE PDV-A …..na 3 grupe :
– 1 – najmanji za hranu- dječje potrepštine, knjige…
– 2- srednji za ostale potrebe… benzin, odjeća,automobili, režije,
– 3- najveći za bogataše / cigarete, vino, žene, jahte, mercedese….

KAD ZBROJITE KOLIKO IMATE NOVACA u Proračunu- ONDA GA PODIJELITE MEĐU SOBOM……
Ako nema dovoljno za sve …… najurite svu administraciju na ulicu, nek traži posao.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close