BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

triba kapure nositi dosta njih se smrzlo na – 30 a vanka je +30 topi se sladoled od zse

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Croman Jel možeš opisat taj veliki pad na koji bi se način trebao razviti? Pliz.

bez brige,sve će ti opisati u detalje nakon što se dogodi,a onda će 1000 puta ponoviti da je to rekao prije,jer 1000 puta izgovorena laž postaje istina [cool]
ja ne tvrdim da čovijek nije pogađao,nisam provjeravao nit me ne zanima,jer pogađali su i drugi pa se toliko ne preseravaju
svaki cigo svoga konja hvali,ali ovaj je brate mili dosadan ko pokvarena vinilka
[/quote]

@marijane1

Moje analize su dokumentirane ili na razlicitim forumima,blogovima ili direktan mail sa odredenim osobama ili kao mnogo puta na croman.se
Tako ne radi se o "kazati posle".Sto ti to ne dobijes na znanje ? pa nisi jedini a ja imam pravo imati odredenu privatnu komunikaciju (kao mnogi od vas).

And now Time to work

[/quote]

šjor, može li link na te blogove, forume, sajtove, di ste vi pogađali?mejlovi me ne zanimaju.
na vašem blogu stoji da ste u 4.mjesecu 2009. pogodili dno iz 3. mjeseca 2009.svaka čast na tome, ali to mogu i sam.a 2006. ste najvljivali veliki pad, index je od 2006. pa do početka pada 2007. skočija za duplo.morao je i taj pad doći.i ćorava kokoš pogodi, mi imamo izreku u Cro.bio sam na forumaš na moj novac još dok ste tamo pisali.
zato, bio bi zahvalan ako može kakav link di ste nešto pogodili.

hvala i lipi pozdrav, sritni i veseli bili i dođite nam u Cro na odmore potrošiti koju krunu

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize





Croman Jel možeš opisat taj veliki pad na koji bi se način trebao razviti? Pliz.

bez brige,sve će ti opisati u detalje nakon što se dogodi,a onda će 1000 puta ponoviti da je to rekao prije,jer 1000 puta izgovorena laž postaje istina [cool]
ja ne tvrdim da čovijek nije pogađao,nisam provjeravao nit me ne zanima,jer pogađali su i drugi pa se toliko ne preseravaju
svaki cigo svoga konja hvali,ali ovaj je brate mili dosadan ko pokvarena vinilka
[/quote]

@marijane1

Moje analize su dokumentirane ili na razlicitim forumima,blogovima ili direktan mail sa odredenim osobama ili kao mnogo puta na croman.se
Tako ne radi se o "kazati posle".Sto ti to ne dobijes na znanje ? pa nisi jedini a ja imam pravo imati odredenu privatnu komunikaciju (kao mnogi od vas).

And now Time to work

[/quote]

šjor, može li link na te blogove, forume, sajtove, di ste vi pogađali?mejlovi me ne zanimaju.
na vašem blogu stoji da ste u 4.mjesecu 2009. pogodili dno iz 3. mjeseca 2009.svaka čast na tome, ali to mogu i sam.a 2006. ste najvljivali veliki pad, index je od 2006. pa do početka pada 2007. skočija za duplo.morao je i taj pad doći.i ćorava kokoš pogodi, mi imamo izreku u Cro.bio sam na forumaš na moj novac još dok ste tamo pisali.
zato, bio bi zahvalan ako može kakav link di ste nešto pogodili.

hvala i lipi pozdrav, sritni i veseli bili i dođite nam u Cro na odmore potrošiti koju krunu
[/quote]

@parangal

U 2006 godini vecina od vas nije ni znala sto je TA a jos manje sto je EWT.Od 2006 ste pljucali na mene i izgleda da postoji tolko glupo misljenje na ovom forumu ,da najprije udari ga po glavi a posle trazi od njega analize ili savjet.

Da ste se ponasali civilizirano stavio bi 100% grafova i analiza na Poslovnom.Medutim to niste cinili i jedna grupa ljudi ima izgleda kao jedini cilj ..napad na Cromana.

Prijatelji se ne dobiju sa pljucanjem i uvredama nego sa medusobnim respektom.
Jedan dio od vas na ovome forumu to nikad nije cinio.

A sto vi smatrate o mojim analizama… who cares.. I know

lp

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize






Croman Jel možeš opisat taj veliki pad na koji bi se način trebao razviti? Pliz.

bez brige,sve će ti opisati u detalje nakon što se dogodi,a onda će 1000 puta ponoviti da je to rekao prije,jer 1000 puta izgovorena laž postaje istina [cool]
ja ne tvrdim da čovijek nije pogađao,nisam provjeravao nit me ne zanima,jer pogađali su i drugi pa se toliko ne preseravaju
svaki cigo svoga konja hvali,ali ovaj je brate mili dosadan ko pokvarena vinilka
[/quote]

@marijane1

Moje analize su dokumentirane ili na razlicitim forumima,blogovima ili direktan mail sa odredenim osobama ili kao mnogo puta na croman.se
Tako ne radi se o "kazati posle".Sto ti to ne dobijes na znanje ? pa nisi jedini a ja imam pravo imati odredenu privatnu komunikaciju (kao mnogi od vas).

And now Time to work

[/quote]

šjor, može li link na te blogove, forume, sajtove, di ste vi pogađali?mejlovi me ne zanimaju.
na vašem blogu stoji da ste u 4.mjesecu 2009. pogodili dno iz 3. mjeseca 2009.svaka čast na tome, ali to mogu i sam.a 2006. ste najvljivali veliki pad, index je od 2006. pa do početka pada 2007. skočija za duplo.morao je i taj pad doći.i ćorava kokoš pogodi, mi imamo izreku u Cro.bio sam na forumaš na moj novac još dok ste tamo pisali.
zato, bio bi zahvalan ako može kakav link di ste nešto pogodili.

hvala i lipi pozdrav, sritni i veseli bili i dođite nam u Cro na odmore potrošiti koju krunu
[/quote]

@parangal

U 2006 godini vecina od vas nije ni znala sto je TA a jos manje sto je EWT.Od 2006 ste pljucali na mene i izgleda da postoji tolko glupo misljenje na ovom forumu ,da najprije udari ga po glavi a posle trazi od njega analize ili savjet.

Da ste se ponasali civilizirano stavio bi 100% grafova i analiza na Poslovnom.Medutim to niste cinili i jedna grupa ljudi ima izgleda kao jedini cilj ..napad na Cromana.

Prijatelji se ne dobiju sa pljucanjem i uvredama nego sa medusobnim respektom.
Jedan dio od vas na ovome forumu to nikad nije cinio.

A sto vi smatrate o mojim analizama… who cares.. I know

lp
[/quote]

nema pljucanja, ja sam vas kulturno zamolio da pokažete gdje ste nešto pogodili unaprijed, jer stalno vičete da ste vi pogodili ovo, vi ono, za razliku od mnogih s ovog topica koji pogađaju, nekad i promaše, ali šute i rade.ja sam vas zamolio da date link na forume, blogove i sajtove gdje ste vi dali prognozu koja se ispunila.naravno, vi to niste dali kako sam i očekiva.a koliko vam je stalo šta drugi mislu vidi se na vašem blogu gdje opet niste mogli staviti ni jedan svoj pogodak, nego iz 4. miseca kako ste pogodili u 3. misecu.od svih silnih analiza.još muljate šveđane jer ne znaju hrvatski.vaša taština je pregolema, a znanje nikakvo.
over and out,s vama sam završija!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@parangal

Kolega ja sam svjedok da je croman imao takve pogodke…
Predvidio je tocno i vrlo precizno velike valove, a to je ono najteže i najcijenjenije u TA..

Pa prije tjedan dana vam je stavio graf za razvoj kretanja cijene za Direxion Daily Energy Bear 3X , tiker je ERY
Mogu samo napisati da je gotovo u Bod predvidio kretanje …

Od 9,60$ rast do cca 14,20$…

mogli ste zaraditi cca 40 % u par dana…

Graf je bio javno dostupan svima, postan na ovom forumu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@parangal

Kolega ja sam svjedok da je croman imao takve pogodke…
Predvidio je tocno i vrlo precizno velike valove, a to je ono najteže i najcijenjenije u TA..

Pa prije tjedan dana vam je stavio graf za razvoj kretanja cijene za Direxion Daily Energy Bear 3X , tiker je ERY
Mogu samo napisati da je gotovo u Bod predvidio kretanje …

Od 9,60$ rast do cca 14,20$…

mogli ste zaraditi cca 40 % u par dana…

Graf je bio javno dostupan svima, postan na ovom forumu


Cromane, Delukse da li ste kupili ERY ?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

nasli se sve EWT analiticari….
a moderatori bi mogli za promjenu pocet radit svoj posao
ovdje se svaki dan kreira 5-10 nickova samo sa svrhom podje…nja a tema nije PODJE…NJE vec
Tehnicka Analiza grafovi i savjeti….u zadnjih par stranica vidi se vecinom samo kako pojedinci se.u po CROMANU
kao sto je DELUX reko…covjek vam je postao a vi ste samo trebali vidjet….nekima je i oci otvorit previse
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

ima li tu koji graf vise?
kad je Barbastari ( a znamo ko je to ) stavio graf….osim sto .ere po temi nis pametno ne kaze
otvortite mu temu KUZINA BARBASTAROG pa nek tamo trkelja….pa da vidimo posjecenost teme…
Klipan si sa svojom bagrom ( citaj SIDEKICK-ovima) otvorio forum pa se zabavlja….
samo tamo nema publike pa baljezga ovdje po svakome…

Cromane sto se raspravljas sa Parangalom i slicnim nickovima….vidis li kad su se otvorili…
svrha im je tebe zafrkavat…
Marijan1…
jel taj ikad stavio GRAF na ovoj temi?

Odavno sam ja digao ruke od ovog foruma kao ozbiljnog….

[lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

kakva nam je situacija u društvu i kao što svuda vlada jedan "civilizirani" način komunikacije, vrijedi se sjetiti jedne stare općeprimjenjive: došli divlji i potjerali pitome

nevjerojatno je da su uvijek najglasniji oni koji nisu istovremeno i najpametniji

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


nasli se sve EWT analiticari….
a moderatori bi mogli za promjenu pocet radit svoj posao
ovdje se svaki dan kreira 5-10 nickova samo sa svrhom podje…nja a tema nije PODJE…NJE vec
Tehnicka Analiza grafovi i savjeti….u zadnjih par stranica vidi se vecinom samo kako pojedinci se.u po CROMANU
kao sto je DELUX reko…covjek vam je postao a vi ste samo trebali vidjet….nekima je i oci otvorit previse
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

ima li tu koji graf vise?
kad je Barbastari ( a znamo ko je to ) stavio graf….osim sto .ere po temi nis pametno ne kaze
otvortite mu temu KUZINA BARBASTAROG pa nek tamo trkelja….pa da vidimo posjecenost teme…
Klipan si sa svojom bagrom ( citaj SIDEKICK-ovima) otvorio forum pa se zabavlja….
samo tamo nema publike pa baljezga ovdje po svakome…

Cromane sto se raspravljas sa Parangalom i slicnim nickovima….vidis li kad su se otvorili…
svrha im je tebe zafrkavat…
Marijan1…
jel taj ikad stavio GRAF na ovoj temi?

Odavno sam ja digao ruke od ovog foruma kao ozbiljnog….

[lol] [lol]



@Caccone

Ti znas da sam ja dao i tebi i drugima analize sto su dobro dosle.Ucinio sam zanimjlive analize za naprimer LKPC ,ali sto da ih dam kad se toliko sere na mene od pocetka dolaska na ovaj forum.

Ja sam tvrd i nadam se da ce biti bolje…ali previse budalstina

Mozda imas pravo…kad kazes da si digao ruke od foruma.. maybe its the right way

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Nema smisla kolega Croman
nekom je cilj da ovo bude forum za budalastine
pa i ok…neka bude
ionak zutilo prevladava u Hrvatskoj pa sto nebi i ovakav forum…glavno da se trkelja….
samo sto se ne otvori poseban dio foruma za neke koji nezele svakakve bedake citat pa da konacno mozemo u miru raspravljat o analizama…a kolege koji nevjeruju u EWT nisu zamoreni temom…

samo…valjda se nemoze….kao sto se nemoze skuziti DUPLI NICK… [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


nasli se sve EWT analiticari….
a moderatori bi mogli za promjenu pocet radit svoj posao
ovdje se svaki dan kreira 5-10 nickova samo sa svrhom podje…nja a tema nije PODJE…NJE vec
Tehnicka Analiza grafovi i savjeti….u zadnjih par stranica vidi se vecinom samo kako pojedinci se.u po CROMANU
kao sto je DELUX reko…covjek vam je postao a vi ste samo trebali vidjet….nekima je i oci otvorit previse
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

ima li tu koji graf vise?
kad je Barbastari ( a znamo ko je to ) stavio graf….osim sto .ere po temi nis pametno ne kaze
otvortite mu temu KUZINA BARBASTAROG pa nek tamo trkelja….pa da vidimo posjecenost teme…
Klipan si sa svojom bagrom ( citaj SIDEKICK-ovima) otvorio forum pa se zabavlja….
samo tamo nema publike pa baljezga ovdje po svakome…

Cromane sto se raspravljas sa Parangalom i slicnim nickovima….vidis li kad su se otvorili…
svrha im je tebe zafrkavat…
Marijan1…
jel taj ikad stavio GRAF na ovoj temi?

Odavno sam ja digao ruke od ovog foruma kao ozbiljnog….

[lol] [lol]



@Caccone

Ti znas da sam ja dao i tebi i drugima analize sto su dobro dosle.Ucinio sam zanimjlive analize za naprimer LKPC ,ali sto da ih dam kad se toliko sere na mene od pocetka dolaska na ovaj forum.

Ja sam tvrd i nadam se da ce biti bolje…ali previse budalstina

Mozda imas pravo…kad kazes da si digao ruke od foruma.. maybe its the right way
[/quote]
Jel tvoj mozak može shvatiti da tebe nitko ne mrzi niti osporava tvoje znanje ali ako analize djeliš ljudima na privat tada i ovaj dio hvalisanja podjeli sa njima na privat a nas oslobodi tvojih hvalisanja kao što smo oslobođeni tvojih analiza.

Jel možeš ovo shvatiti.

NHF

Kao prvo svi koji salju privatne poruke:ne nemjervam odgovorit na njih ni sada ni unapred (nista osobno za vecinu vas)

Vidim da Poslovni zadrzuje poruke napisane od Beeblebronx na Tehnicke analize ali skida moje i jos par njih sa istog mjesta? Sto je to fantasticno sa porukom od beeblbroxa?

Vidim da je vrijeme je naci HR forum koji ima volju stvorit takav forum di se diskutira kvalitetno ,sa respektom izmedu ljudi .
Gde nema duplih anonimnih tipova i djeljenje glupih jedinica.

Znam da imam i ja uzmem kritiku u mom ponasnju ali da je ovaj furum bio civilizovan ja garantirano nebi komunicirao na taj nacin sto sam do sada ucino.

So have fun…

New Report

Close