BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Padaj Ha teju bilo je i vrime…………dosadio si više

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

bez kune u svijet, ako stanu vulkani na islandu

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/osvojite-let-lufthansom-u-atenu%2c-lisabon-i-pariz!,74267.html

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.jutarnji.hr/nenad-bakic–drzava-treba-dati-50-tisuca-otkaza-u-javnim-sluzbama-i-shvatiti-da–jedno-radno-mjesto-u-skveru-kosta-cak-tri-negdje-drugdje/722137/


Potpisujem svaku rijeć koju je rekao Bakić.
U ovoj državi je napokon nastupilo vrijeme da napokon netko stane ispred naroda i kaže istinu,a ne da prodaje demagogiju.
Bravo Bakić!

Evo moj primjer;
Živim u stambenoj zgradi sa oko 25 stanova.
U zgradi živi:
-25% penzijonera u staračkoj mirovini (redovnoj mirovini)
-25% penzijonera u braniteljskoj mirovini,proječne starosne dobi oko 40 god.
-35% radi u državnom i javnom sektoru (vojska,policija,nastavnici,u gradu i sl.)
-15% radi u privredi
Eto to je stvarnost u Hrvatskoj
Ovih 15% (gledajući samo svoju zgradu) nema snage da pokrije sve te izdatke.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


http://www.jutarnji.hr/nenad-bakic–drzava-treba-dati-50-tisuca-otkaza-u-javnim-sluzbama-i-shvatiti-da–jedno-radno-mjesto-u-skveru-kosta-cak-tri-negdje-drugdje/722137/


Potpisujem svaku rijeć koju je rekao Bakić.
U ovoj državi je napokon nastupilo vrijeme da napokon netko stane ispred naroda i kaže istinu,a ne da prodaje demagogiju.
Bravo Bakić!

Evo moj primjer;
Živim u stambenoj zgradi sa oko 25 stanova.
U zgradi živi:
-25% penzijonera u staračkoj mirovini (redovnoj mirovini)
-25% penzijonera u braniteljskoj mirovini,proječne starosne dobi oko 40 god.
-35% radi u državnom i javnom sektoru (vojska,policija,nastavnici,u gradu i sl.)
-15% radi u privredi
Eto to je stvarnost u Hrvatskoj
Ovih 15% (gledajući samo svoju zgradu) nema snage da pokrije sve te izdatke.
[/quote]

pa što onda ti i bakić ne darujete ovoj napaćenoj zemlji novce. zar ne trebamo vojsku, policiju, doktore, nastavnike? kad vam uvedu plaćanje školarina bunite se, bunite se za participaciju od 10 kuna za liječnike, a glumite velike kapitaliste. već sam ti rekao da jedna operacija košta 10.000 eura. imaš toliko da platiš ako ti zatreba? ako imaš super, ako nemaš, što bi neka bakica trebala umrijeti jer je neki neokapitalistički krelac odlučio da tko nema para ne treba niti živjeti? pričate gluposti. partija ili tuđman su vam dali stanove za 5000 eura i sada se kurčite i dijelili bi otkaze? pa hrvatska ima službenika kao slovenija i austrija, nemamo ih više od njih. a branitelji? pa tko će njima oduzeti novce? penzići? što da ih ubijemo? odakle bi uzeo, kako bi ti to riješio? dao bi otkaze? ma daj odrastite više i vi i vaše usrane analize.

...povijest se ponavlja...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


http://www.jutarnji.hr/nenad-bakic–drzava-treba-dati-50-tisuca-otkaza-u-javnim-sluzbama-i-shvatiti-da–jedno-radno-mjesto-u-skveru-kosta-cak-tri-negdje-drugdje/722137/

Lik se obogatio na virtuali, a sad prodaje demagogiju. Obožavam takve likove. Da je to rekao netko kao npr. Ferdelji iz Elektrokontakta još bi shvatio ali ovako čisto prodavanje magle. [lol]
[/quote]

da da, najbolje je da se cijeli svijet podredi je..nim poduzetnicima i da se sve mjeri novcima i profitabilnošću. svi vi koji to zagovarate zaboravljate jedno : socijalna prava drastično će se ukidati i kresati kako bi cijeli svijet bio poput amerike a onda ćete sami platiti doktoru pregled od 5000 eura i operaciju 25000 eura. vi ne shvaćate da je kapitalizam nešto najodvratnije na svijetu. zato preporučujem tim službenicima da kad vide bakića da lijepo s njime popričaju jer ja hoću da mi je doktor zadovoljan i da mi profesor klince uči sretan i veseo. neka misli na svoju djecu ….

...povijest se ponavlja...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



http://www.jutarnji.hr/nenad-bakic–drzava-treba-dati-50-tisuca-otkaza-u-javnim-sluzbama-i-shvatiti-da–jedno-radno-mjesto-u-skveru-kosta-cak-tri-negdje-drugdje/722137/


Potpisujem svaku rijeć koju je rekao Bakić.
U ovoj državi je napokon nastupilo vrijeme da napokon netko stane ispred naroda i kaže istinu,a ne da prodaje demagogiju.
Bravo Bakić!

Evo moj primjer;
Živim u stambenoj zgradi sa oko 25 stanova.
U zgradi živi:
-25% penzijonera u staračkoj mirovini (redovnoj mirovini)
-25% penzijonera u braniteljskoj mirovini,proječne starosne dobi oko 40 god.
-35% radi u državnom i javnom sektoru (vojska,policija,nastavnici,u gradu i sl.)
-15% radi u privredi
Eto to je stvarnost u Hrvatskoj
Ovih 15% (gledajući samo svoju zgradu) nema snage da pokrije sve te izdatke.
[/quote]

pa što onda ti i bakić ne darujete ovoj napaćenoj zemlji novce. zar ne trebamo vojsku, policiju, doktore, nastavnike? kad vam uvedu plaćanje školarina bunite se, bunite se za participaciju od 10 kuna za liječnike, a glumite velike kapitaliste. već sam ti rekao da jedna operacija košta 10.000 eura. imaš toliko da platiš ako ti zatreba? ako imaš super, ako nemaš, što bi neka bakica trebala umrijeti jer je neki neokapitalistički krelac odlučio da tko nema para ne treba niti živjeti? pričate gluposti. partija ili tuđman su vam dali stanove za 5000 eura i sada se kurčite i dijelili bi otkaze? pa hrvatska ima službenika kao slovenija i austrija, nemamo ih više od njih. a branitelji? pa tko će njima oduzeti novce? penzići? što da ih ubijemo? odakle bi uzeo, kako bi ti to riješio? dao bi otkaze? ma daj odrastite više i vi i vaše usrane analize.

[/quote]

kaj ti pričaš……………pa ako nismo sposobni bolje i više zaradit nemremo ni
više dobivat i trošit nego samo manje……………….
pa ko smo mi da svojim postojanjem trebamo imat sve kaj si zamislimo a naša
sposobnost i kvaliteta su daleko ispod naših snova……..

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ne, kolega Delboy, ne trebamo toliko administracije, ne trebamo takvu lokalnu samoupravu, niti
urede na svakom koraku, ne trebamo toliko ljudi u Saboru, niti toliko Ministarstava, niti toliko vojske, a niti toliko nastavnika/ za toliko nastavnih predmeta/.
Ne trebamo tako organizirane bolnice, neravnomjerno i nepravedno – organizirane po cijeloj Hrvatskoj…a ne trebamo hraniti niti branitelje , koji mogu raditi..a ne rade!
Najmanje od svega ne trebamo takvu policiju, niti toliko policajaca..niti toliko službi za unutarnje
poslove države.
U našoj maloj državi dovoljno je 15 ljudi u nekakvom Parlamentu/ Saboru.. nekoliko ministara,
Predsjednik i ništa više..Ne trebamo veleposlanstva, vanjske izaslanike …tj. formu
treba zadovoljiti na NAJJEFITINIJI NAČIN, honorarno -sa postojećim privrednicima koji tamo žive po svijetu- nek im to bude čast što rade – a ne štititi lopovluk u stranim zemljama, sve organizirati – bez službenih automobila, velikih privilegija, prava na doživotan ŽIVOT!
Poreze vratiti na trošenje Gradovima i Općinama…provesti NAJVEĆU reformu zapošljavanja- UKINUTI
SVA PRAVA BESPOSLIČARIMA..i poslati ih da rade gdje god treba!
U Gradovima i Općinama, donijeti izmjene Zakona , te smanjiti broj vijećnika na 3-7….maksimalno,
koji će nam vrag sastančenja i gluposti oko stranačkih prepucavanja…
U Gradovima, raspustiti gradske službe , pretvoriti ih u privatne tvrtke- pa da vidiš organizaciju i
red i rad…
Smanjiti broj vijećnika svugdje.
Zgrade Županija , koje bi bile poluprazne- iznajmiti Udrugama za dobrotvoran rad, dječjim
Udrugama i manjim školama – SA PRIVATNIM VLASNIŠTVOM i kapitalom….organizirati
i poticati privatne škole i fakultete…ostaviti državne za djecu slabijih financijskih mogućnosti..
Baciti se na posao…u najprimitivnijem smislu……

Hrvatska je veličine MUNCHENA……pobogu… šta smo uradili od zemlje!?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


http://www.jutarnji.hr/nenad-bakic–drzava-treba-dati-50-tisuca-otkaza-u-javnim-sluzbama-i-shvatiti-da–jedno-radno-mjesto-u-skveru-kosta-cak-tri-negdje-drugdje/722137/


Potpisujem svaku rijeć koju je rekao Bakić.
U ovoj državi je napokon nastupilo vrijeme da napokon netko stane ispred naroda i kaže istinu,a ne da prodaje demagogiju.
Bravo Bakić!

Evo moj primjer;
Živim u stambenoj zgradi sa oko 25 stanova.
U zgradi živi:
-25% penzijonera u staračkoj mirovini (redovnoj mirovini)
-25% penzijonera u braniteljskoj mirovini,proječne starosne dobi oko 40 god.
-35% radi u državnom i javnom sektoru (vojska,policija,nastavnici,u gradu i sl.)
-15% radi u privredi
Eto to je stvarnost u Hrvatskoj
Ovih 15% (gledajući samo svoju zgradu) nema snage da pokrije sve te izdatke.
[/quote]
dobar….istina [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Dobro je rekao danas lopina Vidošević:
HRVATI su lijen, neobrazovan narod koji nema radne navike i navikao je živjeti na tuđem novcu, i to je temeljni problem zbog kojega nijedna vlada nije u stanju riješiti prave probleme.

Ako usporedimo Njemačku 45, cijela totalno srušena, nije ostao kamen na kamenu, poginulo lupam bar 50% radno sposobnih muškaraca, a možete zamisliti kakav PTSP su imali preživjeli, i oni su za 15 godina 1960 već bili vodeća zemlja u Evropi, pa i u svijetu.

A mi, naš rat je neusporediv s Njemačkim, naša razaranja su neusporediva s Njemačkim, što smo mi uradili u 15 godina mira od 1995 do 2010. 1995 je dug bio 5 miljardi DOLARA, danas je cca. 60 miljardi DOLARA, a prodali smo sve što se moglo. I sad kad oni govore kako su dobro vladali. he he vjerujem ipak da vrijedi OTETO PROKLETO, vjerujem i da npr. bivši premijer ne cvjeta od sreće…

Jasno, nije puno bolja situacija, ni u ostalim istočnoevropskim zemljama.

Ovi majstori sa zapada imaju i novac i znanje. Naši političari su potkupljivi i pohlepni, lako se daju manipulirati, njima je jedini interes ostati na vlasti, što je duže moguće, kako bi mogli ostvariti svoje privatne materijalne ciljeve. Njima uopće nije važno što će biti poslije. Niti jedan ne bi na ovaj način upravljao da je država njihova privatna firma.

A majstori sa zapada, samo daju, he he na taj način su kupili sve što vrijedi, i mi upali u dužničko ropstvo, mi smo njihova kolonija, jeftino im je, ne drže svoje vojnike ovdje, nego čak mi moramo slati svoje vojnike tamo gdje oni žele, a sve pod krinkom slobode i demokracije.

Tko je kriv, narod naravno. Nismo iznjedrili niti jednu poštenu stranku, niti jednog ozbiljnog i poštenog političara. Ako je i bilo naivnih i poštenih pokušaja, neslavno su završili, jer nisu imali podršku lako manipulativnog stada. I tko nam je kriv.

Domaći majstori pale mase, partizanima, ustašama, Jasenovcem, i sl., samo da narod ne misli o bitnom. Strani majstori još posuđuju, OČITO JOŠ NISU SVE KUPILI, vode, poljoprivredno i turističko zemljište, HEP, i sl.

A kada budu mislili da im je dosta, neće biti više kredita. I kako će onda domaći majstori vraćati dugove. Onda će jasno doći MMF, i onda će nastupiti bolni rezovi.

A stado će govoriti kako je bilo lijepo za vrijeme HDZ-a, kao što neki govore kako je bilo lijepo za vrijeme Jugoslavije. Da bilo je lijepo, ali samo nekima, i nije dugo trajalo, jer ne može se dugo trajati na lažima, kreditima i neradu.

Jedan Sovjetski savez, ogromna zemlja, s ogromnim bogatsvima, je izdržao 70 godina, ali nije mogao više, zašto????

Majstori sa zapada znaju znanje, sve pod krinkom ljuskih prava, slobode i demokracije… I meni osobno su ubili nacionalni osjećaj, skoro mi je postalo svejedno da li sam Hrvat ili npr. Grk. Bolno je reći, ali kad bi se opet milošću sreće dogodilo da igraju Hrvatska i Brazil, možda bi navijao i za Brazil.

Znam da sam ogorčen. Evo ja i sada radim. Privatnik sam i borim se.

Do kraja stoljeća, u mnogim mjestima na Jadranu, će Hrvati biti manjina.

Kapital nije nacionalan, majstori uništavaju i svoje zemlje, negdje sam čitao da će npr. 2050 Francuska biti većinom muslimanska zemlja, i da će npr. u Americi većina biti crnci..

he he

Zato nas prisiljavaju da mislimo samo na sebe, i svoje mjesto pod suncem.

Razmišljanje je off topic, ali nema veze.

Nama na burzi, generalno nema bitnijih pomaka, dok ne ode HDZ, i dok ne uđemo u Uniju, do tada će se opet vratiti stranci, biti će biti manje muljaža, i manipulacija, i tada ćemo možda i mi kao pojedinci zaraditi koju kunu.

Do tada u pravilu profitiraju samo oni koji imaju informacije ( što je kriminal ), ili posebno nadareni pošteni igrači, a takvih je vrlo malo. A mi većina ko i crobex. Zavisi kad smo ušli, tko je ušao na crobexu 3500, teško da je sada u plusu.

Ja vjerujem da je jako mali broj poštenih investitora koji su gener

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



http://www.jutarnji.hr/nenad-bakic–drzava-treba-dati-50-tisuca-otkaza-u-javnim-sluzbama-i-shvatiti-da–jedno-radno-mjesto-u-skveru-kosta-cak-tri-negdje-drugdje/722137/


Potpisujem svaku rijeć koju je rekao Bakić.
U ovoj državi je napokon nastupilo vrijeme da napokon netko stane ispred naroda i kaže istinu,a ne da prodaje demagogiju.
Bravo Bakić!

Evo moj primjer;
Živim u stambenoj zgradi sa oko 25 stanova.
U zgradi živi:
-25% penzijonera u staračkoj mirovini (redovnoj mirovini)
-25% penzijonera u braniteljskoj mirovini,proječne starosne dobi oko 40 god.
-35% radi u državnom i javnom sektoru (vojska,policija,nastavnici,u gradu i sl.)
-15% radi u privredi
Eto to je stvarnost u Hrvatskoj
Ovih 15% (gledajući samo svoju zgradu) nema snage da pokrije sve te izdatke.
[/quote]

pa što onda ti i bakić ne darujete ovoj napaćenoj zemlji novce. zar ne trebamo vojsku, policiju, doktore, nastavnike? kad vam uvedu plaćanje školarina bunite se, bunite se za participaciju od 10 kuna za liječnike, a glumite velike kapitaliste. već sam ti rekao da jedna operacija košta 10.000 eura. imaš toliko da platiš ako ti zatreba? ako imaš super, ako nemaš, što bi neka bakica trebala umrijeti jer je neki neokapitalistički krelac odlučio da tko nema para ne treba niti živjeti? pričate gluposti. partija ili tuđman su vam dali stanove za 5000 eura i sada se kurčite i dijelili bi otkaze? pa hrvatska ima službenika kao slovenija i austrija, nemamo ih više od njih. a branitelji? pa tko će njima oduzeti novce? penzići? što da ih ubijemo? odakle bi uzeo, kako bi ti to riješio? dao bi otkaze? ma daj odrastite više i vi i vaše usrane analize.

[/quote]

Je, dobro veli gospon delboy. Nas sve treba pohitati iz zemlje a ostaviti samo mlade informatičare.To je jako bitno, jer sad je internet in, cijela Hrvatska buju samo informatičari i uspješni kapitalisti. A ono kaj je najgore, dobro veli gospon delboy, ovi koji najgore pljuju žive u stanovima koje su dobili u socijalizmu.A kad čujem nekog da se žali na naše zdravstvo, joj na to dobim mlade, ljudi moji mi imamo fantastično zdravstvo s obzirom na to koliko plaćamo, to bi vam bilo gdje vani koštalo desetostruko .Pustite ih delboy, to su sve deca kaj ne znaju kaj je to život, a kad malo ostare onda me baš zanima kaj bu pričali. A ovi nazovi kapitalisti-samci kaj žive u stanovima, ne žele se niti vjenčati niti imati djecu i troše novce na putovanja u Bali jer je to in, kakva je korist od njih za društvo? Nikakva.Najbolje mi je kad mi počnu pričati o tome da su oni stvorili nekakvu novu vrijednost, ma kaj su oni stvorili to su odmah potrošili na skijanju ili na novi džip.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



http://www.jutarnji.hr/nenad-bakic–drzava-treba-dati-50-tisuca-otkaza-u-javnim-sluzbama-i-shvatiti-da–jedno-radno-mjesto-u-skveru-kosta-cak-tri-negdje-drugdje/722137/

Sta smo trazili to smo i dobili samo u najgorem obliku ,jer su nas "Nasi" majstori opljackali.Nazalost su prosla vremena kad je BOG hodao po zemlji.

Lik se obogatio na virtuali, a sad prodaje demagogiju. Obožavam takve likove. Da je to rekao netko kao npr. Ferdelji iz Elektrokontakta još bi shvatio ali ovako čisto prodavanje magle. [lol]
[/quote]

da da, najbolje je da se cijeli svijet podredi je..nim poduzetnicima i da se sve mjeri novcima i profitabilnošću. svi vi koji to zagovarate zaboravljate jedno : socijalna prava drastično će se ukidati i kresati kako bi cijeli svijet bio poput amerike a onda ćete sami platiti doktoru pregled od 5000 eura i operaciju 25000 eura. vi ne shvaćate da je kapitalizam nešto najodvratnije na svijetu. zato preporučujem tim službenicima da kad vide bakića da lijepo s njime popričaju jer ja hoću da mi je doktor zadovoljan i da mi profesor klince uči sretan i veseo. neka misli na svoju djecu ….
[/quote]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ne, kolega Delboy, ne trebamo toliko administracije, ne trebamo takvu lokalnu samoupravu, niti
urede na svakom koraku, ne trebamo toliko ljudi u Saboru, niti toliko Ministarstava, niti toliko vojske, a niti toliko nastavnika/ za toliko nastavnih predmeta/.
Ne trebamo tako organizirane bolnice, neravnomjerno i nepravedno – organizirane po cijeloj Hrvatskoj…a ne trebamo hraniti niti branitelje , koji mogu raditi..a ne rade!
Najmanje od svega ne trebamo takvu policiju, niti toliko policajaca..niti toliko službi za unutarnje
poslove države.
U našoj maloj državi dovoljno je 15 ljudi u nekakvom Parlamentu/ Saboru.. nekoliko ministara,
Predsjednik i ništa više..Ne trebamo veleposlanstva, vanjske izaslanike …tj. formu
treba zadovoljiti na NAJJEFITINIJI NAČIN, honorarno -sa postojećim privrednicima koji tamo žive po svijetu- nek im to bude čast što rade – a ne štititi lopovluk u stranim zemljama, sve organizirati – bez službenih automobila, velikih privilegija, prava na doživotan ŽIVOT!
Poreze vratiti na trošenje Gradovima i Općinama…provesti NAJVEĆU reformu zapošljavanja- UKINUTI
SVA PRAVA BESPOSLIČARIMA..i poslati ih da rade gdje god treba!
U Gradovima i Općinama, donijeti izmjene Zakona , te smanjiti broj vijećnika na 3-7….maksimalno,
koji će nam vrag sastančenja i gluposti oko stranačkih prepucavanja…
U Gradovima, raspustiti gradske službe , pretvoriti ih u privatne tvrtke- pa da vidiš organizaciju i
red i rad…
Smanjiti broj vijećnika svugdje.
Zgrade Županija , koje bi bile poluprazne- iznajmiti Udrugama za dobrotvoran rad, dječjim
Udrugama i manjim školama – SA PRIVATNIM VLASNIŠTVOM i kapitalom….organizirati
i poticati privatne škole i fakultete…ostaviti državne za djecu slabijih financijskih mogućnosti..
Baciti se na posao…u najprimitivnijem smislu……

Hrvatska je veličine MUNCHENA……pobogu… šta smo uradili od zemlje!?

spreman si za banalnu operaciju platiti 12.000 eura? spreman si za pregled kod doktora dati 700 eura? spreman si za školarinu (u osnovnoj školi) za klinca dati 10.000 eura godišnje svake od 4 godine? srednju školu 15000 eura godišnje, faks 20000 eura godišnje za 2 semestra? Plin i struju ćeš plaćati po tržišnim cijenama? Ako jesi, a uz to imaš stan kojeg nisi stekao preko stanarskog prava nego redovnom kupnjom na tržištu (jer ako nisi, trebaš razliku platiti državi da bi obeštetila prave vlasnike), e onda svaka ti čast jer ja nisam. Ja volim socijalizam i socijalističke države poput naše, poput francuske, poput rusije u kojima država puno toga daruje narodu jer nije smisao države da osigurava nekim krelcima da se obogaćuju nego je država tu da narodu pruži zaštitu, školstvo i ostale beneficije. Laprdate o privredi a većina vas radi u nekim bijednim firmicama koje ništa ne proizvode ali zato uvozite sve i svašta i time u biti dugoročno uništavate našu ekonomiju. i sad ste vi korisni, a doktor i profesor su paraziti. Možeš misliti. Nama fali doktora, sestara, sudaca, policajaca, carinika i ostalih. toga nam fali kronično ali ti to ne shvaćaš jer gledaš samo svoj novčanik. Treba gledati interese države koju bi svi vi najradije ukinuli, jer što će nam država – jeftinije je kad je nema. previše ste zadojeni neoliberalizmom i čikaškom školom koja je vidim mnoge fascinirala, ali mene nije. plakat ćete vi za drugom titom, tuđmanom a bogme i za sanaderom i kosoricom. sjetite se ovih riječi za 10 godina kad budete prali guzice strancima na našem moru jer takvu sudbinu su nam namijenili – da im budemo sluge.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close