BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TONČICA ČELJUSKA……

Danas, u stilu lika nimfomanski raspoložene Samanthe iz Seks i grada, Tončica Čeljuska je sa
razigranom frizurom , koja se raplela na povjetarcu …namještenim osmjehom i sjetnim sjajem u očima -odradila DNEVNIK.
Od kontinentalnih krajeva -izabrala je plemenitu temu iz galerije patnje hrvatskog naroda- radeći u interesu bolnih socijalno-neiscrpnih drama iz svakodnevne šarolikosti koja nas pritišče- Vukovar… dajući osobni doprinos -nečemu što je za mnoge izgubilo smisao rada i života ….toliko o tome .
…..A onda more..more, Dubrovnik, more………opet Dubrovnik……pa more….. i tako- mi nemamo
ništa drugo za reći… cijela Hrvatska je mrtva..ne postoji ništa drugo ..nego more..
turizam…fotogalerije ljetnih skica s Jadrana….blistavi rezultati…sunčani dani….veliki
trud ….zrak i voda….
Ostatak Hrvatske…Tončica …..alo? Gdje je ….????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


TONČICA ČELJUSKA……

Danas, u stilu lika nimfomanski raspoložene Samanthe iz Seks i grada, Tončica Čeljuska je sa
razigranom frizurom , koja se raplela na povjetarcu …namještenim osmjehom i sjetnim sjajem u očima -odradila DNEVNIK.
Od kontinentalnih krajeva -izabrala je plemenitu temu iz galerije patnje hrvatskog naroda- radeći u interesu bolnih socijalno-neiscrpnih drama iz svakodnevne šarolikosti koja nas pritišče- Vukovar… dajući osobni doprinos -nečemu što je za mnoge izgubilo smisao rada i života ….toliko o tome .
…..A onda more..more, Dubrovnik, more………opet Dubrovnik……pa more….. i tako- mi nemamo
ništa drugo za reći… cijela Hrvatska je mrtva..ne postoji ništa drugo ..nego more..
turizam…fotogalerije ljetnih skica s Jadrana….blistavi rezultati…sunčani dani….veliki
trud ….zrak i voda….
Ostatak Hrvatske…Tončica …..alo? Gdje je ….????


oprostite,jel mi to napadate legicu?

Zosprajc, nitko nikoga ne napada. To je kritika samovlasti na HRT-u na čelu sa urednicom informativnog programa iz Makarske.
Nisam tinejđerka da idealiziram likove na televiziji , ko Bogom dane….

Minutaža Dnevnika zloupotrebljena je u određene svrhe..pitam se kao gledatelj ..Zašto? I tko ima
koristi od toga…hoću da se minute dnevnika rasporede cijeloj Državi- svi plaćamo pretplatu…
i svi živimo u istoj TV mreži koja radi samo za Dalmaciju…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize






Neki put nije potreban graf…dovoljno sa textom

privitak pokazuje PP poslan Deluxu

20.7.2010. | 15:39 Naslov poruke… DELUX

hm… pa ovo se baš i nije pokazalo točno… S&P je probio 1055 kao nož kroz maslac i pao skroz do 1010, nakon toga je ištao up do 1100

[/quote]
O kojem vremensko razdoblju ti govoris?

vidi privitak (kao uvjek…samo traze grijeske… ali ne citaju cijeli text)
[/quote]

nije bila provokacija, mislio sam da poruka starija.

svaka čast na pogotku.

Cromane ako nije tajna koliki ti je prosječni godišnji prinos od kad trguješ?
[/quote]
Znam da ne provociras.Ali vecina ne cita cjelokupni text i zato mozda i ne vide sve info sto ima.
kad se radi o pogodtkima onda i usput odgovor na zadnje pitanje:

Da sam aktivno i ozbiljno ulagao na dionicama zadnjih 8 godina, a nese bavio pisanjem po forumima , mogao sam biti miljoner.

Medutim sve do ove godine nisam to uzeo ozbiljno ali od sada je cilj najmanje 3000 dnevno (zarada)

pa kad se cujemo iduce godine u isto vrijeme …da vidimo dali je cilj ucinjen.

[/quote]
znači, ipak više pišete nego trgujete?
bez namjere za bilo kakvim podcjenjivanjem vaših rezultata, pouzdano znam da su neki amateri s ovog foruma imali prinos iznad 100% u 2009. godini …

P.S.

35.000 sati čartiranja, a bez puno trgovanja??? [huh]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



znači, ipak više pišete nego trgujete?
bez namjere za bilo kakvim podcjenjivanjem vaših rezultata, pouzdano znam da su neki amateri s ovog foruma imali prinos iznad 100% u 2009. godini …

P.S.

35.000 sati čartiranja, a bez puno trgovanja??? [huh]
[/quote]
zosprajc

Gledaj…ti mi se nisi nikada svidao..ako pogledas malo na tvoje poruke(gde mene mjesas) ti si kao jedna stara baba koja svoj nos stavlja gde ne treba.
Nemam protiv diskutirati sa drugima osobama i sto pisem je uvjek istinito(ne sramim se nicega sto sam cinio u zivotu) ali takvi kao ti mi se popeli na hurac.

Nadam se da sam jasan NHF

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




znači, ipak više pišete nego trgujete?
bez namjere za bilo kakvim podcjenjivanjem vaših rezultata, pouzdano znam da su neki amateri s ovog foruma imali prinos iznad 100% u 2009. godini …

P.S.

35.000 sati čartiranja, a bez puno trgovanja??? [huh]
[/quote]
Gledaj…ti mi se nisi nikada svidao..ako pogledas malo na tvoje poruke(gde mene mjesas) ti si kao jedna stara baba koja svoj nos stavlja gde ne treba.
Nemam protiv diskutirati sa drugima osobama i sto pisem je uvjek istinito(ne sramim se nicega sto sam cinio u zivotu) ali takvi kao ti mi se popeli na hurac.

Nadam se da sam jasan
[/quote]
jel vi to gubite živce?

GUBI ŽIVCE…valjda mu se pad TK ne poklapa sa njegovom željom za dokupom, želi još manje plačati kvalitetne dionice…

Kune nisu problem, kuna nema


ali takvi kao ti mi se popeli na hurac.

Nadam se da sam jasan NHF

Kolega Croman, prvo pišete švedskim koji nitko ne razumije ( a uz to je i ružan jezik za čitanje, a kamoli za slušanje ), a sada još ovako divljački prostačite.
Molim da se dovedete u red i da ne vrijeđate kolegu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



TONČICA ČELJUSKA……

Danas, u stilu lika nimfomanski raspoložene Samanthe iz Seks i grada, Tončica Čeljuska je sa
razigranom frizurom , koja se raplela na povjetarcu …namještenim osmjehom i sjetnim sjajem u očima -odradila DNEVNIK.
Od kontinentalnih krajeva -izabrala je plemenitu temu iz galerije patnje hrvatskog naroda- radeći u interesu bolnih socijalno-neiscrpnih drama iz svakodnevne šarolikosti koja nas pritišče- Vukovar… dajući osobni doprinos -nečemu što je za mnoge izgubilo smisao rada i života ….toliko o tome .
…..A onda more..more, Dubrovnik, more………opet Dubrovnik……pa more….. i tako- mi nemamo
ništa drugo za reći… cijela Hrvatska je mrtva..ne postoji ništa drugo ..nego more..
turizam…fotogalerije ljetnih skica s Jadrana….blistavi rezultati…sunčani dani….veliki
trud ….zrak i voda….
Ostatak Hrvatske…Tončica …..alo? Gdje je ….????


oprostite,jel mi to napadate legicu?

[/quote]

Meni je Tončica super, svaka čast.
Kolega Šprajc, vi imate privilegiju raditi uz takvu damu, meni bi bila privilegija počastiti takvu damu nekim pićem ili sl.
Ne znam zašto kolegici smeta?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



ali takvi kao ti mi se popeli na hurac.

Nadam se da sam jasan NHF

Kolega Croman, prvo pišete švedskim koji nitko ne razumije ( a uz to je i ružan jezik za čitanje, a kamoli za slušanje ), a sada još ovako divljački prostačite.
Molim da se dovedete u red i da ne vrijeđate kolegu.

lp

[/quote]

Ima dvojica sto su dosadna ..som fan

Jedan je spomenut a drugi si ti.Pa ako ti ne pase gore navedeno…well ..nemam ni najmanje zelju se dopisivat sa tobom…i sa moje strane je konverzacija zavrsena




ali takvi kao ti mi se popeli na hurac.

Nadam se da sam jasan NHF

Ima dvojica sto su dosadna ..som fan

Jedan je spomenut a drugi si ti.Pa ako ti ne pase gore navedeno…well ..nemam ni najmanje zelju se dopisivat sa tobom…i sa moje strane je konverzacija zavrsena

Kolega Croman, prvo pišete švedskim koji nitko ne razumije ( a uz to je i ružan jezik za čitanje, a kamoli za slušanje ), a sada još ovako divljački prostačite.
Molim da se dovedete u red i da ne vrijeđate kolegu.

lp

[/quote]

[/quote]

Dragi kolega, vidim da vam osim jezične treba i informatička naobrazba.
Osim toga, možda vam se i javim za nekakav seminar danas sutra, o tržištu kapitala koji bih organizirao. Vjerujem da bi tamo puno toga naučili, sigurno će biti i poglavlje o tehničkoj analizi.

Mogli biste imati all in one seminar ( naravno bez popusta, obzirom da živite u bogatoj Švedskoj ).

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




ali takvi kao ti mi se popeli na hurac.

Nadam se da sam jasan NHF

Kolega Croman, prvo pišete švedskim koji nitko ne razumije ( a uz to je i ružan jezik za čitanje, a kamoli za slušanje ), a sada još ovako divljački prostačite.
Molim da se dovedete u red i da ne vrijeđate kolegu.

lp

[/quote]

Ima dvojica sto su dosadna ..som fan

Jedan je spomenut a drugi si ti.Pa ako ti ne pase gore navedeno…well ..nemam ni najmanje zelju se dopisivat sa tobom…i sa moje strane je konverzacija zavrsena

[/quote]
dragi kolega,
prestanite škrgutati zubima i prostačiti.
bilo bi dobro da jednom ostanete i dosljedni: u potpisu vam stoji da nemate namjeru stavljati analize na ovom forumu. a i oprostili ste se stotinjak puta… [bye]

New Report

Close