BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





P.S posebna pohvala moderatorima koji su dobrano ocistili forum od multinickova, jer vidimo da mnogi duplikati više ne pišu [thumbsup]

Jako slabo vidis onda [wink]
[/quote]

udarili su ih tamo gdje najviše boli…

Kad bi mi netko zapalio kucu a ostavio krevet, ja bas i nebibio sretan..

[/quote]

Postavlja se samo sto ih boli? Da nije mozda organ sa k?
[/quote]

Tek što je uvaženi kolega DELUX spomenuo da nema provokatora, eto vas kolega.
Da potvrdite da tome ipak nije tako, naravno.

Kakav je to naćin komunikacije, molim vas lijepo?
I što ste vi, njihov odvjetnik?
I vi pišete sa njima na kvaziforumima, pa me zanima, pišete li vi možda pod mojim nickom isto tako?
Čiji je to zadatak?

P.S. Dosjetio sam se kako vi dodjete iz centra ZG do centra rijeke za 1,5 sati… pa lako… ipak ste vi – Alien, kaj ne? Ipak vi koristite svemirski brod, najnovije generacije.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Poslovni ponovno blista punim sjajem…

Istina alexander, zboriš istinu


P.S. Dosjetio sam se kako vi dodjete iz centra ZG do centra rijeke za 1,5 sati… pa lako… ipak ste vi – Alien, kaj ne? Ipak vi koristite svemirski brod, najnovije generacije.

lp

Kolega nakon mjesec dana otkako smo o ovome raspravljali Vi dodjete s ovakvom konstatacijom? Pa moze li gluplje? Nemam rijeci zbilja.

p.s.
Usput, uopce Vam se ne obratih. I tko je sad na kraju provokator? I to jos bez stila?

p.p.s.
O kakvom mrklom drugom forumu pricate???

plavi, bas gledam kak ova tehnika pada ko sjekira…

Ide ka povijesnim cijenama, kao sto su neke "povijesne licnosti" otisle u povijest [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

@alien

lijepe su slike na google earth [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


plavi, bas gledam kak ova tehnika pada ko sjekira…

Ide ka povijesnim cijenama, kao sto su neke "povijesne licnosti" otisle u povijest [bye]

Jebate miš, ovdje su minusi veći nego kod HDEL-a, kratkoročno gledano naravno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bas malo citam po temama i koji je gust kad dodjes na određenu temu a nema više nekvalitetnih i spam postova…
Zadnjih 2-3 tjedna je stvarno gušt pisati i citati ovaj forum…
Vratila se kvaliteta, mozda sada kad je mnogo toga ocisceno ili odustalo od drukanja, pocnu se vracati i PRAVI VELIKANI ovog foruma poput GERONIMA…

Ipak najbitnije je da je su postovi dobili na kvaliteti,a da za zajebanciju ljudi pišu ili na bez cenzure ili pod ležerno

BRAVO BRAVO BRAVO za poslovni!!!!!!!!!!!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



@alien

lijepe su slike na google earth [thumbsup]

tnx

Gledam danas Rohatinskog u dnevniku, vidim da i on pokušava upozoriti na urušavanje realnog sektora, što do sada nitko iz vlade nije shvaćao ozbiljno računajući da će kriza proći sama od sebe kada krene globalni oporavak. Sada kada se proračun počinje ozbiljno urušavati, vidim da se sve otvorenije počinje o tome govoriti, jer ima sve manje novaca za financiranje državnih i javnih institucija pa treba dalje rezati, a sada će doći na red i do sada "nedodirljivi".

Mislim da je sada svima jasno da naša kriza više nema veze sa globalnom recesijom, tj. da je ovo bila neminovnost krajnje neodgovornog i nestručnog vođenja države zadnjih godina, gdje se je kralo na sve strane, a sada se ni jedna afera ne može dokazati na sudu!?

Zato se i dalje primjenjuje dobro poznata taktika od strane vlade – zabaviti narod sa aferama poput registra branitelja i "gole guzice", a prave probleme i afere i dalje gurati pod tepih!

Dokle tako!?


gdje se je kralo na sve strane, a sada se ni jedna afera ne može dokazati na sudu!?

Dobar post kolega, samo opaska

da oni koji su zasota krali nagrađeni s su direktorskim mjestima u državnim institucijama

živjeli!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kol. Baldrick, dotle dok se ne dogodi Hrvatski Tađikistan ali oni za razliku od nas imaju lidera

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-dug-drzavi-kosorica-proglasila-tajnom!%3f,74028.html

BOŽE imali te ,pomozi da se rješimo ove zločinačke organizacije

New Report

Close