BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo se vratio iz Novalje, ma bogati kakva recesija, ne možeš naći slobodno mjesto u restaurantu navećer.

Grad je krcat turistima.

A Zrče, svaka čast, nisam bio par godina, ali tamo je super.
Velika ponuda, ali i velika potražnja. [tongue]

Best Disco – Papaya. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Upravo se vratio iz Novalje, ma bogati kakva recesija, ne možeš naći slobodno mjesto u restaurantu navećer.

Grad je krcat turistima.

A Zrče, svaka čast, nisam bio par godina, ali tamo je super.
Velika ponuda, ali i velika potražnja. [tongue]

Best Disco – Papaya. [thumbsup]

lp


fino….vratili se iz novalje??? dajte nas molim Vas obavjestite kad se vratite sa mora da i mi malo uzivamo koji ostajemo u zg
unaprijed hvala
pofuk

Šta mislite kako je nama u Dalmaciji? Dosadilo nam more pa bježimo u planine!

26.11.2010 - Dan D


Kolega Delux, do prije par dana ste me silno vrijeđali, zvali narkomanom, prozivali da Vas dođem prebiti ispred žene (iako ne tučem nikada slabije), a sad želite biti prijatelj i zanimaju Vas targeti i otud silno Vaše moljakanje dokle će pasti ULPL i Belje.
Sorry kolega, al da ste bili korektni lijepo bi Vam sve rekao.

Kolega splite

Buduci da ste dokazali svoju halucidan karakter glede targeta grafova i ostalog ja vas lijepo molim ako biste bili ljubazni da pišete na ovom forumu iskljucivo trijezne glave i bez ludih gljiva..
Majku mu staru pa nisu valjda te gljive jace od splitskog dišpeta…

Mi smo svi ovdje spremni pomoci vam, ja sam prvi bio spreman pomoci oko vašeg problema s marginom, ali tada sam se sjetio da biste i to sto vam ja posudim mogli utrošiti na gljive..stvarno ne znam koji vam je vrag, ali krajnje je vrijeme da se dovedete u red..

Prije par dana me kolega split jakoo napao preko pm-a…ako su razlog opet bile gljive, ja opraštam, inace ne
Ja trgujem preko brokerske kuce interkapital jednim djelom portfelja, a buduci da se kolega split "prijeti" da mu tamo radi "prika" i da ce "svima napisati "moj identitet ja imam poruciti sljedece…

Kolega splite!!!
pa kako vama nije jasno da se ja ni pred kim ne krijem…Zato sam vam i ostavio svoj broj, pa ja zelim upoznati vas…toliko ste mi dragi i lucidni da vam opet saljem zahtjev za prijateljstvom

Napisao sam vam da sam 27.07 2010 godine u splitu, idem sa ženom kod prijatelja, pa na Hvar…
Dajte se javite da vidimo taj vaš kapacitet od pluca, jer vidim da se strašno pušete
Dobili ste broj telefona pa se javite, dodjite s "prikama", nemorate sami…
Samo nemojte da su i oni neki gljivari, ko ce vas ista razumjet kad pocnete halucinirat

Zato fino tih par dana pecajte ribu, trcite Marjanom, lupajte u vrecu….bilo sto, samo se klonite gljiva..
A vjerujem da je cijela forumska zajednica spremna pomoci, ja cu na temi lezerno otvoriti topic "pomozimo splitu da ostavi gljive" gdje cemo skupljati donacije za vasu rekonvalescenciju..

Bit ce to dobro, znate onu "kad se male ruke sloze sve se moze sve see moze"

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ha ha, kolega Delux bojim se kad bi Vam došao s par prika da bi i Vi i Vaša žena dobrovoljno skakali u more i bježali glavom bez obzira. Možda Vam i priuštim to iznenađenje! Al čisto sumnjam da ćete se javiti na poziv. Iako vidim da Vam treba "pranje",a Jadran je pun soli koja možda i Vas opere.
Iako se nečistoće teško skidaju!
A zna li Vaša ženica koliko ste izgubili na ULPL?
Glede gljiva mislim da one dobro rode u Zagorju i da se konzumiraju najviše kod Vas. Jer mi Dalmatinci jedemo ribu. A tko uspije izgubiti u par mjeseci 85000kn, što reći, vjerovatno i konzumirate te iste gljive jer vidim da ste s njima fascnirani.
Presmiješni ste s onim izjavama o marginu, presmiješni ste o mojim gubicima, a Vaš gubitak 85000kn ja ne bi mogao nikada izgubiti. Pa niti da se trudim gađati sve suprotno od TA.
Da idem kontra MACD-a ne bi tako uspio!
Nego zašto se hvalite u porukama da branite Belje, a mase će to dobiti po 25-28kn.
Odrastite kolega! I ponekad nacrtajte neki graf! Ah, da, pa vi ne znate crtati.
Kupujete LKPC od 1700kn, Belje od 75kn,HT od 280kn, a tone li tone.

26.11.2010 - Dan D

Ova crna sjeckano-animirana reklama dole je prestrašna. Zaboljeti će me mozak od tog s..nja.
Ili desna ruka zbog duplo-klikanju na onaj mali x na svaku otvorenu stranicu.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Jeste li zvali Hanfu da se madjarima vrati 1200 kn po dionici koju su dali za inu (2800-1600)?..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

imam jedno pitanjce vezano za ponašanje i reakciju i jedno glede luke ploce

Oba naravno za naseg kolegu SPLIT009JR

Dajte nam malo pojasnite sto to vas mozak doživljava gledajuci u graf lkpc…cemu takvo crnilo?
Meni paše da pada jer imam tek 4-5 % od kolicine koju bih kupio

1) u kojem roku mislite da ce Lkpc doci na 640 kn? Da niste mislili eura? znate to nije isto, to je kao da zamjenite šampinjone ludim gljivama…posljedice vi najbolje zandete

1) zasto ne mozete srociti sve u jedan post, vec pišete tri komada jedan za drugim…
To pomalo stvara sliku vrlo nervozne i ljute osobe..
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

MISLAV TOGONAL – moj heroj!

Bestidna politička elita Dubrovnika, zasjenila je sve političke i ekonomske vijesti u državi.
Zamislite, kad čujete s koliko dječje prevrtljivosti, muljaže , besramno i ležerno, politička ELITA
DUBROVNIKA , do ušiju u BLATU KORUPCIJE – PRED OČIMA CIJELE NACIJE- l a ž e i m u l ja
o načinima stjecanja imovine, izbjegavanja redovnih procedura Odluka i korektnog rada,
PRED NARODOM HRVATSKE, govori o kriminalu, kao nečem svagdašnjem, malo krivo
shvaćenim..?

Tko će stati na kraj ovoj bandi – a da ne uprlja BISERNI SJAJ ideala koji je brušen godinama
u očima Hrvata i svijeta?
Kako je moguće da se KORUPCIJA tako razmahala u tom Gradu i da toliko teških kaznenih djela-nitko
ne vidi – ne čuje – i ne razumije ?????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


A da se udružite i pokupujete tzv. "konzorcijske" dionice pa da ostanu bez municije za rušenje?

mi nemamo dovoljno love za to.
ali ako bi svi digli gotovinske kredite i jos margin na taj gotovinski kredit mozda bi mogli otjerati lesinare od ingre…

molim lijepo da svi metnete na forum koliko love imate i
koliko bi u najgorem slucaju bili spremni izgubiti u ljutoj borbi protiv zavjernika i urotinka na ingri.[/
b]

kao dokaz da sam ozbiljan u ovoj namjeri – stavio sam nalog na kupnju na 22,77kn – 50 komada!
to je izvidnica!


MISLAV TOGONAL – moj heroj!

DIJANA ČULJAK – moj mokri san! [thumbsup]


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


A da se udružite i pokupujete tzv. "konzorcijske" dionice pa da ostanu bez municije za rušenje?

mi nemamo dovoljno love za to.
ali ako bi svi digli gotovinske kredite i jos margin na taj gotovinski kredit mozda bi mogli otjerati lesinare od ingre…

molim lijepo da svi metnete na forum koliko love imate i
koliko bi u najgorem slucaju bili spremni izgubiti u ljutoj borbi protiv zavjernika i urotinka na ingri.[/
b]

kao dokaz da sam ozbiljan u ovoj namjeri – stavio sam nalog na kupnju na 22,77kn – 50 komada!
to je izvidnica!
[/quote]
OMG! [lol]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close