BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram bit korektan pa se pohvalit novim poslovnim podvizima [lol]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/farmaceutika/svajcarska-plasiman-lekova-na-bazi-kanabisa%3f,88586.html


Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Da ne bi bilo zabune, top 10 je prodavao na 1560-1580kn i pustio cijenu da se malo oporavi.
Evo i dokaz u prilogu. U proteklih 30-ak dana fondovi su kupili cca 30 komada dionica, a prodali preko 300kom. I to je činjenica koja se može provjeriti u SKDD.

Obrisan mi je post na ovaj replay?mozda sam bio preostar.so..redovno sam u skdd u knjizi dionicara lkpc,tvrdim da korisnik split009 iznosi lazi.napravio sam prijavu hanfi ovo nije prvi puta da iznosi neistine.
[/quote]
Kad se ispostavi istina, onda ti slijedi protutužba.
Kolega, ostat ćeš bez gaća, bio u dionici ili te ja tužio!
PROTUTUŽBA MOLIM!

26.11.2010 - Dan D

Ako mislite tužiti kolega, onda ću ja tužiti i Vas i portal http://www.mojedionice.com
gdje piše da je ZABA prodala preko 300kom i objavljena lista TOP10.
Nadalje kad vidim tko je većinski dioničar ovdje, a znamo kako su nagazili Tisak i utjerali ljudima strah u kosti bojim se i pomisliti gdje ovo ide.
Pa ovdje ima se šta prodavati desetljećima…..

26.11.2010 - Dan D


@dynamit
Da li se Vi smatrate "kvalificiranim sucem" koji će utvrditi što je istinito i namjerno!!!
Ako iznosi netočne podatke,napišite koji su i obrazložite!!!
Svaki sudionik foruma će "za sebe" zaključivati što je istinito,a što ne.
Ne treba nam "dežurni cenzor".
Pozdrav

Predivno rečeno kolega Bisakovi. Al dosta dioničara ovdje datira iz komunističkih vremena, kad su navaikli prijavljivati i susjede samo zato jer su ovi išli na vjeronauk.
Kome trebaju podaci nek mi se obrati na private pa nek me slobodno tuži!
Al nemojte pomisliti da ja nakon toga neću tužiti tu istu osobu, samo ja neću stati na isprikama već guram do kraja.

26.11.2010 - Dan D

Predivno rečeno kolega Bisakovi. Al dosta dioničara ovdje datira iz komunističkih vremena, kad su navaikli prijavljivati i susjede samo zato jer su ovi išli na vjeronauk.
Kome trebaju podaci nek mi se obrati na private pa nek me slobodno tuži!
Al nemojte pomisliti da ja nakon toga neću tužiti tu istu osobu, samo ja neću stati na isprikama već guram do kraja.

Pa đe si Barone …do stara [lol]
vidim da je amneza ostala ista, na Vdkt tučeš promet sa 3-4 nicka, još uvjek nisi skužio TA, sa svima se svađaš i prijetiš sve dok te moderatori ne ukinu…ali ti si nepoderiv i uvijek se reinkarniraš [lol] [lol] [thumbsup]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

HDZ je državu "vlastitim financiranjem" doveo na koljena. Kada bi u Hrvatskoj postojala pravda i razumni birači, HDZ više nikada ne bi smio na vlast. U uređenim državama opasne stranke zabranjuju, zaključuje komentator Dela Rok Kajzer.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Delo-Da-je-pravde-i-razumnih-biraca-HDZ-vise-nikada-ne-bi-na-vlast

who dares, wins

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


HDZ je državu "vlastitim financiranjem" doveo na koljena. Kada bi u Hrvatskoj postojala pravda i razumni birači, HDZ više nikada ne bi smio na vlast. U uređenim državama opasne stranke zabranjuju, zaključuje komentator Dela Rok Kajzer.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Delo-Da-je-pravde-i-razumnih-biraca-HDZ-vise-nikada-ne-bi-na-vlast

hebote janezi jasnije vide situaciju kod nas nego mi sami…i ocito su je svjesni dok smo mi izgleda u kolektivnoj komi..cekamo da nas proglase klinicki mrtvima ;)..kao drustvo, ekonomski i financijski smo to vec odavno…
jedino sto radimo je komentirati i zaliti se po raznim forumima…kukati…i tu pocinjem od sebe..A NE PODUZIMAMO NISTA..i sad ce mnogi reci a sta poduzeti..BILO STO kazem..za pocetak probuditi se iz kome i trgnuti se a ne rezignirati i cekati cudo!

TREBAMO NEW DEAL!

laku noc Hrvatska…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


HDZ je državu "vlastitim financiranjem" doveo na koljena. Kada bi u Hrvatskoj postojala pravda i razumni birači, HDZ više nikada ne bi smio na vlast. U uređenim državama opasne stranke zabranjuju, zaključuje komentator Dela Rok Kajzer.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Delo-Da-je-pravde-i-razumnih-biraca-HDZ-vise-nikada-ne-bi-na-vlast

Prvo da se ogradim od HDZ i da kažem da nisu dobro vodili Državu to je valjda svakome jasno ali taj komentator pojma nema šta priča, pa šta je sa njihovom ekonomijom, pa oni su na koljenima i trenutna situacija im je gora od naše, imali su tri dana rata a mi smo se pet godina borila sa agresorm, trećina zemklje nam je bila pet godina okupirana, kolike smo ratne štete pretrpjeli pa da se to njima desilo danas ih vjerovatno više ne bi ni bilo karti, postali bi vjerovatno nečija kolonija, još da nisu članica EU danas bi bili dva metra ispod površine i da dalje ne nabrajam.

Gospodo Janezi dok smo se borili protiv Srba vi ste sa njima trgovali i razvijali svoju privredu i opet niste ništa napravili tu ste tek korak dva ispred nas, sramota je imati takvu prednost u stratu i sve prokockati a to nije radio HDZ, niti je HDZ vodio vašu Državu to ste sami napravili, izgleda da je nekima još Jugoslavija u glavi svoje pogreške svali na Hrvate jer oni su krivi za sve loše.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



HDZ je državu "vlastitim financiranjem" doveo na koljena. Kada bi u Hrvatskoj postojala pravda i razumni birači, HDZ više nikada ne bi smio na vlast. U uređenim državama opasne stranke zabranjuju, zaključuje komentator Dela Rok Kajzer.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Delo-Da-je-pravde-i-razumnih-biraca-HDZ-vise-nikada-ne-bi-na-vlast

hebote janezi jasnije vide situaciju kod nas nego mi sami…i ocito su je svjesni dok smo mi izgleda u kolektivnoj komi..cekamo da nas proglase klinicki mrtvima ;)..kao drustvo, ekonomski i financijski smo to vec odavno…
jedino sto radimo je komentirati i zaliti se po raznim forumima…kukati…i tu pocinjem od sebe..A NE PODUZIMAMO NISTA..i sad ce mnogi reci a sta poduzeti..BILO STO kazem..za pocetak probuditi se iz kome i trgnuti se a ne rezignirati i cekati cudo!

TREBAMO NEW DEAL!

laku noc Hrvatska…
[/quote]

najprije trebamo novu vladu, ovoj je vrijeme isteklo prije godinu dana i šlepa se na vlasti preko odbjeglog premijera sanadera!
ova jacina vlada nema legitimitet i u godinu dana uspjela je samo "postići" da smo jedina zemlja u okruženju koja još nije izašla iz krize i koja i dlaje ima pad BDP-a!!
koliki je očaj i rezignacija ulagača vidi se i po aktivnosti na forumu, sad dok pišem ovaj moj post je među prvima jutros na forumu [shocked]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Ti slovenci se malo kurče bez veze, eto oni nisu imali ADZ pa su u istoj kori od banane kao i mi koji smo imali ADZ. pa ako mogu neka nam to objasne? eto bez da spominjemo rat i ratne štete koji iznose 20-40 milijardi dolara. stvar je u tome da su političari svugdje isti drek od ljudi [tongue]

“A man's got to do what a man's got to do”


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



HDZ je državu "vlastitim financiranjem" doveo na koljena. Kada bi u Hrvatskoj postojala pravda i razumni birači, HDZ više nikada ne bi smio na vlast. U uređenim državama opasne stranke zabranjuju, zaključuje komentator Dela Rok Kajzer.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Delo-Da-je-pravde-i-razumnih-biraca-HDZ-vise-nikada-ne-bi-na-vlast

hebote janezi jasnije vide situaciju kod nas nego mi sami…i ocito su je svjesni dok smo mi izgleda u kolektivnoj komi..cekamo da nas proglase klinicki mrtvima ;)..kao drustvo, ekonomski i financijski smo to vec odavno…
jedino sto radimo je komentirati i zaliti se po raznim forumima…kukati…i tu pocinjem od sebe..A NE PODUZIMAMO NISTA..i sad ce mnogi reci a sta poduzeti..BILO STO kazem..za pocetak probuditi se iz kome i trgnuti se a ne rezignirati i cekati cudo!

TREBAMO NEW DEAL!

laku noc Hrvatska…
[/quote]

najprije trebamo novu vladu, ovoj je vrijeme isteklo prije godinu dana i šlepa se na vlasti preko odbjeglog premijera sanadera!
ova jacina vlada nema legitimitet i u godinu dana uspjela je samo "postići" da smo jedina zemlja u okruženju koja još nije izašla iz krize i koja i dlaje ima pad BDP-a!!
koliki je očaj i rezignacija ulagača vidi se i po aktivnosti na forumu, sad dok pišem ovaj moj post je među prvima jutros na forumu [shocked]
[/quote]
Imam osjećaj da ovo piše polupismeni drug Milanović ali znam da se on ne diže tako rano jer je debilna ljenčina. Nisam hdezeovac ali sdp je pokazao svoju sposobnost u svom mandatu. Toliko o tome!

[color=blue][/color]vizionar


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

HDZ je državu "vlastitim financiranjem" doveo na koljena. Kada bi u Hrvatskoj postojala pravda i razumni birači, HDZ više nikada ne bi smio na vlast. U uređenim državama opasne stranke zabranjuju, zaključuje komentator Dela Rok Kajzer.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Delo-Da-je-pravde-i-razumnih-biraca-HDZ-vise-nikada-ne-bi-na-vlast

Prvo da se ogradim od HDZ i da kažem da nisu dobro vodili Državu to je valjda svakome jasno ali taj komentator pojma nema šta priča, pa šta je sa njihovom ekonomijom, pa oni su na koljenima i trenutna situacija im je gora od naše, imali su tri dana rata a mi smo se pet godina borila sa agresorm, trećina zemklje nam je bila pet godina okupirana, kolike smo ratne štete pretrpjeli pa da se to njima desilo danas ih vjerovatno više ne bi ni bilo karti, postali bi vjerovatno nečija kolonija, još da nisu članica EU danas bi bili dva metra ispod površine i da dalje ne nabrajam.

Gospodo Janezi dok smo se borili protiv Srba vi ste sa njima trgovali i razvijali svoju privredu i opet niste ništa napravili tu ste tek korak dva ispred nas, sramota je imati takvu prednost u stratu i sve prokockati a to nije radio HDZ, niti je HDZ vodio vašu Državu to ste sami napravili, izgleda da je nekima još Jugoslavija u glavi svoje pogreške svali na Hrvate jer oni su krivi za sve loše.
[/quote]

E moj barba, ovakove isprike slušam već 10 godina i zaozbiljno mi se od tih pizdarija stvara proljev. Ideja da u maloj državi mora biti 200-tinjak obitelji koje će vući sve ostalo je nakaradna i točka. Hebote zašto baš 200. Što ne 127 npr. Hoću reću kojom metodom izračuna se došlo do brojke oko 200?
Kolićina pripuza koji su nekome u datom trenutku mogli viriti iz guzice.
Uostalom autor u Delu je sasvim dobro u dvije rečenice pogodio problematiku. A uostalom ja bi jako volio da nam je naša zemlja u hurcu kao Slovenija. Tek što bi njihove poreze volio. A tek ove svakodnevne cijene svega, ma da ne pričam. Prošle godine sam u poslovne svrhe prevalio cca 18000 km po hrvatskim autocestama, ne moram spomenuti valjda slovensku godišnju vinjetu i novčani ekvivalent ovih 18000 km.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

New Report

Close