BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premijerka je jučer definitivno bila hit dana, osim što je zbunjenom turistu na katastrofa engleskom rekla da je bila negdje dan poslije jučer, dakle danas, još je izjavila da je HDZ transparentna stranka i da se financira po svim Hrvatskim propustima…pa je ispravila na propisima, također je izjavila da ako istraga pokaže da je istina da za dobiti posao od JDD treba donirati HDZ da to znači da pravna država funkcionira i da će krivci odgovarati ali se nije izjasnila što će u tome slučaju biti sa novcima uplačenom na HDZov račun???!!!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mislim zbilja ako ne znaš neki jezik i običnog je čovjeka sramota govoriti a kamoli biti premijer jedne države ne znati engleski i to još pokazivati bez imalo srama pred narodom i strancima zbilja moraš biti obraz đon, to je sramota za cijelu državu a ne za našu takozvanu premijerku. Ako nema novca da si uplati ubrzani tečaj engleskog bolje joj je nek šuti i ne sramoti cijelu državu. I to je jedan od pokazatelja tko nam vodi državu i vlast pa ti sad narode glasaj.

Naucit ce ona samo polako.. ne zna ti niti jedan nas Bosanski premijer ili predsjednik drzave ni svoj maternji dobro a kamo li neki strani.
I onako su dosli na vlast bez znanja i pardona sve same budale od politicara, kad ih malo bolje slusas ne znaju sastaviti dvije pametne kad bi se svi udruzili.
Pogledajte samo kud nam drzavu po drzavu vode, jadan ovaj narod koji misli da zna ko ga vodi.
Uvaljuju drzave u dugove do guse i nista konkretnoga osim kriminala i korupcije, jedino to znaju raditi to im dodje ko profesija.

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..



Premijerka se opet sramoti: Ju ar from Hangari? Aj voz d dej aftr jestrdej in Hangari
Vaš link

Ti si u svemu savršen! Vjerojatno si i izabarao taj odgovarajzći nick?! Mi hrvati stalno pljujemo sami po sebi. Pa kako će nam biti dobro pobogu brate?!
[/quote]
Nisam, a ti? Sto bi nas trebalo hvaliti? super smo u svemu, a jedna prememijerka da ne zna nijedna strani jezik je stvarno za pohvalu.Kako si ti odbarao svoj nick? mozda si i ti jedan od Hdz vizionara [embarass]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

što tek bude kad premijerka malo popije, mora da i po stolovima pleše [lol]

Nisam hdz-ov vizionar a ni član ali poštujem premijerku jer jer je ona hrvatska premijerka.Mislim da je kod nas najveći problem malo samopoštovanja i domoljublja.Uvijek smo više cijenili tuđe nego svoje. Pitam se kako britanski premijer govori hrvatski?! Pljuvao bi ti po premijerki da ona savršeno govori engleski jer ti si sklon partizanštini i smeta ti sve što je hrvatsko kao i mnogima u ovoj zemlji!

[color=blue][/color]vizionar


Nisam hdz-ov vizionar a ni član ali poštujem premijerku jer jer je ona hrvatska premijerka.Mislim da je kod nas najveći problem malo samopoštovanja i domoljublja.Uvijek smo više cijenili tuđe nego svoje. Pitam se kako britanski premijer govori hrvatski?! Pljuvao bi ti po premijerki da ona savršeno govori engleski jer ti si sklon partizanštini i smeta ti sve što je hrvatsko kao i mnogima u ovoj zemlji!

Evo njega odmah partizani i ustaše [lol] Sigurno nisam sklon partizanima, jer su previse zlocina napravili i jos nisu odgovarali za njih.Uglavnom to je vase oruzje, ako si protiv onda si sigurno komunjara i pratizan.Tebi je domoljublje nesto sto uopce nema veza sa time, jer podrska takvima kao sto je ona to sigurno nije.Kako mozes usporedjivati engleski i hrvatski jezik?Ti se probaj sporazumjeti u stranoj drzavi sa hrvatskim, a ja cu sa engleskim. Kada vec kazes da ne treba znati engleski, pa zasto ga onda koristi i sramoti se.Zasto bi ja postovao nekoga koji nije legalno izabran za premijera, nego ju je pobjegusa postavio prije nego sto je zbrisao.Necu trositi vrijeme na tebe, jer nema smisla.O tome kakva je premijerka bila pitat cemo nasu djecu kada budu placala njene greske.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

tko je o tom konzorciju?
IGH, THNK i konstruktor?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)


kolege
ROMF još nije presušio zadnju dividendu, ali uskoro samo zbrajajte.
Dobro što se mali diničari mogu komotno iskrcati.

Da bi se prekrcali u ingru jel tako? [lol]

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)



kolege
ROMF još nije presušio zadnju dividendu, ali uskoro samo zbrajajte.
Dobro što se mali diničari mogu komotno iskrcati.

Da bi se prekrcali u ingru jel tako? [lol]
[/quote]

ne nego da rade dokup na 180 !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)

nevjerojatna je koncidencija da kad god INGR-R-A "roni" eto pametnog lorisa sa svojim komentarima
na HT-u. Bilo bi za vas najbolje da ne dijelite "besplatne" savjete, uvijek su najskuplji za one koji ih konzumiraju.
Zapamtite da je HT-R-A jedina dionica na kojima mali nisu ispušili pa ni ja sa svojih 3500 kom. Vidjet ćemo sa dolaskom zadnjeg kvartala i povrtakom investitora željnih dividende gdje će biti HT, na 300 kuna minimum, dok će INGR-R-A s ostalim građevinarima koji do tada prežive još dugo grepsti po podu…
Htio bi loris da niskim ulaskom na HT-u povrati izgubljeno na INGR-R-A ali mislim da mu poklonimo dionice HT-R-A iz milosrđa ne bi mu pomoglo da apsorbira svoju avanturu sa INGR-R-A. Pozdrav svim dioničarima HT-R-A ma gdje god bili i pamet u glavu….

Kolega Delux, do prije par dana ste me silno vrijeđali, zvali narkomanom, prozivali da Vas dođem prebiti ispred žene (iako ne tučem nikada slabije), a sad želite biti prijatelj i zanimaju Vas targeti i otud silno Vaše moljakanje dokle će pasti ULPL i Belje.
Sorry kolega, al da ste bili korektni lijepo bi Vam sve rekao.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close