BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

kak sve to nađete, ja ne mogu ni svoje postove. [undecid]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Pa što to nije bilo točno u analizi crobi nije prešao 2220 , kako je brankica rekla treba prvo probit otpor na 2220 da bi se otvorio put ka višim razinama.

Stvar je u tome da je takozvana Brankica vjerovala na rast prema 2300-2800 (ne igra ulogu sto spomenjuje 2200 otpor).
Na isti nacin je i gosp Knecht pisao (kao sto privitak pokazuje) da je postajao moguci rast i smijavao kad sam ja govorio o padu.Slican nacin ponasanja je bilo kod govora o tome sto sam pisao o SP indexu ..da ide prema 1100(cijeli text poruke nije citao).
[/b]
Pisati o crobex 1600 je lako ali crobex ima ca 300 punkta do te razine.

Ali dali ce ici direktno na 1600 ili 1400 ili xxx ili ce biti odbijanc? Na takva pitanja se mora imati odgovor inace je to samo igra sa stepenicama(fibbo) a to mogu svi ciniti sa mao pomoci

A sada pauza….vi ses

[/quote]

ok, tocno je da je croman prvi primjetio da krece padajuci trend.
sjecam se jako dobro.

Brutalni Kapital je tek konacnom potvrdom isto ustvrdio da krece padajuci trend.
cca 01.05. sam izasao iz velikog dijela ( 75%) dionic–a————-
ostavio samo HT jos neko kratko vrijeme.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Tigrus – opet moram kontra tebe.

Skrivena pozitivna divergencija – velike šanse, da ameri idu debelo gore. Target preko 1150-1170 za cca. 14 dana. [thumbsup]


Pogledaj što si pisao prije par dana…Kako stvari stoje, sve si fulao

Opet je prvi sve tocno predvidio Croman…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Ova poruka je namjenjena Poslovnom.

Ovde je bila velika diskusija i zaljenje o tome da se na ovom
TA-forumu stavljaju grafovi .Ja se slazem sa time zelio bi dodati grafovi i cinjenice.

Moje pitanje je: zasto skidate poruku sto sam pisao jucer(ja je ne nadem).Ta poruka je imala i graf i cinjenice.

Graf koji je pokazivao da se isplatilo/trebalo izaci iz dionica 22/4 (nasuprot onome sto je nick Brankica propovijedala) *.
Naravno da je dobro da ima razlicitih pogleda na temu TA ali kako se mene kritiziralo/kritizira …tako treba biti pravo i kritizirati druge.

Jednostavno pravilo je da se kupi na dnu a izade iz pozicije na vrhu.
Nick Brankica to nije pokazala,nasuprot.Privitak to pokazuje *

Pisati da jedan index ide na 1600 ili 1400 ili xxxx ima vjerovatnost da se ispuni prije ili kasnije.
Ali pitanje je: dali je namjera da se pisu poruke i pogadaju razine ili su ovde osobe koji zele zaraditi na svom trgovanju?

*privitak koji se nadam ne bude odstranjen posto je dio poruke


Pa što to nije bilo točno u analizi crobi nije prešao 2220 , kako je brankica rekla treba prvo probit otpor na 2220 da bi se otvorio put ka višim razinama.
[/quote]

Gospon Nikson, taj Croman je čovjek koji nema pojma o ničemu osim o tome da provocira ostale forumaše uz blagoslov moderatora koji da sam im ja šefica bi odavno odletili s tog posla i bili na birou za zapošljavanje. Gorih moderatora još nisam vidla niti na jednom forumu gdje sam član. Uopće ih nije briga niti za forum niti za teme. Taj croman ništa ne radi osim kaj konstantno provocira a nema pojma o pojmu, izmišlja i laže konstantno, pa tak i laže da sam ja rekla da Crobex ide na 2300 i 2800 i uredno to moderatori puštaju da se iznose laži.
Još samo da vas sve pitam kakv je to čovjek, tu mislim na cromana, kojemu ujutro obrišu moderatori ovaj isti post gdje laže o meni i to na moju intervenciju, a on opet stavlja isti post?
Dajte mi recite kak jadni morate biti da vam je životni poziv tražiti moje postove i onda izmišljati kaj sam ja rekla. A isto tak mi recite kakvi su to moderatori koji mu izbrišu post, i onda nakon par sati mu puste taj isti post. Konstantno se dozvoljava da se tema uništava, da se spama, da se priča o nogometu i ne znam čemu sve ne, a članovi koji žele doprinjeti sa nekakvim znanjem se šikaniraju.
Evo ja sam recimo moderirana bez obzira kaj jedino kaj pišem su grafovi i analize.
Jel to normalno? Ovaj forum je smiješan


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



eto,kratko,jasno,jednostavno,bez bijesnih glista,beskrajnih opisivanja i komplikacija,preseravanja i egozma-to je naša Brankica!

svi samozvani gurui ovog foruma se mogu sakriti u mišju rupu pred njom!
Brankicu za premijerku!

Hvala gospon marijan, nemojte me tak hvaliti bum se pokvarila.


Zlato je dosta popularno u zadnje vrijeme. Imamo rastući klin. Target 1120 gdje je i potpora SMA 200.
Pozdrav

Samo da ovdje dodam jednu stvar koju sam sad uočila.. Iako imamo klin, imamo i jednu vrlo,vrlo zanimljivu situaciju.
Imamo key reversal day na 21.06. gdje cijena otvara iznad zatvaranja od prošlog dana, napravi high i onda zatvara ispod zatvaranja prijašnjeg dana. Taj key reversal day je jedan od najvažnijih dana koji se pojavljuju u tehničkoj analizi i u 99% slučaja označuju ozbiljan obrat trenda. A što mi imamo ovdje? Pa ništa , nemamo obrat trenda, tako da mi je i taj klin sad na "klimavim" nogama. Moguće je da je uptrend toliko jak da ga ni key reversal day ne može okrenuti. U tom slučaju je moguć suprotan ishod klina a to je target preko 1300.Uglavnom treba pratiti cijenu u odnosu na linije klina.Gdje probije i ostane iznad ili ispod trend linije tri dana to će mu i odrediti target.
[/quote]

pridruzujem se pohvalama… [thumbsup]
i jedno pitanje, misliš li da bi zlato moglo i preko 1300, ili očekuješ da tu okrene?

hvala Brankice! [thumbsup]

PS-može i zoki šprajc reći koji pametnu, Ulix, Lulu, tony, khmm, mrRi, svi su pozvani.
deda mi je zlatar, pa zato pitam.
[/quote]

Zlato vrlo brzo (kolovoz/rujan) na 1350. Bit će tu gore dolje ali generalno zlato je u bull trendu.


Ovaj forum je smiješan

Dobro da ste to shvatili konacno.



Ovaj forum je smiješan

Dobro da ste to shvatili konacno.
[/quote]

alien, ajd mi reci jedan koji nije…. dok je ljudi biti ce i drukcijih gledista…zivot je to, no to ti sigurno najbolje znas….

@croman
dvojbe nema najavio si pad, to stoji… i da si jedan od najboljih analiticara koje sam citao na ovome forumu takodjer…
….samo ne trebas trositi energiju na dokazivanje tudje greske…to je uglavnom neproduktivno


@brankica

Vasa tastina nema granica….a kad ste pod pritiskom vrijedjate…nije lijepo od Vas

Scio me nihil scire


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Ova poruka je namjenjena Poslovnom.

Ovde je bila velika diskusija i zaljenje o tome da se na ovom
TA-forumu stavljaju grafovi .Ja se slazem sa time zelio bi dodati grafovi i cinjenice.

Moje pitanje je: zasto skidate poruku sto sam pisao jucer(ja je ne nadem).Ta poruka je imala i graf i cinjenice.

Graf koji je pokazivao da se isplatilo/trebalo izaci iz dionica 22/4 (nasuprot onome sto je nick Brankica propovijedala) *.
Naravno da je dobro da ima razlicitih pogleda na temu TA ali kako se mene kritiziralo/kritizira …tako treba biti pravo i kritizirati druge.

Jednostavno pravilo je da se kupi na dnu a izade iz pozicije na vrhu.
Nick Brankica to nije pokazala,nasuprot.Privitak to pokazuje *

Pisati da jedan index ide na 1600 ili 1400 ili xxxx ima vjerovatnost da se ispuni prije ili kasnije.
Ali pitanje je: dali je namjera da se pisu poruke i pogadaju razine ili su ovde osobe koji zele zaraditi na svom trgovanju?

*privitak koji se nadam ne bude odstranjen posto je dio poruke


Pa što to nije bilo točno u analizi crobi nije prešao 2220 , kako je brankica rekla treba prvo probit otpor na 2220 da bi se otvorio put ka višim razinama.
[/quote]

Gospon Nikson, taj Croman je čovjek koji nema pojma o ničemu osim o tome da provocira ostale forumaše uz blagoslov moderatora koji da sam im ja šefica bi odavno odletili s tog posla i bili na birou za zapošljavanje. Gorih moderatora još nisam vidla niti na jednom forumu gdje sam član. Uopće ih nije briga niti za forum niti za teme. Taj croman ništa ne radi osim kaj konstantno provocira a nema pojma o pojmu, izmišlja i laže konstantno, pa tak i laže da sam ja rekla da Crobex ide na 2300 i 2800 i uredno to moderatori puštaju da se iznose laži.
Još samo da vas sve pitam kakv je to čovjek, tu mislim na cromana, kojemu ujutro obrišu moderatori ovaj isti post gdje laže o meni i to na moju intervenciju, a on opet stavlja isti post?
Dajte mi recite kak jadni morate biti da vam je životni poziv tražiti moje postove i onda izmišljati kaj sam ja rekla. A isto tak mi recite kakvi su to moderatori koji mu izbrišu post, i onda nakon par sati mu puste taj isti post. Konstantno se dozvoljava da se tema uništava, da se spama, da se priča o nogometu i ne znam čemu sve ne, a članovi koji žele doprinjeti sa nekakvim znanjem se šikaniraju.
Evo ja sam recimo moderirana bez obzira kaj jedino kaj pišem su grafovi i analize.
Jel to normalno? Ovaj forum je smiješan
[/quote]

Kao prvo brankice? ako si branikca ili branko..to ja neznam ali…

1 janisam pisao da si rekla da ce crobex na 2300-2800…ja sam pisao da je tvoje misljne u textu bilo da bi moglo ic u tom pravcu!

2 dati razine (dali su stvorene sa fibbom ili drugim metodom) je lako…ja mogu kazat da ce crobex ici prema 1250 i na kraju dobii pravo..i sto je sa time.

3 Cilj mora da se zna kad izaci iz pozicije da se ne gubi na kupljenoj vrijednosnici…specialno ako po tvojem crobex od 2200 ide prema 1600(da ljudi izadu iz pozicije kod 2200 to nisam vidio da pises na forumu)

4 smatram da Knecht ima bolji pogled od tebe kad se radi o razvitku indexa tako ako poslovni zeli "stars" onda je to on vise od tebe.

5 velika je vjerojatnost da ce i crobex ici duboko(pad) pa sa time tvoje pisanje nije nista specificno

to je moje misljenje o tvojim …analizama…kao sto naravno ti imas svoje o meni

good luck

kromen mene samo zanima tko će to točno srušiti crobex na 1250 i na koji način? gle to kaj ti pričaš je znanstvena fantastika jer ak će crobex biti 1250 spx bude 50, dow 1000 itd..tolko tu pričate da je netko projecirao ovo ili ono ali činjenica je da su najveći popušili a ti da si tolko dobar u tome kaj radiš bio miljunaš i ne bi čuo za poslovni.hr ili bi u najgorem slućaju radio u JP ili nekoj renomiranoj firmi u toj branši.kako god da bilo baš mi se ne poklapa tvoja priča nikako..ja nemam ništa protiv tuđeg mišljenja ali na tehničkoj analizi se može samo dobro nasmijat…
ps kaj nisi ti rekao da više tu nećeš pisati već samo na svojem blogu…kaj nije baš neka navala na blog? [undecid]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Vidim da se moja poruka (sa textom i grafovima) izbacila iz foruma tehnicka analiza?

Znaci nema namjere pisati ovde poruke o razlicitim pogledima na TA?

niti dali je pogled na pad crobexa na 1600 relevantan? ili dali ima drugih pogleda.

Pa neka vam bude sretno… [proud]

ps iznenadenja dodu kad se najmanje ocekuju….. [thumbsup]



Ovaj forum je smiješan

Dobro da ste to shvatili konacno.
[/quote]
e da da , a promet toliki da se pocelo gledat tko je koji nalog pokupio….. [lol] [lol] [lol] 20tak forumasa prodaje dionice jedni drugima…..presmjesan forum i presmjesna burza….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ovaj forum je smiješan

Dobro da ste to shvatili konacno.
[/quote]

[yawn] [yawn] [yawn]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close