BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@delux

ti bi moga u onu seriju zaboravljeni slučaj sa tolikim kopanjem po history-u. [cool]

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

englezi ljepo domica [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


evo malo podsjetnika kako GERONIMO savjetuje Vidri prodaju Hdela na 300 kn, a Vidra se odlucuje na kobni dokup


kolega, gledajući Vaš "podsjetnik", čovjek se mora priupitati znate li Vi uopće što je to TA, a što FA??

DNEVNIK HRT-A 27.06.2010.

Goran Milić, radi najbolji Dnevnik.

Zaoštreni odnosi Vlade i Sindikata nameću upravo aktualna pitanja , koja se slabo nađu u analizama
medija. Nije da sam na strani Vlade, niti najmanje , ipak mislim da :

– disciplina djelatnika i prednanost poslu nije u obavezama izjednačena sa Europom. Ako
u Njemačkoj djelatnik koji čita novine ili na poslu privatno telefonira- dobiva otkaz- molim
da se i to omogući poslodavcima u Hrvatskoj , a ne da onda imamo tužbe za mobbing….
– preprodaja nekretnina kod nas je riješena , tako da na licitaciju banke za izgubljenu kuću, dođe
npr. moj brat ..i licitira kuću npr. za mene, ako je meni banka uzela kuću..
To kod nas ilegalno funkcionira ali i legalno, svaka agencija za promet nekretnina , će rado
otkupiti kuću , i prodati je natrag vlasniku…. tu smo jednaki sa Amerikom.
Svi čekaju treću licitaciju 30 % vrijednosti kuće i to je to….
– treća tema je najteža ….TUŽBA U STRASBOURG -u ..oštećenih Srba , koji su žrtve organiziranog kriminala , PO NEKIM Gradovima i Općinama, gdje su UKRADENE nekretnine
SRBA.. Apsolutno sam na strani oštećenih Srba, koji su nastradali KRAĐOM I NEZAKONITIM
UPISIMA VLASNIŠTVA I POSJEDNIŠTVA U GRINTOVNICAMA I KATASTRIMA- uglavnom na moru.
To će biti posao nove Vlade.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


James ti si bez premca…. najvaznije i najteze pitanje koje te muci iz dana u dan nije kamo ulozit i kako zaradit jer o tome, nema sumnje , puno znas …. nego odgovor na pitanje kamo sutra…. ovaj grad je premalen za tebe

nista osobno majstore
lp


http://www.youtube.com/watch?v=jU9XrnF7mnc

anywhere I roam,
where I lay my head is home. [thumbsup]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

.. uff, odlična stvar, khmmm, nego odoh ja malo prileći, kao da će mi glava puknut, valjda ovaj pritisak, vrijeme, tlak vražji. khmm, ali dobra stvar, ustvari odlična, svak čast khmm.

Srušene srpske kući platiti kad se naplati ratna šteta od Srbije. Sve drugo je mazohizam

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Kalama Sutta

piše se kamasutra, ko te ne zna skupo bi te platio, teta. [smiley]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

James ti si bez premca…. najvaznije i najteze pitanje koje te muci iz dana u dan nije kamo ulozit i kako zaradit jer o tome, nema sumnje , puno znas …. nego odgovor na pitanje kamo sutra…. ovaj grad je premalen za tebe

nista osobno majstore
lp

Scio me nihil scire

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Kolega Verdi

Ono što ti ili slicni tebi Ne mogu predvidjeti, ne znaci da je svatko takav…

Ljudi mozete biti jalni, ljubomorni, bezobrazni, nekulturni, ali postoje dokazi na ovom forumu o CROMANOVIM rezultatima i uspjesima…

Kad vec svi šute, ja necu…


Ispravak netočnog navoda mogu postojati dokazi da su mu analize crobexa točne ,ali bojim se da je cromanu rezultat na crobexu 0 bodova. Da li je zaradio na omx-u ili spx neću ulazit to on najbolje zna.
Hipotetski džaba mi sve moje točne analize ako to nisam kapitalizirao.
[/quote]

Ma dajte ostavite Cromana na miru, čovjek iznosi svoj stav i mišljenje dok mu većina na forumu stavlja riječi u usta i vadi iz konteksta. Vi uopće ne razumijete o čemu on priča, pa zato lijepo preskočite njegove postove i maknite se sa ove teme. Koga ne zanima TA ne treba ni da zalazi na ovu temu. TA je odraz ljudske psihe, straha, pohlepe…sintezira fundamente, vijesti, šuškanja, rekla kazala…tko ne misli tako, kako je nedavno već rekla Lulu "iš iš u svoj kokošinjac"…ajde Lulu jesi li se naspavala rastjeraj to malo …
[bye]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ma dajte ostavite Cromana na miru, čovjek iznosi svoj stav i mišljenje dok mu većina na forumu stavlja riječi u usta i vadi iz konteksta. Vi uopće ne razumijete o čemu on priča, pa zato lijepo preskočite njegove postove i maknite se sa ove teme. Koga ne zanima TA ne treba ni da zalazi na ovu temu. TA je odraz ljudske psihe, straha, pohlepe…sintezira fundamente, vijesti, šuškanja, rekla kazala…tko ne misli tako, kako je nedavno već rekla Lulu "iš iš u svoj kokošinjac"…ajde Lulu jesi li se naspavala rastjeraj to malo …
[bye]


Pluton u obranu Cromana (drago mi je da se angaziras ali nije potrebno) [thumbsup]
Nemaju sta oni preskocit,analiza za njih nema…

mogu javit da sam ucinio ewt-analizu za nezaposlenost u HR…nazalost slabo vam se pise..jako slabo ako bude prema Ewt analizi …

PS pluton …racunam za kavu na ferieama

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ne znam zaista čemu tolika rasprava o grafovima,tko je upravu, a tko u krivu. Po meni svaki graf ima nešto dobro u sebi i može se shvatiti kao pojedinačno gledanje ljudi na nešto. Na čitatelju je da se što više informira, da postavi pitanje,tezu,svoje viđenje itd. Mislim tolika polemika oko toga, čiji graf valja??? Po meni je 100 puta gore bespotrebno i lažno drukanje na nekim dionicama, nego stavljanje nekog grafa,pa bio on i u cijelosti jednostavan i pomalo besmislen

New Report

Close