BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/banke/oblak-sanader-kuhan-i-pecen-s-kultererom,73181.html

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Nema više drukera koji su navlačili ovdje u proteklih šest mjeseci. To je pozitivno za dionicu, možda čak i bude značajnijeg rasta.

Evo malo brodari u americi:

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,TBSI&d=e

ti si bio glavni, sad si ušao i sad bi da raste.

donedavno si stavljao samo one dane kad su bili crveni brodari, sad si promijenio ploču.
užas

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Nema više drukera koji su navlačili ovdje u proteklih šest mjeseci. To je pozitivno za dionicu, možda čak i bude značajnijeg rasta.

Evo malo brodari u americi:

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,TBSI&d=e


A sto si ti molim te [undecid] Svaki dan dan tu pises, a sam si rekao da te ne zanima atpl.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

REGISTAR BRANITELJA …!

Sva tzv. hrvatski branitelji koji su prevarili ovu državu moraju vratiti sav NOVAC KOJI SU UKRALI
iz Proračuna.

MOLIM JEDNU TUŽBU SVIH GRAĐANA kojima se i mi obični ljudi možemo priključiti – ali ne u Hrvatskoj. NEK IM SE SUDI NA MEĐUNARODNOM SUDU- kao ratnim profiterima i najgorim
zločincima….. KAKO IH NIJE SRAM ?????

Ovakvi lopovi vode moje državu ??? Jesmo li mi normalni?

P.s. Molim Vas otvorite temu: Registar branitelja, ja ne znam kak se to radi……..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Na isti način kako su Amerikanci sredili Sanadera, lijepo mu podastrijevši podatke o njegovim
malverzacijama i u tišina ga prisilili na ostavku bez ijedne riječi prigovora….tako su i sada, mirno
u tišini skinuli registar branitelja …..nije bitno uz čiju podršku….i objavili ga na internetu…
I TKO IM ŠTA MOŽE !
Oni su moderni Robin Hood, prate političare , znaju za tajne račune Predsjednika Uprava najvećih društava, tajne račune organizacija, puteve šverca droge , oružja, imigranata…..
Kad se drugi put zapitate : tko je dobri duh , izvukao asa iz rukava….ponizno priznajmo,
Dio smo svijeta i učestvujemo u borbi dobra i zla, a da toga nismo ni svjesni……………….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Nema više drukera koji su navlačili ovdje u proteklih šest mjeseci. To je pozitivno za dionicu, možda čak i bude značajnijeg rasta.

Evo malo brodari u americi:

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,TBSI&d=e


A sto si ti molim te [undecid] Svaki dan dan tu pises, a sam si rekao da te ne zanima atpl.
[/quote]

Sve što sam ja dosada pisao o ATPL bio sam u pravu.

Kolegice miami, nisu ameri skinuli registar nego su T-HT, B-net i Optima po nalogu Jadrankine "paraobavještajne zajednice" blokirali pristup stranici, tako da je bez proxyja nemoguć pristup.
Sve ti lijepo piše na Indexu:
Vaš link
a evo i link za download:
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)




vjesnik.com Srijeda, 7. travnja 2010

U Pločama će pristajati i najveći prekooceanski brodovi

Vrijednost investicije s gradnjom pristupne ceste i željezničkom infrastrukturom iznosi oko 36 milijuna eura. Riječ je o prvoj fazi modernizacije Luke Ploče

Vaš link

" Nakon toga će mogućnost kontejnerskog prometa biti oko 400.000 TEU-a. Tek realizacijom prve faze tog projekta stvorit će se pretpostavke za daljnji brži razvoj kontejnerskog prometa preko Luke Ploče. Očekuje se kako će taj suvremeni i zahtjevni projekt itekako pozicionirati pločansku luku na ušću Neretve kao hrvatsku luku najboljeg izbora za sve korisnike koji gravitiraju europskom koridoru 5c. "

http://www.luka-ploce.hr/hr/statistika.php

" Struktura prekrcaja roba u 2009. godini

Generalni tereti Rasuti tereti Tekući tereti
KONTEJNERI (25.931 TEU)

lp
[wink]
[/quote]
opasna ti je kupnja.
kaj je sa adpl?
kaj ti i banda prodali pa si sada tu došao drukati?
hehehe
ja vidim naloge 1400.
neki dan si se japurio sa velikim nalozima…banana stari banana

[/quote]

Što se tiče rečenice gdje si me nazvao banditom, mislim da se tu radi o vlastitoj nekulturi i odgoju i mislim da bi moderatori trebali reagirati, jer na forumu nij dozvoljeno vrijeđati.

Što se tiče ADPL to sam prodao sa ca. 100 % zarada u par mjeseci.

Samo iz ovoga posta, koji si citirao se vidi sva perspektiva koja je pred LKPC.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

KOLEGA BARBOSA,
Moram VAS OBAVIJESTITI ali i sve svoje kolege sa Foruma- da cijelo jutro ovdje kod mene
u firmi sjedi INSPEKTOR ZAŠTITE NA RADU, koji me je obavijestio da su – dobili nalog- iz
Zagreba – da nas posjete i ovdje me HEBE sa glupostima i opastima rada te procjenama
opasnosti , cijelo jutro piše o dokumentima , prepisuje nešto u zapisnike….. doista nas maltretira..
jednostavno ti ne znam što reći…osim da me hebu zbog jučerašnjeg napisa u poslovnom…..
Eto, INKVIZICIJA- POLICIJA – SRAMOTA ! što drugo reći na sve —————
Sve je u redu sa našim korektnim radom, ali DRŽAVA ME ZLOSTAVLJA…AKO SE USUDIM
NEŠTO JAVNO REĆI……. Čujemo se poslije…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kolegice, obucite kacige i nemojte se viličarom okretati pod ručnom i sve 5 [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

đe nam je lopinjo nema ga zadnjih dana . nadrobio je tamo na đakovštinama i sličnim , pa sad pišu forumaši da bi ga rado upoznali [lol] . dug dkvs dvostruko veći od buka . e moj lopinjo ti bi od govana napravio pitu , a ne ide to , pa barem govana imamo za izvoz.

a evo kako stvarno izgleda izvješće lošinjske na stranici mojedionice.com:
06.04.2010
Nova financijska izvješća (HR)
LPLH-R-A: 4 kv. 2009 konsolidirano
kvartalno – Prihodi:-48 % Oper. dobit:-78 %
kumulativno – Prihodi:-37 % Oper. dobit->Oper. gubitak:-16.9M

daj baci jednu usporedbu točno mi nedostaje [lol] [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Otišo Inspektor……utvrdili smo da će izmjeniti Rješenje…. nije dobro proučio propise…
ne moramo na prvu pomoć, ne moramo se školovati za zaštitu…… ‘as mate’ ….zahebao mi je cijeli
dan………prokleto pravosuđe…. SVI BI BILI INSPEKTORI….. svi se kuže u Zakon o zaštiti , zakone o radu, svi bi nekaj kontrolirali …..svi jedni druge gaze …SVI SU ZA SVE NADLEŽNI………poludjet ću
u ovoj državi od svih gluposti !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close