BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega barba stari, da Vi imate 100 dionica, da ćete dobiti novih 100 (7x po godini staža i 15 g. prosjek) po 400kn, da li bi prodavali postojećih 100 komada po 16xx kunića?
Barba moj, pa kad si prodao LKPC vikao si kako je to loša firma, kako ne valja ništa…
A sad, kad si kupio rado bi opet prodao po 1800kn???
Graf kaže ništa od toga!!!

26.11.2010 - Dan D


Kolega barba stari, da Vi imate 100 dionica, da ćete dobiti novih 100 (7x po godini staža i 15 g. prosjek) po 400kn, da li bi prodavali postojećih 100 komada po 16xx kunića?
Barba moj, pa kad si prodao LKPC vikao si kako je to loša firma, kako ne valja ništa…
A sad, kad si kupio rado bi opet prodao po 1800kn???
Graf kaže ništa od toga!!!

I opet ovaj laže, iako sam mu lijepo linkao gdje piše da su sami radnici tražili da imaju zabranu 5-5 godina zabranu prodaje dionica, ovaj opet piše da će prodavati po 1 600.
Kolega split009jr, dajte prestanite više lagati.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


sami radnici tražili da imaju 5 godina zabranu prodaje dionica, ovaj opet piše da će prodavati po
1 600.

Ne govorim o novim dionicama, već postojećim! S prodanim dionicama kupit će nove i ostat će im CASHA… tako to ide kolega PLAVI, zašto ste sekirate kad slijedi rast???

26.11.2010 - Dan D



sami radnici tražili da imaju 5 godina zabranu prodaje dionica, ovaj opet piše da će prodavati po
1 600.

Ne govorim o novim dionicama, već postojećim! S prodanim dionicama kupit će nove i ostat će im CASHA… tako to ide kolega PLAVI, zašto ste sekirate kad slijedi rast???

[/quote]

Neka vam se javi, ili pitajte kolegu yohnnya koji je radnik Luke Ploče kako tu stoje stvari, pa čete vidjeti kakve gluposti pišete.
Radnici čak i da prodaju i krenu prodavati, nemaju toga puno, vi mislite da su radnici Luke Ploče bogataši koji imaju parsto dionica svaki?
Odite u knjigu dioničara i pogledajte koliko imaju dionica svi ispod top 10 i kako brzo se dođe do stadija gdje netko ima 100 ili manje dionica.
Ja sam dioničar Luke Ploče i kao i u sve dionice do sada u kojima sam bio, vrlo sam dobro upučen u sve što se događa, što se za vas ne bi moglo reći, naprotiv, pišete protiv dionice samo da bi zadovoljili vlastiti ego koji je dobrano narušen vlastitim promašajima, a upravo ste to i vi – jedan veliki PROMAŠAJ.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

SPX 1.130 ide to UP

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne znam čemu toliki stres kolega PLAVI?
Možda da sam napisao da sam uzeo 30kom LKPC i da sad priželjkujem i vidim na grafu cijenu 2400kn, možda bi Vam tada odgovarao????
Jedini promašaj je bilo danas ne prodavati, a isto tako i sutra…
a bit će Vam jasnije kroz koji dan…. Opet imamo DEAD CAT BOUNCE i naravno opet strmokliz dolje!

26.11.2010 - Dan D

Koliko se sjećam svojih postova kad sam ja uzimao, na cijeni 1200kn onda su me svi pljuvali i govorili kako će to dolje… Kad drukam na rast ne valja, kad drukam na pad ne valja.
E ljudi, pa tko bi vas sve zadovoljio?
Kolega PLAVI okrenite se ženskom rodu ako tražite zadovoljštinu!
To vrijedi za nas ostale muškarce pa mislim da bi mogli i Vi probati.

26.11.2010 - Dan D


Uostalom kolega PLAVI, sad se kupuju fundamentalno jeftine dionice firmi za koje vjerujete i znate da će opstati: tipa Viro, JDPL, IGH, Tehnika, Zvečevo, HDEL,… a ne LKPC koja je na 3-4 booka.
Čitajte kolega PLAVI, čitajte!

Od kada je to lkpc na 4 booka…
Vjerojatno ce biti kada cijena ode na 3500, ali sada još nije

A ti si izgleda opet navalio na gljive ko svinja na napoj, pa haluciniraš..
Prestani s time, a ako ti se baš toliko jedu gljive onda jedi šampinjone, bukovace, vrganje…mani se tih od kojih haluciniraš….

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega PLAVI okrenite se ženskom rodu ako tražite zadovoljštinu!
To vrijedi za nas ostale muškarce pa mislim da bi mogli i Vi probati.


Ti si se našao o tome pisat..
Koji si se vrag onda okrenuo gljivama?
Valjda od njih haluciniraš, pa ti muški izgledaju kao žene [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega splite

Vidimo i ja i drugi forumaši da ne ide pismeno, pa cemo pokusati sa slikom…
Ipak slika govori više od 1000 rijeci…
Nemojte je shvatiti doslovno…šampinjone, vrganje, bukovace i ostale jestive gljive mozete jesti, poruka se odnosi na ludare, halucinogene, one koje vi svakodnevno tamanite

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Presmiješni ste kolega Delux, izgubite 85.000kn na ULPL i još glumite poznavatelja TA.
Pa kolega Deluksić nemate znanje. Pa zar itko normalan može izgubiti 85.000kn u samo 20 dana???
Prije bi rekao da ste Vi se dobro najeli ludih gljiva dok je ULPL bio na 730kn.

26.11.2010 - Dan D

Kolega splite

Opet vam nije dobro…
strašno ste nervozni od kada sam vam odbio posuditi novac za krpanje gubitaka na marginu, pa izmišljate da sam izgubio nekakav novac na ulpl…

Još se služite kojekakvim lažiranjem podataka da je lkpc na 4 booka…
prestanite s gljivama i intravenoznim napajanjem, vidite da vam se mozak pretvara u kašu…

Još nešto

Cemu takve uvredljive poruke na pm?
Ljepilo koje ste kupili za odljepljene cipele služi za ljepljenje cipela, a na uputama vam piše da nije za jelo i da je strogo zabranjeno udisanje…
A vi se navukli na lepak ko mrav na secer…
Stvarno ste nerazumni….
Jucer sam hodao Splitom i vidio grupicu momaka i djevojaka…milina, sportaši, pucaju od zdravlja, ponos za grad Split i za Hrvatsku…
A vi, što vi radite?
Lepak i gljive…najlakše je tako, zabit njušku u vrecicu s ljepilom i idemo, inhalacija…a za veceru opalit po ludim gljivama i tako svaki dan…pa kuda vi idete, kuda plovi vaš brod…

Ako treba pomoci, skupit cemo lovu, evo ja vam poklanjam par tisuca kuna za lijecenje od gljiva, samo nemojte ih spiskat na inhalate i opijate…
Pogledajte se u ogledalo…jel vi vidite na sta licite od tih gljiva?
Pa vi i caj kuhate od njih, jedva cekate da vas zaboli grlo pa da udarite po caju od ludara..
e moj tovare, nes tako daleko dogurat….
krajnje ti je vrijeme da prestaneš s tim porocima, jer bi vec sutra , ako vec i nije , moglo biti prekasno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close