BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@jaznam

hvala što si nas prosvijetlio,pretpostavljam da ćeš već sutra prodat ove virtualne dionice,jer srijeda je praznik a do četvrtka izvaredno stanje u hrvatskoj [bye] [bye] [bye]

Za tebe par riječi:
"U slijepu tamu ulazi ko se klanja neznanju.
U još veću tamu ide ko uživa u svom znanju.’
Isa-upanišad

Ma neki i da ih se svaki dan prosvjetljuje 100-tina puta , nikad neće shvatiti, ili to ne žele.
Ali ako nisi pravi ulagač, i voliš VEĆA-MANJA igre na sreću, burza je za tebe idealan izbor.
Na žalost našeg mlakog hrvatskoh naroda, koji nema muda reći dosta, nemam volje reći šta će biti, niti bi ti htio objasniti, jer, kao što rekoh, neki ne žele shvatiti, i sa svojim burek-kapitalom svaki dan se nadaju +10%, i takvih je sve više i više.
O fondovima da i ne pričam. Što je duža ova agonija, to smo u većoj opasnosti.

A ova naša politička scena koja liči na plema špiljskog medvjeda, sve se više zakopava u lažima, a svakog stigne pravda, kad tad.
Vrlo vjerojatno Kosorica sad večera i veseli se sa DRivom, negdje u zabačenom restaouranu.
Da mi je znati zašto su se Sanader i Bandić sastali. Ajme koja mafija.

Školovani kadre, bježi van koliko te noge nose, ostali neka snose posljadice mlakosti i "Ma bit će bolje" floskula.
[/quote]

Ti mora da si sam Sanader [lol] sve znaš ko je s kim,ko je koga…..bićeš kad si jučer održao konferenciju da spasiš stranku došao si se ovdje registrirati da i nas možeš savjetovati kako da nam spasiš novac..
uopće me više ne zanimaju tvoji postovi….. [bye]

Zašto onda čitaš i repliciraš, ako te ne zanimaju.
Mislim da svatko ima pravo govora i izražavanja mišljenja.

A kako sam i rekao, ovo do sada od 1990-2007 je bio lijepi prekrasni ružičasti SAN, sad hrvatima slijedi JAVA, naglo buđenje, mamurluk od tuluma, tupa bol u glavi, frustracija od stvarnosti.

LP

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.


Zašto onda čitaš i repliciraš, ako te ne zanimaju.
Mislim da svatko ima pravo govora i izražavanja mišljenja.

A kako sam i rekao, ovo do sada od 1990-2007 je bio lijepi prekrasni ružičasti SAN, sad hrvatima slijedi JAVA, naglo buđenje, mamurluk od tuluma, tupa bol u glavi, frustracija od stvarnosti.

LP

Vidim da se nitko ne osvrće na tvoje postove,pa da se ne osjećaš zapostavljeno [lol]
….nisi odgovorio je li prodaješ virtualne dionice ili ne [shocked] [shocked]

Sanader van iz HDZ.Odlična vijest za zse.
Sanader van iz politike najbolja vijest za gospodarstvo.
Sanaderu treba oduzeti sve povlastice ( auto,čuvare…) pa nek se prošeta Zagrebom ako je faca.Neka malo navrati u Ludnicu,Akvarius ako ima muda.Da vidi što o njemu misle normalni ljudi…
To je najbolji primjer da vidi koliko ga narod vodi.

Rekao je jedan kolega danas da ćemo malo rasti, pa ne možemo samo padati.


@domobran

Ti očito ne vidiš ukupni omjer K/P na nekim likvidnijim dionicama, i bid na kojem ako se prospe neki mali dioničar u panici, Titanic bi bio mala brodica.

Ali kao što navedoh gore…lijepo je živjeti u neznanju. [bye]


@ludlum

Opći kaos u lopovskoj rupi, jaaako dobra vijest za ZSE.
Pogotovo za strane ulagače. [wink]

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

Bravo Jadrančice! [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Rekao je jedan kolega danas da ćemo malo rasti, pa ne možemo samo padati.


@domobran

Ti očito ne vidiš ukupni omjer K/P na nekim likvidnijim dionicama, i bid na kojem ako se prospe neki mali dioničar u panici, Titanic bi bio mala brodica.Ali kao što navedoh gore…lijepo je živjeti u neznanju. [bye]


@ludlum

Opći kaos u lopovskoj rupi, jaaako dobra vijest za ZSE.
Pogotovo za strane ulagače. [wink]

Ne vidim,nemam pregled u virtualne dionice….pa koliko te puta moram pitati da li sutra prodaješ virtualne dionice,možda je netko od kolega na bidu ili uopće nema bida [lol] [lol]

Ma reći ću samo ovo, i nakon toga ne komentiram niti vaše replike niti više govorim o politici. Hrvatska takva kakva je danas je odraz činjenice da smo svi mi prije dvadeset godina znali da želimo imati vlastitu državu, jer je to 900 godišnji hrvatski san. Nitko se nije pitao zašto je većina normalnih naroda u tom periodu uspjela ostvariti to što smo mi sanjali 900 godina. Dakle znali smo da želimo državu. Nitko nije imao pojma kakva bi ona trebala biti. 10 godina je ova sprdačina od države izgubila na prepirku bi li više bili ustaše ili bi više malo bili antifašisti, bi li trebali do Drine, treba li pripajati dijelove drugih (Bosna), ili možda ipak trgovati s "braćom" Srbima dok smo se istovremeno klali. Pa onda bi li bili predsjednički sustav ili pak parlamentarni, idemo li u liberalni tip kapitalizma, ili u nekakav skandinavsko polusocijalistički ili neko pak treće rješenje. Dok se u međuvremenu dogovaramo i odlučimo što smo, tko smo, što želimo, i kamo želimo ići, poprodavali smo sve što je valjalo za sitniš, to pojeli i popili, još dodatno zadužili vlastitu djecu, a na vlast pustili najveću hrpu bandita, propalica, nesposobnjakovića i dupelizaca koju je svijet na jednom mjestu ikada vidio. Bivši premijer je u Austriji imao dve firme, obje su otišle , a kod nas ga izgura narod za premijera. Ali kaže se, ne bez razloga, da narod ima onakvu vlast kakvu zaslužuje. I mi se sad svi kao čudimo.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Gledam ovu parodiju i analizu na NOVA tv, pa ovo je prestrašno.
Mislim da će nas ova afera gurnuti još puno dublje prema dnu.

Slovenija sprema još jednu prepreku, Srbija nas tužaka, Vlada nam puca po šavovima.
Di ćeš bolje za susjede. [bye]

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

El Febo, 04.01.2010. u 20:15
Srbija nas tužaka

a i mi njih

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

http://www.seebiz.eu/hr/politika/kosor-ivo-sanader-je-izbrisan-iz-clanstva-hdz-a!,65073.html

Čujem da se Kosorica sastaje sa Karamarkom i Bajićem.Da mi je znat koja je tema sastanka

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!




@jaznam

hvala što si nas prosvijetlio,pretpostavljam da ćeš već sutra prodat ove virtualne dionice,jer srijeda je praznik a do četvrtka izvaredno stanje u hrvatskoj [bye] [bye] [bye]

Za tebe par riječi:
"U slijepu tamu ulazi ko se klanja neznanju.
U još veću tamu ide ko uživa u svom znanju.’
Isa-upanišad

Ma neki i da ih se svaki dan prosvjetljuje 100-tina puta , nikad neće shvatiti, ili to ne žele.
Ali ako nisi pravi ulagač, i voliš VEĆA-MANJA igre na sreću, burza je za tebe idealan izbor.
Na žalost našeg mlakog hrvatskoh naroda, koji nema muda reći dosta, nemam volje reći šta će biti, niti bi ti htio objasniti, jer, kao što rekoh, neki ne žele shvatiti, i sa svojim burek-kapitalom svaki dan se nadaju +10%, i takvih je sve više i više.
O fondovima da i ne pričam. Što je duža ova agonija, to smo u većoj opasnosti.

A ova naša politička scena koja liči na plema špiljskog medvjeda, sve se više zakopava u lažima, a svakog stigne pravda, kad tad.
Vrlo vjerojatno Kosorica sad večera i veseli se sa DRivom, negdje u zabačenom restaouranu.
Da mi je znati zašto su se Sanader i Bandić sastali. Ajme koja mafija.

Školovani kadre, bježi van koliko te noge nose, ostali neka snose posljadice mlakosti i "Ma bit će bolje" floskula.
[/quote]

Ti mora da si sam Sanader [lol] sve znaš ko je s kim,ko je koga…..bićeš kad si jučer održao konferenciju da spasiš stranku došao si se ovdje registrirati da i nas možeš savjetovati kako da nam spasiš novac..
uopće me više ne zanimaju tvoji postovi….. [bye]
[/quote]
Kolega Domobran ni nas vaši.

New Report

Close