BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Pogledajte što su realne cijene novoizgrađenih kuća u nizu i stanova,
pa prosudite sami kako su nerazumni građevinari koji traže nenormalno visoke iznose po 1 / m2….
Članak od 06.04.2010.g. Vaš link

470, 00 Eura / m2 – roh-bau

850,00 Eura / m2 – ključ u ruke

Gradite jeftino i kvalitetno. I građevina neće biti na koljenima kao danas. Građevinskoj mafiji
nije mjesto u Hrvatskoj.

cijene od … do preko 2000 eura
ne vidim neku razliku

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Molim odgovor odgovornih na Forumu tj. predstavnika imenovanih državnih fondova:

1. imate ili nemate brodare i građevinare u portfeljima i koliko u postocima

2. ZAKAJ pumpate firme u velikom dugu npr. PTKM,/ radi prodaje ili …/ PODR..radi smanjenja
duga jer se izravno vezan uz cijenu dionice …? Zašto predstavljate krivu sliku stanja na burzi?

3. Kad mislite smijeniti SAMODOLA ? Tko i gdje donosi rješenje da se taj gospodin udalji
jer imam osjećaj voli učiti od uzornih ….i čisto mu je dobro vrludati na rubu zakona da
im pomogne izaći iz gabule u koju su upali….. misterija mu je porijeklo novca….. ???
Gdje je to do sad istraživao….. na fakultetu ?

Zašto fondovi ne dogovaraju sa ulagačima / koje žele namamiti / da se NE podiže INDEX koji
zamagljuje oči o dobrom stanju i smjeru– već da se nađu rješenja za dionička društva koja su u
stupici- niskom cijenom cionice na tržištu….?

Hvala na razmišljanjima.

Teško da možeš dobit odgovor na ta pitanja ja sam takva pitanja postavljao X puta i prozivao i molio da me netko tuži od bandita Samodola , Lukovića , Novoseleca i dr naravo nitko ništa ni da se oglasi jedino što sam bio izbacivan sa foruma isto tako X puta nemoš promjenit ništa sve je to banda lopovska u cjeloj državi
Valjda neće me i sad izbacit sa foruma

Na ovom forumu je u posljednje vrijeme milina i užitak pisati…
Nestali su nickovi koji su spamali i rušili svojim laprdanjem kvalitetu.

Sada Poslovni konacno ponovno postaje ono što je bio…NAJKVALITETNIJI FORUM O FINANCIJAMA I BURZAMA

P.S posebna pohvala moderatorima koji su dobrano ocistili forum od multinickova, jer vidimo da mnogi duplikati više ne pišu [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Na ovom forumu je u posljednje vrijeme milina i užitak pisati…
Nestali su nickovi koji su spamali i rušili svojim laprdanjem kvalitetu.

Sada Poslovni konacno ponovno postaje ono što je bio…NAJKVALITETNIJI FORUM O FINANCIJAMA I BURZAMA

P.S posebna pohvala moderatorima koji su dobrano ocistili forum od multinickova, jer vidimo da mnogi duplikati više ne pišu [thumbsup]

Meni jedino malo fali vidra, šta je, je, priznajem.. ali pod nickom vidra..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Na ovom forumu je u posljednje vrijeme milina i užitak pisati…
Nestali su nickovi koji su spamali i rušili svojim laprdanjem kvalitetu.

Sada Poslovni konacno ponovno postaje ono što je bio…NAJKVALITETNIJI FORUM O FINANCIJAMA I BURZAMA

P.S posebna pohvala moderatorima koji su dobrano ocistili forum od multinickova, jer vidimo da mnogi duplikati više ne pišu [thumbsup]


Potpisujem!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


P.S posebna pohvala moderatorima koji su dobrano ocistili forum od multinickova, jer vidimo da mnogi duplikati više ne pišu [thumbsup]

Jako slabo vidis onda [wink]



P.S posebna pohvala moderatorima koji su dobrano ocistili forum od multinickova, jer vidimo da mnogi duplikati više ne pišu [thumbsup]

Jako slabo vidis onda [wink]
[/quote]

udarili su ih tamo gdje najviše boli…

Kad bi mi netko zapalio kucu a ostavio krevet, ja bas i nebibio sretan..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




P.S posebna pohvala moderatorima koji su dobrano ocistili forum od multinickova, jer vidimo da mnogi duplikati više ne pišu [thumbsup]

Jako slabo vidis onda [wink]
[/quote]

udarili su ih tamo gdje najviše boli…

Kad bi mi netko zapalio kucu a ostavio krevet, ja bas i nebibio sretan..

[/quote]

Postavlja se samo sto ih boli? Da nije mozda organ sa k?


Na ovom forumu je u posljednje vrijeme milina i užitak pisati…
Nestali su nickovi koji su spamali i rušili svojim laprdanjem kvalitetu.

Sada Poslovni konacno ponovno postaje ono što je bio…NAJKVALITETNIJI FORUM O FINANCIJAMA I BURZAMA

P.S posebna pohvala moderatorima koji su dobrano ocistili forum od multinickova, jer vidimo da mnogi duplikati više ne pišu [thumbsup]

hehehehhehehee ti govoriš o multinickovima…….tebe i bratiju sam zadnji put ispratio
na tisk-r-a od cca 280 do cca 350 ……moram priznat da ste mi ljepu zaradu priuštili……
družba bratija ….hahahahhaha





P.S posebna pohvala moderatorima koji su dobrano ocistili forum od multinickova, jer vidimo da mnogi duplikati više ne pišu [thumbsup]

Jako slabo vidis onda [wink]
[/quote]

udarili su ih tamo gdje najviše boli…

Kad bi mi netko zapalio kucu a ostavio krevet, ja bas i nebibio sretan..

[/quote]

Postavlja se samo sto ih boli? Da nije mozda organ sa k?
[/quote]

Nemam pojma

Sam da ih ne šlafrkne od nervoze i živciranja

A kralježnica boli od kicmatransporta za koji su jedino sposobni…Samo steta kaj im zdravlje nije najbolj, prepuni su kolesterola…kante masti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Poslovni ponovno blista punim sjajem…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Poslovni ponovno blista punim sjajem…


da……jos da se i geronimo vrati…..dok je on bio na poslovnom sve je isko prema gore i bilo ok
evo naso sam zakaj u zadnje vreme ne pise ali ce valda i to uskoro rijesiti i to pozitivno i onda nam ne gine UP UP UP UP jer se poznavajuci njega vraca sa brutalnim kapitalom
evo cak sam naso i link
http://www.jutarnji.hr/geronimovi-potomci-podigli-tuzbu-protiv-baracka-obame/287605/
pofuk

New Report

Close