BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Otišo Inspektor……utvrdili smo da će izmjeniti Rješenje…. nije dobro proučio propise…
ne moramo na prvu pomoć, ne moramo se školovati za zaštitu…… ‘as mate’ ….zahebao mi je cijeli
dan………prokleto pravosuđe…. SVI BI BILI INSPEKTORI….. svi se kuže u Zakon o zaštiti , zakone o radu, svi bi nekaj kontrolirali …..svi jedni druge gaze …SVI SU ZA SVE NADLEŽNI………poludjet ću
u ovoj državi od svih gluposti !!!

Meni stvarno nije jasno šta to vama u ovoj državi nije po volji pa sami ste izjavili da mjesečno vaša obitelj troši 30 000 kuna pa o čemu vi pričate kolegice, pa ljudi u ovoj državi preživljavaju sa 2000 kuna a vi se stalno nešto bunite te nije vam pravo ovo, te nije vam po volji ono???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Barba reci joj . Kome nije pravo neka seli iz RH . Ima drugih zemalja ako mislite da cete tamo bolje proci selite ljudi .


Barba reci joj . Kome nije pravo neka seli iz RH . Ima drugih zemalja ako mislite da cete tamo bolje proci selite ljudi .

Cijeli dan je na forumu i piskara i tko zna na koliko još foruma piše a uvijek netko kriv jer vjerovatno bi sada 50 000 mjesečno apetiti se povećavaju , cijeli dan na forumu, a vjerovatno ima i kuću od par stotina kvardata, svaki član obitelji svoje auto, ide se na ljetovanje a ni zimovanje se ne propušta, kupuje se markirana obuća i odjeća, visoke pete obavezno, skupi satovi i nakit, frizura sebi i ukućanima barem jednom tjedno i.t.d!!!!!!!!!!!!!

Zainteresirani za donaciju radi daljnjeg rada registrabranitelja na:

Vaš link

Koja je to firma napisi miami ugostiteljski objekt a ne firma . Di ce ti u firmu inspektor za zastitu na radu . Mislim pateticna si.

Ajde , Barbastari….muči ! NIsi ni ti neka sirotinja kad si tu gdje su novci- stalno prisutan…
čemu lažna skromnost….ovo o meni, malo je manjkavo, jer sam stara baba…mislim, to s štiklama,,,
i markama…ovo ostalo …tako nekako…. al da bi moglo biti bolje….što da ne!…..
Napredni pojedinci… napredno društvo….a ne ovo…! Stvaraš i plaćaš za one koji nemaju…
a kradu oni koji hoće više- potkradaju nas lijenčine – koje imaju i previše !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

LosSanto, nije važno o kojoj se firmi radi…U tome je i cijeli apsurd kontrole …. uzmi npr. da u ordinaciju zubara dođe inspektor zaštite na radu…… što on ima tamo raditi? Što bi on po tvome tamo trebao kontrolirati . Odgovori- da vidim dal poznaješ propise, i Zakon o zaštiti na radu….
Da vidim…
Bolje rečeno- što u ordinaciji zubara kontrolira inspektor Zaštite na radu? Sanitarni inspektor?
i Inspektor rada ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ajde , Barbastari….muči ! NIsi ni ti neka sirotinja kad si tu gdje su novci- stalno prisutan…
čemu lažna skromnost….ovo o meni, malo je manjkavo, jer sam stara baba…mislim, to s štiklama,,,
i markama…ovo ostalo …tako nekako…. al da bi moglo biti bolje….što da ne!…..
Napredni pojedinci… napredno društvo….a ne ovo…! Stvaraš i plaćaš za one koji nemaju…
a kradu oni koji hoće više- potkradaju nas lijenčine – koje imaju i previše !

Ja priznam da nisam sirotinja i da živim bočje od 98% građana ove zemlje, ali šutim iliti kako ti kažeš mučim ali i ti si u toj skupini i zato muči ili kako ja kažem šuti jer biti u 2% građana je sasvim dobro da bi moglo bolje moglo bi, ali čemu trčati toliko, kome ostavljata sve to pa neka se generacije koje dolaze iza nas malo potrude pa neka i oni štogod zarade a ne da stvarmo i ostavljamo parazite iza sebe koje će cijeli život uživati naše žuljeve i našu muku.

Evo dozivili smo da Srbija izađe iz recesije prije nas.

MMF: Srbija uspješno prebrodila ekonomsku krizu

MMF je ocijenio da će gospodarski rast u 2010. godini u Srbiji biti oko 2 posto. Fond inzistira na provođenju reformi u obrazovanju, zdravstvu i javnoj upravi

Međunarodni monetarni fond (MMF) ocijenio je da je Srbija relativno uspješno prebrodila svjetsku ekonomsku krizu, ali da je potreban dalji napredak u provođenju strukturalnih reformi kako bi se povećao potencijal rasta gospodarstva, objavio je beogradski B92 pozivajući se na internetske stranice MMF-a.

Vlada treba nastaviti s reformom javnih poduzeća i privatizacijom, jer to dozvoljavaju tržišni uvjeti, stoji u priopćenju u kojem se navedi da će gospodarski rast u 2010. godini u Srbiji biti umjeren, oko 2 posto, dok će deficit tekućeg račune platne bilance biti blago povećan.

MMF procjenjuje da bi ekonomska politika Srbije trebala biti usmjerena na održivi rast i kao podrška strategiji srpske vlade u štednji i zamrzavanju rasta plaća i mirovina, a s ciljem smanjenja visokog strukturalnog fiskalnog deficita. Pozdravljen je vladin paket reformi mirovinskog sustava, uz isticanje da bi trebalo ubrzati dodatne reforme u obrazovanju, zdravstvu i administraciji.

MMF je istaknuo značenje održanja fiskalne discipline, kako ne bi došlo do novih izdataka. Ocijenjeno je i da bi vlada trebala biti spremna na dodatne fiskalne mjere. Također, dana je podrška vladinom vođenju monetarne politike i smanjenju inflacije.

Podrška poduzetnicima od vlade – novi namet za turističku zajednicu – koji se računa naravno kao postotak od prihoda, a ne dobiti naravno, lijepi dodatak nametu za Šume i Spomeničkoj renti.

[bye]


Podrška poduzetnicima od vlade – novi namet za turističku zajednicu – koji se računa naravno kao postotak od prihoda, a ne dobiti naravno, lijepi dodatak nametu za Šume i Spomeničkoj renti.

[bye]

Meni odrezali 0,25 % na ukupni prihod a sa turizmom imam veze ko Marica s krivim k..cem.
Glavno da su na sva zvona objavili kako HGK smanjuje onaj svoj kikiriki dorinos sa 0,01 na 0,0056.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Evo dozivili smo da Srbija izađe iz recesije prije nas.

MMF: Srbija uspješno prebrodila ekonomsku krizu

MMF je ocijenio da će gospodarski rast u 2010. godini u Srbiji biti oko 2 posto. Fond inzistira na provođenju reformi u obrazovanju, zdravstvu i javnoj upravi


Oni, za razliku od nas, još uvjek imaju kakvo-takvo gospodarstvo, bolje su odradili privatizaciju i nikome ne daju se zahebavati pa niti svojim političarima!

Nas su "Hrvatski" političari a posebice HDZ uništili, i to doslovce, u svim segmentima, i što je najgore Hrvati još uvjek vjeruju da će im ti isti osigurati egzistenciju pa šutke, pognute glave, plačaju sve njihove promašaje i pljačke kroz porezne i paraporezne namete u čemu su ovi iznimno kreativni [angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close