BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Smisao za humor niste izgubili…….a to je najvažnije….. [lol]

Danas mi se ništa neda raditi….uhvatila me neka apatija, ,letargija….djelatnici se pakiraju na more.. a poduzetnici- gazde ih ispraćaju i dočekuju…kradu vikende..jadno…

Na poslovnom planu ..sve ide gotovo sjajno, iskreno sam zadovoljna…korak- dva…i sve će bit
po mome ..dakle, savršeno…malo još muke i rada …restrukturiranja…..kakav glupi izraz.

Ono što me baca u očaj je ova prokleta burza…stvarno je sve palo još dublje, svaka dionica
mi je u komatoznom stanju, sve vijesti su plus-minus… stihijski rad….valjda se čeka taj 26.07.
da se kupe ti paketi…i kad veliki potpuno preuzmu dominaciju, možda će nešto učiniti pametno.

Velika većina mojih prijatelja..zaglavila je u fondovima….a restrukturiranje privrede još traje…………traje………i još nema viška novca za stavljati na burzu ili u fond.
Treba čekati…a to me izluđuje….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

@ modrobradi
– Pa čovjek je dao objektivan komentar.
– Ljuti te taj komentar jer si u VLDS-u do grla.
– Ohladi malo i pođi na more, tamo je friška arija. Prijat će ti.

du du du .. nema nam pomoći

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


@ modrobradi
– Pa čovjek je dao objektivan komentar.
– Ljuti te taj komentar jer si u VLDS-u do grla.
– Ohladi malo i pođi na more, tamo je friška arija. Prijat će ti.

ljuti me sto kaze da nema hartiju a cjelo vrijeme pise o njoj
isto ko na ingi,citam postove i opet on,a ljudi tamo skucali puno novaca i zbog manipulacije su u teskom minusu a on se tamo javlja i kaze im da ide jos dolje
sta se javlja?ja nisam ulazio u ingra i ne idem pisati,ako padne ispod 20 uci cu i pocet i tamo pisat
nisam do grla u njemu i sa ovim cjenam sam u malom minusu jer sam smanjio ulaz,tolko o tome
za VALIDUS sad nema informacija al kad dodu bice cuda na dionici (u oba smjera zavisno o vjestima)

p.s. a ko si ti da ga branis? neki nikovi registrirani od prije 4 godina,presumnjivo je sve to

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


ljuti me sto kaze da nema hartiju a cjelo vrijeme pise o njoj
isto ko na ingi,citam postove i opet on,a ljudi tamo skucali puno novaca i zbog manipulacije su u teskom minusu a on se tamo javlja i kaze im da ide jos dolje
sta se javlja?ja nisam ulazio u ingra i ne idem pisati,ako padne ispod 20 uci cu i pocet i tamo pisat
nisam do grla u njemu i sa ovim cjenam sam u malom minusu jer sam smanjio ulaz,tolko o tome
za VALIDUS sad nema informacija al kad dodu bice cuda na dionici (u oba smjera zavisno o vjestima)

p.s. a ko si ti da ga branis? neki nikovi registrirani od prije 4 godina,presumnjivo je sve to


A što bi ti? Da na svakoj temi pišu isključivo pojedinci koji imaju tu istu dionicu? Pa onda bi sve bilo ružičasto i sve bi bilo super i cijena bi uvijek bila preniska "jer ta dionica vrijedi barem duplo".

A što se tiče ovoga da su nickovi registrirani od prije 4 godine presumnjivi, tu se slažem s tobom. Ovi koji su registrirani prije par tjedana ili prije par mjeseci imaju puno veću vjerodostojnost.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




Sada će ingra morati dugo mirovati da se momentum okrene !

mozda i jesi bazno dobronamjeran, ali svaki dan pises drugo. danas ce dugo mirovati, jucer samo sto nije poletjela, a prekjucer si htio sve rasprodati jer ce pasti na nulu
[/quote]

čini mi se da me imaš na oku, a nadam se da si me i počastio s 1% ?
da odgovorim ; nisam ja horoskop, prenosim stručne analize iako sam to želio izbječi jer mnogi nemaju namjeru prestati podvaljivati lažne grafove ili projekcije TA stručnjaka. Da dobiješ pravu analizu treba je i platiti, toliko valjda znamo.
ingru sam rađe branio na bidu, ali kao što sam rekao nisam ni ja banka.
Moj prosijek je sada nizak pa me ne uzbuđuje previše pad više sam zamišljen oko rasta dionice.
Budimo iskreni na ovaj psihološki momenat gdje će svi biti puni dionica, a dionica će mirovati već dugo upozoravam. Međutim dok se ne opčeš ne razumiješ !

[/quote]

Haha, kolegi Lorisu se omaklo pa je poslao odgovor s duplog nicka "lpupua" umjesto s "loris" [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




Sada će ingra morati dugo mirovati da se momentum okrene !

mozda i jesi bazno dobronamjeran, ali svaki dan pises drugo. danas ce dugo mirovati, jucer samo sto nije poletjela, a prekjucer si htio sve rasprodati jer ce pasti na nulu
[/quote]

čini mi se da me imaš na oku, a nadam se da si me i počastio s 1% ?
da odgovorim ; nisam ja horoskop, prenosim stručne analize iako sam to želio izbječi jer mnogi nemaju namjeru prestati podvaljivati lažne grafove ili projekcije TA stručnjaka. Da dobiješ pravu analizu treba je i platiti, toliko valjda znamo.
ingru sam rađe branio na bidu, ali kao što sam rekao nisam ni ja banka.
Moj prosijek je sada nizak pa me ne uzbuđuje previše pad više sam zamišljen oko rasta dionice.
Budimo iskreni na ovaj psihološki momenat gdje će svi biti puni dionica, a dionica će mirovati već dugo upozoravam. Međutim dok se ne opčeš ne razumiješ !

[/quote]

mislim da si zaboravio switchnuti na drugi account.

obicno ti dijelim 100% jer si dobronamjeran, ali, pobogu, koga briga za ocjene?! nabavi psica ako ti fali ljubavi
[tongue]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




Sada će ingra morati dugo mirovati da se momentum okrene !

mozda i jesi bazno dobronamjeran, ali svaki dan pises drugo. danas ce dugo mirovati, jucer samo sto nije poletjela, a prekjucer si htio sve rasprodati jer ce pasti na nulu
[/quote]

čini mi se da me imaš na oku, a nadam se da si me i počastio s 1% ?
da odgovorim ; nisam ja horoskop, prenosim stručne analize iako sam to želio izbječi jer mnogi nemaju namjeru prestati podvaljivati lažne grafove ili projekcije TA stručnjaka. Da dobiješ pravu analizu treba je i platiti, toliko valjda znamo.
ingru sam rađe branio na bidu, ali kao što sam rekao nisam ni ja banka.
Moj prosijek je sada nizak pa me ne uzbuđuje previše pad više sam zamišljen oko rasta dionice.
Budimo iskreni na ovaj psihološki momenat gdje će svi biti puni dionica, a dionica će mirovati već dugo upozoravam. Međutim dok se ne opčeš ne razumiješ !

[/quote]
lorise, jel ti to imaš multinick?? [shocked] [shocked] [lol] [lol]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


lorise, jel ti to imaš multinick?? [shocked] [shocked] [lol] [lol]

A najbolje je što cijelo vrijeme druge proziva za duple nickove [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)





Sada će ingra morati dugo mirovati da se momentum okrene !

mozda i jesi bazno dobronamjeran, ali svaki dan pises drugo. danas ce dugo mirovati, jucer samo sto nije poletjela, a prekjucer si htio sve rasprodati jer ce pasti na nulu
[/quote]

čini mi se da me imaš na oku, a nadam se da si me i počastio s 1% ?
da odgovorim ; nisam ja horoskop, prenosim stručne analize iako sam to želio izbječi jer mnogi nemaju namjeru prestati podvaljivati lažne grafove ili projekcije TA stručnjaka. Da dobiješ pravu analizu treba je i platiti, toliko valjda znamo.
ingru sam rađe branio na bidu, ali kao što sam rekao nisam ni ja banka.
Moj prosijek je sada nizak pa me ne uzbuđuje previše pad više sam zamišljen oko rasta dionice.
Budimo iskreni na ovaj psihološki momenat gdje će svi biti puni dionica, a dionica će mirovati već dugo upozoravam. Međutim dok se ne opčeš ne razumiješ !

[/quote]

Haha, kolegi Lorisu se omaklo pa je poslao odgovor s duplog nicka "lpupua" umjesto s "loris" [lol]
[/quote]

bitno je da kolega Loris nije namjerno napisao post sa drugog nicka (Lpupua)…
mislim da bi mu trebali progledati kroz prste ovaj put, ali samo ako obeca da ce vise paziti slijdeci put.

stvarno nema smisla da pise postove gdje Loris i Lpapua raspravljaju i imaju isto misljenje,
a onda se ispostavi da se to Loris "svadja" sam sa sobom jer nije pazljiv…

[smiley]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

zahvaljume gosp. Vjeku što mi je omogućio odgovor i vratio sve ove gornje slatke kometnare
( vjerojatno će sve biti prebačeno u Bez komentara )

odgovor;
u našoj firmi ima tri nicka;
1. lpupua
2. Loris
3. —
kako moje računalo se danas stalno odspajalo s foruma upotrebio sam računalo lpupua i odgovorio, ali zaboravio sebe logirati . Istina
Istina je i da moj nick nije nick nego moje ime i imam samo taj "nick", a lpupua mi je u par navrata dodijelio 100%, a samo iz razloga da izračunam koliko imam stalno vjernih pratioca s 1% i ciljem degradacije svega što napišem, a bez obzira što napišem i to je zabrinjavajući broj koji će nadam se moderator nekako rješiti.
Treći nick u našoj firmi za sada samo čita, te se niti javlja niti ocjenjuje.

Nadam se da ste zadovoljni jer ja sada jesam .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


zahvaljume gosp. Vjeku što mi je omogućio odgovor i vratio sve ove gornje slatke kometnare
( vjerojatno će sve biti prebačeno u Bez komentara )

odgovor;
u našoj firmi ima tri nicka;
1. lpupua
2. Loris
3. —
kako moje računalo se danas stalno odspajalo s foruma upotrebio sam računalo lpupua i odgovorio, ali zaboravio sebe logirati . Istina
Istina je i da moj nick nije nick nego moje ime i imam samo taj "nick", a lpupua mi je u par navrata dodijelio 100%, a samo iz razloga da izračunam koliko imam stalno vjernih pratioca s 1% i ciljem degradacije svega što napišem, a bez obzira što napišem i to je zabrinjavajući broj koji će nadam se moderator nekako rješiti.
Treći nick u našoj firmi za sada samo čita, te se niti javlja niti ocjenjuje.

Nadam se da ste zadovoljni jer ja sada jesam .


Moderator bi trebao riješiti broj 1% koje dobivaš za svoje pisanje? Daj nam objasni što si time mislio…
Ali prvo objasni onaj svoj graf INGRE, ja i dalje gledam i ne razumijem [lol] [lol]

na dnevniku su vijesti vezano za gospodarstvo ne crne nego:crna rupa!

dan poslje sutra

New Report

Close