BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)


Trezor možda prodaje da dobiju cash za isplatu dividende, usput štopa cijenu pa kad članovi uprave dobiju dividendu mogu jeftino nadokupiti. Kakva konstrukcija, ma bravo ja.

na čemu si ti?
zaradit će za dividendu od prodaje 600 dionica?
štopaju cijenu?

nije ni čudo da nam je burza kaljuža, kad dioničari/vlasnici ne kuže ni kad ih se mulja [lol]

trezor je prošli tjedan otkupljivao od momčina iz uprave, Pavletića i ostalih.
danas je to prodavao.na burzi ili van burze ne piše.nije ni važno.zašto to trezor radi?
zašto nije dobro upravi, a dobro je trzoru prošli tjedan i zašto već ovaj tjedan ne valja ni trezoru???

na ovoj igri neko je u pušingu, nagradno pitanje je tko?

a.)uprava (pavletić i ekipa)
b.)trezor (mi svi dioničari)
c.)tajanstveni kupac

ja sam 90% siguran da su oženili trezor, to jest NAS!!!
i ovo nije prvi put da se igraju sa trezorom ko njihovom prćijom!
ovo im je postala navika!

JEBENI TREZOR SE IGRA I TREJDA SA NAŠOM LOVOM I DIONICAMA!!
TO JE ILEGALNO, TO SE NE SMIJE, TO JE ZABRANJENO

HANFA, SOA, MURIJA I OSTALI, RADITE NEKI

Frankly my dear, I don't give a damn!

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)



Stari i skusni investitoru a iz koje razloga ti zastupaš pad na ovoj lošoj dionici…….

Ne zastupam pad, kao što sam napisao, uvijek imam 100 dionica u svom portfelju. Ali prošle sam godine trljao ruke kada sam između prve i druge isplate dividende kupovao po ispod 450, ali dok su druge dionice poletjele u nebo, npr. Atlantska sa 474 na 900, Uprava je štopala cijenu sve do isplate drugog dijela dividende, za koji ove godine još ne znamo datum. I zato ja ove godine neću dokupljivati do tada, a 100-ka je oko 4.000 kn dividende, pristojan iznos. Dobro pročitaj moj zadnji post još barem 10 puta i ako iz njega nešto naučiš dobro, ako ne, Bože moj. I dalje ćeš nas svakodnevno zabavljavati svojim tokom svijesti i rastjeravati s ovog topica ljude sa lucidnim komentarima o tržištu brodskih vozarina i insajderskim informacijama. [bye]
[/quote]

Imate dosta visoko mišljenje o sebi kolega………
Pa vaše postove samo letimično pogledam……i nepada mi napamet trošit vid i vrjeme na vaše
palamuđenje i prodavanje pameti i znanja……….
Uostalom ako vam se nesviđa što pišem nemojte to ni čitati………
Smirite malo doživljaj i pokušajte razumjeti da ipak niste najpametniji i najiskusniji kako se predstavljate………

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)


Trezor možda prodaje da dobiju cash za isplatu dividende, usput štopa cijenu pa kad članovi uprave dobiju dividendu mogu jeftino nadokupiti. Kakva konstrukcija, ma bravo ja.

Evo konačno jedan bistar dečko… [thumbsup]


Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)


Trezor možda prodaje da dobiju cash za isplatu dividende, usput štopa cijenu pa kad članovi uprave dobiju dividendu mogu jeftino nadokupiti. Kakva konstrukcija, ma bravo ja.

Evo sa ovim Postom ste kolega dokazali da pojma nemate i da prodajete muda za bubrege……….

Pročitajte malo bolje što ste napisali………….

Kakvo neznaje……..

Evo konačno jedan bistar dečko… [thumbsup]
[/quote]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

NEZNA ONAJ TKO MISLI DA ZNA ,
NEGO ONAJ ŠTO ZNA A MISLI DA NEZNA……….

TO JE OSNOVNA RAZLIKA IZMEĐU MENE I VAS KOLEGA TONVCAHCI ILI KAKO SE VEĆ ZOVETE

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Kaže ministar financija koji nas, osobito zadnjih dvije godine, uvjerava da nema nikakvih problema:
Šuker sindikatima
‘Odustanite od božićnice, regresa i dara za djecu’
Predložili smo sindikatima javnih i državnih službi da ove godine odustanu od isplate božićnice, regresa i dara za djecu, čime bi se uštedjelo 640 milijuna kuna, izjavio je potpredsjednik Vlade i ministar financija Ivan Šuker.
Ministar financija Ivan Šuker sastao se u četvrtak u Banskim dvorima s predstavnicima sindikata javnih i državnih službenika.

“To ćemo isto predložiti i sindikatima u državnim tvrtkama i tvrtkama iz portfelja Hrvatskog fonda za privatizaciju”, rekao je Šuker.

Sindikalcima smo predstavili stanje proračuna i u koliko teškoj situaciji se nalazimo, kazao je Šuker dodavši kako su “sva prava iz kolektivnih ugovora na stolu”.

Za plaće oko 240 tisuća zaposlenih u javnim i državnim službama godišnje se izdvaja 30 milijardi kuna, a na taj iznos treba dodati još 3,9 milijardi kuna raznih naknada, napomenuo je ministar financija.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Šuker je uništio sve ZSE odnosno cjelu državu ko će ščim kupovat dok dođe prinos OMF Šuker odma naredi da se moraju kupovat obveznice pa nema dana da se ne trguje bar 20mil
ko vodi državu još je to dobro

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ja mislim da je svaki komentar suvišan ovako kako ja ZSE pokradena to još nije viđeno ni na jednoj burzi a HANFA šuti u zadnje 3god nijednom se nije oglasila da zaustavi OMF sa uništavanjem i povlačenjem novca sve je ovo smišljena pljačka

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Dolje ne idemo, to je sigurno, dakle čeka se okidač od kojih 100-300mil.kn da slomimo 2300

Bit će idući tjedan solidan rast.
Završava 1Q i fondovi će si podići prinose s malo love, a keša imaju kao u priči.
Osim toga, idući tjedan smo već u travnju, pa dolazi neradni Uskrs, a to znači da je vrlo malo dana ostalo za kupiti dionice HT-a, a da se dobije dividenda, pa bi rast HT-a mogao dići cijelu burzu gore.
[/quote]

da "neradni Uskrs"… – Pa Uskrs otkad postoji uvik se slavi u nedilju, dakle, uvik je neradni, i nitko ga s te strane niti ne primjećuje jer je ionako svaka nedilja neradna. Kao da burza inače radi nedijon?? – Ali iduću nediju pada Uskrs pa sad baš neće raditi, ajoj koja šteta
[lol]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.index.hr/vijesti/clanak/slavko-kulic-inu-tht-i-todoricev-konzum-treba-vratiti-drzavi/483090.aspx

Ratni profiter Todorić
Moš mislit naj bogatiji kao da mu je tata ostavio u nasljestvu a u Runovićima nije gaća imao


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Dolje ne idemo, to je sigurno, dakle čeka se okidač od kojih 100-300mil.kn da slomimo 2300

Bit će idući tjedan solidan rast.
Završava 1Q i fondovi će si podići prinose s malo love, a keša imaju kao u priči.
Osim toga, idući tjedan smo već u travnju, pa dolazi neradni Uskrs, a to znači da je vrlo malo dana ostalo za kupiti dionice HT-a, a da se dobije dividenda, pa bi rast HT-a mogao dići cijelu burzu gore.
[/quote]

da "neradni Uskrs"… – Pa Uskrs otkad postoji uvik se slavi u nedilju, dakle, uvik je neradni, i nitko ga s te strane niti ne primjećuje jer je ionako svaka nedilja neradna. Kao da burza inače radi nedijon?? – Ali iduću nediju pada Uskrs pa sad baš neće raditi, ajoj koja šteta
[lol]
[/quote]

kolega fiaman je mislio na ostale dane koje burza neče raditi u vrijeme Uskrsa.
idući tjedan burza radi samo do četvrtka 1.4.,na Veliki Petak 2.4.ne radi ,kao i 5.4. na Uskrsni Ponedjeljak.
tako da od petka do ponedjeljka dolaze u obzir samo šunkice,jajca,kolači,"tekuće stvari"……………………

TV PROTIV RTL-A I NOVE TV
Tito obara rekorde gledanosti, ‘potukao’ i Harryja Pottera
Serija Tito, koji je u javnosti podigao veliku prašinu zbog skidanja s programa te cijene koju je HTV platio za njega, opet je u središtu zbivanja. U petak je po gledanosti ‘potukao’ i Farmu i Harryja Pottera, koje su prikazivale konkurentske tv kuće.

_________________________
misle ljudi što ga više gledamo možda se i vrati…malo sutra….zanimljivo da je uvijek tako, kako čovjek tako i ljudi, tek kad nešto izgube vide što su imali… [lol] [bye]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close