BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cista stotka delboy! [thumbsup] kolega bosanac bi jos rekao: "znas ti nas, jebo ti nas" [lol]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


cista stotka delboy! [thumbsup] kolega bosanac bi jos rekao: "znas ti nas, jebo ti nas" [lol]

hvala ali jednostavno dobijem slom živaca kad mi se sve počne mjeriti nekom ekonomičnošću, sve se preračunava u novce, novac je mjerilo svega. e pa nije. kad sjednem na svojoj terasi i pogledam more – tu nema nikakvih para da taj spokoj nadomjeste. ljudi, zar ste zaboravili kako je lijepo kad niste opterećeni materijalnim? pa čemu su vas roditelji učili da ste takvi postali? zar ćemo sve prodati da bi bila država ekonomična? ekonomična država nije država niti može dugo opstati jer – uvijek je previše administracije, uvijek je svega previše, ali nikad nije previše da neki zgrću pare. neka ta silna pametna ekipa onda vrati državi dio svog novca. primjerice bakić bi mogao darovati državi 5.000.000 eura jer ga je ta država besplatno školovala, liječila i možda mu starcima dala stan. i kako joj on vraća? tako da kaže da je previše zaposlenih u javnoj upravi. eh, ljudi, krenite od sebe i to od svojeg rođenja. stvari i nisu baš takve kakvima ste ih zamišljali. pustimo mi ovo malo države što nam je ostalo neka sretno živi bez tzv. poduzetnika i sličnih "analitičara".

...povijest se ponavlja...

[, ali mene nije. plakat ćete vi za drugom titom, tuđmanom a bogme i za sanaderom i kosoricom. sjetite se ovih riječi za 10 godina kad budete prali guzice strancima na našem moru jer takvu sudbinu su nam namijenili – da im budemo sluge.
[/quote]

Za ovim sam plakao, plačem i plakat ću, ove ostale nabrojene vucibatine zaboravljam trenom

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

dijelite vi meni jedinice – neka , nema veze jer ionako ćete kroz 10 godina biti robovi. u stvari, svatko sa stambenim kreditom duljim od 5 godina je dobrovoljno postao rob. doista je lijepo kad sve privatiziramo. onda će hrvatska pretpostavljam odmah izaći iz krize, bit će pohvaljena od strane EU i odmah ćemo postati kao švicarska. naravno, kad dođe slijedeća kriza za 10-20 godina, što ćemo onda dati? ovo je polufinale razvlašćivanja i uništenja države kao države , a finale će biti nakon iduće krize kada ćemo dati ceste, šume, obalu i zemljišta u vlasništvu države. tada ćete se sjetiti kako ste mi davali jedinice za moje prilično objektivne postove. sjetit ćete me se već kad za 5 godina budete kllince vozili doktoru pa to budete morali platiti par tisuća eura. a onda školovanje, pa faks a to sve će jako skupo koštati tako da ćete prodati babinu staru kuću uz more da bi klinac primirisao faksu. naravno, kad završi faks radno vrijeme bit će mu od 8 do 20 svakog dana osim nedjelje. i tada će država imati skupu administraciju, naime ostat će 5 doktora, 2 suca, 3 profesora, 15 službenika, 5 gradonačelnika, ali koštaju li nas brate koštaju ti paraziti. najbolje da ih zamijene kompjutori, a vaši klinci odmah neka idu na štajgu jer tu se najbolje zarađuje. eto, to je vaša perspektiva i za to se vi zalažete ali niste svjesni. dobro je znao karl marx o čemu piše.

...povijest se ponavlja...

ti si stvarno sladak delboy [kiss]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

………..E- RECEPTI….

Dvije županije međimurska i ličko-senjska danas su započele sa primjenom e-recepta. kao
pilot županije . / najrazvijenija i najzaostalija/

Pokus je započeo ujutro u ambulantama…. Provjera internetskih veza – trebala je trajati
2-3 dana…. dakle, u tih par dana treba testirati program, internetske veze, i ostalo…

Nakon što se utvrdi da su internetske veze proradile….na scenu stupaju ljekarne.

Tada se testiraju prve ljekarne u obradi e- reecepta- da se poveže i druga karika u lancu….
Kad to profunkcionira…onda se spaja sve u sustav…nije jednostavno…dapače!
Dakle, kad se liječnici nauče to raditi…. za to vrijeme pacijenti će poludjeti u čekaonicama…
/ gužve su nenormalne../ onda će pacijenti doći u ljekarne po lijekove..pa će tamo poludjeti
do kraja …
Pilot projekat će se uhodavati 3 mjeseca ….
Po meni, to je genijalno zamišljeno..ali je vrlo teško sve to uskladiti…
LJekarnici se nadaju da će 4 mjesečna priprema
dati rezultate… neki liječnici odlično su sve svladali…i doista su spremni za ozbiljan informatički
rad sa HZZO-o…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


spreman si za banalnu operaciju platiti 12.000 eura? spreman si za pregled kod doktora dati 700 eura?

Ne, al za mobitel i nova kola može i duplo. [thumbsup]

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)




Mene je zamolio priojatelj da ovdje više ne pišem, pa niti neću.

Jedino ću se s vremenom sjetiti dragog perice, koji je ovdje utukao silne pare i trubio okolo, da bi na kraju prodao sve sa minusom.
Da nam malo pojasnio TA ono, ne..?

KAj je bilo sa TA zašto ne funkcionira?

lp

Kako ne funkcionira?

Sve je jasno, imali smo znakove mogućeg bullish proboja koji su ubrzo negirani, dalje se cijena vrtila postrance oko linije trenda i sad je otišla ispod nje. Trenutno se nalazi na zadnjoj velikoj potpori i ako ona popusti slijedi kolaps.

Tek probojem cijene ispod 160 kuna i zadržavanjem ispod te cijene ja prodajem dionice koje još uvijek posjedujem ( pa makar i s minusom ) i čekam na novi ulaz tamo negdje oko 100 kuna.

Sve je jasno po TA, ne kužim u čemu je tu problem? Imaš ti kakvu bolju ideju?
[/quote]

Dragi perice, meni se često događa ovakva situacija, kada čitam tvoje postove:

Dakle, u trenutku kada čitam, odvali me neki nekontrolirani smjeh, a u istom trenutku počnem sa nogama lupati po podu, malo lijva, malo desna.

Puno ti hvala za to perice, kažu da smijeh liječi i pomlađuje.

lp
[thumbsup]
[/quote]

Pa di si Plavi, lučka mačketino ofucana ….
Nije me dugo bilo na forumu… a baš sam se ponadala da si odselio iz Croatie, negdje u Kabul ili Irak, na primjer…
Znači tu si, zločinački maleni ume.
Dobro, micek.
Trljam svoje damske ručice.

Dođi pizdek… mic-mic.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



Al ovdje nema ni dima ni vatre.
Pojedinci hoće trejdati malo pa navlače. Al neće to dok se ne dobije posao nikuda.

Da baš si u pravu!
Joj već te vidim prvog u redu kako nabijaš po asku.
Onda ću te pitati da li sam lagao ili ne.
lp
[/quote]

A evo i jedan podsjetnik. Prošlo je mjesec dana,od tada. Pobjeda gdje su poslovi. Lažeš ljude po forumu a moderatori gori od tebe, te u tom podržavaju.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

optimist1*
ajd nemoj molim te tjerat me da budem prost.
Ajde si malo daj truda i odi na temu dlkv.
Pa vidi, tamo sam početkom prošlog ljeta govorio kako je dlkv dobio veliki posao sa plinom, svi su me također popljuvali jer nije ništa izašlo.
Ali onda u 9 mjesecu ipak izlazi obavijest o tome poslu. Kolega tada je prošlo 4 mjeseca od dobivanja poslova.

Ja vam kažem poslovi su dobiveni a to ćete i vidjeti kada se objave a vjerujem da ćete vidjeti i datum kada su dobiveni.
Ne lažem niti 1%. Alžir je riješen i još jedan novi job je riješen.
A kaj će biti s bosnom neznam.

A vi vrijeđajte i dalje.
Btw ako je ingra u tolikoj banani kaj onda visiš tu? Nema posla, si na burzi rada pa ti je dosadno ili želiš dokupiti po 35?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


optimist1*
ajd nemoj molim te tjerat me da budem prost.
Ajde si malo daj truda i odi na temu dlkv.
Pa vidi, tamo sam početkom prošlog ljeta govorio kako je dlkv dobio veliki posao sa plinom, svi su me također popljuvali jer nije ništa izašlo.
Ali onda u 9 mjesecu ipak izlazi obavijest o tome poslu. Kolega tada je prošlo 4 mjeseca od dobivanja poslova.

Ja vam kažem poslovi su dobiveni a to ćete i vidjeti kada se objave a vjerujem da ćete vidjeti i datum kada su dobiveni.
Ne lažem niti 1%. Alžir je riješen i još jedan novi job je riješen.
A kaj će biti s bosnom neznam.

A vi vrijeđajte i dalje.
Btw ako je ingra u tolikoj banani kaj onda visiš tu? Nema posla, si na burzi rada pa ti je dosadno ili želiš dokupiti po 35?

Ja visim tu? Evo otvorio forum nakon mjesec dana.
Ajd bok. Nadam se da vam poslovni plača radni staž.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

http://www.sbiportal.hr/slavonski-brod/118/vijest/3697.html

zabranjuju pušenje a truje se čitav jedan grad a ministar zdravstva šuti ko zaliven, da mi je znat šta će reć na ovo… koji licemjeri [angry]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

New Report

Close