BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[lol]

Kolega splićojr..
Koliko se ja sjećam ja sam oko 2000 prdao dio LKPC, a tako tu na forumu i piše.
Ali što da se ja sa vama raspravljam, niste mi niti do jajca kad je burza u pitanju ( da jeste ne bi me tražili pomoć da vas naučim i upravljam vašim novcem ).
Koei sam fino akumulirao oko 450 i 460 i prodao oko i iznad 500.
Sve lijepo piše, kaj ne?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[lol]

Kolega splićojr..
Koliko se ja sjećam ja sam oko 2000 prdao dio LKPC, a tako tu na forumu i piše.
Ali što da se ja sa vama raspravljam, niste mi niti do jajca kad je burza u pitanju ( da jeste ne bi me tražili pomoć da vas naučim i upravljam vašim novcem ).
Koei sam fino akumulirao oko 450 i 460 i prodao oko i iznad 500.
Sve lijepo piše, kaj ne?

lp


KAd cijena padne sa 2000 na 1850kn pojavi se vaš post kako ste prodali…
ja koliko se sjećam cijene 1800 i 1760kn čitao sam kako vi kupujete, dakle gubite i ne želite priznati.
A na KOEI znam da ste izgubili jer ste prevelik strašljivac.

26.11.2010 - Dan D


[lol]

Kolega splićojr..
Koliko se ja sjećam ja sam oko 2000 prdao dio LKPC, a tako tu na forumu i piše.
Ali što da se ja sa vama raspravljam, niste mi niti do jajca kad je burza u pitanju ( da jeste ne bi me tražili pomoć da vas naučim i upravljam vašim novcem ).
Koei sam fino akumulirao oko 450 i 460 i prodao oko i iznad 500.
Sve lijepo piše, kaj ne?

lp


KAd cijena padne sa 2000 na 1850kn pojavi se vaš post kako ste prodali…
ja koliko se sjećam cijene 1800 i 1760kn čitao sam kako vi kupujete, dakle gubite i ne želite priznati.
A na KOEI znam da ste izgubili jer ste prevelik strašljivac.
[/quote]

Radi isitne.
Imate na temi što smo danas tržili da sam prodao dio LKPC 04.05.2010. tada je prosječna cijena bila 2038 kuna. Taj dio sam skupljao između 1 550 – 1600 kuna što se isto vidi na temi što smo danas tržili.
To je zarada od nekih ca. 30 %. [tongue] sa povečim djelom imovine.

Na temi što smo danas tržili također postiji redovno pisano sakupljanje KOEI između 450-460.
I prodaja 490-510. Zarada ca. 10 %. u kratkom razdoblju sa povečiom djelom imovine.

SplićoJR bez uvrede, ali vaš status na forumu je takav da je mene sram sa vama komunicirati, pa vas ljubazno molim da me zaobiđete u širokom krugu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega PLAVI vaše laži vide svi. K tome da ste i LKPC kupovali vjerovatno po 4000+ kn svjedoči kako trpite velike gubitke. A glede Vaše trgovine, vjerujem da nikad ne prodate preko 10% jer vas je uvijek strah. To je posljedica velikog portfelja od vjerovatno 1 milje u LKPC pa i nije lako prodati sve i kupiti nazad jeftinije. Ne ide tako glatko. Al sa portfeljom od 100k može se na 4-5 dionica raditi čuda. Vaše poznavanje TA je ravno nuli, ako LKPC raste po objavi gubitka onda je razumljivo da ne raste po objavi dobiti, jer burza više nije kao prije, netko objavi izvješće pa svi napucavaju.
Dobar primjer je i LKPC i ULPL gdje na dobit više ne reagira nitko.
A zašto? Jer silni milijuni ukrcani na 700-1000kn bi rado vani sa zaradom 80%.

26.11.2010 - Dan D

Uostalom kolega PLAVI, sad se kupuju fundamentalno jeftine dionice firmi za koje vjerujete i znate da će opstati: tipa Viro, JDPL, IGH, Tehnika, Zvečevo, HDEL,… a ne LKPC koja je na 3-4 booka.
Čitajte kolega PLAVI, čitajte!

26.11.2010 - Dan D


Uostalom kolega PLAVI, sad se kupuju fundamentalno jeftine dionice firmi za koje vjerujete i znate da će opstati: tipa Viro, JDPL, IGH, Tehnika, Zvečevo, HDEL,… a ne LKPC koja je na 3-4 booka.
Čitajte kolega PLAVI, čitajte!

Kolega JDPL je trajno podcjenjena dionica i takva ce i ostati dok JDPL ne promjeni vlasnika.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Budući da se moj portfelj smanjio do nevjerojatne razine, a potpuno je jednak / ako zamijenimo
milijarde sa milijunima / kao kod fondova….dionice me uopće ne zanimaju, dok se vrate na prijašnje razine.. zato, evo par zapažanja..

Slovenci su se malo popravili na graničnim prijelazima, nekako su pristojniji , raspoloženi, čak
i simpatični… a u Austriji – nema žive duše…kratak posjet dućanima sa krpicama ….
nigdje nikoga…cijene -70 % snižene…

Najezda čeških turista prema našoj zemlji, na ulazu u Hrvatsku -ogromna promidžba i velik
angažman tustičke zajednice Hrvatske..djevojke to savjesno rade.
Nekako sam ,u odnosu na Sloveniju- ponosna. Osim što se bave prometom na cestama, i izmišljaju
svakojake naprave za kontrolu brzine…. Slovenija stagnira….kod njih se ništa pod milim Bogom
ne dešava… sve je sterilno, prazno…isto, prosječno.
U Hrvatskoj življe…više života, optimizma…. više investicija…ljudi su vjerojatno podijeljeni,
oni – koji nikad neće biti zadovoljni i oni drugi, koji u sitnicama vide radost.
Ajde, pustite malo te dionice- sve će doći na svoje.
Kad se veliki naljute, to će biti pjesmica od podizanja cijena….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A kaj vrijedi promidžba na granici? Ti kaj su došli su došli i treba loviti one koji su doma ostali. Svi bi se samo slikali po granicama i naplatnim kućicama a vani je ostalo još 6 milijardi ljudi. Stvarno socijalističke budalaštine. Česi dolaze sami od sebe i ne treba ih ni zvati. Pa znaju oni valjda gdje je more.

who dares, wins


Kad se veliki naljute, to će biti pjesmica od podizanja cijena….

Veliki su sve manji i sve ljući ali dionice ne idu nikuda. I neće tako skoro osim možda prema dolje.


Jučer je došla prekrasna mlada pripravnica, i uz lijepu promiđbu poslovnice u kojoj će raditi,
naravno, bila sam prezadovoljna. Danas mi je rekla, da nije dobro razumjela koju plaću smo joj
ponudili. Tražila je 30 % veću , tj. plaću , kao da uopče ne treba pripravnički staž.
Hvala lijepo. Snaći ćemo se..ako plaća nije dovoljna. Čekam.

Osnovno pitanje je što ste joj ponudili? Možda ste kao i većina privatnih poslodavaca – očekujete puno a dali bi neku siću "i neka bude sretna što imao posao u ovakvim vremenima"? Prvo ste oduševljeni njome a kada je pokazala personality odmah ste odustali. Meni kada dođu mladi ljudi i ja pregovaram oko cijene. Ali ne rijetko pristanem na tražene iznose što ruku na srce i nisu neke velike razlike.

Što time dobivam? Dobijem mladu osobu kojoj sam digla ego, pretvorila je u veliku bijelu psinu koja je željna "krvi" i "gladna" dokazivanja pred upravom i samim sobom. Bude li rezultata neće morati tražiti bolji package – sama ću joj ga ponuditi. Mislim da radite pogrešno ali Vaša firma.


Što time dobivam? Dobijem mladu osobu kojoj sam digla ego, pretvorila je u veliku bijelu psinu…

Sav sam se navlažio, Mare. [kiss]

Evo kako to izgleda kad balkanska seljačina tj.Vaš link crnogorski Predsjednik zatvara NYSE

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

New Report

Close