BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

VLAD1111 nam je spasio mnogo novaca (meni i živaca )….ma koliko mi šutjeli o tome!

Ako ne cijenite njegove targete ( ht 135…atlp 200….)

ili ih ne razumijete ili ih tumačite zlonamjerno.

Pozdrav Vlad…..wherever you are!


, ali da mi Croman sad kaže kupi nešto, makar i đakovštinu ili ingru, ja bi ga poslušao.
eto, takav je taj moj drug Croman!!znam da mnogi neće u to vjerovati, možda ni sam Croman ne povjeruje, ali tako je bilo!

[thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica





ne pišem ovdje puno, ali moram reći da me Croman 2x spasio.
dugo sam s njim u kontaktu i pred veliki pad u ljeto 2008, kad su ga svi zajebavali, poslao mi je PM sa blagim švedskim naglaskom, gdje je otprilike stajalo, Prijatelju, prodaj sve i bježi glavom bezobzira!!probao sam na forumu im objasniti, nisu htjeli slušat.

nerado, ali učinio sam kako mi je rekao i ostao sam zapanjen.

drugi put, na 1250 rekao mi je, vrijeme je da pomalo kupuješ, pad može ići do maximalno 1180, a onda slijedi jaka raketa do 1600-1800, a dalje ćemo vidjeti, jer novo vrijeme nosi nove formacije.baš tako nekako je rekao.mislim čak da je o raketi pisao i ovdje na forumu, kad mu je Vlad1111pisao da nema rakete osim mozda od 800 do 1000 na crobexu.
i otada sam u dionicama, poslije mi nije javio, pa nisam prodao na vrijeme nešto sam sam petljao, manje više neuspješno, ali moj portfelj se umnožio višekratno sa ta 2 poteza.ne razumijem se ni u tehničku ni u funamentalnu, pouzdajem se u osjećaj, hunch, ali da mi Croman sad kaže kupi nešto, makar i đakovštinu ili ingru, ja bi ga poslušao.
eto, takav je taj moj drug Croman!!znam da mnogi neće u to vjerovati, možda ni sam Croman ne povjeruje, ali tako je bilo!

kolega, moj savjetnik, šjor Vlad, je dno pogodio točno u dan, a prognozirao je razinu 1246.
prolistajte malo unazad…

evo copy paste, datum 03.03.2009.

03.03.09. | 12:05

vlad1111 | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 12551 | profil
korisnik od: 09.08.2007.

ocjena poruke
63%
zajednica

moderatori
delta cijena (1881-1430) -delta vrijeme uz kut nula daje termin četvrtak ili petak.

ako to uistinu bude četvrtak ili petak, onda jest:
delta vrijeme (12.01.-02.12.= 41 dan) je u kutnom odnosu 0 s 635 (delta cijena).
1881-635= 1246.sljedeći broj koji je na kutu 0 jest 740. slijedi: 1881-740=1141 kao sljedeća izgledna razina propadanja.

dakle, samo uključujući 2 od 16 mogućih odnosa u ganalizi, dno bi moglo biti određeno vremenski u četvrtak ili petak na razini ca 1246 (1141?)
ponavljam, ovo je parcijalni gann, bez TD comba, oscilatora i divergencija.

nakon ovog pogotka postao je moj asvjetnik/prijatelj…tek toliko radi objektivnosti.

[/quote]
Kolega istine radi da napomenemo da je taj isti VLAD1111 dao target za HT na 135, ATPL na 200, LKPC na 300 i dalje na nabrajam sve je dokumentovano na forumu, a koliko se ja sjećam ti targeti se nisu nikada ostvarili tako govoriti da je pogodio dno je iznošenje neistine.

Pogledajte kako mu ide na blogu pa čovjek je izgubljen u vremenu i prostoru nije ništa pogodio mjesecima čak naprotiv sve se dešava obratno od njegovih najava.
[/quote]
kolega, pa čovjek je sve pogodil. izgleda da baš i ne razumijete ono što on piše…čitajte pažljivo.
a za spomenute ciljane cijene je rekel više puta da vrijede uvjetno. i, ono što mi je u mailu ponovo naglasio: atpl ima target 200 kn dok god ne uspije probiti razinu 1800 kn… i za ostale dionice vredila su ograničenja (pozorno ga slušam već cijelu godinu): ht je imao nizak target dok nije prešao 265 kn. a s prijelazom te razine taj nizak target je nestao. budem ga slušal i dalje, meni niš nije fulal. lega zna znanje, prosim lepo…
a njegov sustav trgovanja je, kak bi rekel, jedna posebna priča…znalac slaže cijeli mozaik i onda pali signal kupi/prodaj…štima ko vurica…
[/quote]
Kolega očito je da iznosite neistine ili ne znate razumjeti pročitano evo jedan njegov post tek toliko da se vidi tko je u pravu:

vlad1111

ja vam za ht kažem pravi target (za sada): ca 135-140.
prijelom ispod 190.
ali, kako je već odrađen prijelom za 165 (target vrlo izvjestan), znači da sigurno ronimo ispod 190.
zato pucam odmah 135-140.

a vi me razapnite.

Ima toga na tone, promašaja kao ovaj, ima i pogodaka da bude jasni.

@barbastari

je, al da s njim mal više komunicirate, onda bite znali da je prijelom na 190 prijelom višeg reda (za niži target 135) koji se nikad nije desio…pa onda ne važi ni prijelom nižeg reda (za viši target 165)…joj, ima tih pravila da ti mozak stane, treba to sve pohvatat.a on je sve to lepo posložil u pitku pričicu…da ne bude ispalo kak ga samo branim "larpurlar", čovek mi je spasil novce i to je to…
lepi pozdrav

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Evo sta radite ,opet se bavite cromanom.
Cetri stranice samo Croman i na koga se i zasto opet naljutio,nesto mi to poznato.

Zato predlazem da se otvori novi topic sa naslovom Croman.
A tu da se nastavi sa temom tehnicka analiza.

Ana, ljubomora, zloba i oholost neće popraviti tvoj porfelj, već sam govori o tebi kao osobi. Moj prijedlog nakon ovoga je da se odlogiraš s Poslovnoga i više nikad ne pišeš ovdje.
Znamo da si frustrirana vlastitim gubitcima i nesnalaženju na TK, nemoj to iskaljivati na drugima.

Croman je jedan od najvećih stručnjaka za TA koji je ikad pisao na forumu, pa ne znam zašto se trudiš da ga otjeraš s foruma. Ovakve ljude treba iskoristiti da nešto naučiš od njih.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Moram kazati da budalastina ima svuda ali ovde na Poslovnom izgleda vise nego sto treba.

Najprije se najavljava moje ime (bez dozvole) a sada vidim da je odredena osoba i stavila moju sliku na njegov osoban nick. (to je prijavljeno poslovnom)

steta …moja namjera je bila pokazati/djeliti moje Ewt analize…ali bio bi budala da to ucinim posle ovog fantasticnog nacina dobrodoslice.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Ljubicicu Lino pomozi svojim hrvatima.
Napravi nam jednu tehnicku na CROBEX

Draga moja "Anna" , kao prvo bi bilo pravedno posto stavljas moje ime na poslovnom ,da to ucinis i sa tvojim.
Kao drugo ti znas da sam ja na facebook i onaj koji je takoder na facebooku moze me kontaktirati .

tako dobro dosla na ..facebook…Anna
[/quote]

Nisam oduševljen Cromanovim analizama ali ovo nije u redu da mu se stavlja ime na forum bez njegovog znanja. Dajte ljudi malo se skulirajte. [bye]
[/quote]
Slažem se..
Osobne nesuglasice na stranu(ako ih ima) ali ovo nije način
Čak i nije toliki problem što je objavljeno..
Potpuna katastrofa je da je poruka prošla i još stoji
Ovi moderatori su koma totalna…fol zaštita indetiteta..koja bijeda
A kad se samo sjetim kakve bezazlene poruke su brisali(mislim na moje) a ovu nisu..

sijem žito raste grahorica

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Ljubicicu Lino pomozi svojim hrvatima.
Napravi nam jednu tehnicku na CROBEX

Draga moja "Anna" , kao prvo bi bilo pravedno posto stavljas moje ime na poslovnom ,da to ucinis i sa tvojim.
Kao drugo ti znas da sam ja na facebook i onaj koji je takoder na facebooku moze me kontaktirati .

tako dobro dosla na ..facebook…Anna
[/quote]

Nisam oduševljen Cromanovim analizama ali ovo nije u redu da mu se stavlja ime na forum bez njegovog znanja. Dajte ljudi malo se skulirajte. [bye]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Ljubicicu Lino pomozi svojim hrvatima.
Napravi nam jednu tehnicku na CROBEX

Draga moja "Anna" , kao prvo bi bilo pravedno posto stavljas moje ime na poslovnom ,da to ucinis i sa tvojim.
Kao drugo ti znas da sam ja na facebook i onaj koji je takoder na facebooku moze me kontaktirati .

tako dobro dosla na ..facebook…Anna
[/quote]

Ana? jos uvjek nema imena tvoga ???

Dobra vijest za tebe…posto sam uredio minut_podatke onda mozda dospijem i uciniti neku analizu …vidimo se na facebooku …Ana 🙂

Thats all this week

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Izgleda da je Croman izašao iz ormara [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Cromane zašto na tvom facebook profilu nema opcija "friend request"?

ConOBrien

There are few friends… but many request; I prefer few friends

..iskreno kazati nisam dospio urediti sve opcije facebooka…

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Cromane zašto na tvom facebook profilu nema opcija "friend request"?

ConOBrien

There are few friends… but many request; I prefer few friends

..iskreno kazati nisam dospio urediti sve opcije facebooka…

New Report

Close