BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uffffff što će neki plakat na ovom forumu kad ih burza otrijezni.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kompjuter sam ne .. ali Croman.. DA

Joj daj o.. s oproštenjem.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kume to ti je ko religija. Neki će u Raj a drugi u Pakao samo što neće biti nikakvih dokaza gdje je tko.
Pa ti sad vjeruj u šta hoćeš, možeš u Boga možeš u TA.

who dares, wins

@ deluks- croman tvrdi da nam želi pomoć. E sad ljudi mu počmu vjerovat i krenu trgovat po njegovim savjetima a ovi se naljuti i odluta neko vrijeme sa PD i šta se dogodi ekipa se počme pitati tko je upalio mrak-postanu guske u magli. Neće mi pomoći u životu ako mi netko pokloni ribu ,ali ako me netko nauči loviti ribu…


kolega ….

jel croman na 5k crobexa najavio raspad?

JE

Jel na 1250 najavio relativno dno i raketu gore do 2300?

JE

Jel vam na 2200 napisao da slijedi pad?

JE

Tko je ovo pratio mislim da je jako puno profitirao

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Meni je croman baš sipma i zabavn lik…….stvarno trebaš biti volja toliko nesebično pisati po forumu u zemlji čija te burza ne zanima, ali čiji si index proučio u detalje………a sve zato da bi pomogao članovima foruma na kojem si napisao 1.500 postova bez ijednog grafa……..
mislim da croman nema ozbiljne konkurencije osim babe Vange koja vidi isto što i on međutim baba izgleda nije na vrijeme izišla iz pozicije [wink]

A valjda je najavio. Ali koliko se puta u međuvremenu izgubio? od 5500 do 1250 bilo je mašala odbijanaca gdje su ljudi zarađivali-gubili ( pa i ja sam na 3200 DLKV JDPL ATPL na dlkv zaradio na ovima popušio i zaradu i glavnicu) Pomalo nek pukne prvo 1900 a tada se radi revizija odnosno već postoji plan B i C ali o tom potom puno toga će ovisiti o medijskoj galami o prihodima itd itd.
Nakon kompletnog sloma tržišta sad bi se trebao bojati pada od 35% pih to mi dođe ko budali pleska
[lol]
U mene ima još mesa+isplaćene dividende tako da mi crobex na 1250 ne bi nanio preveliku štetu ali zašto ne ako će 1250 nek ide.


A valjda je najavio. Ali koliko se puta u međuvremenu izgubio? od 5500 do 1250 bilo je mašala odbijanaca gdje su ljudi zarađivali-gubili ( pa i ja sam na 3200 DLKV JDPL ATPL na dlkv zaradio na ovima popušio i zaradu i glavnicu) Pomalo nek pukne prvo 1900 a tada se radi revizija odnosno već postoji plan B i C ali o tom potom puno toga će ovisiti o medijskoj galami o prihodima itd itd.
Nakon kompletnog sloma tržišta sad bi se trebao bojati pada od 35% pih to mi dođe ko budali pleska
[lol]
U mene ima još mesa+isplaćene dividende tako da mi crobex na 1250 ne bi nanio preveliku štetu ali zašto ne ako će 1250 nek ide.

ako si prodao u 2007, ušao na 1250 i izišao na 2200???

Rezultat je fantastican, tko god je pratio cromana…

index 70 % minus
pratioci Cromana cca 80 % plus

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



A valjda je najavio. Ali koliko se puta u međuvremenu izgubio? od 5500 do 1250 bilo je mašala odbijanaca gdje su ljudi zarađivali-gubili ( pa i ja sam na 3200 DLKV JDPL ATPL na dlkv zaradio na ovima popušio i zaradu i glavnicu) Pomalo nek pukne prvo 1900 a tada se radi revizija odnosno već postoji plan B i C ali o tom potom puno toga će ovisiti o medijskoj galami o prihodima itd itd.
Nakon kompletnog sloma tržišta sad bi se trebao bojati pada od 35% pih to mi dođe ko budali pleska
[lol]
U mene ima još mesa+isplaćene dividende tako da mi crobex na 1250 ne bi nanio preveliku štetu ali zašto ne ako će 1250 nek ide.

ako si prodao u 2007, ušao na 1250 i izišao na 2200???

Rezultat je fantastican, tko god je pratio cromana…

index 70 % minus
pratioci Cromana cca 80 % plus
[/quote]
Nisam sve prodao ali frknuo sam dosta toga na INI je uslijedila javna ponuda HT skupljao i skupljao pa je sve skupa izašlo više nego dobro, a u međuvremenu sam naučio i zatrejdati i nešto o TA.
Šta mi znači faking crobex di ga vi ljudi kupujete? Mene interesira kakve će biti cijene dionica na crobexu xxxx.


Uffffff što će neki plakat na ovom forumu kad ih burza otrijezni.

govoriš iz iskustva?



Uffffff što će neki plakat na ovom forumu kad ih burza otrijezni.

govoriš iz iskustva?
[/quote]

da, sjecam se gubitnika Vidre
Forumaš Vidra se inatio tehničkoj analizi i kupovao Thnk po 2200, igh po 4200 i Hdel po 350, kada mu je Geronimo napisao da se kloni tih dionica i kupi podcijenjeni ledo na 5 k…

Vidjevši kakvi gubici su nastupili,demonstriravši cijelom forumu svoje promašaje, negdje pocetkom godine, Vidra je nestao s foruma

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Uffffff što će neki plakat na ovom forumu kad ih burza otrijezni.

govoriš iz iskustva?
[/quote]

Ja bih vas predložio u ekonomsko vijeće, ili za savjetnika gosp. Rohatinskog , pa što vi radite na ovoj burzi, pa za vas je i svijet mali

da, sjecam se gubitnika Vidre
Forumaš Vidra se inatio tehničkoj analizi i kupovao Thnk po 2200, igh po 4200 i Hdel po 350, kada mu je Geronimo napisao da se kloni tih dionica i kupi podcijenjeni ledo na 5 k…

Vidjevši kakvi gubici su nastupili,demonstriravši cijelom forumu svoje promašaje, negdje pocetkom godine, Vidra je nestao s foruma
[/quote]
Ja bih vas predložio u ekonomsko vijeće, ili za savjetnika gosp. Rohatinskog , pa što vi radite na ovoj burzi, pa za vas je i svijet mali,kapitalizirajte svoje znanje, iskustvo, pa pamet, ideje, pa to se da lako unovćiti.Da ste digli debelu lovu na ovoj burzi, kako tvrdite, pa nebih se stim hvalili, barem ne na ovakav iritirajući naćin, i drsko polemizirali sa navodnim gubitašima.Malo postovanja prema kolegama nebih vas ništa koštalo.Pozdrav.Ohladite kolega , izgubićete vid buljeći danima ,prosipajući pamet.

evo malo podsjetnika kako GERONIMO savjetuje Vidri prodaju Hdela na 300 kn, a Vidra se odlucuje na kobni dokup

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close