BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz-zna-hdz-nece-kako-izgleda-zlocinacka-politika-jadranke-kosor/486049.aspx

Zločinačka organizacija

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Evo malog priloga s bloga moga dobrog prijatelja (hm…više savjetnika) …mogućnost korekcije američkog indeksa 16.04.

30.03.2010. SP500-GANALIZA

SP500 nije "reagirao" na kvadrat Gannovog kotača sukladno očekivanju: jučer je "trebala" za početi barem manja korekcija…No, reakcija na "kvadrat" bila je nezamjetljiva.

Ovako, uz nastalu skrivenu pozitivnu divergenciju RSI-a i Williamsa na dnevnom grafu, ostaje za vidjeti hoće li vrijednost indeksa nastaviti rasti prema cca 1235 bodova (target šampona naopako i fibo retracement 61,8% ukupnog velikog pada).

Podsjetnik: konjukcija, najsnažnija formacija Gannovog kotača, nastaje 16.04.2010. (vrijedi samo ako se rast NASTAVI- a tada bi trebala početi značajnija korekcija).


Da ja ga i dalje pratim ali nikako kao savjet, više kao čuđenje.
Vlad1111 stvarno ima veliko znanje, mogao bi reći ogromno s obzirom na ostatak ekipa (pa čak i onih u fondovima). Ali brate mili zapeo je za tog gana kao da mu je netko ukrao kotač sa automobila pa bu treba novi.

Pa taj gan je stara baraba, iz drugog doba. Pa lik je umro 1955.
Ova kriza danas se ne može usporediti sa onim prije, drugačija je, kompleksnija, cijeli svijet sudjeluje u njoj, a sa druge strane Kina i Indija cvijetaju.

Vladek moj otvori oči i mani se to starog prdeka jer buš ponoril radi njega.
Stari prdek gan nema pojma.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Da ja ga i dalje pratim ali nikako kao savjet, više kao čuđenje.
Vlad1111 stvarno ima veliko znanje, mogao bi reći ogromno s obzirom na ostatak ekipa (pa čak i onih u fondovima). Ali brate mili zapeo je za tog gana kao da mu je netko ukrao kotač sa automobila pa bu treba novi.

Vladek moj otvori oči i mani se to starog prdeka jer buš ponoril radi njega.
Stari prdek gan nema pojma.
lp

Ja isto pogledam tu i tamo i nemogu vjerovati što mu je TA napravila. Čovjek je stvarno maher ali imam osjećaj da je u zadnje vrijeme isključio mozak.
Ovo što on piše nema veze s pameću i inteilgencijom kojom se hvalio.

S Gannom još i dobro ide ali EWT je živi promašaj.

Josipović se ispričao za pokušaj podjele u BIH, majko moja ima li ikakve nade za ovaj mazohistički narod. Ovo je ko iz balkanskog špijuna "Hajde sve lepo priznaj pa će brat đura da ti oprosti što te tuko". Kakav narod takav crobex

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Josipović se ispričao za pokušaj podjele u BIH, majko moja ima li ikakve nade za ovaj mazohistički narod. Ovo je ko iz balkanskog špijuna "Hajde sve lepo priznaj pa će brat đura da ti oprosti što te tuko". Kakav narod takav crobex

Ma mi smo brate i započeli sve ratove, mi smo najgori pa šta ti je, mi smo sami smislili i Ovčaru, nek se drug Ivo Josipović ide i zato ispričat, mi smo smislili i sve srpske logore po bosni i srbiji, sami se tukli i klali tamo, treba svakog hrvata u zatvor baš smo zločesti, a jadne srbe što po hagu pozatvaraše treba sve pustiti na slobodu i platiti im odštetu.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

jedna dobra za one s podužim gablecom

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/farmaceutika/glaxosmithkline-alli%2c-lijek-bez-recepta-za-skidanje-tezine-stize-u-hrvatske-ljekarne,74299.html

ovo morate pročitat, pogotovo prvu poruku, umro sam od smijeha:

http://www.sportnet.hr/SportnetKlub/Tema.aspx?fID=3&tID=177930&page=370

druže Josipoviću mi ti se kunemo… ups, to je za Tita, al nema veze… živio drug Josipović i njegov mentor Milanović i učiteljica za izborne predmete Vesna Pusić… [lol] [lol]

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Jadranka Kosor: Naša nam djeca neće oprostiti propustimo li ovu priliku!
Vaš link

…’Danas kada je Vlada pronašla novac, mi jednostavno nemamo pripremljenih projekata”, izjavio je ministar prozivajući valjda privatni sektor za tromost i nezainteresiranost za državnu pomoć.

E, pa najdraža premijerko i gosp. ministre financija RH, s kojim pravom se čudite???

Pogledajte i zbrojite stope poreza, prireza, carina, trošarina, gradskih poreza i doprinosa, županijskih poreza, obveznih doprinosa, spomenička renta, razne naknade, zamp, i razne parafiskalne namete pa će vam možda biti jasnije!!!

Ovo jadno Hr. gospodarstvo koje posluje pod ovakvim nametima nema izbora ali nas zato sve strane investicije uredno zaobilaze a onih malo što je uložilo i otvorilo nešto radnih mijesta jedva čeka priliku da zbriše!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ovo morate pročitat, pogotovo prvu poruku, umro sam od smijeha:

http://www.sportnet.hr/SportnetKlub/Tema.aspx?fID=3&tID=177930&page=370

druže Josipoviću mi ti se kunemo… ups, to je za Tita, al nema veze… živio drug Josipović i njegov mentor Milanović i učiteljica za izborne predmete Vesna Pusić… [lol] [lol]

Da, nisam čitao do kraja, no čim se to piše na portalu jednog mog poznanika sa studija, mora biti originalno. Covjek je pokrenu u Hercegovini mnogo tema. Satira je svima dobro dosla, neka malo humora. Savjetujem citanje "Jebo sad hiljadu dinara", Boris Dezulovic, jedna od najsmjesnijih knjiga sto sam citao u zadnje vrijeme.

E sad, samo bih vas jos zamolio da ne pisete takve floskule koje ne moze ni dijete u 1 osnovne progutati. Milanovic mentor Josipovicu???? Hajte, molim vas uozbiljite se. Ivo Josipovic moze biti mentor svima na politickoj sceni, a da ne govorimo malo o postovanju starijih i obrazovanijih. Ivo je vjerojatno doktorirao pravo i zavrsio akademiju kad Milanovic jos nije krenuo u gimnaziju, tako da molim malo zdrave logike.


Jadranka Kosor: Naša nam djeca neće oprostiti propustimo li ovu priliku!
Vaš link

…’Danas kada je Vlada pronašla novac, mi jednostavno nemamo pripremljenih projekata”, izjavio je ministar prozivajući valjda privatni sektor za tromost i nezainteresiranost za državnu pomoć.

E, pa najdraža premijerko i gosp. ministre financija RH, s kojim pravom se čudite???

Pogledajte i zbrojite stope poreza, prireza, carina, trošarina, gradskih poreza i doprinosa, županijskih poreza, obveznih doprinosa, spomenička renta, razne naknade, zamp, i razne parafiskalne namete pa će vam možda biti jasnije!!!

Ovo jadno Hr. gospodarstvo koje posluje pod ovakvim nametima nema izbora ali nas zato sve strane investicije uredno zaobilaze a onih malo što je uložilo i otvorilo nešto radnih mijesta jedva čeka priliku da zbriše!

Naravno, kada neka firma ima priliku ne steteci nikome jos dodatno zaradjivati, uvijek je problem registracijedjeltanosti, ovog onog. Pa ljudi moji u dubrovniku su prosle godine stranci "ljubili" zatvorena vrata trgovina. Jednostavno nismo htjeli njihov novac, doslovno smo slali poruku, nama novac ne treba, odite u crnu goru pa tamo trosite. Onda su poceli sajamski dani i trikovi, pa zar to nije zalosno tko nam donosi zakone.

Stazić: U HDZ-u su svi na bunici
Izjava HDZ-ove zastupnice Ivanke Roksandić da je narod pozdravio uvođenje harača je SDP-ovcu Nenadu Staziću došla kao naručena. Poručio je kako još uvijek pamti veselje koje zavladalo na ulicama.
ZAGREB – SDP-ovi zastupnici u četvrtak su se žestoko obrušili na HDZ-ovu zastupnicu Ivanku Roksandić koja je ustvrdila da je hrvatska javnost pozdravila uvođenje kriznog poreza. Najžešći u svojim opaskama očekivano je bio SDP-ovac Nenad Stazić koji je ocijenio da je riječ o "izjavi godine".

Roksandić je, naime, odbacila tvrdnje da je krizni porez bio "totalni promašaj" i kazala da je njegovim uvođenjem osiguran novac u proračunu za mirovine i plaće. "Ja znam da to vas smeta, ali je činjenica da je taj zakon pozdravila hrvatska javnost", izjavila je Roksandić.

"Ja se dobro sjećam tog općeg oduševljenja. To su građani po trgovima plesali veselo, razdragano, mahalo se zastavicama i državnim i HDZ-ovskim, ljudi su pjevali, održavani su masovni skupovi podrške tom kriznom porezu. A u saborskom HDZ-u je čak primijećena povećana potrošnja bunike", uzvratio je Stazić.

Tom izjavom, dodao je, zastupnica Roksandić ulazi u ozbiljnu konkurenciju da bude proglašena osobom godine, a uvjeren je da će njena izjava sasvim sigurno biti proglašena izjavom godine.

Uvođenje kriznog poreza, te sadašnje njegovo djelomično ukidanje dokaz je lutanja, nesnalaženja i nesposobnosti Vlade, smatra SDP-ovac.

"Taj krizni porez, taj harač, jedino je dodatno smanjio ionako bijedni standard građana do kojeg ste ga vi doveli u zadnjih šest godina", poručio je Vladi i pozvao premijerku Kosor da ispuni obećanje i ode.

Kritičan je bio i HNS-ov Goran Beus Richemberg koji kaže da je "uvođenjem harača" bila oduševljena i "vojska 320 tisuća nezaposlenih".

"Neki od njih su izašli na ulice oduševljeni, samo što su valjda uzeli krive transparente pa na njima piše dolje Vlada, a ne gore Vlada, ali je to valjda zbog toga jer su pogriješili vrata na skladištu", kazao je.

Piše: M.B./HINATrenutno 0.0000/5 1 2 3 4 5 Ocijeni:

Stoljećima duga evolucija koja je dovela do ubrzanog razvoja nauke i tehnike, danas na početku 21 vijeka nam je otvorila mogućnost realizacije najvećeg sna cijelog čovječanastva, konačno smo u stanju ispuniti potrebe svih ljudi svijeta, a najveći i najteži dio tog posla prepustiti strojevima i mašinama koje smo i stvorili upravo iz tog razloga. Umjesto toga međutim, upali smo u globalnu financijsku krizu bez presedana čiji su glavni uzroci sustavne naravi. Suprotno svakoj logici, za povijesni korak ljudske civilizacije nam nedostaje novca iako ga na svijetu nikad nije bilo u većim količinama.

Evo jednog alternativnog rješenja za sve one koji su svjesni strukturnih problema naše civilizacije:

Video: Nova TV – Sustav Alternativne Valute Crom, Poziv Na Izgradnju Održivog Društva

http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/ekonomija-nova-tv-sustav-alternativne-valute-crom.html

New Report

Close