BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega splite

Buduci da ste dokazali svoju halucidan karakter glede targeta grafova i ostalog ja vas lijepo molim ako biste bili ljubazni da pišete na ovom forumu iskljucivo trijezne glave i bez utjecaja opijata

Jednostavno komunikacija sa vama nije moguca, a nazalost, nemoguce vas je izbjegavati jer ste zastupljeni na svakoj temi, poput šljunka…

Ja trgujem preko brokerske kuce interkapital jednim djelom portfelja, a buduci da se kolega split "prijeti" da mu tamo radi "prika" i da ce "svima napisati "moj identitet ja imam poruciti sljedece…

Kolega splite!!!
pa kako vama nije jasno da se ja ni pred kim ne krijem…Zato sam vam i ostavio svoj broj, pa ja zelim upoznati vas…

Napisao sam vam da sam 27.07 2010 godine u splitu, idem sa ženom kod prijatelja, pa na Hvar…
Dajte se javite da vidimo taj vaš kapacitet od pluca, jer vidim da se strašno pušete…
Ja jedan zagrebcanin, bosanac ili kako ste me vec nazvali usred splite , sam sa ženom…

Dobili ste broj telefona pa se javite, dodjite s "prikama", nemorate sami…

Lijep pozdrav i do susreta

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Delux,
Vi ste taj koji ne zna komunicirati,al vas ne mogu kriviti jer niste imali od koga naučiti.
Glede prijetnji pa i slijepci vide da jedino ovdje vi prijetite i nitko drugi.
Smirite se kolega Delux, znam da gubite silne novce al nije to razlog da se sekirate previše.
Ne znam zašto mi šaljete broj mobitela, jer uistinu me ne zanima Vaš broj.

26.11.2010 - Dan D

Kolega Delux, s obzirom da ste kupili 800kom od kolege Johny-a B na cijeni 730kn, a isto prodali po 628kn, dakle s 80.000 kuna gubitka, moram reći da ste uspjeli tu izgubili 2x više nego ja u cijelom BEAR-u. Zna se tko je veliki gubitnik i boli Vas činjenica što je tako.
Al kolega knjigu u ruke, sigurno imate pred sobom bar još 20.g. taman da nadoknadite gubitak od ULPL.

26.11.2010 - Dan D

Kolega Delux, zakopajte ratničke izjave, uistinu Vam ne trebaju.
Znam da ste na ULPL izgubili 85.000kn. Možda niste stvoreni za burzu pa radije oročite novce kad Vas ne ide.

26.11.2010 - Dan D

splićo, daj ne budi šošav… smiri živce.

DINAMO i tamo neka luka 5:1.
Tak je to kad ZG šmekeri, Zeko i Mlinka preuzmu stvari u svoje ruke.

Ponovno prvaci, ne znam koje će to biti prvenstvo po redu, već je to sve postalo dosadno, bolje da nam vrate Delije i Grobare.. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Splite splite gledat u tuđi takuin tc tc tc. Ne znam kako će ti to pomoć jel netko dobio ili izgubio na burzi.


Splite splite gledat u tuđi takuin tc tc tc. Ne znam kako će ti to pomoć jel netko dobio ili izgubio na burzi.

Da samo znaš koliki su njegovi gubici, a još je k tome po prirodi nervozan i zavidan, bilo bi ti sve jasno..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

@ fotije
Pazariš li što na ovom našem tržištu ?

du du du .. nema nam pomoći

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

fotije, 14.07.2010. u 13:35
@ fotije
Pazariš li što na ovom našem tržištu ?

Kad uočim dobru priliku, svakako.

Što se tiče dokapa, dobra bi vest bila da neko oće da dokapitulizuje Validus, a ne banku. Naravno, da nikom to neće da padne na pamet, jer nema smisla spašavat nešto što je u bankrotu iz kojeg akcionarima neće ništa da ostane. I dokap banke sugeriše samo jednu stvar, a to je da ona nema kapitala i da procenat loših kredita tera i banku u bankrot. Ovo nije dokap za razvoj, nego iz nužde. Poslednja slamka spasa za banku, a na Validus to neće pozitivno da utiče, barem ne trenutno.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

POLITIČKE IGRE
Jadranka Kosor: Adlešič ostaje u Vladi, dogovorila sam potporu Čehoka

”Konačna odluka nije donesena”, odgovor je premijerke na pitanje o sudbini glavne državne revizorice, Šime Krasić, kojoj ističe mandat.

http://seebiz.eu/hr/politika/kosor-adlesic-ostaje-u-vladi%2c-dogovorila-sam-potporu-cehoka,85313.html

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.jutarnji.hr/zbog-napada-na-zadarske-policajce-uhicena-sestorica-/846780/

Ugledna Albanska obitelj

Al ipak je glava te obitelji Kalmeta -HDZ naj utjecajniji Albanac koji se POHRVATIO

New Report

Close