BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jaznam @ A STA JE TO TAKO LOSE!?

Nije ništa loše, neko će ipak imati male prilike da se iskrca na malo višim razinama.[thumbsup]

OPET!
S druge strane, mislim da je ovo talasanje političke scene na ovako primitivan način, smrt za TK, jer ako nema političke stabilnosti, to povlači daljnje nestabilnosti.

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.



jaznam @ A STA JE TO TAKO LOSE!?

Nije ništa loše, neko će ipak imati male prilike da se iskrca na malo višim razinama.[thumbsup]

OPET!
S druge strane, mislim da je ovo talasanje političke scene na ovako primitivan način, smrt za TK, jer ako nema političke stabilnosti, to povlači daljnje nestabilnosti.
[/quote]

ako nemaju sto napisati molim kolege da se suzdrze od pisanja bedastoca
kako moze odlazak ovog zlikovca i skori odlazak jos prilicnog broja istih gangstera biti los za TK

mislim da ce bit velikih cistki u dolazecem kvartalu

Postanite Eu-robovi

Vidra i ekipa je likovala,kako sve ide dole….Pa kaj je tebi?
Pa zašto bi nešto trebalo padati i to na ovakom malom volumenu.Ljudi su na skijanju,trgovanje je takvo da se može i zatvoriti zse ovaj tijedan.pa kaj ti likuješ,koji si ti provokator?
Zse će se oporaviti i doći će to sve na svoje vrijednosti.A ovo sa HDZ može samo biti dobro sa zse jer se treba sve očistiti a to je upravo ovo sa Sanaderom.
Pa tko je sanader? pa nije to Tito,Tuđman…, to je obični novinar dalmatinac na privremenom radu u Austriji i Zagrebu.On nije ništa extra pozitivno napravio za Hrvatsku.Lagao je na rivi,govorio sve najbolje o Gotovini ( pa ga uhapsio ),izdao je HDZ,ostavio narod HR i otišao na jahtu…Pa da netko od nas to napravi u svojoj firmi pa nikad nebi smio više doći tamo.Zato netreba širiti paniku i laži jer sve bude jako dobro.Imamo mi dosta pametnih ljudi i u gospodarstvu i politici samo im treba dati mogučnost da pošteno rade a ne da ih neki manipulatori guše.




jaznam @ A STA JE TO TAKO LOSE!?

Nije ništa loše, neko će ipak imati male prilike da se iskrca na malo višim razinama.[thumbsup]

OPET!
S druge strane, mislim da je ovo talasanje političke scene na ovako primitivan način, smrt za TK, jer ako nema političke stabilnosti, to povlači daljnje nestabilnosti.
[/quote]

ako nemaju sto napisati molim kolege da se suzdrze od pisanja bedastoca
kako moze odlazak ovog zlikovca i skori odlazak jos prilicnog broja istih gangstera biti los za TK

mislim da ce bit velikih cistki u dolazecem kvartalu
[/quote]

Evo gledam u HDZ-u svaka osoba koja se pojavila na TV-u ima niz afera iza sebe.
Mislim da iza odlaska takvih gangstera neće ostati NIŠTA !!!
Biti će sve ravno kao u Černobilu.

Aaaaa kako EU gleda na Sanaderov pokušaj puča, to samo možemo sanjati.
Jedva čekaju da upucaju neki kapital u Hrvatsku. [bye]
Sigurno si misle,”Pregovarali smo s njim evo godinama,ali nismo znali da je takav”.
Nemam pojma, ali mislim da je ovo najgora stvar koju smo mogli učiniti na putu prema EU.

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

jaznam @

informirani su Oni vani i bolje nego sta mi mislimo.Znaju Oni sa kim imaju posla.





jaznam @ A STA JE TO TAKO LOSE!?

Nije ništa loše, neko će ipak imati male prilike da se iskrca na malo višim razinama.[thumbsup]

OPET!
S druge strane, mislim da je ovo talasanje političke scene na ovako primitivan način, smrt za TK, jer ako nema političke stabilnosti, to povlači daljnje nestabilnosti.
[/quote]

ako nemaju sto napisati molim kolege da se suzdrze od pisanja bedastoca
kako moze odlazak ovog zlikovca i skori odlazak jos prilicnog broja istih gangstera biti los za TK

mislim da ce bit velikih cistki u dolazecem kvartalu
[/quote]

Evo gledam u HDZ-u svaka osoba koja se pojavila na TV-u ima niz afera iza sebe.
Mislim da iza odlaska takvih gangstera neće ostati NIŠTA !!!
Biti će sve ravno kao u Černobilu.

Aaaaa kako EU gleda na Sanaderov pokušaj puča, to samo možemo sanjati.
Jedva čekaju da upucaju neki kapital u Hrvatsku. [bye]
Sigurno si misle,"Pregovarali smo s njim evo godinama,ali nismo znali da je takav".
Nemam pojma, ali mislim da je ovo najgora stvar koju smo mogli učiniti na putu prema EU.
[/quote]

kolega imam osjećaj da bi ti najsretniji bio kad bi sve otišlo k vragu,koji je razlog ne znam…
a da malo prelistaš medije dobio bi odgovore,puno bolje i više znaju oni od nas budi siguran
http://www.vecernji.hr/vijesti/njemacki-austrijski-mediji-sanader-se-vraca-zbog-prijevara-hypom-clanak-75298


jaznam @

informirani su Oni vani i bolje nego sta mi mislimo.Znaju Oni sa kim imaju posla.

Pucamo mi visoko, ali padamo jako nisko.
Ista će se stvar desiti sa burzom, politikom, gospodarstvom…itd.

Evo gledam, Srbi će proizvoditi 2 tipa – fiat punto, ljudi moji, oni će proizvoditi AUTOMOBILE.
A mi, di smo mi??? Mi jedva kosilicu proizvedemo u Đuri, dok je ovi menađeri ne rasture ko beba zvečku.

Sanader je otišao, ali ja tvrdim da je to namještaljka Sanader-Kosor, da se HDZ malo digne u narodu., i mislim da će se Sanader vratiti kroz neko duže vrijeme.
Sama koalicija SDP-HDZ govori da je došlo do totalnog rasula političke scene u hrvata.
"Miroslav Tuđman podržava Bandića", pa ovo nema ni u SF filmovima.
Ne zna se ko pije niti tko plaća.

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.


kolega imam osjećaj da bi ti najsretniji bio kad bi sve otišlo k vragu,koji je razlog ne znam…
a da malo prelistaš medije dobio bi odgovore,puno bolje i više znaju oni od nas budi siguran
http://www.vecernji.hr/vijesti/njemacki-austrijski-mediji-sanader-se-vraca-zbog-prijevara-hypom-clanak-75298

Gle, onaj tko ne misli da sve ide kvragu je između ostalog naša VLADA.
NJIMA je svakim danom sve bolje, a NAMA je svakim danom sve gore.

PA NORMALNO da sve ide kvragu, ali to hrvati nikako da shvate, dok ne bude prekasno.
Sve čega se dotakne neki pajdo iz viših političkih masa naprosto "PROPADA" (čitaj PLJAČKA"), narodu se zamagljuje vid nekim floskulama, kao npr. "Nakon rebalansa smo spašeni", "Spasit će nas turistička sezona".
Niz čimbenika koje sama Vlada generira (pljačka, otuđenje, zaduživanje), koji kao skupina planeta nikako da se poredaju u jednu destruktivnu konstalaciju…i to traje i traje….i traje…..
…a narod je sve iscrpljeniji, poslovni se gube, stanovi se gube, brakovi se gube,….

LP

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

@jaznam

hvala što si nas prosvijetlio,pretpostavljam da ćeš već sutra prodat ove virtualne dionice,jer srijeda je praznik a do četvrtka izvaredno stanje u hrvatskoj [bye] [bye] [bye]

upravo na Novoj tv,premijerka potvrdila izbacivanje sanadera iz HDZa,velik plus za Hrvatsku kome se sviđalo ili ne [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
sada dolazi na red izbacivanje iz sabora ako se uopće aktivira [thumbsup] [thumbsup]





jaznam @ A STA JE TO TAKO LOSE!?

Nije ništa loše, neko će ipak imati male prilike da se iskrca na malo višim razinama.[thumbsup]

OPET!
S druge strane, mislim da je ovo talasanje političke scene na ovako primitivan način, smrt za TK, jer ako nema političke stabilnosti, to povlači daljnje nestabilnosti.
[/quote]

ako nemaju sto napisati molim kolege da se suzdrze od pisanja bedastoca
kako moze odlazak ovog zlikovca i skori odlazak jos prilicnog broja istih gangstera biti los za TK

mislim da ce bit velikih cistki u dolazecem kvartalu
[/quote]

Evo gledam u HDZ-u svaka osoba koja se pojavila na TV-u ima niz afera iza sebe.
Mislim da iza odlaska takvih gangstera neće ostati NIŠTA !!!
Biti će sve ravno kao u Černobilu.

Aaaaa kako EU gleda na Sanaderov pokušaj puča, to samo možemo sanjati.
Jedva čekaju da upucaju neki kapital u Hrvatsku. [bye]
Sigurno si misle,"Pregovarali smo s njim evo godinama,ali nismo znali da je takav".
Nemam pojma, ali mislim da je ovo najgora stvar koju smo mogli učiniti na putu prema EU.
[/quote]

a mesić je najavio neki referendum onomad za europu
kao da smo u demoKraTiji

bla bla bla

Postanite Eu-robovi


@jaznam

hvala što si nas prosvijetlio,pretpostavljam da ćeš već sutra prodat ove virtualne dionice,jer srijeda je praznik a do četvrtka izvaredno stanje u hrvatskoj [bye] [bye] [bye]

Za tebe par riječi:
"U slijepu tamu ulazi ko se klanja neznanju.
U još veću tamu ide ko uživa u svom znanju.’
Isa-upanišad

Ma neki i da ih se svaki dan prosvjetljuje 100-tina puta , nikad neće shvatiti, ili to ne žele.
Ali ako nisi pravi ulagač, i voliš VEĆA-MANJA igre na sreću, burza je za tebe idealan izbor.
Na žalost našeg mlakog hrvatskoh naroda, koji nema muda reći dosta, nemam volje reći šta će biti, niti bi ti htio objasniti, jer, kao što rekoh, neki ne žele shvatiti, i sa svojim burek-kapitalom svaki dan se nadaju +10%, i takvih je sve više i više.
O fondovima da i ne pričam. Što je duža ova agonija, to smo u većoj opasnosti.

A ova naša politička scena koja liči na plema špiljskog medvjeda, sve se više zakopava u lažima, a svakog stigne pravda, kad tad.
Vrlo vjerojatno Kosorica sad večera i veseli se sa DRivom, negdje u zabačenom restaouranu.
Da mi je znati zašto su se Sanader i Bandić sastali. Ajme koja mafija.

Školovani kadre, bježi van koliko te noge nose, ostali neka snose posljadice mlakosti i “Ma bit će bolje” floskula.

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

New Report

Close