BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



HDZ je državu "vlastitim financiranjem" doveo na koljena. Kada bi u Hrvatskoj postojala pravda i razumni birači, HDZ više nikada ne bi smio na vlast. U uređenim državama opasne stranke zabranjuju, zaključuje komentator Dela Rok Kajzer.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Delo-Da-je-pravde-i-razumnih-biraca-HDZ-vise-nikada-ne-bi-na-vlast

hebote janezi jasnije vide situaciju kod nas nego mi sami…i ocito su je svjesni dok smo mi izgleda u kolektivnoj komi..cekamo da nas proglase klinicki mrtvima ;)..kao drustvo, ekonomski i financijski smo to vec odavno…
jedino sto radimo je komentirati i zaliti se po raznim forumima…kukati…i tu pocinjem od sebe..A NE PODUZIMAMO NISTA..i sad ce mnogi reci a sta poduzeti..BILO STO kazem..za pocetak probuditi se iz kome i trgnuti se a ne rezignirati i cekati cudo!

TREBAMO NEW DEAL!

laku noc Hrvatska…
[/quote]

najprije trebamo novu vladu, ovoj je vrijeme isteklo prije godinu dana i šlepa se na vlasti preko odbjeglog premijera sanadera!
ova jacina vlada nema legitimitet i u godinu dana uspjela je samo "postići" da smo jedina zemlja u okruženju koja još nije izašla iz krize i koja i dlaje ima pad BDP-a!!
koliki je očaj i rezignacija ulagača vidi se i po aktivnosti na forumu, sad dok pišem ovaj moj post je među prvima jutros na forumu [shocked]
[/quote]
Iako nisam član HDZ-a niti ću to ikada biti podržavam vladu Jadranke Kosor.
SDP,iako mi je svjetonazorski bliži,nema nikakav program.
Osim toga izbore su dobili 2000 (i moj glas) na predizbornim lažima.
Nisu ništa od toga realizirali osim što su strahovito zadužili i posvađali Hrvatsku.
Oni su puno lošija opcija za Hrvatsku.
Pozdrav

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

htio bih vas pitati pod kojim je ovdje nickom dr dip oecc bio mi je baš drag na business,,,,skužio sam dosta njih šta su tamo bili tko je to ,,,,onaj blog je otišao na kvasinu ,,,sviđao mi se šta nije bilo cenzure a i ovđek je zanimljivo moram priznati

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Nevjerovatno je licemjerje svih onih koji Vladi spočitavaju neodlučnost i nečinjenje vezano
za mjere protiv recesije.
Kad god Vlada provodi ili želi provesti koju antirecesijsku mjeru nailazi na strahoviti otpor interesnih skupina i oporbe.
Svi traže rezanja i uštede,ali kad se njih dirne reagiraju neprijateljski.
Čak se tvrdi da Vlada to radi jer će izgubiti izbore!!!
Ja mislim da će biti upravo suprotno.Ako izdrži u provedbi mjera,ova Vlada će dobiti izbore!!!
Nisam član ni simpatizer HDZ-a,ali ova Vlada čini gotovo sve u okviru mogućeg za dobro
Hrvatske i ja je podržavam prije svega zbog predsjednice Kosor koja rješava probleme sa
susjedima i sigurno i brzo nas uvodi u EU.
Pozdrav

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ja mislim da će biti upravo suprotno.Ako izdrži u provedbi mjera,ova Vlada će dobiti izbore!!!
Nisam član ni simpatizer HDZ-a,ali ova Vlada čini gotovo sve u okviru mogućeg za dobro
Hrvatske i ja je podržavam prije svega zbog predsjednice Kosor koja rješava probleme sa
susjedima i sigurno i brzo nas uvodi u EU
.
Pozdrav

ma neeee, nikad nismo ni pomislili da ste vi član/simpatizer HDZ-a [lol]
a sad se lijepo vratite u središnjicu i prenesite šefici da je nezadovoljstvo naroda sve veće i da je čeka burna i vruća jesen [bye]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ja mislim da će biti upravo suprotno.Ako izdrži u provedbi mjera,ova Vlada će dobiti izbore!!!
Nisam član ni simpatizer HDZ-a,ali ova Vlada čini gotovo sve u okviru mogućeg za dobro
Hrvatske i ja je podržavam prije svega zbog predsjednice Kosor koja rješava probleme sa
susjedima i sigurno i brzo nas uvodi u EU
.
Pozdrav

ma neeee, nikad nismo ni pomislili da ste vi član/simpatizer HDZ-a [lol]
a sad se lijepo vratite u središnjicu i prenesite šefici da je nezadovoljstvo naroda sve veće i da je čeka burna i vruća jesen [bye]
[/quote]
Uzo si mi iječ iz usta tj. iz tipkovnice [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


HDZ je državu "vlastitim financiranjem" doveo na koljena. Kada bi u Hrvatskoj postojala pravda i razumni birači, HDZ više nikada ne bi smio na vlast. U uređenim državama opasne stranke zabranjuju, zaključuje komentator Dela Rok Kajzer.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Delo-Da-je-pravde-i-razumnih-biraca-HDZ-vise-nikada-ne-bi-na-vlast

Prvo da se ogradim od HDZ i da kažem da nisu dobro vodili Državu to je valjda svakome jasno ali taj komentator pojma nema šta priča, pa šta je sa njihovom ekonomijom, pa oni su na koljenima i trenutna situacija im je gora od naše, imali su tri dana rata a mi smo se pet godina borila sa agresorm, trećina zemklje nam je bila pet godina okupirana, kolike smo ratne štete pretrpjeli pa da se to njima desilo danas ih vjerovatno više ne bi ni bilo karti, postali bi vjerovatno nečija kolonija, još da nisu članica EU danas bi bili dva metra ispod površine i da dalje ne nabrajam.

Gospodo Janezi dok smo se borili protiv Srba vi ste sa njima trgovali i razvijali svoju privredu i opet niste ništa napravili tu ste tek korak dva ispred nas, sramota je imati takvu prednost u stratu i sve prokockati a to nije radio HDZ, niti je HDZ vodio vašu Državu to ste sami napravili, izgleda da je nekima još Jugoslavija u glavi svoje pogreške svali na Hrvate jer oni su krivi za sve loše.
[/quote]
Što se rejtinga u regiji tiče, Slovenija ostaje na prvom mjestu sa rejtingom DB2c, a slijede je Italija (DB3a), Mađarska (DB4a), Albanija (DB4a), Makedonija (DB4b), Srbija (DB4d) i BiH (DB6a).
Kaj su i Talijani bili u ratu?

who dares, wins


Iako nisam član HDZ-a niti ću to ikada biti podržavam vladu Jadranke Kosor.
SDP,iako mi je svjetonazorski bliži,nema nikakav program.
Osim toga izbore su dobili 2000 (i moj glas) na predizbornim lažima.
Nisu ništa od toga realizirali osim što su strahovito zadužili i posvađali Hrvatsku.
Oni su puno lošija opcija za Hrvatsku.
Pozdrav

Kažu ljudi da se za vrijeme SDP-ove koalicije napokon počelo plaćati, a to je velika stvar. Prije je za HDZ-ove vladavine bio divlji zapad. Nitko nije plaćao, a naročito nisu plaćali podobni poduzetnici iz vladajuće stranke. Ovo sam čuo od ljudi koji nisu u strankama niti ih politika zanima. Gadi mi se i SDP, ali dobro su Janezi napisali da je HDZ stvarno prešao sve granice. Ta je stranka epicentar korupcije u Hrvata, a sada će se Jaca boriti protiv korupcije?!? Ne može ona gristi ruku koja je hrani, koja ju je postavila na vlast i dala joj stan. HDZ se raznim vrstama korupcije i održava na vlasti jer bi puno ljudi moglo izgubiti lažirane beneficije, virtualna dobro plaćena radna mjesta, a u pasivnijim krajevima ni nemaju izbora jer HDZ-ovi šerifi zbog oskudice imaju potpunu kontrolu nad sirotinjom.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Meni nisu jasne ove gledalice, naprimjer kod agram-brokera piše da je protrgovano sa 3,5 milijuna, dok ja mogu zbrojiti jedva pola milijuna prometa

obveznice su prosle

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

dok je nama druga Milanovića ne bojim se ja za HDZ

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Veseli me kad su svi optimistični i najavljuju CROBI preko 2500 bodova, iako to prema trgovini na par dionica tako i izgleda, al obično znate kako to završava!!!

Vidim da Ameri i Evropske sjedinjene burze danas lagano potop, a mi nezaustavljivo rastemo, jel zna neko što se događa!!?? Hrvati izlaze iz krize!

PS Kako vam se uvažene kolege i kolegice čini za sada SF da uskoro kreće NUKLEARNI RAT?

PS Nemojte mi zamjerit na bombastičnom pitanju pod dojmom sam jedne bombe!

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Veseli me kad su svi optimistični i najavljuju CROBI preko 2500 bodova, iako to prema trgovini na par dionica tako i izgleda, al obično znate kako to završava!!!

Vidim da Ameri i Evropske sjedinjene burze danas lagano potop, a mi nezaustavljivo rastemo, jel zna neko što se događa!!?? Hrvati izlaze iz krize!

PS Kako vam se uvažene kolege i kolegice čini za sada SF da uskoro kreće NUKLEARNI RAT?

PS Nemojte mi zamjerit na bombastičnom pitanju pod dojmom sam jedne bombe!

[thumbsup]


BABA VANGA?

New Report

Close