BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Croman nikad nikome nije pomogao na ovom forumu!Barem ne javno (zakulisne dojave nas ne zanimaju)

Sve ostalo su urbane legende

usput pitanjce – sto je sa odbijancem na 2040? papala maca?


višeglavi…

pa jel vam napisao svima kod crobexa 2200 da slijedi veci pad?
[/quote]


@Delux

Oni sto zele da stavim graf ? su iste osobe sto nadu pogreske kod mene,sto se podrugavaju a opet se zale…gdi je graf? Cudna logika?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

evo link gdje Croman 28.04 2010, najavljuje pad!

http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg2990.aspx

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Croman nikad nikome nije pomogao na ovom forumu!Barem ne javno (zakulisne dojave nas ne zanimaju)

Sve ostalo su urbane legende

usput pitanjce – sto je sa odbijancem na 2040? papala maca?


višeglavi…

pa jel vam napisao svima kod crobexa 2200 da slijedi veci pad?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Croman nikad nikome nije pomogao na ovom forumu!Barem ne javno (zakulisne dojave nas ne zanimaju)

Sve ostalo su urbane legende

usput pitanjce – sto je sa odbijancem na 2040? papala maca?

Pomogao sam ja mnogima od 2006 do danas 2010 ..oni znaju ko su…mnogi sute…nista novo.

Kolega Croman vi ste kao sveta vodica niti štete niti koristi od vas…………..ima nas koji smo predvidjeli Veliku Depresiju još u listopadu 2009. godine kad vi još ništa niste "vidjeli"……….vi kao i obično kasnite jedno šest do devet mjeseci [bye]

ne bi vjerovali ima čak i tema Velika Depresija………na vrijeme otvorena…….za razliku od vaših nikad viđenih grafofa [wink]

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Sretno svim studentima! I onima koji to vise nisu!!

I kad završiš fakultet opet moraš dati guze
može i drugačije za one neprivlačnije
tada ćeš i zadnju marku da izvučeš
za kovertu para veza se povuče
šta se sve rodi u mutnoj vodi
dok učiš da plivaš taj moto te vodi
naš mentalitet ima jedan kvalitet
da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet

Džaba ti škola, s njom možeš da se baviš
džaba ti fakultet, na birou ćeš da stariš
džaba ti diploma, na zid da je staviš
džaba ti sve dok ne otvoriš novčanik

Bez obzira da l’ sistem se zvao komunizam,
slobodno tržište, kapitalizam
jedna je konstanta jako relevantna
ovdje uvijek vlada vječni nepozitam
pola milijuna na birou
šta treba da se desi da se pameti dozovu
torovi su puni, ovce su na broju
a one samo šute i čekaju svoju

‘ko će kome, ‘ko svoj svome
može i bez škole, može bez diplome
a onda kud koji, mili moji
za sve one bez štele tarifa postoji
krv nije voda, ruka ruku mije
tako biti će i sutra, tako bilo je i prije
zakon i pravda to vode ne pije
moje pleme, moj rod, nitko dirati ne smije
zaustavljena praksa ima svoj identitet
mito i korupcija njen glavni su epitet
naš mentalitet ima jedan kvalitet
da jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet

Um klade valja, štela caruje
pos’o ćeš da dobiješ kad masno daruješ
ponovo da platiš sve što te sljeduje
budi dio stada, za to se opredjeljuješ
D.K.

Premješteno iz teme: OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Jesi vidila danas kako je Slovačka razbila svjetske prvake Italiju, Japanci Dansku, i kako je Francuska ponižena na ovom SP-u.
Da vam je netko prije prvenstva rekao da će finalisti prošlog SP-a završiti posljednji u skupini, rekili bi sigurno da je lud.
Omjeri snaga se brzo promijene, iznenađenja se događaju, a najbolje se zarađuje na iznenađenjima.
Samo treba imati mu… za igrati nešto tako….

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Previše ste opterećeni Dubrovnikom …Može Hrvatska i bez Vas, nemojte misliti .Ionako slabo doprinosite u Proračun, zbog slabe kontrole i prometne izolacije, a svu veću infrastrukturu ste
napravili iz zajedničkog novčanika.
Nemate dovoljno struje, cesta, parkirališta, vodovod Vam je u komi…PRI SVAKOJ KIŠI-
plivate u vlastitoj kanalizaciji, što vidimo i na medijima ,probleme imate sa otpadom,
sve gdje god je trebala ZAJEDNIČKA RUKA / SLOŽNA ZAJEDNIČKA SREDSTVA/ SVUGDJE STE ZAKAZALI. NIkad niste sami financirali svoju značajniju infrastrukturu.
A znate zašto ? Jer ste se kao domaćini uvijek pogađali- sa obračunima plaćanja
oko komunalnih doprinosa, komunalne naknade, priključaka, tarifa…
a svu razliku nadoknadili ste obračunima investitorima- izvana…klasika rada službi na južnijem dijelu Jadrana…

Ni na čemu Vam ne zavidim…. PRIVATNI KAPITAL kod Vas CARUJE ….No, za suživot to nije
dovoljno ..to je samo šačica bogatuna , kojih ima svugdje ….
Drago mi je da Jerković i starija ekipa odlaze.
Još malo, stekao bi se potpuni dojam , da su mali dioničari nepotreban balast u ovoj firmi…
Transparentnost rada je temelj uspjeha.

Otvorit ću temu : Poslovna turistička slika Hrvatke očima domaćeg turista…

gdje ću na mnogim primjerima ispričati svoja iskustva sa hrvatskim turizmom, kako biste
shvatili gdje smo zapravo u odnosu na Hrvatsku i ostatak susjedstva….
Počet ću sa Dubrovnikom…/kad nađem malo vremena/ Takvih gradića ima u Italiji koliko hoćeš…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ova poruka je namjenjena Poslovnom.

Ovde je bila velika diskusija i zaljenje o tome da se na ovom
TA-forumu stavljaju grafovi .Ja se slazem sa time zelio bi dodati grafovi i cinjenice.

Moje pitanje je: zasto skidate poruku sto sam pisao jucer(ja je ne nadem).Ta poruka je imala i graf i cinjenice.

Graf koji je pokazivao da se isplatilo/trebalo izaci iz dionica 22/4 (nasuprot onome sto je nick Brankica propovijedala) *.
Naravno da je dobro da ima razlicitih pogleda na temu TA ali kako se mene kritiziralo/kritizira …tako treba biti pravo i kritizirati druge.

Jednostavno pravilo je da se kupi na dnu a izade iz pozicije na vrhu.
Nick Brankica to nije pokazala,nasuprot.Privitak to pokazuje *

Pisati da jedan index ide na 1600 ili 1400 ili xxxx ima vjerovatnost da se ispuni prije ili kasnije.
Ali pitanje je: dali je namjera da se pisu poruke i pogadaju razine ili su ovde osobe koji zele zaraditi na svom trgovanju?

*privitak koji se nadam ne bude odstranjen posto je dio poruke

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



eto,kratko,jasno,jednostavno,bez bijesnih glista,beskrajnih opisivanja i komplikacija,preseravanja i egozma-to je naša Brankica!

svi samozvani gurui ovog foruma se mogu sakriti u mišju rupu pred njom!
Brankicu za premijerku!

Hvala gospon marijan, nemojte me tak hvaliti bum se pokvarila.


Zlato je dosta popularno u zadnje vrijeme. Imamo rastući klin. Target 1120 gdje je i potpora SMA 200.
Pozdrav

Samo da ovdje dodam jednu stvar koju sam sad uočila.. Iako imamo klin, imamo i jednu vrlo,vrlo zanimljivu situaciju.
Imamo key reversal day na 21.06. gdje cijena otvara iznad zatvaranja od prošlog dana, napravi high i onda zatvara ispod zatvaranja prijašnjeg dana. Taj key reversal day je jedan od najvažnijih dana koji se pojavljuju u tehničkoj analizi i u 99% slučaja označuju ozbiljan obrat trenda. A što mi imamo ovdje? Pa ništa , nemamo obrat trenda, tako da mi je i taj klin sad na "klimavim" nogama. Moguće je da je uptrend toliko jak da ga ni key reversal day ne može okrenuti. U tom slučaju je moguć suprotan ishod klina a to je target preko 1300.Uglavnom treba pratiti cijenu u odnosu na linije klina.Gdje probije i ostane iznad ili ispod trend linije tri dana to će mu i odrediti target.
[/quote]

pridruzujem se pohvalama… [thumbsup]
i jedno pitanje, misliš li da bi zlato moglo i preko 1300, ili očekuješ da tu okrene?

hvala Brankice! [thumbsup]

PS-može i zoki šprajc reći koji pametnu, Ulix, Lulu, tony, khmm, mrRi, svi su pozvani.
deda mi je zlatar, pa zato pitam.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Ova poruka je namjenjena Poslovnom.

Ovde je bila velika diskusija i zaljenje o tome da se na ovom
TA-forumu stavljaju grafovi .Ja se slazem sa time zelio bi dodati grafovi i cinjenice.

Moje pitanje je: zasto skidate poruku sto sam pisao jucer(ja je ne nadem).Ta poruka je imala i graf i cinjenice.

Graf koji je pokazivao da se isplatilo/trebalo izaci iz dionica 22/4 (nasuprot onome sto je nick Brankica propovijedala) *.
Naravno da je dobro da ima razlicitih pogleda na temu TA ali kako se mene kritiziralo/kritizira …tako treba biti pravo i kritizirati druge.

Jednostavno pravilo je da se kupi na dnu a izade iz pozicije na vrhu.
Nick Brankica to nije pokazala,nasuprot.Privitak to pokazuje *

Pisati da jedan index ide na 1600 ili 1400 ili xxxx ima vjerovatnost da se ispuni prije ili kasnije.
Ali pitanje je: dali je namjera da se pisu poruke i pogadaju razine ili su ovde osobe koji zele zaraditi na svom trgovanju?

*privitak koji se nadam ne bude odstranjen posto je dio poruke


Pa što to nije bilo točno u analizi crobi nije prešao 2220 , kako je brankica rekla treba prvo probit otpor na 2220 da bi se otvorio put ka višim razinama.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Pa što to nije bilo točno u analizi crobi nije prešao 2220 , kako je brankica rekla treba prvo probit otpor na 2220 da bi se otvorio put ka višim razinama.

Stvar je u tome da je takozvana Brankica vjerovala na rast prema 2300-2800 (ne igra ulogu sto spomenjuje 2200 otpor).
Na isti nacin je i gosp Knecht pisao (kao sto privitak pokazuje) da je postajao moguci rast i smijavao kad sam ja govorio o padu.Slican nacin ponasanja je bilo kod govora o tome sto sam pisao o SP indexu ..da ide prema 1100(cijeli text poruke nije citao).
[/b]
Pisati o crobex 1600 je lako ali crobex ima ca 300 punkta do te razine.

Ali dali ce ici direktno na 1600 ili 1400 ili xxx ili ce biti odbijanc? Na takva pitanja se mora imati odgovor inace je to samo igra sa stepenicama(fibbo) a to mogu svi ciniti sa mao pomoci

A sada pauza….vi ses

New Report

Close