BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Daj ivek budi faca , ne budi škrt i kupi Ducati 1098r jes da je malo preskup , ali 1098 s je nekih 120 000 kn jeftiniji od 1098 r

To ostavljam Franjama da voze. Meni 600 RR u vrh glave. Nemam ja vise reflekse za to. Moje vrijeme je proslo. Imao do sada: z-500, GPz900R, GPX 750, 1100 GSXR, hayabusu, 10R, 12R. Hebi ga, sada ide 600 RR….
[/quote]

Pa fin vozni park…

Ja to ni ne znam voziti..
Bmx i Kona su krajnje granice na 2 kotaca kod mene
A i u autu znam koje su mimogucnost.

Ipak naveci ubojica na ravnom od motora je po meni ipak V Max
Na 400 metara bi i dragster s njim imao problema

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Daj ivek budi faca , ne budi škrt i kupi Ducati 1098r jes da je malo preskup , ali 1098 s je nekih 120 000 kn jeftiniji od 1098 r

To ostavljam Franjama da voze. Meni 600 RR u vrh glave. Nemam ja vise reflekse za to. Moje vrijeme je proslo. Imao do sada: z-500, GPz900R, GPX 750, 1100 GSXR, hayabusu, 10R, 12R. Hebi ga, sada ide 600 RR….
[/quote]

Pa fin vozni park…

Ja to ni ne znam voziti..
Bmx i Kona su krajnje granice na 2 kotaca kod mene
A i u autu znam koje su mimogucnost.

Ipak naveci ubojica na ravnom od motora je po meni ipak V Max
Na 400 metara bi i dragster s njim imao problema
[/quote]

Navedena Hayabusa je bila abused verzija sa duplim turbom. A 12R od milja zovu Widowmaker…. Busa je isla 360 i jos ubrzavala samo cajgeri ne vide dalje. Franje su je jos nabrijale…. Dobro je, svi su zivi…. Nemam pojma da li jos briju po Ducatijima, meni jednostavno Ducati nije legao….

Vidis da i ja s vremenom korigiram svoje mogucnosti. Biologija cini svoje…. Ali nekima niti to ne pomaze. Jel tako kolega Plavi?

MY PRECIOUS!!!!


Pa fin vozni park…

Nisam ja time poceo. Poceo sam sa: Tomos Automatic, APN4, Elektronik 90, MZ 250 (to je bilo cool, jedan cilindar 250 ccm, zweitakt i jos ga vozis na alkohol sa ricinusom samo nije trajlao dugo), Jawa 350 – ruzno ali za ono doba mocno, pa tek onda Z-500 i ostalo gore nabrojeno….

Ako budete dobri pustim vam jedan Tank-Cam sa 10 R od prije par godina…. [cool]

MY PRECIOUS!!!!

Evo Buse pa gledajte:

MY PRECIOUS!!!!



Pa fin vozni park…

Nisam ja time poceo. Poceo sam sa: Tomos Automatic, APN4, Elektronik 90, MZ 250 (to je bilo cool, jedan cilindar 250 ccm, zweitakt i jos ga vozis na alkohol sa ricinusom samo nije trajlao dugo), Jawa 350 – ruzno ali za ono doba mocno, pa tek onda Z-500 i ostalo gore nabrojeno….

Ako budete dobri pustim vam jedan Tank-Cam sa 10 R od prije par godina…. [cool]
[/quote]

Cek…
Al nisi valjda preskocio Tomos petnaesticu…
Moj susjed je ko klinac bio lud za motorima, Uvijek Tomosi, sjecam se da je CTX bio zvjer, 80 ccm3 …Al i on kaze da mu je petnaestica bila najdraza

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Decki uzivajte, odoh na kavicu…
Cijeli dan visim pred ovim " sokočalom" od monitora

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega to je samo za ravno motor!

900RR rules! [thumbsup]

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

http://www.youtube.com/watch?v=AdApXIpglm0 , citajuci vas sjetio se malo MLADIH DANA ,,,,APN DEVA 90CCM [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

a tko će njih mlatiti?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/naljutio-ih-ministar-suker-i-policajci-najavljuju-izlazak-na-ulicu/481566.aspx

no comment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.ezadar.hr/clanak/sjeverna-koreja-pogubila-ministra-financija-zato-sto-nije-obuzdao-inflaciju

Al nisi valjda preskocio Tomos petnaesticu…

Eh, give me more credit. Nisam imao pentu ali sam imao na APN uredno pentinu glavu i to spustenu sa dellorto fergazerom, kanale polirane dijamantnom pastom i naravno vozio na alkohol sa ricinusom. Malo su me cudno gledale tete u apoteci ali nije bitno. Kada sam to upalio u kvartu su mislili da se spustila magla usred ljeta. [cool]

Nakon par dana se obicno sve raspalo pa sam slagao ponovno. I stalno su mi odlazile pikse na zadnjoj vilici. Ali sam bio uvijek u prva 3 na trkama oko Vijecnice i Micevcu u organizaciji gospodina Krkaca. [cool]

MY PRECIOUS!!!!


a tko će njih mlatiti?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/naljutio-ih-ministar-suker-i-policajci-najavljuju-izlazak-na-ulicu/481566.aspx

..Kako tko?
Seljaci malo za promijenu… [thumbsup]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

New Report

Close