BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Veseli me kad su svi optimistični i najavljuju CROBI preko 2500 bodova, iako to prema trgovini na par dionica tako i izgleda, al obično znate kako to završava!!!

Vidim da Ameri i Evropske sjedinjene burze danas lagano potop, a mi nezaustavljivo rastemo, jel zna neko što se događa!!?? Hrvati izlaze iz krize!

PS Kako vam se uvažene kolege i kolegice čini za sada SF da uskoro kreće NUKLEARNI RAT?

PS Nemojte mi zamjerit na bombastičnom pitanju pod dojmom sam jedne bombe!

[thumbsup]


je je oce oce…
I baba vanga ce se vratit iz mrtvih…
Svi ti sto proricu su ustvari prorekli k..u labudovu..
Jedino je smrt sigurna…
NTNK sve koji vjeruju u te koji proricu sudbinu, babe vange, babe jage, babe jule, podrucja 51,ezoteričare,fatme nur đenet, brace, masone, šampione, avione i ostale drkalame

Daj se malo osvjestite, pa živite u 21. stoljeću a ne u srednjem vijeku, kad nisi smio tvrdit da je zemlja okrugla

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Da gospon DELUX ne živimo u Srednjem vijeku, niti u Viktorijanskom dobu, al niti onda nisu znali za atomske bombe!!!

ps O kakvim babama je riječ, ja napomenuo da sam naišao na jednu bombu, mislim kuži me muški dio populacije a vi pričate o nekakvim babama Hirošimkama!!!

PS Nemojte mješat opasne pojmove, nisam arheolog – njemu što je žena starija on se više zanima za nju..

LP i uspješno trgovanje

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

I mafije kakvu oni nikad imat neće

http://il.youtube.com/watch?v=FJFbkiCutvQ

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Veseli me kad su svi optimistični i najavljuju CROBI preko 2500 bodova, iako to prema trgovini na par dionica tako i izgleda, al obično znate kako to završava!!!

Vidim da Ameri i Evropske sjedinjene burze danas lagano potop, a mi nezaustavljivo rastemo, jel zna neko što se događa!!?? Hrvati izlaze iz krize!

PS Kako vam se uvažene kolege i kolegice čini za sada SF da uskoro kreće NUKLEARNI RAT?

PS Nemojte mi zamjerit na bombastičnom pitanju pod dojmom sam jedne bombe!

Ko ti na ovo kulju uvali, skupljali da dio po deo….
Pa da tebe nema (i Verdija) najsmješnija bi bila Crna kronika na 24 sata…
Zato evo stotka!!!!!!

[thumbsup]


je je oce oce…
I baba vanga ce se vratit iz mrtvih…
Svi ti sto proricu su ustvari prorekli k..u labudovu..
Jedino je smrt sigurna…
NTNK sve koji vjeruju u te koji proricu sudbinu, babe vange, babe jage, babe jule, podrucja 51,ezoteričare,fatme nur đenet, brace, masone, šampione, avione i ostale drkalame

Daj se malo osvjestite, pa živite u 21. stoljeću a ne u srednjem vijeku, kad nisi smio tvrdit da je zemlja okrugla
[/quote]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

kriza i kod bekema, viki nema za depilaciju i sva je rutava

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/beckhamovi-zbog-smanjivanja-troskova-podijelili-14-otkaza,89178.html


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ja mislim da će biti upravo suprotno.Ako izdrži u provedbi mjera,ova Vlada će dobiti izbore!!!
Nisam član ni simpatizer HDZ-a,ali ova Vlada čini gotovo sve u okviru mogućeg za dobro
Hrvatske i ja je podržavam prije svega zbog predsjednice Kosor koja rješava probleme sa
susjedima i sigurno i brzo nas uvodi u EU
.
Pozdrav

ma neeee, nikad nismo ni pomislili da ste vi član/simpatizer HDZ-a [lol]
a sad se lijepo vratite u središnjicu i prenesite šefici da je nezadovoljstvo naroda sve veće i da je čeka burna i vruća jesen [bye]
[/quote]
Iz Vašeg istupa se nazire nesnošljivost prema različitim mišljenjima i stavovima.
Ja i dalje nemam veze s HDZ-om,osim što ću na parlamentarnim izborima za njih glasati po
prvi put.I nisam član niti jedne stranke.
Mislim da je SDP puno lošija opcija od HDZ-a za Hrvatsku.
"Kukuriku koalicija" je sama sebi najbolji jamac novog izbornog poraza.I drug Milanović,dakako.
Pozdrav



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ja mislim da će biti upravo suprotno.Ako izdrži u provedbi mjera,ova Vlada će dobiti izbore!!!
Nisam član ni simpatizer HDZ-a,ali ova Vlada čini gotovo sve u okviru mogućeg za dobro
Hrvatske i ja je podržavam prije svega zbog predsjednice Kosor koja rješava probleme sa
susjedima i sigurno i brzo nas uvodi u EU
.
Pozdrav

ma neeee, nikad nismo ni pomislili da ste vi član/simpatizer HDZ-a [lol]
a sad se lijepo vratite u središnjicu i prenesite šefici da je nezadovoljstvo naroda sve veće i da je čeka burna i vruća jesen [bye]
[/quote]
Iz Vašeg istupa se nazire nesnošljivost prema različitim mišljenjima i stavovima.
Ja i dalje nemam veze s HDZ-om,osim što ću na parlamentarnim izborima za njih glasati po
prvi put.I nisam član niti jedne stranke.
Mislim da je SDP puno lošija opcija od HDZ-a za Hrvatsku.
"Kukuriku koalicija" je sama sebi najbolji jamac novog izbornog poraza.I drug Milanović,dakako.
Pozdrav
[/quote]

a iz vašeg nastupa više je nego očito glorificiranje HDZ-a i pripadnost istima, kao i demoniziranje oporbe. vaša stvar što ste član HDZ-a, pa ove bezbrojne afere HDZ-a nemojte uzimati k srcu, to su sigurno oporbene laži [bye]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

@cekic
Što se kriminala tiče on nema stranačke boje.
Od vatrogasnih vozila,Lenca i Riječkih tržnica i mnoge druge afere vezuju se za SDP.
HDZ ima svoje afere koje procesurira.
Vas očito muči što i osoba koja nije član HDZ-a i koja nije stranački obojena podržava Vladu!!!
Dragi kolega pa ovaj je narod birao gotovo 20 godina HDZ.Što po Vama treba mjenjati?
Možda narod?
HDZ ne glorificiram.On je jednostavno manje loše rješenje od SDP-a .
Pozdrav



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ja mislim da će biti upravo suprotno.Ako izdrži u provedbi mjera,ova Vlada će dobiti izbore!!!
Nisam član ni simpatizer HDZ-a,ali ova Vlada čini gotovo sve u okviru mogućeg za dobro
Hrvatske i ja je podržavam prije svega zbog predsjednice Kosor koja rješava probleme sa
susjedima i sigurno i brzo nas uvodi u EU
.
Pozdrav

ma neeee, nikad nismo ni pomislili da ste vi član/simpatizer HDZ-a [lol]
a sad se lijepo vratite u središnjicu i prenesite šefici da je nezadovoljstvo naroda sve veće i da je čeka burna i vruća jesen [bye]
[/quote]
Iz Vašeg istupa se nazire nesnošljivost prema različitim mišljenjima i stavovima.
Ja i dalje nemam veze s HDZ-om,osim što ću na parlamentarnim izborima za njih glasati po
prvi put.I nisam član niti jedne stranke.
Mislim da je SDP puno lošija opcija od HDZ-a za Hrvatsku.
"Kukuriku koalicija" je sama sebi najbolji jamac novog izbornog poraza.I drug Milanović,dakako.
Pozdrav
[/quote]
Uuuu svašta. Pa Mongoli, Tatari, Huni, Avari, Turci i Čerkezi, svi zajedno su bolja opcija od kradezea.

who dares, wins


@cekic
Što se kriminala tiče on nema stranačke boje.
Od vatrogasnih vozila,Lenca i Riječkih tržnica i mnoge druge afere vezuju se za SDP.
HDZ ima svoje afere koje procesurira.
Vas očito muči što i osoba koja nije član HDZ-a i koja nije stranački obojena podržava Vladu!!!
Dragi kolega pa ovaj je narod birao gotovo 20 godina HDZ.Što po Vama treba mjenjati?
Možda narod?
HDZ ne glorificiram.On je jednostavno manje loše rješenje od SDP-a .
Pozdrav

Tako je! 20 godina bira HDZ i 20 godina idemo sigurno u propast. To samo govori i pameti biraca. I slazem se da je HDZ manje lose rjesenje od SDP-a. S HDZ-om barem znamo da idemo u 5. brzini u propast, dok je sa SDP-om ta brzina enigma.

p.s.
Evo izgleda da cemo se uskoro moci pohvaliti da smo kao Norveska ili Svedska. Po visini PDV-a. Jest da nam je standard svjetlosne godine od njihovog, al nema veze barem cemo ih u necemu dostici
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/82769/PDV-raste-na-25-posto.html [tongue]



@cekic
Što se kriminala tiče on nema stranačke boje.
Od vatrogasnih vozila,Lenca i Riječkih tržnica i mnoge druge afere vezuju se za SDP.
HDZ ima svoje afere koje procesurira.
Vas očito muči što i osoba koja nije član HDZ-a i koja nije stranački obojena podržava Vladu!!!
Dragi kolega pa ovaj je narod birao gotovo 20 godina HDZ.Što po Vama treba mjenjati?
Možda narod?
HDZ ne glorificiram.On je jednostavno manje loše rješenje od SDP-a .
Pozdrav

Tako je! 20 godina bira HDZ i 20 godina idemo sigurno u propast. To samo govori i pameti biraca. I slazem se da je HDZ manje lose rjesenje od SDP-a. S HDZ-om barem znamo da idemo u 5. brzini u propast, dok je sa SDP-om ta brzina enigma.

p.s.
Evo izgleda da cemo se uskoro moci pohvaliti da smo kao Norveska ili Svedska. Po visini PDV-a. Jest da nam je standard svjetlosne godine od njihovog, al nema veze barem cemo ih u necemu dostici
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/82769/PDV-raste-na-25-posto.html [tongue]
[/quote]
kako se mjeri standard? Njihov standard je primarno visok kada idu va, ali doma ne mogu ni rakiju popit

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Tako je! 20 godina bira HDZ i 20 godina idemo sigurno u propast. To samo govori i pameti biraca. I slazem se da je HDZ manje lose rjesenje od SDP-a. S HDZ-om barem znamo da idemo u 5. brzini u propast, dok je sa SDP-om ta brzina enigma.

p.s.
Evo izgleda da cemo se uskoro moci pohvaliti da smo kao Norveska ili Svedska. Po visini PDV-a. Jest da nam je standard svjetlosne godine od njihovog, al nema veze barem cemo ih u necemu dostici
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/82769/PDV-raste-na-25-posto.html [tongue]


kako se mjeri standard? Njihov standard je primarno visok kada idu va, ali doma ne mogu ni rakiju popit
[/quote]

Upravo suprotno. Nikad nisam vidio takva opijanja vikendima ko tamo. I to uz zbilja bijesne cijene alkohola. Uostalom, o njihovom standardu imate x analiza meritornih agencija i institucija pa ako oni lazu…

New Report

Close