BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.youtube.com/watch?v=eDhKakL252g

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]
[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

A mozda nas ceka i ovo

http://www.youtube.com/watch?v=0J4pvCcT66g

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


A mozda nas ceka i ovo

http://www.youtube.com/watch?v=0J4pvCcT66g

Biti će prije ovo:

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Ovo bi trebali poslušat sindikati…

http://www.youtube.com/watch?v=NthXxDjBSzo

Slobodnih mjesta ima samo gdje sljakeri rade
Svi bi u birokraciju, tamo su bolje place
Produktivnost ima svoje ekonomsko opravdanje
Zasto da prolijevam znoj kada dobijam manje.

Pijem kavu danas barem dvadeset puta
A efektivno radno vrijeme mi nije ni pet minuta

Ne nerviram se mnogo, ucim dikciju
Sa odgovornima cu sprovesti jednu dnevnu akciju.

[thumbsup] [thumbsup]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


vidim,dosta ekipe online…

kuha se kuha, mogla bi vlada pasti [huh]

‘Vlada se raspada, a Kosor ne drži uzde’

Autor: tportal.hr/Novi list

Izlazak HSLS-a iz vladajuće koalicije nije izazvao velike reakcije u HDZ-u, barem ne javno

Veći broj članova predsjedništva stranke nije odgovarao na telefonske pozive, a Ivan Jarnjak je na molbu novinara Novog lista da komentira odluku HSLS-a odgovorio kako ne može, jer mu je to – »prvi glas«.

– Moram vidjeti obrazloženje HSLS-a, pa ću tek onda moći komentirati, rekao je Jarnjak.

Predsjednica Vlade Jadranka Kosor je u Dubrovniku – prije odluke HSLS-a – rekla kako izlazak ove stranke iz koalicije ne bi bio ništa novo.

Član predsjedništva SDP-a Ranko Ostojić ocijenio je da se radi o »definitivnom raspadu Vlade Jadranke Kosor koja ne samo da ne drži uzde, kako premijerka voli pričati, i ne samo da ignorira 800 tisuća potpisa, nego nije u stanju ni dogovoriti se s koalicijskim partnerima«.

Što se tiče sutrašnjeg sastanka oporbene »kukuriku-koalicije« u Belom Manastiru, predviđeno je da će se razgovarati o gospodarskoj i razvojnoj tematici, a ne o eventualnom pristupanju HSLS-a oporbenom savezu.

– Prije ikakvog stava, o tome SDP mora razgovarati s partnerima, kazao je Ostojić.

Milorad Pupovac, predsjednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS) o kojoj u ovom trenutku ovisi vladajuća koalicija, smatra kako ‘odluka HSLS-a da istupi iz vladajuće koalicije neće značajnije utjecati niti na koaliciju niti na političku scenu u Hrvatskoj«, ali dodaje i kako mu je’»razumljiv napor Darinka Kosora da spasi HSLS i da ga još jednom pokuša pripremiti za novu koaliciju’.

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




kolege,

sto se to dogadja ovdje?

sjecate se kad sam Vam tamo na 31-31,50 rekao da ingra ima target od 20kn?

neki su se smijali…
sada se vise valjda ne smiju.

najgore je to sto ako probije 20kn, ide do 12kn…
nemojte reci da Vam nisam opet napisao sve na vrijeme…

sto je s kreditom?…
[proud]


Ja se sjecam da ste 30.06. Spominjali target od 30,xx gdje ste i prodali ono kupljeno na 27,5
isto se sjecam da ste nedavno prebrzo uletili na 25,xx i platlil clanarinu
pazite se sindroma Vlad1111, opasna je to bolest!
Inace, pozdrav i NHF
ps. Igh na targetu! Jeste uboli?
[/quote]

primjecujem da se na ovom portalu iskrivljuje stvarnost.

transparentno sam obavijestio da sam izgubio 7 lipa po dionici ukljucujuci i proviziju.
imao sam 3500 komada.
dakle izgubio sam cca 200kn na ulozenih 87.000kn.

nisam "ubo" igh jer se trziste raspalo.

iako priznajem da sam imao oko 80kom na kupnji na 1810-1830 postavljeno prije 2-3 tjedna.
ali sam ih maknuo kad je ingra probila 25 i zadnje kad je ernt probio 1300kn.
nakon sto je ingra probila 25kn, i ernt 1300kn postalo je savrseno jasno da sve ide u 3pm bez odbijanaca.

pzdrav iz Novog Sada

[/quote]

kolege,
izvolite ispravnu procjenu Brutalnog Kapitala.

IGh je zbilja dobro teoretski izgledao na grafu TA za ubosti na 1820kn,
ali ponistenje su odradili Ernt i Ingra.
IGH je sada na 1787kn.

ovakvu integaraciju i razumnjevanje trzista kapitala moze imati jedino istinski i iskonski Brutalni Kapital.

sjecate se da sam Vam govorio jos prije 1,5-2 mjeseca famoznu recenicu:

"Do sada je janjad isla na sisanje, od sada janjad ide na klanje!"

S postovanjem,
Vas Brutalni Kapital.
[smiley]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

ako se smijem malo prilkljuciti raspravi
Mislim da je target igh na 178x ( po meni.. )
na 1820….neznam…nevidim…ili mi nije bitno [huh]
ERNT mi je target bio 1280..ne 1300…ubo sam na 1250..meni dobro…sljedeci target vidim samo na 1180 cca
pozz iz Zagreba

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Da li se možda zna..ili je negdje objavljeno sa koliko novaca je Todorić financirao kampanju
HDZ-a ..? Hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Da li se možda zna..ili je negdje objavljeno sa koliko novaca je Todorić financirao kampanju
HDZ-a ..? Hvala.

Vidite kako je moderator (cenzurator) jedva dočekao da se piše o Onomečije……. pa se na ovom topicu može o koječemu razgovarati.

Pa da nastavim. Ako je ovaj forum lakmus papir stanja u našoj državi, a vjerujem da pojedinci ovdje znaju o čemu govore, onda nam se zaista "crno piše".

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

E moj beer, prilično si zelen kolega…. Ja jesam kupio na 18 i par lipa, al isto sam utopio na 19,xx sa zaradom 7% u 1 dan.

26.11.2010 - Dan D

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

Splite, pa ti samo zarađuješ. Nema tu gubitaka. Kakav Buffett, kakav Paulson… Ti trebaš osnovati hedge fond i sebi i udjelničarima zaraditi milijarde.
Štoviše, po tvom tom pisanju ispada da si već i zaradio jako puno para. Možda se čak nađe dovoljno za preuzimanje cijelih firmi u Hrvatskoj – HEP, Končar, Podravka… Ovaj Validus ti čisto dođe kao razbibriga da svima pokažeš svoje neizmjerno znanje tehničke analize.

Btw. Moderator, ako ovo misliš maknuti, molim da se makne u "Bez cenzure". Tip ga previše sere pa je eto i mene nadahnuo.

New Report

Close