BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mogu i ostali forumasi komentirati ovu blamazu kolege aliena..slpbodno komentirajte,jeaam li dao i vise nwgo fer ponudu,nekome ko se ovako busa u prsa?mislim da sam jos jednom pokazao svoju velicinu,kolega alien suprotno..lp

Kolega teško sa tim polovnjakom da ikoga možete dobiti osim ako protivnik nije pješak.

Apeliram na moderatora da sankcionira ove budale.
Što je previše, previše je.

LUKSUZAN JAVNI PRIJEVOZ ……….

U subotu se zateknem u Zadru, pa jednodnevnom dostavom roditeljima na otok Ugljan dođem
nešto pomoći oko dostave nove ograde..ko suputnik u kombi-vozilu, nego kak….. zimska idila kroz
Gorski kotar i Liku…Velebit u snijegu…predivno… zadarska tržnica puna mimoza…za odmoriti dušu.. A onda senzacionalan ukrcaj za Preko….pokretni lift vodi me do panoramskog pogleda na usidrenu jahtu "Agrama"… a nizovi vijugavih tapeciranih sjedala pozivaju na odmor….Bože, kakav luksuz.!
Sjetim se, ispred naše kuće , rasklimani i oronuli autobus, teškim crnim parama…odvozi našu djecu
do škole…a ovdje, caffe -bar i topli čaj, donose ti uz smješak, dok kliziš po valovima …….
Općina Kukljica , gdje je niknula kuća za odmor mojih roditelja….puna gostiju. MARIJA Čačić,
vlasnica Zelene Punte, negdje ranom i skromnom dokapitalizacijom …primila je na smještaj 500-tinjak djelatnika Platformi gdje vade plin?… Gospodarstvenici , vidim , pomažu jedni drugima….
Ne žale se ni mještani male Općine koja svojim Proračunom IMPRESIONIRA brojem zaposlenika…
A Proračun ….malecki….sirotinjski…..

Kažemo mi domaćinima…Mi Vama 10 naših političara- VI NAMA JEDNOG KALMETU!
koliko je taj čovjek povukao novaca iz Proračuna samo za ZADAR- otoke- uređenje trgova, ulica,
infrastrukture otoka Ugljana…Pašmana …Kakav LUKSUZ javnog prijevoza, visoke cijene
novogradnji………senzacionalan razvoj GRADA …i okolice Zadra…..
Pa…otkuda toliko novaca …..baš za njih.? Čime su to zaslužili..?
I još štrajkaju i nisu zadovoljni…..!?
Ma, pošaljite ih k nama, da ih naučimo skromnosti, izdvajanju za sveopći razvoj, solidarnost
za izgradnju škola, cesta , bolnica….. Zašto nama država nije ništa napravila , nego smo to sami
sebi iz samodoprinosa izgradili……..?
Tko je dao novac KALMETI ….. i čiji novac ? I do kada će se novac rasipavati pod izlikom
otočnog razvoja…i raznih socijalnih Programa….a zapravo ulagati u razvoj luksuznog turizma iza kojeg se skriva ponuda privatnog sektora….
Ne sjećam se da je ITKO- pošteno na otoku Ugljanu, od domaćih iznajmljivača apartmana i soba platio turističku naknadu u stvarnoj naplati u Proračun…. noćenja se prijavljuju- od oka…
a pošteni iznajmljivač- ismijava….
Tko će tamo uvesti reda i kada?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kolege bit ce vam track day na grobniku uskoro,da ostale ne ugrozavate u prometu ako se vec trebate dokazivati jedan drugome!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

PERFIDNA POLITIKA ROMA U MEĐIMURJU……..

1988.g. u malom Romskom mjestu- Sitnice- pokupila sam romsku djecu starosti do 12 godina.
Tadašnji SIZ – za školstvo odobrio mi je sredstva za formiranje razreda – potpuno zaštićenog od
utjecaja ostale školske djece… Mučan posao prevencije i rad na sprečavanju izvršenja kriminalnih djela djece i maloljetnika..imao je težak cilj. SOCIJALIZACIJA I OPISMENJAVANJE….za početak!
Musavih obraza, prljavi , zapušteni i prestrašeni… došli su pred specijalno pripremljenu učiteljicu
razredne nastave…prije početka rada… imale smo DUGAČAK, ISKREN -težak RAZGOVOR……
Ona se pripremila…. naoružala strpljenjem, ljubavlju i živcima do neba….
Naučila ih je hrvatski govor, osnovne higijenske navike , što je olovka i knjiga…

Da ne duljim s dramatikom……… DANAS, to je DISKRIMINACIJA!

Iz prljavih šatora, neožbukanih kućeraka, odgojno zapuštena djeca bez osnovnog znanja hrvatskog jezika- moraju se staviti u razrede sa ostalom djecom…..
U protivnom , škola je dužna platiti 4.500, kazne po djetetu……

Moje gorko iskustvo, kazuje mi- da je suvremeno društvo – u radu sa Romima , izmanipulirano, ucijenjeno, i nepravedno iskorišteno za zaradu Romima….naučili su pravo, dobili besplatne i spretne odvjetnike, besposličare po naseljima, opijaju se i troše socijalni minimum na alkohol… dobili su telefone da nazovu ako ih netko ne tretira ko gospodu, a ISTINA je potpuno drugačija.

Prosječna Romska obitelj sa 4 -5 djece…danas živi od 4.500,00Kn socijalnog minimuma i 1600,00 kuna dječjeg doplatka. Zdravi muškarci -Romi- odbijaju školovanje , a djecu školuju pod prijetnjom
ukidanja socijanog minimuma…i dječjeg doplatka. Zdrave Romkinje, ne rade…žive od primanja
i socijalne pomoći koja stiže redovito.
Mlade Romske obitelji u Međimurju ovih mjeseci dobili su besplatna zemljišta za izgradnju kuća,
besplatan prijevoz djece do škole. Imaju televizore, mobitele, automobile, GO- kartice , jer socijalna pomoć stiže preko Zagrebačke banke………..i UŽIVAJU…….
Rijetki rade…
Tko ne vjeruje – bez ikakve obaveze – uz skrivanje podataka i pristanak vlasnika Rješenja-
šaljem FAXOM dokumente – KAO DOKAZ! Pitanje: socijalna pomoć nije tajni podatak? Ili jest?

Koja hrvatska obitelj danas ima redovite prihode – a da su oboje roditelja NEZAPOSLENI ?

Hvala na odgovorima. Posjetite Rome u Međimurju. i naučite kako se može zaraditi na ustavnim
pravima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala





Ja sam mislio da živite negdje na rijeci Savi, nisam ništa loše mislio pri tom, vi odmah vrijeđate.
Znam da ima kod Savskog mosta nekakva dva starija brodića iz 33. pa reko da to možda niste vi kolega?

Nisam ja ne brinite. Meni je prvi susjed Predsjednik RH (svaki koji dodje u taj ured) a to Vam je malo sjevernije od rijeke Save. Ima li jos kakvih nejasnoca?
[/quote]

Ima jedna.
Pa mi se možda poznajemo, jer meni je netko vrlo blizak isto tako prvi susjed sa predsjednikom RH, vidite to je baš zanimljivo.
Ma i da se ne poznamo, upoznat ćemo se, ja sam siguran u to,ljepše je konverzirati u živo, nego ovako preko foruma, ako ništa drugo, nema pravopisnih grešaka.

[thumbsup]
[/quote]

Odlicno. Mozemo odmah nabaciti i voznju do Rijeke uz okladu, dakako, pa da Vam pokazem sto je moguce a sto ne.
[/quote]

Ja vjerujem da je kod vas sve moguće, ja bih ipak nabacio slijedeću okladu, a to je ko prvi u jednom djelu naravno od Savske do Rijeke, što kažete na to?

[/quote]

Kolega ALien, ako vam je promaklo ponovit ću javni poziv, kad ste već takva veličina i ja vozim kramu kako vi kažete.

DAkle oklada, ajmo staviti neku svotu da bude zanimljivije, recimo 100.000,00 HRK, tko prije od Savske do Rijeke, da li može?
Postavit ćemo nekoga neovisnoga da utvrdi tko je prvi stigao na cilj.

Kolega ALien prihvačate li okladu?

Vidite u startu vam dajem prednost, vi znate da ja vozim kramu, a ja uopće ne znam kakav vi auto vozite, ako vozite Ferrari, onda sam možda u banani, premda je sve moguče, treba imati i nešto vozačkog umijeća, zar ne?

Dakle 100 000 HRK tko prije od Savske do Rijeke, da li prihvačate??

lp
[/quote]
Moje auto je veće, moje auto je brže! Pa koja ste vi dječica, bolje ti je da rasprodaješ LKPC nakon onakvog kriminalnog izvješća, uostalom jasno mi je da si presušio na LKPC pa ti treba novaca od utrka.

26.11.2010 - Dan D




Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala





Ja sam mislio da živite negdje na rijeci Savi, nisam ništa loše mislio pri tom, vi odmah vrijeđate.
Znam da ima kod Savskog mosta nekakva dva starija brodića iz 33. pa reko da to možda niste vi kolega?

Nisam ja ne brinite. Meni je prvi susjed Predsjednik RH (svaki koji dodje u taj ured) a to Vam je malo sjevernije od rijeke Save. Ima li jos kakvih nejasnoca?
[/quote]

Ima jedna.
Pa mi se možda poznajemo, jer meni je netko vrlo blizak isto tako prvi susjed sa predsjednikom RH, vidite to je baš zanimljivo.
Ma i da se ne poznamo, upoznat ćemo se, ja sam siguran u to,ljepše je konverzirati u živo, nego ovako preko foruma, ako ništa drugo, nema pravopisnih grešaka.

[thumbsup]
[/quote]

Odlicno. Mozemo odmah nabaciti i voznju do Rijeke uz okladu, dakako, pa da Vam pokazem sto je moguce a sto ne.
[/quote]

Ja vjerujem da je kod vas sve moguće, ja bih ipak nabacio slijedeću okladu, a to je ko prvi u jednom djelu naravno od Savske do Rijeke, što kažete na to?

[/quote]

Kolega ALien, ako vam je promaklo ponovit ću javni poziv, kad ste već takva veličina i ja vozim kramu kako vi kažete.

DAkle oklada, ajmo staviti neku svotu da bude zanimljivije, recimo 100.000,00 HRK, tko prije od Savske do Rijeke, da li može?
Postavit ćemo nekoga neovisnoga da utvrdi tko je prvi stigao na cilj.

Kolega ALien prihvačate li okladu?

Vidite u startu vam dajem prednost, vi znate da ja vozim kramu, a ja uopće ne znam kakav vi auto vozite, ako vozite Ferrari, onda sam možda u banani, premda je sve moguče, treba imati i nešto vozačkog umijeća, zar ne?

Dakle 100 000 HRK tko prije od Savske do Rijeke, da li prihvačate??

lp
[/quote]
Moje auto je veće, moje auto je brže! Pa koja ste vi dječica, bolje ti je da rasprodaješ LKPC nakon onakvog kriminalnog izvješća, uostalom jasno mi je da si presušio na LKPC pa ti treba novaca od utrka.
[/quote]
Nauči TA pa se javi. [lol]


Jednom rukom vozim,drugom ovo pisem.

Javite se kolega u Holywood – mozda snime Hot Shots 3 s Vama

Kolega Alien, kao što sam napisao razočarali ste me.
A sebe ste sposrali, s oproštenjem.

Prvo se hvalite javno kako iz centra Zagreba do Rijeke dođete za 1 sat, pa kad vas ja pitam kako to, vi mi predbacite da ja vozim kramu od auta slijedom toga valjda niti ne znam da je to moguće.

Ondavas ja, uz sav rizik koji sam svalio na sebe ( jer ja ne znam kakv vi auto vozite ), pitam jeste li za okladu.

Ponudio sam vam 100.000,00 HRK, tko prije iz Savske do Rijeke.
I vi odbijete.

Kolega Alien, da li to znači da vi vozite još veću kramu od mene, pa se zato bojite prihvatiti okladu?
Da li vam je možda problem ovih 100.000,00 HRK, ako vam je to previše i nemate novaca, evo nudim okladu za 20.000,00 HRK

DA li prihvačate?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kolega Alien, kao što sam napisao razočarali ste me.
A sebe ste sposrali, s oproštenjem.

Prvo se hvalite javno kako iz centra Zagreba do Rijeke dođete za 1 sat, pa kad vas ja pitam kako to, vi mi predbacite da ja vozim kramu od auta slijedom toga valjda niti ne znam da je to moguće.

Ondavas ja, uz sav rizik koji sam svalio na sebe ( jer ja ne znam kakv vi auto vozite ), pitam jeste li za okladu.

Ponudio sam vam 100.000,00 HRK, tko prije iz Savske do Rijeke.
I vi odbijete.

Kolega Alien, da li to znači da vi vozite još veću kramu od mene, pa se zato bojite prihvatiti okladu?
Da li vam je možda problem ovih 100.000,00 HRK, ako vam je to previše i nemate novaca, evo nudim okladu za 20.000,00 HRK

DA li prihvačate?

lp

Kolega jeste li vi mutavi ili ne razumijete napisano prije? Ako Vam trebaju didakticke vjezbe za shvatiti napisano javite se molim Vas u SUVAG jer ja nemam namjeru raditi makete da bi netko nesto napisano shvatio. Ovo kaj pokusavate je vrlo pateticno (u Vasem ne-stilu) jer slicnih ponuda ste Vi s moje strane odbili jedno 2-3. Dakle, ad acta je kladjenje s Vama.


Hahahah… smiješan si mi vidra.

Pa ti najbolje znaš po koliko sam ja kupovao Ingru, molim te ne laži, narast će ti nos još veći.
Što se tiče LKPC svi znamo da si se zahebo, kupio si iznad 1700, valjda od mene, jer sam ja manji dio prodao, šta možeš, ne mogu svi zarađivati.

Moj prinos u 2009. 94 %, koliki je tvoj gubitak?

lp

Svaka čast Plavi 94% ako imate koji savijet uvijek je dobrodosao . Da napravim četvrtinu bilo bi mi dovoljno .



Kolega Alien, kao što sam napisao razočarali ste me.
A sebe ste sposrali, s oproštenjem.

Prvo se hvalite javno kako iz centra Zagreba do Rijeke dođete za 1 sat, pa kad vas ja pitam kako to, vi mi predbacite da ja vozim kramu od auta slijedom toga valjda niti ne znam da je to moguće.

Ondavas ja, uz sav rizik koji sam svalio na sebe ( jer ja ne znam kakv vi auto vozite ), pitam jeste li za okladu.

Ponudio sam vam 100.000,00 HRK, tko prije iz Savske do Rijeke.
I vi odbijete.

Kolega Alien, da li to znači da vi vozite još veću kramu od mene, pa se zato bojite prihvatiti okladu?
Da li vam je možda problem ovih 100.000,00 HRK, ako vam je to previše i nemate novaca, evo nudim okladu za 20.000,00 HRK

DA li prihvačate?

lp

Kolega jeste li vi mutavi ili ne razumijete napisano prije? Ako Vam trebaju didakticke vjezbe za shvatiti napisano javite se molim Vas u SUVAG jer ja nemam namjeru raditi makete da bi netko nesto napisano shvatio. Ovo kaj pokusavate je vrlo pateticno (u Vasem ne-stilu) jer slicnih ponuda ste Vi s moje strane odbili jedno 2-3. Dakle, ad acta je kladjenje s Vama.
[/quote]

Nako svega, objektivni promatrač bi mogao zaključiti slijedeće:

1. Busate se o prsa, a kad vam netko pruži pravi izazov strah vas je
2. Bahati ste a ta bahatost vas obično dovede do toga da sami sebe poserete ( sposerete )
3. Vozite krntiju vjerojatno sličnu kao i kolega vidra, od
n vozi jedan fini auto poznatog češkog proizvođača automobila ( najpoznatijeg ), ili nemate novaca ( u tom slučaju vjerujem da će se skupiti nekoliko uspješnih investitora kako bi vam pripomogla ).

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close