BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Podrzavam…..neka se zna ko ti je dao 1 ili 100 ili 50…..
pa da se vidi skupina nickova

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Podrzavam…..neka se zna ko ti je dao 1 ili 100 ili 50…..
pa da se vidi skupina nickova

Ili nek se uvede da oni mladi od 1,2,6 mjeseci (nebitno) staža na ovom Forumu nemaju pravo ocjenjivanja…jer ovako ispada da smo svi mi koji imamo jedinstveni nick kreteni, dok oni likovi s 10-15 nickova sebi lupaju glupe stotke i oni su kao pametni… ma sve prsti od pameti, a promet burze ni milijun eura…. sve macan do macana s 50 kuna u djepu!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


( gosp. Vjeko, ovim putem Vas javno pozivam da problem ocjenjivanja dogovorne skupine koja dijeli crvene ocjene sam s ciljem rušenja cijene bez jasnih konotacija ili objašnjenja istog rješite na način da maknete mogućnost ocjenjivanja do oporavka burze. INGRA ima jako veliki broj malih dioničara u prosijeku ispod 300 dionica, a poslovni.hr kao najpoularniji portal pa i forum ima znatan utjecaj na mišljenje istih, a čime ih dovodi u zabludu navodom "Ocjena poruke ZAJEDNICE". Svaka jasna konstatcija okolnosti INGRE ili pozitivna misao zaokružena je crvenom ocjenom dok izrugivanje i cinizam bez argumenata zelenom ( čast izuzecima ). U koliko se makne susutav ocjenjivanja ili se bar ne pokaže jasno tko je koga s koliko ocjenio ovo je čista manipulacija ). Ljudi pozitivnih okolnosti ili saznanja na ovaj način niti ne iznose mišljenje da ne budu izrugani kao ja većinom . )

Cijenjevi kolega Loris,

meni ruka sama poleti da da 1% za vase pisanje.
Obecajem da ce i ubuduce biti tako.

LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

Anti Šapini blokirana 3,4 milijuna eura u Zagrebačkoj banci

http://seebiz.eu/hr/banke/anti-sapini-blokirana-3%2c4-milijuna-eura-u-zagrebackoj-banci,85338.html

pa sad na lupit na burzi ili kladionici?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

STARA PJESMA

O, ta uska varoš, o ti uski ljudi,
O, taj puk što dnevno veći slijepac biva,
O, te šuplje glave, o, te šuplje grudi,
Pa ta svakidašnja glupa perspektiva!
Čemu iskren razum koji zdravo sudi,
Čemu polet duše i srce koje sniva,
Čemu žar, slobodu i pravdu kada žudi,
Usred kukavica čemu krepost diva?
Među narodima mi Hrvati sada
Jesmo zadnji, robovi bez vlasti,
Osuđeni pasti i propasti bez časti.
Domovino moja, tvoje sunce pada,
Ni umrijeti za te Hrvat snage nema,
Dok nam stranac, majko, tihu propast sprema.

Antun Gustav Matoš

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

KAOS U ZAGREBU
UŽIVO iz Varšavske: broj uhapšenih raste iz minute u minutu

‘Pucajte nam u prsa, bando! Vratite nam državu!’ – viču građani brojnim, do zuba naoružanim, policajcima koji su dobili naređenje da krenu na okupljene, nerijetko i uplakane građane, te ih odnose u marice. Pratite događaje u Varšavskoj UŽIVO na net.hr-u [shocked] [undecid] [shocked]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

@gismund
Upravo sam prošao tamo. Ništa se ne događa. Tri kordona policije su blokirali križanje Masarykove i Gundulićeve, Varšavske i Gundulićeve, i Varšavsku kod Obrtničkog prolaza. Grupa ljudi na križanju Masarykove i Gundulićeve stoji i gleda policajce. U Varšavskoj bageri dižu kamen i kopaju. Ukratko, ništa zanimljivo.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


KAOS U ZAGREBU
UŽIVO iz Varšavske: broj uhapšenih raste iz minute u minutu

‘Pucajte nam u prsa, bando! Vratite nam državu!’ – viču građani brojnim, do zuba naoružanim, policajcima koji su dobili naređenje da krenu na okupljene, nerijetko i uplakane građane, te ih odnose u marice. Pratite događaje u Varšavskoj UŽIVO na net.hr-u [shocked] [undecid] [shocked]

odlicno, samo neka hapse bandu neradnicku koja se vucara po cestama!

samo umjesto u marice ja bi ih pobacao u Savu.

[lol] [angry] Datum objave: 15.7.2010 | 11:15
Zadnja izmjena: 15.7.2010 | 11:54
PRAVO NA GRAD
Slučaj Varšavska: Bezobzirne investitore treba kazniti bojkotom!

Autor/izvor: Ivan Hrstić – ivan.hrstic@seebiz.euhttp://www.facebook.com/ivan.hrstic
KOMENTAR – Otpor Zelene akcije i udruge Pravo na grad prema projektu Cvjetni prolaz na samom početku, krenuo je s potpuno pogrešnih stajališta. Radilo se, vjerujem, o dobrom projektu koji je uz manje prilagodbe mogao donijeti novu vrijednost Cvjetnom trgu, oživjeti jedan od središnjih donjogradskih blokova i pružiti primjer kako Zagreb može naći prostora unutar sebe samoga za novo kvalitetno širenje, čak i unutar stare gradske jezgre.
Horvatinčiću i Bandiću treba pokazati da su trebali saslušati glas javnosti – bitka je izgubljena, ali rat još nije završen! Građanima ostaje najjače oružje – potpuni bojkot!!! Nema toga poduzetničkog interesa u ime kojega bi hrvatska policija smjela hrvatske građane vući po ulicama hrvatskih gradova!!!

Jašući na antipoduzetničkom sentimentu ("pa on će na tome zaraditi!"), aktivisti građanskih inicijativa krenuli su u križarski pohod na Tomislava Horvatinčića i rušenje projekta koje je trebao, prema njegovim riječima ‘ukloniti štakornjake’ iz centra grada. Moram priznati da su u tom trenutku moji osjećaji bili na njegovoj strani.

Naime, Cvjetni trg tim projektom ničim nije bio ugrožen, dapače, postao bi još atraktivnije mjesto okupljanja. Do njegove istinske devastacije došlo je još prije dvadesetak godina, kad je jedan od najatraktivnijh gradskih trgova pretvoren u ovo što je sad – arhitektonski bofl (u uniseks kompletu s Bogovićevom i Gajevom). Nitko se tad nije bunio zbog uništavanja Cvjetnog trga!

Bilo je to drugo vrijeme, reći ćete? No, nitko se nije bunio ni protiv sasvim svježeg uništavanja Kvaternikovog trga, valjda zato što tu nije bilo poduzetnika koji će zaraditi na toj arhitektonskoj i urbanističkoj sramoti i na kojeg će se uperiti prstom kao na glavnog krivca. Kvaternikov trg danas izgleda kako bi vjerojatno trebala izgledati autobusna postaja na Miroševcu, a za to možemo okriviti jedino gradsku struku. Pustoš je to na kojoj se svaki čovjek osjeća nelagodno i trudi se što kraće zadržati, toliko tužna, sterilna i beživotna da mi se plače čak i za Cigankama koje su na njemu ilegalno prodavale odjeću, pretvarajući ga u balkanski buvljak.

No da se vratimo u Donji grad u užem smislu. Ovaj stambeni blok umnogome podsjeća na Dioklecijanovu palaču: slične su veličine i oblika, a tijekom godina, građani su u njegovoj unutrašnjosti izgradili mali univerzum za sebe. S bitnim razlikama: četiri glavna ulaza u Dioklecijanovu palaču i dalje su glavne pješačke arterije koje srce Splita i arhitektonske taloge njegovih 1700 godina povezuju s novim četvrtima, dok su donjogradske četvrti prepreke koje zaobilazimo glavnim prometnicama i još uvijek rijetkim pješačkim zonama. I jednako važno: u 75 posto tih četvrti nema baš ništa od pojedinačne trajne arhitektonske vrijednosti.

Projekt Cvjetni prolaz u originalnom izdanju trebao je u transformirati najveći dio ovog donjogradskog bloka, no osakaćeni projekt mnogo je skromnijih dosega, a kao jedan od osnovnih uvjeta za njegovu gradnju bez čvrstih opravdanja postavila se gradnja gradske garaže i kopanje pristupa kroz pješačku zonu. Što na koncu ostaje? Horvatinčić nam prodaje transformaciju projekta Hoto Ville s ruba grada (s tzv. urbanim vilama u Svetoj Nedjelji koje je teškom mukom prodao) u sam centar grada (sa stanovima i partmanima koje će također teškom mukom prodati, ako ga građani Zagreba odluče ignorirati).
Nakon što se bitka sa Cvjetnog trga preselila u Varšavsku ulicu, Pravo na grad konačno dobiva legitimni cilj svojeg postojanja: borbu protiv bezobzirnih investitora i njihovih lakeja u gradskoj vlasti, borba protiv onih koji će zbog (vlastitih) jednokratnih profita ugroziti interese grada i njegove urbanističke vizije kao napredne metropole u kojoj se poduzetnička inici

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Facebookom-protiv-Sukera-Hoce-li-ovaj-put-upaliti

Ajmo svoko po jedan glas da protjeramo BANDU LOPOVSKU

http://seebiz.eu/hr/politika/milan-bandic-mirno-spavam!,85559.html

e pa onda laku noć Milane B.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@tigrus

Onda odgovor: Ima par osoba(delux ,x-man … i td) sto mogu potrvdrdit da se moj blog
zatvara 1-9-2010. Takoder znaju da ja vise ne pisem nikome analize posle toga vremena.

.. neka vam bude sretno na americkim burzama…I am out of the game

(I play my own game) In and Out

Ja osobno ( a i ostali koji imaju pristup Cromanovom Blogu) mogu itekako potvrditi koliko su tocne Cromanove analize…
Uostalom, imali ste svi prilike na 2 cromanova grafa koja je stavio javno na poslovni ( radi se o 3x bear energy ERY i 3x bull energy ERX) vidjeti kolika je tocnost njegovih analiza…

Upamtite da tehnicara poput CROMANA ovaj forum niti je ikada imao, a vjerojatnoi nece ni imati…
Još je jedan veliki tehničar GERONIMO, odavno napustio forum, upravo iz razloga vrijeđanja i napadanja.
Jedini koji još sapada u kvalitetne tehnicare je TONY, iako se s njim nisam bas najbolje slagao, svaka pohvala i njemu…

No vratimo se na Cromana i njegov blog…

Croman je jedini koji izuzetno precizno odredjuje dubinu pada ili visinu rasta…
Lako je odrediti smjer, ali tocke velikih okreta smjera je najteze pogoditi..
A upravo te tocke je CROMAN najbolje "pogađa" i zato je najbolji…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close