BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kolega živac pa gdje ste?

Maca pojela jezik?

Ja sam ti rekao da dođeš a ne da na prozoru stojiš i izviruješ
dobio sam opekline čekaju ći te
[/quote]

hahahaa, genijalno, skoro sam se upišao od smijeha [lol] [lol] [lol] [thumbsup]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@raikkonen

Zabavni ste mi.. I zato za Vas imam jedan broj: 060/60 30 31
Čovjek se zove Vidoviti Milan. A pošto vidim i da ste vični internetu evo vam link na njegovu stranicu: Vaš link

Evo Vam samo par detalja o ovom čudesnom čovjeku:
Milan se sjeća kako je dar za vidovitost otkrio još u ranoj mladosti. Još pomalo zatečen ogromnim uspjehom u javnosti, Milan ga sam sebi objašnjava time što je prije svega iskren i govori otvoreno, a ne ono što ljudi žele čuti.
Na svojim podlakticama nosi tetovaže tarot karata, jednu koja predstavlja stabilnost i drugu koja znači pobjedu, a nedavno je dodao snagu i intuicija. U slobodno vrijeme igra šah i svira gitaru. Kako bi bio pobjednik, prvo valja biti stabilan, kaže vidoviti Milan.

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Eskluziva –nemojte brisat

AKCIJA OFFSIDE jedan sa foruma je uhapšen znam indetitet

jA dobio plavu kuvertu,opet če to neko platit vidičemo u Ponedeljak,to nemreš vjerovat [lol] [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Neznam i nezanima me šta če biti, ofenziva je počela ,bolje prokockati 10milj. nego da mi uzmu porez…ko ce placat djecu ,bake ,sportske udruge,i pol.ljepšeg spola,evo baš mi nešta paše kad padamo
važno je da se radi i ima prometa,kak je onaj broker prokocko 5 miliona,pa nek nekoga zatvore evo nude se već za 1milion da bi odležali ja im kažem da je to malo i da me ne zanima,baš smo se ljepo zabavljali na vartexu,hvatali se za odila,jednastavno me smeta da se svađamo ,možda će danas sutra nekom zatribati,pa kaj češ onda, nije nam tako bilo kad su vladali turci, bar meni,koji su to porezi,i malverzacije,stvarno kud nas vode i koliko nas lažu,zavađaju,,, [cry] [cry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/zdeslav-santic-za-seebiz-porezna-uprava-nema-kapacitet-za-provedbu-poreza-na-imovinu,81245.html

Pitam se dokle će u RH samozvani analitičari, politikanti te priučeni političari, za nerad i lijenost tražiti nekakvu pravednost u plaćanju poreza? Onaj tko radi taj i ima. Što mu je veća plaća veći su mu i doprinosikoje uplaćuje a kako vjerojatno i više troši – više uplaćuje na ime PDV-a. A za sav materijal i usluge koje utroši na izgradnji svojih nekretnina, opet plaća i PDV i doprinose i porez na dohodak i porez na dobit.
I sad toga "konja" koji radi bi trebalo još više opteretiti.
A ovo je definitivno najveća glupost u članku: ".Šantić upozorava da bi uvođenje poreza na imovinu trebalo iskoristiti za rasterećenje oporezivanja rada." Pa koje ste vi škole pohađali? Sve više na hrvatskim web stranicama čitam prepisane odlomke iz knjige "Politička ekonomija socijalizma" tiskane prije 35 godina.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

ma ovo su sve gluposti. Jel se ne može nešto konkretno reći o toj imovini, pa neću valjda biti oporezovan što imam 50 kvadrata više. Ako zaista dođemo do toga, ja ne brinem za nas forumaše, smislit ćemo mi već kako to izigrati. Moram reći da već par mojih prijatelja iz različitih razloga uzima druga državljanstva,a sve bolje se i meni to čini.

Kolega vidio sam negdje post…udri konja koji vuče……. a talijani su me naučili na 6 mjesečni rad tako da ne moraju u jednoj državi plač porez,nisam ni protiv poreza,međutim neko ili ne želi ili nezna uvest red.Nije mi krivo plačat za Retardirane bolesne i nemočne (starije)itd.Činjenica je da nas neradi ne znam,postotak ali sam siguran da bi i vodeče,svijetske zemlje propale….treba tražiti uzroke bolesti dijagnoza,ako smo napolju dobijali pohvalnice i bili cijeniti zašto smo recimo konkretno u državnim firmama lopovi,špijuni i neradnici. [cry] [cry] [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

zato jer su samo takvi ostali u RH

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/72568/Desnica-pobijedila-na-izborima-u-Slovackoj.html
"Prema pisanju agencija Slovaci su se na promjene vladajuće garniture odlučili zbog raširene korupcije, nacionalističkih prepirki i populističke ekonomske politike u posljednje četiri godine."

Kod nas zaista nema nade. Kao što je napisao kolega u komentaru: "naša ljevica i desnica isto smrde" jako pokvarljiva roba

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Slovenci su dobili utakmicu, jel to sada slijedi pad dionica 😀


Slovenci su dobili utakmicu, jel to sada slijedi pad dionica 😀

Srbi izgubili hvala Bogu dragom!

[color=blue][/color]vizionar

New Report

Close