BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



tko god je dozivio nesrecu u auto ili na motoru a da je bilo mrtvih, mislim da ga zauvijek prošla volja za jurnjavom

Ja sam potpuni legalista. Nikada na AC nisam vozio brze od 125 km/h! Zakon je zakon i treba ga postivati. Na svim poljima.
[/quote]

Ma dobro, ne treba ici u krajnost, mislim da je po AC do 140-150 sve u granicama normale, al citajuci tu kak se ljudi hvale ganjanjem, neznam sto bih rekao

Al realno gledajuci, ak putujes 300 kilometara, vozio se 130 ili 180, razlika u vremenu za koje ces stici namjesto odredista je zanemariva s obzirom na rizik

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ma dobro, ne treba ici u krajnost, mislim da je po AC do 140-150 sve u granicama normale, al citajuci tu kak se ljudi hvale ganjanjem, neznam sto bih rekao

Al realno gledajuci, ak putujes 300 kilometara, vozio se 130 ili 180, razlika u vremenu za koje ces stici namjesto odredista je zanemariva s obzirom na rizik

Ako na autoputu promet nije gust vožnja od 200 km/h nije pretjerano rizična. Lokalni putevi i grad su druga stvar, tamo treba strogo kažnjavat one koji se ne drže propisa.


ninja, kawasaki…

za sve ostalo tu je Enterprise i warp8. to je kolegi iveku takodjer realnost
ja mu sve vjerujem

Kad smo vec kod kawasakia

12 je preteška i nije dobra za te egzibicije

10 je puno brži i snažniji motor

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



tko god je dozivio nesrecu u auto ili na motoru a da je bilo mrtvih, mislim da ga zauvijek prošla volja za jurnjavom

Ja sam potpuni legalista. Nikada na AC nisam vozio brze od 125 km/h! Zakon je zakon i treba ga postivati. Na svim poljima.
[/quote]

Zar stvarno??
Ja nikada nejdem ispod 160, osim ako je kolona, onda sam nervozan.

Najviše me živciraju oni koji voze 125 po lijevoj traci.
Obično im se priljepim na guzicu, pa umru od straha, ja to gledam kao na obuku o vožnji uživo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



ninja, kawasaki…

za sve ostalo tu je Enterprise i warp8. to je kolegi iveku takodjer realnost
ja mu sve vjerujem

Kad smo vec kod kawasakia

12 je preteška i nije dobra za te egzibicije

10 je puno brži i snažniji motor
[/quote]

Za AC je 12 bolji. Za krivine i grad je bolji 10. Probao sam 14 – meni preglomazno…. Za covjeka u mojim godinama 600 RR je u vrh glave. To kupjem za tjedan-dva….

MY PRECIOUS!!!!


Ma dobro, ne treba ici u krajnost, mislim da je po AC do 140-150 sve u granicama normale, al citajuci tu kak se ljudi hvale ganjanjem, neznam sto bih rekao

Al realno gledajuci, ak putujes 300 kilometara, vozio se 130 ili 180, razlika u vremenu za koje ces stici namjesto odredista je zanemariva s obzirom na rizik

Ako na autoputu promet nije gust vožnja od 200 km/h nije pretjerano rizična. Lokalni putevi i grad su druga stvar, tamo treba strogo kažnjavat one koji se ne drže propisa.
[/quote]

Ma nemoj zajebavat

Da ti na 200 glave pukne guma, odjebo si karijeru

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




tko god je dozivio nesrecu u auto ili na motoru a da je bilo mrtvih, mislim da ga zauvijek prošla volja za jurnjavom

Ja sam potpuni legalista. Nikada na AC nisam vozio brze od 125 km/h! Zakon je zakon i treba ga postivati. Na svim poljima.
[/quote]

Zar stvarno??
Ja nikada nejdem ispod 160, osim ako je kolona, onda sam nervozan.

Najviše me živciraju oni koji voze 125 po lijevoj traci.
Obično im se priljepim na guzicu, pa umru od straha, ja to gledam kao na obuku o vožnji uživo.
[/quote]

Kolega Plavi, pa svi vec ovdje znamo da ste vi neprikosnoveni na svim poljima. Nema potrebe to posebno isticati. Vi koji god kamen taknete pretvarate ga u zlato. Doduse malo ste me razocarali jer ovo sto ste sada napisali, barem meni, djeluje malo nedoraslo.

Ako vec mislite tako zestoko voziti onda bi trebalo kupiti novi auto. Zar ne?

MY PRECIOUS!!!!

Ma nemoj zajebavat

Da ti na 200 glave pukne guma, odjebo si karijeru

Lako sto je on odjebo. Ali da ne odjebe jos netko s njim….

MY PRECIOUS!!!!




ninja, kawasaki…

za sve ostalo tu je Enterprise i warp8. to je kolegi iveku takodjer realnost
ja mu sve vjerujem

Kad smo vec kod kawasakia

12 je preteška i nije dobra za te egzibicije

10 je puno brži i snažniji motor
[/quote]

Za AC je 12 bolji. Za krivine i grad je bolji 10. Probao sam 14 – meni preglomazno…. Za covjeka u mojim godinama 600 RR je u vrh glave. To kupjem za tjedan-dva….
[/quote]

Daj ivek budi faca , ne budi škrt i kupi Ducati 1098r jes da je malo preskup , ali 1098 s je nekih 120 000 kn jeftiniji od 1098 r

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

http://www.youtube.com/watch?v=g6SjcMmQ0Es


Najviše me živciraju oni koji voze 125 po lijevoj traci.
Obično im se priljepim na guzicu, pa umru od straha, ja to gledam kao na obuku o vožnji uživo.

Btw, od tih sto voze 125 na lijevo traci jednostavno ne mozes proci. Kako na AC tako i na bidu i na asku. Uvijek te presisaju. Sto ces. To je zivot…. [cool]

MY PRECIOUS!!!!


Daj ivek budi faca , ne budi škrt i kupi Ducati 1098r jes da je malo preskup , ali 1098 s je nekih 120 000 kn jeftiniji od 1098 r

To ostavljam Franjama da voze. Meni 600 RR u vrh glave. Nemam ja vise reflekse za to. Moje vrijeme je proslo. Imao do sada: z-500, GPz900R, GPX 750, 1100 GSXR, hayabusu, 10R, 12R. Hebi ga, sada ide 600 RR….

MY PRECIOUS!!!!

New Report

Close