BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)


i sta si ti tu meni dokazao

evo ti moja zarada za dnjih 45 dana


Jeste li jutros bili na infuziji, al činimi se da je vama ovaj forum duhovna hrana, bez njega bi davno potonuli.Samo mi nije jasno što želite dokazati na ovim stranicama, i kome .Nema te poštovanja prema sebi samom, a kamoli prema ostalim ćlanovima na ovim stranicama.Budite malo fleksibilniji, i konstruktivniji, tolika samodopadljivost loše če utjecati na vaš ten i apetit.Al koliko ste vremena tu i koliko ipraznih postova imate vama je ovaj forum sve u životu. Neka vam tako i bude , za vas bi na selu rekli da ste "selska baba" sve znate , sve imate u malom prstu, svima solite pamet, vodite neke nerazumne polemike.Pa stvarno ste genij, svama odmah u expertni tim J Kosor, neznam koji je limit za ćlanstvo u mladeži HDZ-a , odatle se najbrže uzljeće.


Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

i sta si ti tu meni dokazao

evo ti moja zarada za dnjih 45 dana


Jeste li jutros bili na infuziji, al činimi se da je vama ovaj forum duhovna hrana, bez njega bi davno potonuli.Samo mi nije jasno što želite dokazati na ovim stranicama, i kome .Nema te poštovanja prema sebi samom, a kamoli prema ostalim ćlanovima na ovim stranicama.Budite malo fleksibilniji, i konstruktivniji, tolika samodopadljivost loše če utjecati na vaš ten i apetit.Al koliko ste vremena tu i koliko ipraznih postova imate vama je ovaj forum sve u životu. Neka vam tako i bude , za vas bi na selu rekli da ste "selska baba" sve znate , sve imate u malom prstu, svima solite pamet, vodite neke nerazumne polemike.Pa stvarno ste genij, svama odmah u expertni tim J Kosor, neznam koji je limit za ćlanstvo u mladeži HDZ-a , odatle se najbrže uzljeće.
[/quote]
daj pozlit ce ti, znas da imas visok kolesterol, nemoj se živcirat.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Sunčan pozdrav sa toploga mora uz krikove galebova

[smiley]
[cool]
[thumbsup]

Što, čupaš im perje pa se deru? [lol]
[/quote]
[lol]



Sunčan pozdrav sa toploga mora uz krikove galebova

[smiley]
[cool]
[thumbsup]

Što, čupaš im perje pa se deru? [lol]
[/quote]

[thumbsup]

[img]http://www.smilchat.net/smileys/moyens3d1/3dbainsoleil.gif[/img]

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

i sta si ti tu meni dokazao

evo ti moja zarada za dnjih 45 dana

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

DELUX@ dokazao sam ti da nemam hdel od 2,mj. niti sam ga kupovao….. da prestanes vise o tom laprdati….ne zanimaju me tvoje zarade uopce….eto

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)


DELUX@ dokazao sam ti da nemam hdel od 2,mj. niti sam ga kupovao….. da prestanes vise o tom laprdati….ne zanimaju me tvoje zarade uopce….eto

daj mi zaradu pokazi, zanima me sto si zaradio

U mom postu se vidi sve unazad 45 dana sto sam radio

Daj ti( pa nije valjda da je minus na kraju)

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

kolega inverter

Pokazite nam koliko ste zaradili..

Ja sam vama svoje zarade u zadnjih 45 dana pokazao

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Mislim da je sada svima jasno koliko vrijedi jedan dobar analiticar poput Cromana….
Meni je spasio hrpu love, jer sam izisao izmedju 2200 i 2150…

A vi koji ste ga pljuvali,drugi puta cete nauciti cijeniti ljude

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@drelux

zar nisi ti cijelo vrijeme trubio kako se kužiš u teh.analizu

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

a nisi se nedavno pohvalio kako si kupio atpl po 902,a i non stop nešto piskaraš po hdel sigurno si i nju prodao"na vrijeme"

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Mislim da je sada svima jasno koliko vrijedi jedan dobar analiticar poput Cromana….
Meni je spasio hrpu love, jer sam izisao izmedju 2200 i 2150…

A vi koji ste ga pljuvali,drugi puta cete nauciti cijeniti ljude


Sad ste dali pravu sliku o sebi , debelo uokvirena tako da i sljepci vide granice vaših iluzija , pa sve je suvišno reći o vama.

New Report

Close