BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)

Iako se sa kolegom Gadafijem ne slažem drago mi je da je potako raspravu iz koje se može dosta naučiti. Dakle dajte Migameru Gadafiju da piše [thumbsup]

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)


Iako se sa kolegom Gadafijem ne slažem drago mi je da je potako raspravu iz koje se može dosta naučiti. Dakle dajte Migameru Gadafiju da piše [thumbsup]

hvala kolega Badman, mislim da sam argumentirano objasnio svoje stavove.kako, zašto i zbog čega.
bez imalo zle namjere [thumbsup]
evo 100% i vama

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو


Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)
Iako se sa kolegom Gadafijem ne slažem drago mi je da je potako raspravu iz koje se može dosta naučiti. Dakle dajte Migameru Gadafiju da piše [thumbsup]

zamolio bih prof.Banzaija da mi se skine s Fujija jer nema dozvolu za planinarenje, a i peseka finske pasmine moze setati drugdje,jer ja sam iz povijesti naucio da se pise pukovnik Gaddafi.

[wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Kolega Mig da li je vama dobro? Kvotate mene a pišete o bonzaijima i finskim psima??? Nemojte biti primitivni sa tim navodima o skidanju jer koliko čujem skinulo je vas već odavno. Dakle gospodine Mig ustredotočite se na temu tržišta kapitala i nemojte bit primitivni! [thumbsup]



Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)
Iako se sa kolegom Gadafijem ne slažem drago mi je da je potako raspravu iz koje se može dosta naučiti. Dakle dajte Migameru Gadafiju da piše [thumbsup]

zamolio bih prof.Banzaija da mi se skine s Fujija jer nema dozvolu za planinarenje, a i peseka finske pasmine moze setati drugdje,jer ja sam iz povijesti naucio da se pise pukovnik Gaddafi.

[wink]
[/quote]

To si iz povijesti naucio?Molim lijepo da mi kazes u kojem se udzbeniku uci o gaddafiju? [lol]


Kolega Mig da li je vama dobro? Kvotate mene a pišete o bonzaijima i finskim psima??? Nemojte biti primitivni sa tim navodima o skidanju jer koliko čujem skinulo je vas već odavno. Dakle gospodine Mig ustredotočite se na temu tržišta kapitala i nemojte bit primitivni! [thumbsup]

a sta ste se odmah nakostrijesili, da niste popili kad ste tako agresivni? doslo je do malog tipfelera..
ja sam pisao kolegama prof.Bansaiju, Pesek(finland), Pijanom dabru, a kvotao sam vas.desava se..vi ste kvotali gadafija i umjesto Muamer, napisali Migamer.. a Mumaer, GADAFFI umjesto gaddafi, etc..
desava se, ljudi grijese, ne morate odmah biti tako osorni. [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Treba li Lino ostati izbornik?

ja mislim da treba, podržite Linu i glasajte na ovom portalu:

http://www.sportnet.hr/

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

SLOVENCI POLUDJELI ZBOG FALSIFICIRANIH VINJETA ……………

Danas šofer tvrdi koji je prolazio kroz Sloveniju……OPSADNO STANJE…policija na svakih pet
kilometara , kontrolira ČUVENE VINJETE …..Naime, kako je pisalo negdje, zbog poplave falsificiranih
vinjeta slovenci su se raspametili…..i to u NJIHOVOJ europskoj DEŽELI!…….Očevici se ne sjećaju
kad su i zbog čega zadnji put ovako Slovenci popizdily……………moš mislit, neko ih potkrada…
pa kaj su očekivali nakon takvih cijena…….?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)

Samo da vidite s kakvim low life-om i drukerom imate posla pripremio sam vam slijedeći materijal.

Prvo današnja izjava na cijeni Janafa od 3000 kuna:

Poštovani Fedya,

znamo mi ovdje jako dobro da je JNAF preko 3200 trenutno fundamentalno precjenjen,

A onda izjava istog low life-a drukera od 28.10.2009. kad je Janaf bio na 3600 kuna:

to je sve nebitno.ono što je bitno je forward. Ne kužim zakaj svi brijete na taj BV. Gledajte NMP, anticipirajte povećanje budućih prihoda i primjenite. I onda se neki čude zakaj je na visokom P/E. Je kak da ne, vrištao sam vam kad je bila na šestomjesečnom P/E 20 pa me kao i obično proglasiše drukerom. Kak da ne, vi bi high growth play na ttm P/E ispod 10… kak da ne. Odite u Albaniju po to…


ma to je sve nebitno. porast će P/B za nešto sitno, al kog to briga...uostalom ono što je kod JNAFa bitno je brutalan NMP uz najavu povećanja iskorištenja već postojećih kapaciteta (dakle još veći prihodi) + izgradnja novih kapaciteta (dakle još dodatno veći prihodi). Ovdje bi dobit mogla rasti eksponencijalno iz godine u godinu…. paveć ove godine biti će za 100% veća od prethodne, a u prethodnoj je bila cca 30% veća od 2007…

Eto, mislim da vam je ovo dovoljno da shvatite o kakvoj se osobi radi.
Mislim, meni je svejedno ali zamislite da ste mu rođak ili ne daj Bože prijatelj.
Strašno

[sealed]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



Kolega Mig da li je vama dobro? Kvotate mene a pišete o bonzaijima i finskim psima??? Nemojte biti primitivni sa tim navodima o skidanju jer koliko čujem skinulo je vas već odavno. Dakle gospodine Mig ustredotočite se na temu tržišta kapitala i nemojte bit primitivni! [thumbsup]

a sta ste se odmah nakostrijesili, da niste popili kad ste tako agresivni? doslo je do malog tipfelera..
ja sam pisao kolegama prof.Bansaiju, Pesek(finland), Pijanom dabru, a kvotao sam vas.desava se..vi ste kvotali gadafija i umjesto Muamer, napisali Migamer.. a Mumaer, GADAFFI umjesto gaddafi, etc..
desava se, ljudi grijese, ne morate odmah biti tako osorni. [thumbsup]
[/quote]

Cuj ja te nit spominjem, niti diram, niti vrijedjam, niti nazivam kojekavim deminutivima, pa bih te molio da se i ti ponasas u istom skladu ako je ikako moguce. OK?

Nije bilo nikoga u DT prošli petak pa sam se napio sa konobarom na šanku…
Ni cucka,
Ni Badmana
Ni Vidre
Ni Iveka

Dajte slijedeći put povedite i Fedyu sa sobom da vidimo dal i pije toliko koliko laprda po forumu!? [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Eto, mislim da vam je ovo dovoljno da shvatite o kakvoj se osobi radi.
Mislim, meni je svejedno ali zamislite da ste mu rođak ili ne daj Bože prijatelj.
Strašno

[sealed]

Poštovani Fedya,

o low life-u vašeg kalibra i promašaja, su kolege na forumu već odavno upoznate, a recentno kada ste prije samo 2 tjedna blatili JNAF i hvalili AZ kako ne treba dati niti kune više od 1000, da bi danas (samo 2 tjedna kasnije) za isti ticker govorili da je podcijenjen.

S druge strane, ja ne mogu komentirati teze moga brata s kojim ste me očigledno (iz nekog samo vama znanog razloga) ponovno zamijenili. Nema problema. Događa se.

On ima svoje mišljenje, ja svoje. Ja sam ipak više Grahamovac. Dajte vi meni radije podcijenjenu sadašnjost, jaku bilancu i stabilnu prošlost, pa ću lako ja za budućnost. A forwardima na precjenjenim dionicama neka se bave neki drugi uključujući i moga starijeg brata. Koji se btw, TK-om više uopće ne bavi.

Ja vas neću oslovljavati pogrdnim izrazima kao vi mene, jer to samo potvrđuje već odavno razotkrivene sumnje o kakvom se kalibru u vašem slućaju radi. Štoviše, ja ću Vas još jednom pohvaliti i reći kako ste Vi jedan vrlo marljiv i meni koristan kolega, koji svojim piskaranjem odaginje perad i burekatore sa mojih podcijenjenih dionica i lijepi ih za neke druge, malo ili puno lošije investicije, te mi na taj način pomaže u realiziranju lijepih prinosa. Još vam jednom hvala na tome.

Žao mi je što vas SZIF kiti žaruljicama na JNAF-u, ali doći će sve na svoje. JNAF je jedna stabilna i dobra firma i ako ćete biti strpljivi za jedno 3 do 5 godina svijetljenja na Time square-u i vi ćete osjetiti radost prinosa na uzlaz danas.

srdačno Vaš,

Guvernerov mlađi brat, GUBERNATOR.

New Report

Close