BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uostalom kolega PLAVI, sad se kupuju fundamentalno jeftine dionice firmi za koje vjerujete i znate da će opstati: tipa Viro, JDPL, IGH, Tehnika, Zvečevo, HDEL,… a ne LKPC koja je na 3-4 booka.
Čitajte kolega PLAVI, čitajte!

Zvečevo? hdel? [lol] [lol] [lol] [lol] igh? [lol] ovo je presmješno…spličo bio si mi draži dok si crtao tam se ipak možeš vadit na dvosmislenost tumačenja tvojih slika ali ovo…. vrijeme ti je da uložiš ovo malo kaj ti je ostalo u neš kvalitetno, neš kaj će ti pomoć – psihijatra [lol] puko si ko kokica [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Od rušenja dionica ima samo par ljudi koristi, a to su oni koji imaju gotovine i žele još više ući, a od dizanja cijene svi dioničari imaju koristi.
Stoga treba uvijek Hanfi prijaviti sumnjive transakcije posebno manipulacije kupnje i prodaje te manipulativna rušenja, dok kod rasta cijene nitko se neće buniti od dioničara jer mu vrijednost dionice raste!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Slažem se. Trebao bi prijaviti sve koji su prodavali u 2008. jer su tada sve cijene padale.

Štoviše, trebalo bi prijaviti i ove koji su sad na asku jer oni samom svojom pojavom stavaraju pritisak i ruše cijenu ili je u najmanju ruku ograničavaju pri rastu.

Možda je najbolje prijaviti općenito sve koji prodaju i to im zabraniti. Tako cijene više sigurno neće padati. Doduše, neće biti niti trgovine, ali to je manje bitno.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


danas je bilo odlično a u sutra će biti veselja, napadamo 25 kn! [thumbsup]
vi ostali koji niste kupili trebate preispitati svoje dosadašnje stavove i dobro razmisliti o kupnji.
sutra će biti još malo vremena da se ukrcaju oni usporeni, a kad krene raketa bit će kasno…dobro iskoristite ove velike naloge na asku da se njima dobro nakrcate jer kad dođemo uskoro na 30 bi na asku mogli biti mali nalozi od 10-100 komada tako da ćete morati dizati dionicu po nekoliko postotaka da skupite 1000 komada [lol] [thumbsup]

Kolega, vidim da se kod vas još uvijek izmjenjuju euforija i očaj. Čemu sad ovakvi postovi kad ste prije tek tjedan dana zazivali ne samo Hanfu već i Europsku komisiju zbog "namjernog rušenja Ingre od strane konzorcija"?

I onda meni netko kaže da se zahebavam kad spomenem socijološke aspekte ove dionice.

malo naše sramote

Dramatično stanje u vojarnama: Vukelić vojnicima ukida doručak i večeru?!?
http://seebiz.eu/hr/politika/dramaticno-stanje-u-vojarnama-vukelic-vojnicima-ukida-dorucak-i-veceru%3f!%3f,87472.html

Domovinska zahvalnost: Prvog hrvatskog redarstvenika s četvero djece bacaju na ulicu!
http://seebiz.eu/hr/politika/domovinska-zahvalnost-prvog-hrvatskog-redarstvenika-s-cetvero-djece-bacaju-na-ulicu!,87476.html

a s druge strane
Ministar Šutanovac: Srbija potpisuje ugovore za izvoz oružja vrijedne milijardu dolara

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/vojna-industrija/ministar-sutanovac-srbija-potpisuje-ugovore-za-izvoz-oruzja-vrijedne-milijardu-dolara,87463.html

Vojska Srbije od vojnog otpada dobije do 200 miliona dinara godišnje
Autor/izvor: Seebiz/ FoNet
http://seebiz.eu/hr/tvrtke/vojna-industrija/vojska-srbije-od-vojnog-otpada-dobije-do-200-miliona-dinara-godisnje,87357.html

kakvi su to čudni grafovi regionalnih burzi na naslovnici poslovnog.hr?

Kune nisu problem, kuna nema


malo naše sramote

Dramatično stanje u vojarnama: Vukelić vojnicima ukida doručak i večeru?!?
http://seebiz.eu/hr/politika/dramaticno-stanje-u-vojarnama-vukelic-vojnicima-ukida-dorucak-i-veceru%3f!%3f,87472.html

Domovinska zahvalnost: Prvog hrvatskog redarstvenika s četvero djece bacaju na ulicu!
http://seebiz.eu/hr/politika/domovinska-zahvalnost-prvog-hrvatskog-redarstvenika-s-cetvero-djece-bacaju-na-ulicu!,87476.html

Jučer je Tadić, kojem je hrvatski državni vrh nedavno poklonio besplatno letovanje na Brijunima, izjavio da je naša "Oluja zločinačka akcija" !!
Bravo Jaco, bravo Josipoviću, sad ga pozovite na "mesec dana letovanja!!" [angry]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Opet ćemo izgleda imati oluja ako ne budemo cjenili sebe i ako budemo dozvolili da nam se ruši ponos i dostojanstvo. Naš predsjednik se srbima klanja a oni i dalje pljuju po nama!

[color=blue][/color]vizionar


Opet ćemo izgleda imati oluja ako ne budemo cjenili sebe i ako budemo dozvolili da nam se ruši ponos i dostojanstvo. Naš predsjednik se srbima klanja a oni i dalje pljuju po nama!

Hrvatki narod je samo na tebe čekao da nas povedeš u nove ratove i pobjede dok će drugi pljačkati u novim privatizacijama jer su velike hrvatine. Povedi sa sobom na bojište i 200 privilegiranih obitelji i frajera sa jahte itd. mali narod ostavi na miru dosta ste nam pomogli u pretvorbi i privatizaciji.



Opet ćemo izgleda imati oluja ako ne budemo cjenili sebe i ako budemo dozvolili da nam se ruši ponos i dostojanstvo. Naš predsjednik se srbima klanja a oni i dalje pljuju po nama!

Hrvatki narod je samo na tebe čekao da nas povedeš u nove ratove i pobjede dok će drugi pljačkati u novim privatizacijama jer su velike hrvatine. Povedi sa sobom na bojište i 200 privilegiranih obitelji i frajera sa jahte itd. mali narod ostavi na miru dosta ste nam pomogli u pretvorbi i privatizaciji.
[/quote]

financijski savjetniče ostavi se političkih savjeta, ne diraj svetinje, svetost domovinskog rata nema nikakve veze s kriminalom koji se poslije dogodio.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table




Opet ćemo izgleda imati oluja ako ne budemo cjenili sebe i ako budemo dozvolili da nam se ruši ponos i dostojanstvo. Naš predsjednik se srbima klanja a oni i dalje pljuju po nama!

Hrvatki narod je samo na tebe čekao da nas povedeš u nove ratove i pobjede dok će drugi pljačkati u novim privatizacijama jer su velike hrvatine. Povedi sa sobom na bojište i 200 privilegiranih obitelji i frajera sa jahte itd. mali narod ostavi na miru dosta ste nam pomogli u pretvorbi i privatizaciji.
[/quote]

financijski savjetniče ostavi se političkih savjeta, ne diraj svetinje, svetost domovinskog rata nema nikakve veze s kriminalom koji se poslije dogodio.
[/quote]
Ne tupi i ne laži a naročito se ne izvlači na svetinje , dok su jedni ratovali drugi ( velike hrvatine ) su u privatizaciji opljačkali naš narod gore i od turaka i srba zajedno . Stoga treba lopove nazvati lopovima a za poštene svi znamo . To su oni što danas prekapaju po konjenerima jer su im firme upropastili podobni tajkuni koje je politika dovela na vlast. Još jedan put da ponovim što dalje od malog naroda ovaj put u rat mogu samo političari i takuni malima je dosta.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Verdi, ovo je moja BOLNA TOČKA- to sa djecom….moja djeca , malodobna , imaju masu nekretnina,
udjela,suvlasnici su 2 poduzeća , pa i dionica…
Dionice sam složila tako- da malodobna djeca imaju samo HT pakete- pa ću, ako će trebati..
otići po potvrdu Centra za socijalnu skrb, da dodam ovom starijem / Forexu/ za auto ……….ili ću pričekti jedan dan poslije 18 tog rođendana..ZNači, potfelje sam stavila na najstarije -punoljetno dijete, koje ima portfelj i za malodobno dijete.
Sastavila sam među njima i Ugovor, gdje ja zastupam malodobno dijete….cirkusarije…
Oni se dobro zabavljaju, a ja se preznojavam sa birokracijom….
To sa Centrom za socijalnu skrb je parodija. Naoružajte se živcima,progutajte svoj ponos..
i pripremite se za najgore provokacije i insinuacije za zlouporabu svega kod djece……
Nije problem riješiti potvrde…ako to izdržite….nakon toga se otuširajte..i recite..
Život teče dalje…ovo je samo prokleta administracija !!!
Problem je u tome što Centar za socijalnu skrb utvrđuje PODOBNOST RODITELJA NA NJEGOV
ZAHTJEV / tada štiti interes djeteta /, a NE REAGIRA NA ZAŠTITI DJETETA, kad zaštitu
treba DIJETE koje treba zaštitu ZBOG roditelja jer ga ne odgaja kako treba tj. zapušta ga.

Dakle, ZAŠTITA DJETETA nije to- da Centar pregleda odnose na zahtjev roditelja zbog potvrde-
već da reagira preventivno i štiti dijete -kad ono to treba…/ malena djeca npr. na prijavi liječnika
zbog zanemarivanja ili zlostavljanja, vrtić na prijavu odgajatelja, škola na prijavi nastavnika, ako
primjeti probleme…

Ako Centar ne sudjeluje u kontroli djeteta zbog navedenih radnji- PRIJAVA NEMA RAZLOGA sumnjati u
podobnost roditelja kao odgajatelja.Treba naučiti djecu da prijavljuju probleme sa roditeljima.

Zaključak:
Roditelji koji nisu u tretmanu CENTRA za socijalnu skrb po pitanju bilo koje mjere ili usluge..
su podobni roditelji, jer su osigurali sve što treba za dijete. U protivnom -moraju biti
u tretmanu CZSS, te samim time i kontroli raspolaganja financijama djece.

Inače, sve BANKE imaju Odluke o kontroli raspolaganja – ali mislim da ih se jedino RBA pridržavala.

Jedna prijateljica u gruntovnici ovako je rekla….Je, treba Vam suglasnost za hipoteku za dijete
od Centra- a dok mu treba kupiti gaće, baš briga Centar za dijete……

Ovo je inače- tema br.1 / jer još nitko nije obradio podatak- KOLIKO DJECE JE VLASNICIMA
PODUZEĆA- NEKRETNINA – I NOVACA….. u kojim županijama, koje dobi- stručna sprema roditelja..
sve je povezano….ali se nitko time ne zamara….

Ja sam trenutno u situaciji zamjena jamstava. Hipoteka sa dionica , seli se na nekretninu.
Popušila sam 400 tis.kn..zbog nemogućnosti raspolaganja dionicama. Založni dužnik sam
vlastitom malodobnom djetetu, koje je naslijedilo firmu od.pok.oca../
Preselili smo hipoteku na nekretninu. Postupak je bio bolan,
neugodan, dugotrajan i iscrpljujući…ali, uspjela sam…ma..neću više ništa govoriti…
katastrofa….u cijeloj priči..katastrofa/… previše je osobno..
Vidjet ćete , ako Vam zatreba pomoć Centra…nije baš lako i ugodno.

Želimo biti dio Europske unije..? Gdje, ovdje….sa malograđanskim pogledima na život i ogromnim
socijalnim razlikama…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close