BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

mogu javit da sam ucinio ewt-analizu za nezaposlenost u HR…nazalost slabo vam se pise..jako slabo ako bude prema Ewt analizi …

Ma dajte, pa ja ne mogu vjerovati..
Pa zar se na poslovnom mogu ovakvi postovi puštati, pa Croman je upravo napravio tehničku analizu nezaposlenosti, pa ljudi moji ovo je za dječji vrtić.
Ako će se ovakvi postovi puštati, više nitko neće ozbiljno shvačati ovaj forum.

Pa daj napravi tehničku analizu svjetskog prvenstva u nogometu, ajme meni kakve budalaštine, mene samo zanima da li si ti svjestan kakve gluposti pišeš ili se smiješ dok pišeš?

Vidra, vrati se, ti si bog za ovo [lol] …. !

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Pa daj napravi tehničku analizu svjetskog prvenstva u nogometu, ajme meni kakve budalaštine, mene samo zanima da li si ti svjestan kakve gluposti pišeš ili se smiješ dok pišeš?

Vidra, vrati se, ti si bog za ovo [lol] …. !

lp


Plavi

Tebi pak mogu kazati da si budala…ali fundamentalnih budala sam sreo mnogo..izmedu ostalog dosta njih na Svedskim forumima…ali dosta njih je priznalo da sam na kraju imao pravo sa ewt analizama.
Ja sam cinio do sada 10000 tisuca analiza ,od dionica , indexa,zlata,srebra,cijene struje,cijene nafte,razlicite analize od commodities…
Ja radim sa EWt analiza ca 36000 sati i 11 godina…a ti ces mene ucit…???

you dont know nothing my friend

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Ma dajte, pa ja ne mogu vjerovati..
Pa zar se na poslovnom mogu ovakvi postovi puštati, pa Croman je upravo napravio tehničku analizu nezaposlenosti, pa ljudi moji ovo je za dječji vrtić.
Ako će se ovakvi postovi puštati, više nitko neće ozbiljno shvačati ovaj forum.

Pa daj napravi tehničku analizu svjetskog prvenstva u nogometu, ajme meni kakve budalaštine…


Stavio sam TA za svjetsko na makroeko topik. GS pogađa trenutno bolje od JPM-a.
Sve što se giba u trendovima, možeš se tehnički analizirati. I ti to znaš.
Oćeš TA za žensku modu jesen/zima 2010?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Pa daj napravi tehničku analizu svjetskog prvenstva u nogometu, ajme meni kakve budalaštine, mene samo zanima da li si ti svjestan kakve gluposti pišeš ili se smiješ dok pišeš?

Vidra, vrati se, ti si bog za ovo [lol] …. !

lp


Plavi

Tebi pak mogu kazati da si budala…ali fundamentalnih budala sam sreo mnogo..izmedu ostalog dosta njih na Svedskim forumima…ali dosta njih je priznalo da sam na kraju imao pravo sa ewt analizama.
Ja sam cinio do sada 10000 tisuca analiza ,od dionica , indexa,zlata,srebra,cijene struje,cijene nafte,razlicite analize od commodities…
Ja radim sa EWt analiza ca 36000 sati i 11 godina…a ti ces mene ucit…???

you dont know nothing my friend
[/quote]

Bez imalo uvrede, kao što si ti mene uvrijedio, ja mislim da si ti jedan običan lažac.
Za sve ovo što pišeše nemaš nikakve dokaze, samo trabunjaš.
Ja sam prošli tjedan zaradio 10 mil. kuna, nakon što sam napravio 360 sati rada na shortanju.
Ne vjeruješ? Pa kažem ti tako. Eto, tako i ti pišeš.

Gdej su ti rezultati i dokazi za to što pišeš?
Gdje je ijedna dionica na bilo kojoj burzi da si kupio ili prodao?
Ništa nema, čak mislim da si sve novce izgubio i da je jedino što ti je preostalo trabunjati o smaku svijeta preko tehničke analize, jer od tebe ionako ( tako mi kažu oni koji te malo dulje prate ), nikada nismo ćuli pozitivnu procjenu smjera kretanja tržišta.

To si dakle ti, napuhanac, koji je pet puta odlazio sa foruma jer se uvrijedio kada su te s razlogom počeli prozivati, tko si i što si, pa se vraćao stalno.

Za razliku od tebe ja pišem na forumu od početka 2006. i točno se zna koju sam dionicu kada kupio i prodao, otkrio sam mnoge dionice koje su donijele izvbanredne pšrinose u datom tenutku.
A da mi tvoja EWT analiza nije trebala.

I onda ti meni pišeš da sam ja budala i da ću ja tebe učiti?
Pa istina je da ja tebe mogu puno naučiti, ali obzirom na očigledan karakter kakav imaš, mislim da bih vrlo brzo odustao.

Samo ti analiziraj ali stavi i grafiće i daj konkretnu analizu, a ne rekla kazala, može gore ako ne gore, onda dolje.

Dobro da si konačno nešto konkreetno napisao, eto očekuješ Crobex na 1200, pa ga i ja željno iščekujem, pratit ću tvoj rad, ne boj se.

Razni " gurui " u tehničkoj analizi su dolazili odlazili, pa češ tako i ti, ja u to ne sumnjam.
Poslije tebe će doći neki novi Croman ili kako će se već zvati i opet sve ispočetka.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Dobro da si konačno nešto konkreetno napisao, eto očekuješ Crobex na 1200, pa ga i ja željno iščekujem, pratit ću tvoj rad, ne boj se.

Razni " gurui " u tehničkoj analizi su dolazili odlazili, pa češ tako i ti, ja u to ne sumnjam.
Poslije tebe će doći neki novi Croman ili kako će se već zvati i opet sve ispočetka.

lp

Vrijeme je za spavat.Daytrading ceka.Do sada sam dao previse vremena pisanju na forumima i sada je vrijeme da upotrebim najbolji alat sto postoji kad se radi o analizama za burzu.

Ali najprije par punkta:

1) Privitak pokazuje na Vaš link i dobro pogledaj tu sliku.
Ima jedna razlika kod HIST linkova (1.2.3)
Jednog dana ce i Hist 3 se moc pogledat (analize o buducnosti)

2) Nisam govorio o nikakvim razinama od 1200 nego pisao o xxxx razini.Medutim ima par ljudi sto vec znaju koja razina je moguca za Crobex

3) Postoji samo jedan Croman,i takvog vise nece biti

Laku noc
[thumbsup] [cool]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

23.06.


mozda ipak 1087 S&P dobar support [cool]

24.06

s&p 1074 to je to cool

25.06.

griješiš ,jako bitna razina….i ja sam bio tako skeptican prema TA dok nisam procitao par knjiga i primjenio u trgovanju….

neko bi mogao natrag u klupu….ovako ispada da kopirate kolegu VLAD111 u svojim down targetima
a da otvorite BLOG?




caccone @ ufffff ,oko cega se ti brines,….ali sto ce to tebi pomoci kad si i dalje u minusu [bye]
dokup i samo dokup…..štamparija love radi prekovremeno….

Kolega jel jos trgujete prema GAPovima?
[lol]
jel gorko u ustima kako kaze Mesaja?
ja mogu dodat…jel fin Burek? [rolleyes]
[/quote]
naravno… ipak sam ja GAP analiticar…. [tongue] a ti imas samo GAP od ulazne cjene ingre [lol] [lol] [lol]
[/quote]
da znas anulirat gubitak pametnijim ulascima i izlascima a ne u sredini swinga to bi bila druga prica
ovako ostajes u bespucima povijesne zbiljnosti
[lol] [lol]

i na kraju da citiram jednog generala


Složit ću se ovaj puta s tobom, nek ti bude.
S time da ovaca ima, samo se ne prepoznaju [tongue]

pozz


ima li ko kakvu informaciju jel će ingra dobit kredit ili ne?

POBJEDA,
ovisno o cinjenici jel je in ili out
al on je na aerodromu…ko zna kaj tam radi [yawn]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

caccone @ nema se sto komentirati u svezi trzista ,evo vidis na sto se sveo forum, komentari burek zarada i gubici na racunu….. [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Dobro da si konačno nešto konkreetno napisao, eto očekuješ Crobex na 1200, pa ga i ja željno iščekujem, pratit ću tvoj rad, ne boj se.

Razni " gurui " u tehničkoj analizi su dolazili odlazili, pa češ tako i ti, ja u to ne sumnjam.
Poslije tebe će doći neki novi Croman ili kako će se već zvati i opet sve ispočetka.

lp

Vrijeme je za spavat.Daytrading ceka.Do sada sam dao previse vremena pisanju na forumima i sada je vrijeme da upotrebim osobno najbolji alat sto postoji kad se radi o analizama za burzu.

Ali najprije par punkta:

1) Privitak pokazuje na Vaš link i dobro pogledaj tu sliku.
Ima jedna razlika kod HIST linkova (1.2.3)
Jednog dana ce i Hist 3 se moc pogledat (analize o buducnosti)

2) Nisam govorio o nikakvim razinama od 1200 nego pisao o xxxx razini.Medutim ima par ljudi sto vec znaju koja razina je moguca za Crobex

3) Postoji samo jedan Croman,i takvog vise nece biti

Laku noc
[thumbsup] [cool]

pitanje, ne znam kako je uredjeno zakonom (org. struktura), ali da li je nk hajduk obavezan da izda fin. izvjestaje za 2009. godinu ili pocinje tek od 2010. god. Hvala unaprijed 🙂

SOKOLIČ, srušene kuće hrvata na ratnim područjima od strane Srba..su jedno, a LOPOVLUK
u gruntovnicama po obali lijepe naše- drugo !
Protupravna naplata na način koji si rekao je zakonom zabranjena…poslati u zatvor sve one koji su
izmišljali kupoprodajne ugovore, javne bilježnike koji su ih ovjeravali, referente koji su
zaprimali podneske na zemljišno-knjižnim odjelima- i suce koji su potpisivali takva Rješenja za upise i ostalo…. za organizirani kriminal svima njima- oduzeti imovinu koju imaju.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Hrvati u Srbiji..

Jučer sam provela 2 sata na kavici i sladoledu sa svojom rođakom , koja ima respektabilnu firmu
u Beogradu, žive u Zemunu. Kako je rekla, njen muž zarađuje, ona se brine o djeci , a pošto su Hrvati,
o financijama odlučuje ONA…..logično.
Nakon što je skupila nešto novaca od najamnina mnogih nekretnina , i kvalitetnih
na Dedinju, uplatila je apartman na Zlatiboru. Procvat građevine, vidljiv je svugdje..pa ipak,
u ovoj godini, došlo je do zastoja u prodaji nakretnina , slično kao i kod nas.
Zainteresirana za kupnju stare kuće, sa velikim zemljištem na odličnoj lokaciji..otkrila je, kako
su se ti isti placevi mogli kupiti prije desetak godina za 2-3 tisuće maraka.
Danas mora za taj plac platiti =75.000,00 Eura. Prodaja jednog stana nije uspjela. Nema kupaca.
Razvija se komunalna infrastruktura nevjerojatnom brzinom, a zemljište u najvećem dijelu još uvijek
u vlasništvu Vlade Srbije , kupuje se na zakup od 99 godina …Država će možda postupiti
pametnije od naše, koja je , kako je Čačić lijepo rekao, od najma pojedinih nekretnina mogla ubirati
u Proračun, značajan novac.
Posao ide. Nemaju tako puno posla kao prije, ali imaju dovoljno za opstanak firme. Naplata je
nešto produljena, ali ipak se naplati..Cijene hrane su drastično porasle, kao i režija…
Ideš na more k nama, pitam? Ne. Tradicionalno u Grčku.. apartman uz more..bliže im je.
Nekako sam je uspjela nagovoriti na par dana ljetovanja na našoj obali..Danas ide. U subotu
ću znati, da li je zadovoljna našim napretkom u turizmu…i kako joj se Hrvatska čini u odnosu na
Grčku.
Zašto smo dopustili da nam taj dio turizma prolazi bez Srba, kad znamo da su tradicionalno , zahvalni gosti i dobri potrošači..do kad ćemo ih svrstavati u nepoželjne …..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


SOKOLIČ, srušene kuće hrvata na ratnim područjima od strane Srba..su jedno, a LOPOVLUK
u gruntovnicama po obali lijepe naše- drugo !
Protupravna naplata na način koji si rekao je zakonom zabranjena…poslati u zatvor sve one koji su
izmišljali kupoprodajne ugovore, javne bilježnike koji su ih ovjeravali, referente koji su
zaprimali podneske na zemljišno-knjižnim odjelima- i suce koji su potpisivali takva Rješenja za upise i ostalo…. za organizirani kriminal svima njima- oduzeti imovinu koju imaju.

To se slažem

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

New Report

Close