BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


jubito
nista nove u tome.ja sam za vas bio antipatican od prvog dana sto sam ovde pisao
to ste mi dobro pokazali..so what

Priznajem da mi je u početku tvoj stil pisanja i ponašanja na forumu TA bio izrazito antipatičan, pogotovo što su za tebe "drukali" pojedinci koji su upitne moralne kvalitete (što rade i dan danas), a nekome tko želi dobronamjerno razmjenjivati mišljenje i sudjelovati na forumu nije potrebno nikakvo veličanje, samoveličanje ili ulizivanje (da ne kažem pušenje) od strane drugih, osim ako ne postoji kakva unaprijed stvorena namjera i interes ili možda postoje problemi psihosocijalne naravi. Već tisućama godina kruži priča kako je skromnost vrlina. Pa valjda su svi ti cijenjeni ljudi, filozofi, mudraci, sveci i bogovi znali što govore ?!

No s vremenom sam tu i tamo u određenim postovima primjetio naznake kako ima i nešto dobrog ispod te tvoje fasade.

Osim toga, više si puta pisao kako navodno odabranima (pušačima) daješ mogućnost logiranja na tvoju stranicu http://www.croman.se, kako odabranima šalješ analize i grafove mailom ili na PM, ali ja još od nikog nepristranog (nepušači) nisam pročitao potvrdu da je to zaista tako kao što pišeš, a ja prije svega cijenim dobronamjerne ljude koji su iskreni i drže riječ.

Toliko od mene. Ne namjeravam voditi daljnje polemike na ovu temu. Srdačan pozdrav !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

James …tebe bi pojele za doručak!

JESTE LI ČULI……ISUSE,JESTE LI ČULI…

Tim su me uznemirenim riječima, prijatelji razrogačenih očiju -obavijestili o stanju Hrvatske,
o mogućem bankrotu.tj. poziciji unutar sjajno rangiranih zemalja… gdje smo i mi uredno
posloženi svojim jadnim financijama….

Nakon što smo utvrdili da imamo posao, koji radimo i od kojeg živimo bez da nam je
država nešto pomagala…zatim da imamo nekretnine, koje ionak ništa ne vrijede , jer ih nitko
neće kupiti niti po tim cijenama , niti po sniženim cijenama, a badava ih ne damo…
nismo uopće mogli naći RAZLOGA , zašto bi nas to trebalo tangirati….
Jedino smo umirovljeniku, koji je reko…da kaj je njemu država dala od mirovine…od onog svega
što je uplaćivao…rekli, da će prvi znak bankrota biti -kad on ostane bez mirovine, a silna
Uprava -bez plaća….

Država je ionako umjetna tvorevina koju su već treba ukinuti….vratiti ćemo se iskonskim
odnosima, trampi, proizvodnji zdrave hrane..čuvanju djece kod kuće i samoukom obrazovanju….
Sadit ćemo drva i ložiti vatru u jednoj sobi, svi spavati u jednom krevetu da nam bude toplije..

A tebe ćemo James -izabrati za Poglavicu u plemenu…pa ćeš si birati ženu koju očeš….o.k.!?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami@
To s ”bankrotom” mi nije totalno jasno ??
Ako su šanse 20% onda to uopće nije vrijedno rasprave.Ako uzmem da su šanse nekom u državnoj firmi 1 naprama 5 zaposlenih da dobije otkaz u ovoj recesiji onda je taj neko prilično dobro pozicioniran.
Tako da ja to ne kužim.Pogotovo zato što sam siguran da među samim Hrvatima prevladava mišljenje da su šanse za bankrot države debelo veće od 50%.
Što onda točno znači kad ti neko veli da imaš 20% šansi da zvizneš u bankrot ??
Meni da neko vidi portfelj i da mi da takve šanse bio bi nasmješeno zadovoljan.

Cijela situacija se u državi može -jednostavno srediti…..rješenje je pred nama…..Fali nekoliko
važnih koraka ….do uspjeha!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Cijela situacija se u državi može -jednostavno srediti…..rješenje je pred nama…..Fali nekoliko
važnih koraka ….do uspjeha!

problem je što ovoj vladi 80% ljudi ne vjeruje, ne podržava je, i želi da Jaca kosor što prije ode s vlasti i prestane tlačiti narod [angry]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Ovo bi trebali poslušat sindikati…

http://www.youtube.com/watch?v=NthXxDjBSzo

Slobodnih mjesta ima samo gdje sljakeri rade
Svi bi u birokraciju, tamo su bolje place
Produktivnost ima svoje ekonomsko opravdanje
Zasto da prolijevam znoj kada dobijam manje.

Pijem kavu danas barem dvadeset puta
A efektivno radno vrijeme mi nije ni pet minuta

Ne nerviram se mnogo, ucim dikciju
Sa odgovornima cu sprovesti jednu dnevnu akciju.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ovo bi trebali poslušat sindikati…

http://www.youtube.com/watch?v=NthXxDjBSzo

Slobodnih mjesta ima samo gdje sljakeri rade
Svi bi u birokraciju, tamo su bolje place
Produktivnost ima svoje ekonomsko opravdanje
Zasto da prolijevam znoj kada dobijam manje.

Pijem kavu danas barem dvadeset puta
A efektivno radno vrijeme mi nije ni pet minuta

Ne nerviram se mnogo, ucim dikciju
Sa odgovornima cu sprovesti jednu dnevnu akciju.

znači, HDZ i jaca aktivirali su se i na youtubeu [lol]
možda i bolje, manje će štete nanijeti HR gospodarstvu dok se time bave [bye]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



Veći sam dioničar INGRE od mnogih ovdje prisutnih, ali moram biti suglasan s frckavim ili fiumanom100.
Zašto ?
Tvrtka koja je pred stečajem, a kao i ostale na burzi bez obzira na nominalu nose predznak dionice od 7 do 15 Kuna ( DKVS u stečaju 7 Kuna ili VLDS 12 Kuna prede stečajem ili prihvatljiv gubitak od 1 do 2 Eura po dionici.

Što ako su namjerno plasirali informaciju o prolongiranju duga, a 16.07. objave suprotno ?
Tada sve iznad 15 Kuna na BIDU će biti jako dobro, ali tada će se bid povući na 11, 12 Kuna.

Što ako i objave što su najavili i prolongiraju dug kada je Država pred bankrotom, opet isto. Nema posla, novaca, neredi u državi na jesen itd…
Da li su ovo povoljne okolnosti ili nerealne, pa nije samo INGRA ugrožena na burzi, svi su.

Evo i dokaza danas;
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/hub-analize-prognoza-pada-bdp-a-pogorsana-na-1%2c4%25%2c-deficita-na-4%2c9%25,84692.html

Ovo je post čovjeka koji je na cijeni od 25 kuna prijetio da će sve rasprodati i zakucati ingru do 1 kune. Nakon toga je tvrdio da on čeka na kupnji i neka samo udare. Sada piše ove.
POBJEDA što je previše, previše je i od tebe.
[/quote]
VJEKO ZAŠTO OVO PUSTAŠ A DOBRO ZNAŠ I SAM VIDIŠ DA LORIS I JA NISMO ISTA OSOBA, A MOJE BRIŠEŠ??????????

ajde molim te pusti ovo dok minimi ne odgovori pa da više završimo ovo…hvala

minimi – ajmo deal (s obzirom da me optužuješ da smo loris i ja ista osoba)…ako jesmo neka nas vjeko pobriše, a ako nismo neka tebe pobriše da više ne čitam tvoje idiotarije..DOGOVORENO?

p.s. ako smo oboje online, kaj to znači da imam dva kompa s dvije ip adrese da duplo drukam???
whuhauahah

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Veći sam dioničar INGRE od mnogih ovdje prisutnih, ali moram biti suglasan s frckavim ili fiumanom100.
Zašto ?
Tvrtka koja je pred stečajem, a kao i ostale na burzi bez obzira na nominalu nose predznak dionice od 7 do 15 Kuna ( DKVS u stečaju 7 Kuna ili VLDS 12 Kuna prede stečajem ili prihvatljiv gubitak od 1 do 2 Eura po dionici.

Što ako su namjerno plasirali informaciju o prolongiranju duga, a 16.07. objave suprotno ?
Tada sve iznad 15 Kuna na BIDU će biti jako dobro, ali tada će se bid povući na 11, 12 Kuna.

Što ako i objave što su najavili i prolongiraju dug kada je Država pred bankrotom, opet isto. Nema posla, novaca, neredi u državi na jesen itd…
Da li su ovo povoljne okolnosti ili nerealne, pa nije samo INGRA ugrožena na burzi, svi su.

Evo i dokaza danas;
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/hub-analize-prognoza-pada-bdp-a-pogorsana-na-1%2c4%25%2c-deficita-na-4%2c9%25,84692.html

Ovo je post čovjeka koji je na cijeni od 25 kuna prijetio da će sve rasprodati i zakucati ingru do 1 kune. Nakon toga je tvrdio da on čeka na kupnji i neka samo udare. Sada piše ove.
POBJEDA što je previše, previše je i od tebe.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

minimi – ajmo deal (s obzirom da me optužuješ da smo loris i ja ista osoba)…ako jesmo neka nas vjeko pobriše, a ako nismo neka tebe pobriše da više ne čitam tvoje idiotarije..DOGOVORENO?

p.s. ako smo oboje online, kaj to znači da imam dva kompa s dvije ip adrese da duplo drukam???
whuhauahah

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.jutarnji.hr/slavonski-brod–zatekli-ga-kako-bere-lisce-indijske-konoplje/844904/

e moj prijatelju treba znat radit 😀

ne ovako ne može dalje ,o Bože moj

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close