BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IDEMO DALJE

GLEDAJTE GDJE VIDRA PREPORUCUJE IGH NA 4200 KAO BEST BUY

08.09.09. | 08:49 | Best buy – komentari i analize vidra | profil | blog
korisnik od: 11.01.2009.

ocjena poruke
75%
zajednica –
moderatori
za danas preporučam kao best buy igh
kroz koji dan ćete vidjeti zašto, hehe

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ovisi gdje iz Savske. Ja sam na potezu izmedju mosta i Vjesnika tak da sam vani jako brzo [wink]

Kolega molim vas, da li ste vi nešto popili ili što vam je?
Napisali ste na drugoj temi da vam je prvi susjed predsjednik RH, a sad ste napisali da ste na potezu između mosta i Vjesnika.

Koliko je meni poznato, gospodin predsjednik se ne nalazi na tom potezu… ma mislim…a da niste vi ipak u onim brodićima iz 33.-te u Savi, zato sam mislio da ste mislili na rijeku Savu, a ne na grad Rijeku..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Čak bi i Norris propao na ovoj "burzi".


Forumom odjekuju krikovi trejdera koji polako postaju investitori.

Šta plačete, a svi se hvalite kako ležite na kešu i čekate da padne (čast iznimkama), ali će vam opet biti preskupo…

Sve je to ogledalo rejtinga naših firmi, države, ZG-metropole u svijetu ali i domaćih potencijalnih investitora.

Ma lova iz našeg ispuhanog balona sigurno čeka da je Vlada uspije pronaći i potrošiti (ta igra lovice ionako traje već 2 godine). Malo bude ostalo za naše "preskupe" dionice (što se vidi iz ovih jadnih 9 milijuna prometa sat prije kraja dana), pa bi se neki svježe naivni ulagači mogli načekati …
A što reći kada su sve druge sastavnice svjetskih indexa unatoč minimalnom kriznom padu a sa velikim dnevnim prinosima izgledaju uvijek bolje i puno povoljnije od ovih iz naše "ZSE kaljuže" [bye]

Odgovornosti nema ni kod regulatora ni kod fondova, a za potencijale i fundamente ovdje nema burzovnih pravila.

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



pa se onda svaki dan iz jaske voziš sat vremena do radnog mjesta u centru zagreba.

Kolega, meni treba sat vremena iz Savske do ulaska u Rijeku. Kad mi se ne da ganjati onda sat i pol. Kakvih mrklih sat vremena do Jaske????
[/quote]

Vama treba sat vremena od Savske do ulaska u Rijeku, u koju rijeku, rijeku Savu?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




pa se onda svaki dan iz jaske voziš sat vremena do radnog mjesta u centru zagreba.

Kolega, meni treba sat vremena iz Savske do ulaska u Rijeku. Kad mi se ne da ganjati onda sat i pol. Kakvih mrklih sat vremena do Jaske????
[/quote]

Vama treba sat vremena od Savske do ulaska u Rijeku, u koju rijeku, rijeku Savu?

lp
[/quote]

Kolega pa ne vozimo svi krame stare 15 godina, pa makar one imale i Hondin logo. Inace, za pismene posto sam napisao Rijeka s velikim pocetnim slovom onda je jasno na kaj se misli. Za sto sam znao da ce Vama predstavljati problem s obzirom da Vam pravopis nije jaca strana. Ali, evo, pojasnit cu i za Vas: na grad Rijeku sam mislio.

p.s.
Covjek bi ocekivao od investitora koji radi preko 90% prinosa da vozi malo bolji auto, al’, eto, svaki dan novo iznenadjenje.

lp

Slazem se kolega ALIEN

Za one koji se dice svojim investicijskim pothvatima ocekujemda ne voze stare krame poput škode octavie stare 10 god

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala





pa se onda svaki dan iz jaske voziš sat vremena do radnog mjesta u centru zagreba.

Kolega, meni treba sat vremena iz Savske do ulaska u Rijeku. Kad mi se ne da ganjati onda sat i pol. Kakvih mrklih sat vremena do Jaske????
[/quote]

Vama treba sat vremena od Savske do ulaska u Rijeku, u koju rijeku, rijeku Savu?

lp
[/quote]

Kolega pa ne vozimo svi krame stare 15 godina, pa makar one imale i Hondin logo. Inace, za pismene posto sam napisao Rijeka s velikim pocetnim slovom onda je jasno na kaj se misli. Za sto sam znao da ce Vama predstavljati problem s obzirom da Vam pravopis nije jaca strana. Ali, evo, pojasnit cu i za Vas: na grad Rijeku sam mislio.

p.s.
Covjek bi ocekivao od investitora koji radi preko 90% prinosa da vozi malo bolji auto, al’, eto, svaki dan novo iznenadjenje.

lp
[/quote]

Veleštovani, ne znam tko vam je rekao da ja vozim kramu od 15 godina, ali nema veze, ionako skupljate krive informacije, to je zato jer se družite sa vidrom, tako vam je to..
Istina je da vozim Hondu, a to se da zaključiti po avataru.

Što se tiče Rijeke, molim vas nemojte nas nasmijavati, da li vaš auto ima i krila pa da preleti ovu gužvu od Savske do naplatnih kučica, pa tek onda dalje prema Rijeki ili što?

Ja sam mislio da živite negdje na rijeci Savi, nisam ništa loše mislio pri tom, vi odmah vrijeđate.
Znam da ima kod Savskog mosta nekakva dva starija brodića iz 33. pa reko da to možda niste vi kolega?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ja sam mislio da živite negdje na rijeci Savi, nisam ništa loše mislio pri tom, vi odmah vrijeđate.
Znam da ima kod Savskog mosta nekakva dva starija brodića iz 33. pa reko da to možda niste vi kolega?

Nisam ja ne brinite. Meni je prvi susjed Predsjednik RH (svaki koji dodje u taj ured) a to Vam je malo sjevernije od rijeke Save. Ima li jos kakvih nejasnoca?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ja sam mislio da živite negdje na rijeci Savi, nisam ništa loše mislio pri tom, vi odmah vrijeđate.
Znam da ima kod Savskog mosta nekakva dva starija brodića iz 33. pa reko da to možda niste vi kolega?

Nisam ja ne brinite. Meni je prvi susjed Predsjednik RH (svaki koji dodje u taj ured) a to Vam je malo sjevernije od rijeke Save. Ima li jos kakvih nejasnoca?
[/quote]

Ima jedna.
Pa mi se možda poznajemo, jer meni je netko vrlo blizak isto tako prvi susjed sa predsjednikom RH, vidite to je baš zanimljivo.
Ma i da se ne poznamo, upoznat ćemo se, ja sam siguran u to,ljepše je konverzirati u živo, nego ovako preko foruma, ako ništa drugo, nema pravopisnih grešaka.

[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ja sam mislio da živite negdje na rijeci Savi, nisam ništa loše mislio pri tom, vi odmah vrijeđate.
Znam da ima kod Savskog mosta nekakva dva starija brodića iz 33. pa reko da to možda niste vi kolega?

Nisam ja ne brinite. Meni je prvi susjed Predsjednik RH (svaki koji dodje u taj ured) a to Vam je malo sjevernije od rijeke Save. Ima li jos kakvih nejasnoca?
[/quote]
Sad sam se zmislila reakcije moje kolegice kad sam joj pokazivala one tvoje papire [wink], prva reakcija je bila…. koja je to adresa?!?!…..i onda nastavak….. koga imaš tam a da ga ja ne znam? [lol]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Ja sam mislio da živite negdje na rijeci Savi, nisam ništa loše mislio pri tom, vi odmah vrijeđate.
Znam da ima kod Savskog mosta nekakva dva starija brodića iz 33. pa reko da to možda niste vi kolega?

Nisam ja ne brinite. Meni je prvi susjed Predsjednik RH (svaki koji dodje u taj ured) a to Vam je malo sjevernije od rijeke Save. Ima li jos kakvih nejasnoca?
[/quote]

Ima jedna.
Pa mi se možda poznajemo, jer meni je netko vrlo blizak isto tako prvi susjed sa predsjednikom RH, vidite to je baš zanimljivo.
Ma i da se ne poznamo, upoznat ćemo se, ja sam siguran u to,ljepše je konverzirati u živo, nego ovako preko foruma, ako ništa drugo, nema pravopisnih grešaka.

[thumbsup]
[/quote]

Odlicno. Mozemo odmah nabaciti i voznju do Rijeke uz okladu, dakako, pa da Vam pokazem sto je moguce a sto ne.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala





Ja sam mislio da živite negdje na rijeci Savi, nisam ništa loše mislio pri tom, vi odmah vrijeđate.
Znam da ima kod Savskog mosta nekakva dva starija brodića iz 33. pa reko da to možda niste vi kolega?

Nisam ja ne brinite. Meni je prvi susjed Predsjednik RH (svaki koji dodje u taj ured) a to Vam je malo sjevernije od rijeke Save. Ima li jos kakvih nejasnoca?
[/quote]

Ima jedna.
Pa mi se možda poznajemo, jer meni je netko vrlo blizak isto tako prvi susjed sa predsjednikom RH, vidite to je baš zanimljivo.
Ma i da se ne poznamo, upoznat ćemo se, ja sam siguran u to,ljepše je konverzirati u živo, nego ovako preko foruma, ako ništa drugo, nema pravopisnih grešaka.

[thumbsup]
[/quote]

Odlicno. Mozemo odmah nabaciti i voznju do Rijeke uz okladu, dakako, pa da Vam pokazem sto je moguce a sto ne.
[/quote]

Ja vjerujem da je kod vas sve moguće, ja bih ipak nabacio slijedeću okladu, a to je ko prvi u jednom djelu naravno od Savske do Rijeke, što kažete na to?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close