BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




Pa nemoj tako. Ako sutra ne ode na 35,00 kn, minimini prijavljuje nepoznatog počinitelja Hanfi.

Kolega isprvak netočnog navoda. Minimini prijavljuje poznate počinitelje hanfi.
pozdrav
[/quote]
kolega, zasto odmah danas ne kontaktirajte HANFU…pobogu, samo spamate forum s tim svojim prijavama…neznam kome vec sve niste dosadili…i sto vam znaci ono "ako ne naraste do petka na 35" … kaj je tako nesto dozvoljeno na forumu…i sto onda, kao u tom slucaju ne biste objavili to o cemu danima laprdate…inace si procitajte pravila foruma a sto se posebno odnosi na clanak 13. …

13. Prihvaćanje ovih pravila
Prihvaćajući ova pravila obvezujete se da nećete namjerno objavljivati lažne informacije, lažno se predstavljati, prijetiti, ugrožavati, obmanjivati, vrijeđati po bilo kojoj osnovi ili na bilo koji način povređivati prava drugih korisnika i kršiti zakone Republike Hrvatske. Poslovni.hr zadržava pravo brisanja, mijenjanja, premještanja i zatvaranja tema na forumu koje nisu u skladu s pravilima.
[/quote]

Kolgega očito se osjećate ugroženim pa vam savjetujem da umjesto što proučavate pravilnik foruma malo bolje proučite kazneni zakon i zakon o tržištu kapitala jer sam sada siguran da ćete vi biti jedan od onih koji će biti razotkriveni u istrazi koja će uslijediti. Što se tiče remetinca biti će mjesta jer su pustili polančeca i još neke, pa neće biti gužve.
Još uvijek vi i ostatak ekipe možete vratiti ingru na razinu prije vaše igre i poštediti se problema.

Sretna kupovina jer ćete inače vaše postove završavati sa " pozddrav iz remetinca "

p.s. danas nije bilo komunikacije jer su postali oprezni i prešli na druge brojeve mobitela ili su komunicirali na drugi način.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


@minimini

Kolgega očito se osjećate ugroženim pa vam savjetujem da umjesto što proučavate pravilnik foruma malo bolje proučite kazneni zakon i zakon o tržištu kapitala jer sam sada siguran da ćete vi biti jedan od onih koji će biti razotkriveni u istrazi koja će uslijediti. Što se tiče remetinca biti će mjesta jer su pustili polančeca i još neke, pa neće biti gužve.
Još uvijek vi i ostatak ekipe možete vratiti ingru na razinu prije vaše igre i poštediti se problema.

Sretna kupovina jer ćete inače vaše postove završavati sa " pozddrav iz remetinca "

p.s. danas nije bilo komunikacije jer su postali oprezni i prešli na druge brojeve mobitela ili su komunicirali na drugi način.

moderator, molim smjesta da odmoderirate doticnog minimini jer se radi izravno o kleveti te ce te i sami snositi odgovornost ako istu objavite…hvala na razumijevanju

Optimist - loše informirani pesimist

Dajem sebi za pravo da pozovem DAMIRA POLANČECA …NA OVAJ FORUM. Želim s njime razgovarati, bez uvreda i provokacija. Očekujemo Vas. ODLUČITE SE. Pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ANTIŠA, za koji će vrag svakom selu reflektori na nogometnom igralištu? Jel to uvjet za
neku LIGU, prvu, drugu, treću, šesnaestu..ili ljudi vole ritati svoje sjene po terenu ?
/ to mi je fakat kao ženi, uvijek bila nepoznanica ?/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

To su vam kolegice muškarci izmislili da navečer mogu uteć ženama.
– ako kažeš da ideš u kafić , svađa
– ako kažeš da se ideš družiti, moraš nju povest sa sobom
Ovako pošto niti jednu ženu ne zanima nogomet, izađeš bez žene, rekreiraš se ispadaš pozitivan u očima svoje drage.
Većina njih ide kod ljubavnica ili piti, nogomet pod reflektorima je samo paravan, nismo mi glupi da lovimo svoje sjene.

Pridružujem se vašem pozivu g. Polančecu, pretpostavljam da je sada nezaposlen ako ima koju kunu ušteđevine neka dođe ovdje mi ćemo mu pomoći da to oplodi.
Stvar je jednostavna kupiš jeftino prodaš skuplje igra "tko će koga zaj… ".Zapravo brzo bi se on snašao s nama.

Bar nema zabijanja noževa u leđa kao u politici.


moderator, molim smjesta da odmoderirate doticnog minimini jer se radi izravno o kleveti te ce te i sami snositi odgovornost ako istu objavite…hvala na razumijevanju

Kakve su to gluposti? Kakvo "odmoderiranje"?
Pa da li je tebi jasno koliko bi bilo dosadnije da nema i takvih kolega na forumu?
Pogotovo u ova nelikvidna vremena.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


@minimini

eto da vam malo pomognem da vidite u sto se upustate…
…nadam se da ce oni u Agramu imati vise razumijevanja za ono za sto ih blatite…jer i po tocki (3) mozete odgovarati cak i ako ste bili u pravu…

Što je kleveta?
Članak 200. Kaznenog zakona RH opisuje što je kleveta:
(1) Tko za drugoga iznese ili pronese nešto neistinito što može škoditi njegovoj časti ili ugledu,
kaznit će se novčanom kaznom do stopedeset dnevnih dohodaka ili kaznom zatvora do šest mjeseci.
(2) Tko za drugoga iznese ili pronese nešto neistinito što može škoditi njegovoj časti ili ugledu putem tiska, radija, televizije, pred više osoba, na javnom skupu ili na drugi način zbog čega je kleveta postala pristupačnom većem broju osoba,
kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine
.
(3) Ako osoba protiv koje se vodi kazneni postupak zbog klevete dokaže istinitost svoje tvrdnje ili opravdani razlog zbog kojeg je povjerovala u istinitost sadržaja kojeg je iznijela ili pronijela, neće se kazniti za klevetu, ali se može kazniti za kazneno djelo uvrede (članak 199.), ili kazneno djelo predbacivanja kaznenog djela (članak 202.)

Optimist - loše informirani pesimist

Vuco popizdio…

http://www.youtube.com/watch?v=KWCvFdA-Z-0&feature=related

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

+ Jordanice za 300 HRK. Tko ne voli ovu deflaciju, taj nije normalan.
Roses pun slovenaca, mađara, čeha, slovaka.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


+ Jordanice za 300 HRK. Tko ne voli ovu deflaciju, taj nije normalan.
Roses pun slovenaca, mađara, čeha, slovaka.

ja bi ovakve, al nigdje ih nema
http://www.michaeljordansworld.com/airjordans/air_jordan_01.jpg

ipak nasao sam nesto iz lijepih 90-tih
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/11/First_air_classic.jpg

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premijerka se opet sramoti: Ju ar from Hangari? Aj voz d dej aftr jestrdej in Hangari
Vaš link

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Premijerka se opet sramoti: Ju ar from Hangari? Aj voz d dej aftr jestrdej in Hangari
Vaš link

Ti si u svemu savršen! Vjerojatno si i izabarao taj odgovarajzći nick?! Mi hrvati stalno pljujemo sami po sebi. Pa kako će nam biti dobro pobogu brate?!

[color=blue][/color]vizionar

New Report

Close