BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


splite 009 @ moja podrska….neka vidi malo kako je ,kad se naleti na tvrd orah [thumbsup]

Tvrd orah moze dati nesto positivno (dobar plod)…sve ostalo je budalastina

Onaj pametan cini po izreki :

"Never Argue With A Fool – They Will Drag You Down To Their Level, Then Beat You With Experience!"

Cromane…

Pusti splita_malog, nije on kriv, krive su gljive

Nazalost, to ti je surova stvarnost velike vecine mladih u tom dalmatinskom lijepom gradu.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Cromane…

Pusti splita_malog, nije on kriv, krive su gljive

Nazalost, to ti je surova stvarnost velike vecine mladih u tom dalmatinskom lijepom gradu.


A tebi je kriv JOHHNY B koji te pošteno ošišao, ha ha

26.11.2010 - Dan D


Splite_mali…ti ne dosaduje toliko pisati

A tko tebe vuče za jezik? Šta se ti miješaš u tuđe rasprave?
Kako si rekao, Crobi 1600, pa jel ti vidiš da si pogriješio samo 280 bodova

26.11.2010 - Dan D


Splite_mali…ti ne dosaduje toliko pisati (i trositi energiju) o Deluxu i vasoj medusobnoj borbi ?

Pa meni kolega to nije trošenje energije, dapače više vrsta zabave.

26.11.2010 - Dan D

Pozdrav prijatelju JOHNY-B ma gdje god on bio sada!

26.11.2010 - Dan D

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


@sandokan

Protivim se oštro svakom vidu cenzure.
To je recidiv nekih bivših vremena za koja se nadam da se više nikada neće vratiti.
Vaše pretnje prijavama su naprosto smješne!!!
Za što ćete čovjeka prijaviti?Što ima drugačije mišljenje od Vas?
Odgovorite mu argumentima ako ih imate,a ne silom.
Za to i služi ovaj forum.Zar ne!!!
Pozdrav

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



@sandokan

Protivim se oštro svakom vidu cenzure.
To je recidiv nekih bivših vremena za koja se nadam da se više nikada neće vratiti.
Vaše pretnje prijavama su naprosto smješne!!!
Za što ćete čovjeka prijaviti?Što ima drugačije mišljenje od Vas?
Odgovorite mu argumentima ako ih imate,a ne silom.
Za to i služi ovaj forum.Zar ne!!!
Pozdrav

Ti ga još opravdavaš?! Pa većina članova foruma ne podnosi njegovo pisanje i analize, postaje predmet izrugivanja i sprdnje. Prijavit ću ga da svjesno i namjerno laže o osjetljivim stvarima (iako sumnjam da na ikog može utjecat njegovo pisanje), jer je lik naprosto dosadan. Ne prijetim ja silom, a za argumente se obrati njemu, pošto iznosi gomilu neistinitih činjenica bez pokrića.


Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



@sandokan

Protivim se oštro svakom vidu cenzure.
To je recidiv nekih bivših vremena za koja se nadam da se više nikada neće vratiti.
Vaše pretnje prijavama su naprosto smješne!!!
Za što ćete čovjeka prijaviti?Što ima drugačije mišljenje od Vas?
Odgovorite mu argumentima ako ih imate,a ne silom.
Za to i služi ovaj forum.Zar ne!!!
Pozdrav

Ti ga još opravdavaš?! Pa većina članova foruma ne podnosi njegovo pisanje i analize, postaje predmet izrugivanja i sprdnje. Prijavit ću ga da svjesno i namjerno laže o osjetljivim stvarima (iako sumnjam da na ikog može utjecat njegovo pisanje), jer je lik naprosto dosadan. Ne prijetim ja silom, a za argumente se obrati njemu, pošto iznosi gomilu neistinitih činjenica bez pokrića.

[/quote]
Tko ga opravdava!!! Što bi Vi? Inkviziciju?
Vi svojim pisanjem pokazujete nesnošljivost prema svakom tko drugačije misli.
Splićo često iznosi "stvari" s kojima se ni ja ne slažem,ali ja mu se "suprostavim" argumentima.
Vaš stav o zabrani pisanja je apsolutno neprihvatljiv i štetan.
Ako iznosi neistinite činjenice ,Vi iznesite istinite.
Zašto se "bojite" njegovog pisanja?
Pozdrav


Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



@sandokan

Protivim se oštro svakom vidu cenzure.
To je recidiv nekih bivših vremena za koja se nadam da se više nikada neće vratiti.
Vaše pretnje prijavama su naprosto smješne!!!
Za što ćete čovjeka prijaviti?Što ima drugačije mišljenje od Vas?
Odgovorite mu argumentima ako ih imate,a ne silom.
Za to i služi ovaj forum.Zar ne!!!
Pozdrav

Ti ga još opravdavaš?! Pa većina članova foruma ne podnosi njegovo pisanje i analize, postaje predmet izrugivanja i sprdnje. Prijavit ću ga da svjesno i namjerno laže o osjetljivim stvarima (iako sumnjam da na ikog može utjecat njegovo pisanje), jer je lik naprosto dosadan. Ne prijetim ja silom, a za argumente se obrati njemu, pošto iznosi gomilu neistinitih činjenica bez pokrića.

[/quote]
Tko ga opravdava!!! Što bi Vi? Inkviziciju?
Vi svojim pisanjem pokazujete nesnošljivost prema svakom tko drugačije misli.
Splićo često iznosi "stvari" s kojima se ni ja ne slažem,ali ja mu se "suprostavim" argumentima.
Vaš stav o zabrani pisanja je apsolutno neprihvatljiv i štetan.
Ako iznosi neistinite činjenice ,Vi iznesite istinite.
Zašto se "bojite" njegovog pisanja?
Pozdrav

Malo sam našao vremena, pa odlucio da se prisjetimo nekih ne tako davnih dogadjaja na hdel-u

Naš kolega Split, poznat i po nadimku Gljivar je na 294 kune odlucio braniti Hdel i garantirao da nece pasti ispod te cijene…iako sam ga ja naravno upozoravao da bježi od te dionice…

Danas je hdel 150 kn, dakle Gljivar je izgubio 50 % do sada na hdelu

Evo i dokaza

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

Hmmmm

Matija lalić

Sjecas se kad si prodao ledo po 5500 i kupio zvzd po 5000
Vidiš kakvu si svinjariju napravio..

Drugi put pazi što "grupo" piše

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close