BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Ako kolega Splićo vjeruje da če dionica ići UP,onda sa velikom sigurnošću možemo pretpostaviti da će
padati!!!
On je jednostavno "rekorder krivih procjena".
Pozdrav

Nemoj tako, pogodio je odbijanac na Hajduku ;-P
p.s
Moderator nemoj odmah brisati

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Premješteno iz teme: NVBA (Nava banka d.d.)

evo mog trećeg i zadnjeg pokušaja da raskrinkam spregu uprave nvba i privilegiranog dioničara.
dosad sam objavio presliku stečajne potvrde s imenom firme – bila je brisana,
samo tekstualni sadržaj potvrde – bila je brisana,

ovaj puta dajem scan potvrde samo s inicijalima tvrtke – valjda ne bu opet brisano [rolleyes]
(a referira se na moju objavu od 25.07.10. | 16:25)

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)


kolega lanica, vidim da nemate pojma o o stečajnom postupku pa mi je malo teže raspravljati s vama.

da pojednostavnimo, stečajni upravitelj ima pred sobom dionicu i mora ju prodati. stečajni postupak je hitan postupak i mora se djelovati. vjerovnici žele novce!
može ju prodati po 90kn nekom svom pajdi i imati će 100 vjerovnika za vratom zašto je prodao nešto za 90 ako je mogao dobiti više, jer svi oni znaju da to vrijedi više,
ili
će se odlučiti prodati svih 25% na javnoj dražbi, a tada dolazi do obveze preuzimanja, pa ćega opet netko pilat zašto nije smanjio pakete na 5%, drugi na 7%, i samo problemi
ili
postoji zalog neke banke na svim dionicama što će opet u konačnosti dovesti do rasprodaje
ili
će lijepo počet prodavat na zse i boli ga briga. nema mu tko za prigovorit, a još manje ga tužit da je pogodovao kupcu.
cilj stečajnog upravitelja preventa nikako čuvanje cijene adpl,
boli njega briga za vas kolega lanica


[shocked] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)


kolega lanica, vidim da nemate pojma o o stečajnom postupku pa mi je malo teže raspravljati s vama.

da pojednostavnimo, stečajni upravitelj ima pred sobom dionicu i mora ju prodati. stečajni postupak je hitan postupak i mora se djelovati. vjerovnici žele novce!
može ju prodati po 90kn nekom svom pajdi i imati će 100 vjerovnika za vratom zašto je prodao nešto za 90 ako je mogao dobiti više, jer svi oni znaju da to vrijedi više,
ili
će se odlučiti prodati svih 25% na javnoj dražbi, a tada dolazi do obveze preuzimanja, pa ćega opet netko pilat zašto nije smanjio pakete na 5%, drugi na 7%, i samo problemi
ili
postoji zalog neke banke na svim dionicama što će opet u konačnosti dovesti do rasprodaje
ili
će lijepo počet prodavat na zse i boli ga briga. nema mu tko za prigovorit, a još manje ga tužit da je pogodovao kupcu.
cilj stečajnog upravitelja preventa nikako čuvanje cijene adpl,
boli njega briga za vas kolega lanica


isuse dragi bože…ti si notorna neznalica ( pisao bi ti ja svašta drugo alimoderator ne da) ovo nije istina…reko sam ti primi se motke jer za drugo nisi…e suze mi cure kakvih likova ima [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ti mora da si nekidrugi nick od splita ili onog feđe ili nekog od njih…znanje je isto-NEMA GA [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)

kolega lanica, vidim da nemate pojma o o stečajnom postupku pa mi je malo teže raspravljati s vama.

da pojednostavnimo, stečajni upravitelj ima pred sobom dionicu i mora ju prodati. stečajni postupak je hitan postupak i mora se djelovati. vjerovnici žele novce!
može ju prodati po 90kn nekom svom pajdi i imati će 100 vjerovnika za vratom zašto je prodao nešto za 90 ako je mogao dobiti više, jer svi oni znaju da to vrijedi više,
ili
će se odlučiti prodati svih 25% na javnoj dražbi, a tada dolazi do obveze preuzimanja, pa ćega opet netko pilat zašto nije smanjio pakete na 5%, drugi na 7%, i samo problemi
ili
postoji zalog neke banke na svim dionicama što će opet u konačnosti dovesti do rasprodaje
ili
će lijepo počet prodavat na zse i boli ga briga. nema mu tko za prigovorit, a još manje ga tužit da je pogodovao kupcu.
cilj stečajnog upravitelja preventa nikako čuvanje cijene adpl,
boli njega briga za vas kolega lanica

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)

o čem vi pričate? prodaji 1000000 dionica na burzi? [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Samo vi uživajte u našem najljepšem moru [thumbsup]

Ne dam bandi ni kune za one očajne hotele, neljubazne konobare i orade iz uzgoja po 300kn/kg [thumbsup]

Javim se kad se vratim iz Santorinija [thumbsup]

Tamo je more stvarno očajno [thumbsup]

A naše je najlipše na cilon svitu [thumbsup]

I naši čempresi su super[thumbsup]

A tek kamenje[thumbsup]

Ko to može platit [thumbsup]

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Kriza je ljudima više u glavama nego što stvarno je .

Svi koji su na državnim jaslama,državni i javni sektor,povlašteni penzioneri,vladajući,ne osjete krizu,ali mi svi ostali,osjetimo krizu na svakom koraku.
Jednom prilikom sam se našao u društvu u kojme je bijo;
-vojnik,oko 40 god.,koji je više doma nego na poslu ima primanja oko 6500-7000 kn
-povlašteni umirovljenik,već 9. god. u mirovini,"branitelj",u punoj snazi,zdrav kao dren,svakodnevno odlazi u teretanu,biciklizam,ribolov i dr. zanimacije, 37. god.,primanja oko 6000 kn
-željezničar,SSS,strojovođa, 40.god. primanja oko 7500 kn
-mehaničar,zaposlen u Hr. elektroprivredi,neradi ništa,dosađuje se po cijele dane,primanja oko 6500kn
Ta gospoda stvarno ne osjete krizu i nikada nisu bolje živjeli i nikada manje radila.

Žalosno je sve to.
Na šta je ova država spala.


Uostalom kolega PLAVI, sad se kupuju fundamentalno jeftine dionice firmi za koje vjerujete i znate da će opstati: tipa Viro, JDPL, IGH, Tehnika, Zvečevo, HDEL,… a ne LKPC koja je na 3-4 booka.
Čitajte kolega PLAVI, čitajte!

Jesi ti slijep, glup ili neznalica

Od kad je to lkpc na 4 booka?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Uostalom kolega PLAVI, sad se kupuju fundamentalno jeftine dionice firmi za koje vjerujete i znate da će opstati: tipa Viro, JDPL, IGH, Tehnika, Zvečevo, HDEL,… a ne LKPC koja je na 3-4 booka.
Čitajte kolega PLAVI, čitajte!

Jesi ti slijep, glup ili neznalica

Od kad je to lkpc na 4 booka?
[/quote]
Sve to što ste nabrojala i još par stvari koje javno nije lijepo iznositi.

barba stari

Misliš na one gljive kaj tamani ? [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


barba stari

Misliš na one gljive kaj tamani ? [wink]


E da su samo gljive, ja bih rekao da su tu na djelu preparati koje koriste Bare, Stoka i ostala bratija samo što su njihove supstance mnogo čišće od ove koju koristi kolega, ova definitivno razara mozak tak da od njega ostane samo mjesto na kome je nekada bio.

New Report

Close