BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma Fedyor je dobar dečko sam što je ponekad malo naivan i vjeruje svakom. Nemojte mu zamjerit. [cool]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

Meni isto nije jasno kako netko ( Fedya ) ,može prije par tjedana napisati da se JNAF na 1 000 kuna, a sad tvrdi da je podcjenjen na 3 100 kuna.
To može značiti 2 stvari, a i b:

a ) Bezobrazno drukanje, a istovremeno se čeka na bidu i skuplja, tako je i sa LKPC, Fedya stalno blati, a u međuvremenu kupuje. Užas jedan

b) Živa opasnost za konkretno JNAF jer je ušao kratkoročni špekulant, osim Slavonskog ZIF, koji rasprodaje, a kako je krenuo sa prodajom će završiti ca. 2017. sada će na par posto plusa rasprodavati i Fedya, ako ne i sa par posto minusa.

Meni se ne sviđa niti a niti b, da barem ima i c, ali da je nešto pizitivno.
Užas jedan, kad se samo sjetim kako je taj isti Fedya navlačio na PUNT i pisao da ga kupuju mirovinski fondovi i to opetovano ponovio iako sam ga upozorio da ne piše nestine, mirovinski fondovi po zakonu ne mogu kupovati dionice koje imaju tržišnu kapitalizaciju 3,5 milijuna kuna.

Strašno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega plavi, pa šta ste vi to napisali?
Pa napisati tako nešto nerazumljivo, bez trunka konciznosti, pa niste čak u stanju ni oblatiti nekoga.
Stvarno nemate stila [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Ni Iveka

Lijepo te molim da me izbacis iz svojih postova. Ne diram te – ne diraj me! OK!?!?

MY PRECIOUS!!!!



Ni Iveka

Lijepo te molim da me izbacis iz svojih postova. Ne diram te – ne diraj me! OK!?!?
[/quote]

A tko tebe spominje?
Ivek je ime onog dostavljača pizza (nižeg od dvojice) sa kojim uvijek zapjevam koju nakon što popijem koju.
Aj živio! [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Da razumijem te. Imao sam i ja jednog prijatelje a steta sto je narkoman i mlati zenu doma.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ja sada ovdje javno kažem onome na koga se odnosi-budeš li me još jednom zvao i prijetio mi, a do sada si to dva puta ućinio-prijaviti ću prijetnju upravo onako kako si ti svojevremno prijavio diesela,
capisco?!

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

3. POSLJEDICE ZLOUPOTREBE DROGA

MENTALNI POREMEĆAJI I KARAKTERNE PROMJENE-mnogi psihički problemi nastaju nakon kronične zloupotrebe droga, kao i u slučaju prekoračenja doze, zamjene jedne droge drugom, ili nakon određenog perioda apstinencije.To su stanja anksioznosti, straha i panike, zatim apatičnost ili iracionalna euforija, ekstatična raspoloženja. Paradoksalna je činjenica da droga uzeta kao katalizator anksioznosti postaje izvor buduće anksioznosti. Neke droge (LSD, kokain ) izazivaju psihotične reakcije i psihoze. U početnoj fazi drogiranja asocijalnost se manifestira socijalnom izolacijom narkomana, koji na simboličan način demonstrira ignoriranje društvenih vrijednosti, nije mu stalo do dijaloga sa svijetom, ali se ne ponaša disfunkcionalno-ne napada te društvene vrijednosti i postavljene norme. U drugoj fazi narkoman se nalazi u stanju permanentne konfrontacije sa pozitivnim socijalnim normama i vrijednostima, pokazuje afinitet za grupe, ponaša se asocijalno.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Premješteno iz teme: BD62 (Badel 1862 d.d.)



@pofuk
,
možda je ozem mislio da ga pitaš za kladionicu pa ti predložio onog nogometaša Badelja.
Čini mi se da ima neki sa tim imenom ?! [lol]

pa iskreno neznam ….samo znam da taj moj prijatelj kuzi lovu jer ne bi imao toliko poslasticarnica
ja kad sam ga pito kaj bi moglo na burzi da me zvlece iz minusa on je meni rekao sljedece
pofljuk ribica moja uzmi badelj ali nemoj onda kad bude prvi trzaj da izljazic…….cekaj pofljuk da drug perkovic i viktorija rejese sta trebaju da rese i ti si onda u igri……..nemoze kapljica da propadne isto ko ni sljadoljed
evo tako mi je rekao a ja samo kazem da sam veliki sretnik sto me je mama pofuk furala ko dete kod njega na sladoled……jest da sam osto bez zubi od karijesa i dobio dijabetes ali mora i biri neka zrtva za kontakt kvaljtetan kako bi rekao taj moj prijatelj…….
pofuk

Premješteno iz teme: BD62 (Badel 1862 d.d.)


@pofuk
,
možda je ozem mislio da ga pitaš za kladionicu pa ti predložio onog nogometaša Badelja.
Čini mi se da ima neki sa tim imenom ?! [lol]

who dares, wins

Saki saki sale
kupi si sandale
samo nemoj sale
da ti budu male

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Aleksandre Sale Kneževiću Knele, ste dobro…….. [rolleyes]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close