BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gledajte gdje Vidra govori da Jnaf ne treba prodavat prije 2000 eura

14.08.09. | 09:49 | JNAF (Jadranski naftovod) vidra | profil | blog
korisnik od: 11.01.2009.

ocjena poruke
26%
zajednica –
moderatori
lupa bez veze, pa nije az mirovinac to kupovao po 2.400 kunića da bi njemu prodao po 2.500

prije 2 soma eura to nema smisla prodavati
What the wise man does at the beginning, fools do in the end………

Gledajte gdje je vidra s druge strane prodao jnaf po 2000 kn

09.06.09. | 12:57 | Što smo danas tržili ? vidra | profil | blog
korisnik od: 11.01.2009.

ocjena poruke
25%
zajednica –
moderatori
– jnaf

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Idemo dalje s Vidrinim NEBULOZAMA

Gledajte samo kako je ta neznalice prognozirala crobex ispod 1000 bodova u 5 mjesecu 2009…

NEMA LAŽI NEMA PREVARE

VIDRINI FULANCI U ŽIVO

31.03.09. | 08:49 | Pogodi Crobex – Travanj 2009 vidra | profil | blog
korisnik od: 11.01.2009.

ocjena poruke
51%
zajednica –
moderatori
999

EVO i link

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=7348&pg=4&#post778031

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

IDEMO DALJE

Vidra nekoliko dana prije uzleta LEDA sa 5k na 7,7 K piše da ce rasti gradjevinari a LEDO ne

BOŽE KAKVE GLUPOSTI

KUPOVAO JE TADA HDEL PO 400 KN A NIJE KUPIO LEDO PO 5 K

EVO DOKAZA


13.08.09. | 10:06 vidra | profil | blog
korisnik od: 11.01.2009.

sve će rasti osim LEDA ZVIJEZDE ito su poduzeća u teškim problemima, može li gore?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

sve će rasti osim LEDA ZVIJEZDE ito su poduzeća u teškim problemima, može li gore? [/b]

I još se fura na mene, od mog potpisa Može li bolje, on je izmislio može li gore, užas jedan.

A to je zato jer dok je bio dobar sa mnom i dok je zarađivao lovu po osnovi mene, onda je svima okolo govorio da sam wunderkind, dada.. ali kolege vidra, ništa od zahtjeva za prijateljstvom..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

U gornjem postu smo naveli kako je VIDRA pljuvao LEDO po 5 k
Naravno da je ledo momentalno otišao 50 % gore i bio 7,7 k

ALI TO NIJE SVE

NEZNALICA VIDRA je pazite ovo H V A L I O HDEL NA 350 kao najbolji pick

EVO DOKAZA

07.09.09. | 10:38 | Best buy – komentari i analize vidra | profil | blog
korisnik od: 11.01.2009.

ocjena poruke
21%
zajednica –
moderatori
Ponavljam best buy je Hidroelektra

nemoj da mi poslije plačete na kućnom pragu, da mi vrata ne povuku vlagu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



al ste se raskokodakali
pa tko vas sili da uzimate kredite
odes fino do jastrebarskog uzmes, kupis zemljicu, dovedes gradjevince i za malo para zgradis hizicu
ja ne znam tko normalan placa u zagrebu kvadrat preko 2 ili 3 iljade eura
tom treba postaviti ozbiljnu dijagnozu

slažem se kolega… al da nema tih bolesnika ne bi bilo ni ekstremnih profita… u medicinskoj terminologiji circulus vitiosus.

[/quote]

pa se onda svaki dan iz jaske voziš sat vremena do radnog mjesta u centru zagreba. društveni život također trpi. da se gleda samo cijena onda bi se svi krenuli selit u Liku, Banovinu i Dalmatinsku Zagoru…. pa bi tamo porasle cijene itd…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


pa se onda svaki dan iz jaske voziš sat vremena do radnog mjesta u centru zagreba.

Kolega, meni treba sat vremena iz Savske do ulaska u Rijeku. Kad mi se ne da ganjati onda sat i pol. Kakvih mrklih sat vremena do Jaske????

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Od moje kuće do ludnice ima pola sata ali gledajući cobex u odnosu na svijet, čini mi se mnogo bliža.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



pa se onda svaki dan iz jaske voziš sat vremena do radnog mjesta u centru zagreba.

Kolega, meni treba sat vremena iz Savske do ulaska u Rijeku. Kad mi se ne da ganjati onda sat i pol. Kakvih mrklih sat vremena do Jaske????
[/quote]

meni treba sat vremena od jaruna do dubrave u špici, ne vjerujem da je od jaske do centra brže ujutro u pol 8.

osim toga, kad si u jaski nemaš volje svaki dan navečer do grada na kavu, pivu, kino, kazalište, utakmicu… sve više se orjentiraš na ono što imaš u Jaski, a to je tek malo više od ništa

ima i prednosti i mana, ali po meni više mana, što uostalom i pokazuju cijene

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




pa se onda svaki dan iz jaske voziš sat vremena do radnog mjesta u centru zagreba.

Kolega, meni treba sat vremena iz Savske do ulaska u Rijeku. Kad mi se ne da ganjati onda sat i pol. Kakvih mrklih sat vremena do Jaske????
[/quote]

meni treba sat vremena od jaruna do dubrave u špici, ne vjerujem da je od jaske do centra brže ujutro u pol 8.

osim toga, kad si u jaski nemaš volje svaki dan navečer do grada na kavu, pivu, kino, kazalište, utakmicu… sve više se orjentiraš na ono što imaš u Jaski, a to je tek malo više od ništa

ima i prednosti i mana, ali po meni više mana, što uostalom i pokazuju cijene
[/quote]

čuj vidi se da si djete asfalta, nisu još upozno prirodu i njezine čari……..mogu ti
samo reć možeš žalit………a tekme i piva imaš kolko hočeš bilo di……….

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



pa se onda svaki dan iz jaske voziš sat vremena do radnog mjesta u centru zagreba.

Kolega, meni treba sat vremena iz Savske do ulaska u Rijeku. Kad mi se ne da ganjati onda sat i pol. Kakvih mrklih sat vremena do Jaske????
[/quote]
Treba ti 30 minuta da izađeš iz grada od Savske. Meni iz grada do Španskog treba 20.
Sesvete-centar ujutro, sat vremena. Ne zna ko nije probo

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




pa se onda svaki dan iz jaske voziš sat vremena do radnog mjesta u centru zagreba.

Kolega, meni treba sat vremena iz Savske do ulaska u Rijeku. Kad mi se ne da ganjati onda sat i pol. Kakvih mrklih sat vremena do Jaske????
[/quote]
Treba ti 30 minuta da izađeš iz grada od Savske. Meni iz grada do Španskog treba 20.
Sesvete-centar ukutro, sat vremena. Ne zna ko nije probo
[/quote]

Ovisi gdje iz Savske. Ja sam na potezu izmedju mosta i Vjesnika tak da sam vani jako brzo [wink]

New Report

Close