BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


MOLIM NEKOGA OD KOLEGA DA MI OBJASNI KAKO MOGU "USLIKATI" ONO STO VIDIM TRENUTNO NA MONITORU PA DA TO MOGU OTVORITI U PAINTU I SL…

HVALA!

CTRL + Print screen

U paintu ideš na Edit / paste

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Hvala lijepo!

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


MOLIM NEKOGA OD KOLEGA DA MI OBJASNI KAKO MOGU "USLIKATI" ONO STO VIDIM TRENUTNO NA MONITORU PA DA TO MOGU OTVORITI U PAINTU I SL…

HVALA!


U Windowsima tipka Prt Scr (Print Screen) sprema sadržaj cijelog ekrana u Clipboard, a kombinacija Alt – Prt Scr sprema sadržaj fokusiranog window-a u Clipboard. Kasnije se to paste-a u Paint, Word, ili negdje drugdje po želji. Davnih dana to nije bio dio OS-a nego su postojali razni eksterni programi, tzv. Hijack-eri i Snipper-i za tu namjenu.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Na Macu je Command+Shift+4 [smiley]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

Na Macu je Command+Shift+3 za cijeli screen [smiley]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

nabavi si program print screen besplatan je i koristan kod zadavanja naloga imao sam prob.sa brokerskom kuč.HITA.Sve riješio i snimajte razgovore i oni vas snimaju. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


US Attorneys in Manhattan Will Announce Charges Against Two People Involved in Insider Trading, CNBC Has Learned (story developing)

Zanimljivo da ovakvu vijest prenosiš baš ti, a sa druge strane se već tjednima hvališ da imaš nekakvu insajdersku, još neobjavljenu informaciju o Ingri.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

US Attorneys in Manhattan Will Announce Charges Against Two People Involved in Insider Trading, CNBC Has Learned (story developing)

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

baronček dragi!
ovako, dlkv sam prodao sa plusom, a za posao sam znao prije novina ali znali su i neki normalni ljudi na ovom forumu (naravno ti tu ne spadaš). Plus nije bio veliki ali je bio.
Igh sam izašao sa nulom, jer dio sam prodao na 3150 a dio na 2600 (ulaz 2850-2900)
ingra ću prodati sa jako velikim plusom.

A kaj se tiče investiranja?
Čuj znamo tko je prodao kada je crobex bio na 1400 i drukao po cijele dane, a znamo tko je kupio (recimo dlkv na 225, dok si ti drukao i drukao). Znamo da si ti rekao da je buy signal na 2300 pa si ga tada valjda i kupio.
Također znamo da si ti rekao da će crobex na 900.

p.s. sve je tu na forumu, ako baš želiš izvaditi ću van

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


brankica bum ti ja rekao zakaj!
kada je crobex pao sa 2300 na 1900 (po najviše radi dr. Ivo) ti si napisao da je crobex ispao iz kanala, da smo u down trendu i dao si targete od 1400, 1100 i zadnji od 900.

Nakon toga smo mi opet došli do 2200.

eto ako ti veliš sell na ernt onda je to pure buy!!!
lp baron

Gospon pobjeda kad nađete gdje sam ja to napisala i ovdje citirate onda bu vam neko i vjeroval.
A do tada bu to ostalo kao još jedna u nizu vaših bezvezarija po kojima ste poznati kao na primjer kupnja Dalekovoda jer vi imate info pa onda bijeg van nakon minusa, pa onda kupnja IGH jer buju dobili posao u Crnoj Gori pa onda bježanje van s minusom, pa onda kupovina Ingre jer vi imate info .
Iz Ingre bute bježali kad padne na 33 jer burza jednostavno nije za vas. A o Americi i vašim gubicima ne bi htela ni početi. Mislim da ste vi primjer najgoreg investitora na forumu, nemojte se ljutiti ali stvarno nisam vidjela goreg od vas na forumu.
Ali ako netko zna nekog goreg nek slobodno napiše.I ja bi htela tog upoznati

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


lp baron

[lol] [thumbsup]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

brankica bum ti ja rekao zakaj!
kada je crobex pao sa 2300 na 1900 (po najviše radi dr. Ivo) ti si napisao da je crobex ispao iz kanala, da smo u down trendu i dao si targete od 1400, 1100 i zadnji od 900.

Nakon toga smo mi opet došli do 2200.

eto ako ti veliš sell na ernt onda je to pure buy!!!
lp baron

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close