BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nako svega, objektivni promatrač bi mogao zaključiti slijedeće:

1. Busate se o prsa, a kad vam netko pruži pravi izazov strah vas je
2. Bahati ste a ta bahatost vas obično dovede do toga da sami sebe poserete ( sposerete )
3. Vozite krntiju vjerojatno sličnu kao i kolega vidra, od
n vozi jedan fini auto poznatog češkog proizvođača automobila ( najpoznatijeg ), ili nemate novaca ( u tom slučaju vjerujem da će se skupiti nekoliko uspješnih investitora kako bi vam pripomogla ).

lp

To bi mogao zakljuciti objektivni promatrac s IQ ispod 100 jer pogresnih konstatacija je vise od jedne. Al’ ak Vas to veseli neka Vam. Mene neopisivo zabavljate. Nastavite tako.

LUKSUZAN JAVNI PRIJEVOZ ……….

U subotu se zateknem u Zadru, pa jednodnevnom dostavom roditeljima na otok Ugljan dođem
nešto pomoći oko dostave nove ograde..ko suputnik u kombi-vozilu, nego kak….. zimska idila kroz
Gorski kotar i Liku…Velebit u snijegu…predivno… zadarska tržnica puna mimoza…za odmoriti dušu.. A onda senzacionalan ukrcaj za Preko….pokretni lift vodi me do panoramskog pogleda na usidrenu jahtu "Agrama"… a nizovi vijugavih tapeciranih sjedala pozivaju na odmor….Bože, kakav luksuz.!
Sjetim se, ispred naše kuće , rasklimani i oronuli autobus, teškim crnim parama…odvozi našu djecu
do škole…a ovdje, caffe -bar i topli čaj, donose ti uz smješak, dok kliziš po valovima …….
Općina Kukljica , gdje je niknula kuća za odmor mojih roditelja….puna gostiju. MARIJA Čačić,
vlasnica Zelene Punte, negdje ranom i skromnom dokapitalizacijom …primila je na smještaj 500-tinjak djelatnika Platformi gdje vade plin?… Gospodarstvenici , vidim , pomažu jedni drugima….
Ne žale se ni mještani male Općine koja svojim Proračunom IMPRESIONIRA brojem zaposlenika…
A Proračun ….malecki….sirotinjski…..

Kažemo mi domaćinima…Mi Vama 10 naših političara- VI NAMA JEDNOG KALMETU!
koliko je taj čovjek povukao novaca iz Proračuna samo za ZADAR- otoke- uređenje trgova, ulica,
infrastrukture otoka Ugljana…Pašmana …Kakav LUKSUZ javnog prijevoza, visoke cijene
novogradnji………senzacionalan razvoj GRADA …i okolice Zadra…..
Pa…otkuda toliko novaca …..baš za njih.? Čime su to zaslužili..?
I još štrajkaju i nisu zadovoljni…..!?
Ma, pošaljite ih k nama, da ih naučimo skromnosti, izdvajanju za sveopći razvoj, solidarnost
za izgradnju škola, cesta , bolnica….. Zašto nama država nije ništa napravila , nego smo to sami
sebi iz samodoprinosa izgradili……..?
Tko je dao novac KALMETI ….. i čiji novac ? I do kada će se novac rasipavati pod izlikom
otočnog razvoja…i raznih socijalnih Programa….a zapravo ulagati u razvoj luksuznog turizma iza kojeg se skriva ponuda privatnog sektora….
Ne sjećam se da je ITKO- pošteno na otoku Ugljanu, od domaćih iznajmljivača apartmana i soba platio turističku naknadu u stvarnoj naplati u Proračun…. noćenja se prijavljuju- od oka…
a pošteni iznajmljivač- ismijava….
Tko će tamo uvesti reda i kada?

Pa šta su ti roditelji onda dole napravili kuću kad NEVALJA!

ODI U DŽIBUTI!

To što ti tamo odakle jesi nemaš Kalmetu pa za njim tuguješ pa su ti roditelji napravili kuću da ga možda sretneš po Kalelargi., kupi te mimoze koje spominješ da ih lijepo mirišeš kad odeš iz vikendice tako da se sjetiš Agramove jahte i Kalmete!

LEAVE THE WORLD BEHINED



Nako svega, objektivni promatrač bi mogao zaključiti slijedeće:

1. Busate se o prsa, a kad vam netko pruži pravi izazov strah vas je
2. Bahati ste a ta bahatost vas obično dovede do toga da sami sebe poserete ( sposerete )
3. Vozite krntiju vjerojatno sličnu kao i kolega vidra, od
n vozi jedan fini auto poznatog češkog proizvođača automobila ( najpoznatijeg ), ili nemate novaca ( u tom slučaju vjerujem da će se skupiti nekoliko uspješnih investitora kako bi vam pripomogla ).

lp

To bi mogao zakljuciti objektivni promatrac s IQ ispod 100 jer pogresnih konstatacija je vise od jedne. Al’ ak Vas to veseli neka Vam. Mene neopisivo zabavljate. Nastavite tako.
[/quote]

Dragi aliene, vidite kako ste se ( opet ) osramotili?
Koliko ono trebate iz centra Zagreba do Rijeke?
Mislim naravno na grad Rijeku, ne na rijeku SAvu..

Šteta za okladu, a nije vam palo na pamet, ako već imate krntiju od auta, da posudite u rentacaru neki bolji auto pa da osvjetlate obraz i krenete u okladu sa mnom, koju ste btw. sami isporvocirali.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Dragi aliene, vidite kako ste se ( opet ) osramotili?
Koliko ono trebate iz centra Zagreba do Rijeke?
Mislim naravno na grad Rijeku, ne na rijeku SAvu..

Šteta za okladu, a nije vam palo na pamet, ako već imate krntiju od auta, da posudite u rentacaru neki bolji auto pa da osvjetlate obraz i krenete u okladu sa mnom, koju ste btw. sami isporvocirali.

lp

Vidim, uzaludan ste slucaj. Ne mozete shvatiti napisano ni uz pomoc. Pitajte nekog nek vam pojasni zasto sam Vam otkantao okladu. Usput, mozda da pojasnite zasto ste Vi otkantali moje 3 ponude za po 200k kn? Frka bila da ne popusite? Prevelika cifra bila? Mogli ste reci – smanjio bih ja to na 100 k kn za Vas. Plavokosi djecace odite lezite spavati – mozda do jutra smislite nesto sto bu vise fora. A ne ovak nekaj bez stila.

p.s.
Spomenuti potez Savske odakle bi se kretalo definitivno nije centar Zagreba. Zivite li Vi uopce u Zagrebu ili samo gostujete povremeno u njemu?

izvinte ako smem da pitam sta je Vama dvojici danas??????????
pa mislim citav dan se svadjate i sa nekim nebuloznim ciframa za opkladu baratate
strasno……….dajte imajte malo razumijevanja prema nama neuspjesnim dionicarima ulagacima molim Vas i ponudite nama takvu cifru da dojdemo od zagreba do rijeke za vuru vremena pa da i mi imamo neke koristi od burze i dionica
unaprijed hvala
srdacno Vas vjerni citatelj
pofuk

Media- zaboravio si- TO JE MOJA HRVATSKA ! I ova u Zadru i ova gdje jesam……

E, sad pare…… kud plove..to znaju moreplovci.. ajd, bok….i uživaj u mimozama i ti…..

Dođi u Atrij na kavu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

KAMO ĆE ROMI UTROŠITI 4.500,00 EURA ………..?

Autocentar OPEL- danas čujem, prikupio je veći broj upita od strane pripadnika ROMSKIH
MANJINA U MEĐIMURJU………..za kupnju automobila OPEL ASTRE ………

Isplaćen novac Romima za diskriminaciju / odvajanje u poseban razred radi lakše provedbe
nastavnih programa/ ….tako je korisno upotrebljen kod dijela Roma…. a ostali.?
Što kažu Romi u Držimurcu , Kuršancu i drugdje… kako će potrošiti pare?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Media- zaboravio si- TO JE MOJA HRVATSKA ! I ova u Zadru i ova gdje jesam……

E, sad pare…… kud plove..to znaju moreplovci.. ajd, bok….i uživaj u mimozama i ti…..

Dođi u Atrij na kavu.

Je tvoja je ali, uredno njaške protiv!

Jak ti je lokal!

LEAVE THE WORLD BEHINED

SLUSAJTE HRT 2 RADIO [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dajte požurite s tom utrkom dok kolega Moj Je Najbrži još ima s čim sudjelovati u utrci????

Honda povlači iz Amerike 410.000 vozila
Autor/izvor: SEEbiz / Večernji
NEW YORK – Japanski autoproizvođač Honda Motor objavila je u utorak da će opozvati 410.000 monvolumena Odyssey i vozila Element sa američkog tržišta zbog problema s papučicom kočnice. Opoziv se odnosi na 344.000 modela Odyssey i 68.000 Element, proizvedenih 2007. i 2008. godine, prenosi AP.

Honda je navela da papučica kočnice može postati "mekana" te da je vozač mora pritisnuti bliže podu nego obično, prije nego što se vozilo u potpunosti zaustavi. Stanje se pogoršava tijekom vremena, ali pogađa samo neka od vozila. Tvrtka navodi kako se problem događa jer jedan dio u sustavu kontrole stabilnosti, može propustiti malu količinu zraka u kočioni sustav.

Honda kaže da vlasnici trebaju odvesti svoja vozila na servis čim prime obavijest iz predstavništva, a pisma će biti upućena krajem travnja.

Tvrtka je sredinom veljače objavila da s istog tržišta povlači 378.758 vozila zbog kvara na zračnim jastucima koji se povezuje s 11 slučajeva ozljeđivanja i jednim smrtnim slučajem. Odluka se odnosila na modele Accord, Civic, Odyssey i CR-V iz 2001. i 2002., te Acura TL proizvedene 2002.

Sva sreća da je automobil kolege Moj Je Najbrži proizveden 1992. godina ( tad je Honda radila koliko-toliko kvalitetno ). Na trenutak sam pomislio da od utrke neće biti ništa??????????????????????????????????
[shocked]

http://www.kucilooro.webs.com/



Dragi aliene, vidite kako ste se ( opet ) osramotili?
Koliko ono trebate iz centra Zagreba do Rijeke?
Mislim naravno na grad Rijeku, ne na rijeku SAvu..

Šteta za okladu, a nije vam palo na pamet, ako već imate krntiju od auta, da posudite u rentacaru neki bolji auto pa da osvjetlate obraz i krenete u okladu sa mnom, koju ste btw. sami isporvocirali.

lp

Vidim, uzaludan ste slucaj. Ne mozete shvatiti napisano ni uz pomoc. Pitajte nekog nek vam pojasni zasto sam Vam otkantao okladu. Usput, mozda da pojasnite zasto ste Vi otkantali moje 3 ponude za po 200k kn? Frka bila da ne popusite? Prevelika cifra bila? Mogli ste reci – smanjio bih ja to na 100 k kn za Vas. Plavokosi djecace odite lezite spavati – mozda do jutra smislite nesto sto bu vise fora. A ne ovak nekaj bez stila.

p.s.
Spomenuti potez Savske odakle bi se kretalo definitivno nije centar Zagreba. Zivite li Vi uopce u Zagrebu ili samo gostujete povremeno u njemu?
[/quote]

Kolega Alien, vi ste nudili meni okladu da se kladimo da li ste vi nešto stvarno kupili ili niste, zato jer su vas drugi korisnici, uključujući i mene zafrkavali kada ste pisali samo kada nešto prodate, a onda bi napisali i pošto ste to kupili.
Bili ste i ostali, netransparentni.

Dakle to je jedan drugi vid oklade bio, ovo je ipak nešto drugo.

Vi ste se busali o prsa i sami sebe sposrali s oproštenjem.
Kao malo dijete ste se preseravali da imate brzi auto, i još ktome napisali da ja vozim staru kantu.

Pa kad sam vas upitao da se kladimo, ja sa tom starom kantom, a vi sa svojim brzincem, tko će prvi do Rijeke, preplašili ste se.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


SLUSAJTE HRT 2 RADIO [cool]

šta kažu?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close