BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Deluks imate pravo, nas dvojica imamo različite uzore!!

Meni je uzor Ante Gotovina, a vama srpski kriminalac i ubojica Aleksandar Knežević Knele!!! [bye]

Dajte kolega više čaja a manje ruma stavljajte u šalicu…

Jel i dalje u predinfarktnom stanju prijetite telefonski ljudima koji su raskrinkali vaše duple nickove poput Predatora, Volksbanka, Bere, SvJuraja….

Kolega kako vama može uzor biti Ante Gotovina, kad je on heroj a vi kukavica

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Lokalno Dno, a kako vama može biti uzor Aleksandar Knežević Knele??
Pa niste vi glava mafije niti ubojica već trećerazredni investitor koji pokušava rastaviti ljude od njihovih novaca putem Mosticha i navlačenja po forumima………..

Vidite kolega, ja težim ugledu Ante Gotovine……….a vi težite prema ugledu jednog mrtvog ubojice i kriminalca!!

[bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Vidra jasno je cemu vi tezite…

Lokalnom dnu,to je dno na koje pada covjek kad postane ono sto ste vi

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ja neznam gdje je dno ali znam sigurno da je ANTE GOTOVINA HEROJ


Kolega Vidra jasno je cemu vi tezite…

Lokalnom dnu,to je dno na koje pada covjek kad postane ono sto ste vi

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2010/01/02/0087006.html

Za mene Ante G. nije heroj,nego kriminalac,koji se ispred progona Francuskih vlasti ukljucio u rat.
Bivsi pljackaš,al opet sve to ne znaci da nije dobar covjek,cudni su putevi sudbine.
Inace kolega Vidra,i Gotovina je kriminalac sa poduljim stažom,normalno ne može se usporedit sa onim smradom iz Srbije.


Kolega Deluks imate pravo, nas dvojica imamo različite uzore!!

Meni je uzor Ante Gotovina, a vama srpski kriminalac i ubojica Aleksandar Knežević Knele!!! [bye]


Rang lista svjetskih mafija: Srbijanska među najjačima
http://www.nacional.hr/clanak/74980/rang-lista-svjetskih-mafija-srbijanska-medu-najjacima
Evo malo da ubijete dosadu u pauzi između dvije transakcije [lol]

who dares, wins


Kolega Vidra jasno je cemu vi tezite…

Lokalnom dnu,to je dno na koje pada covjek kad postane ono sto ste vi

Kolega KNELUX, čiju ste sliku stavili na avataru?

Ja samo jedno znam, a to je….da je uspješnost u ulaganju, proporcionalna bahatošću, Mike Tyson bio bio multimilijarder. Povucite paralelu.

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

izgleda stvarno!!!!! [thumbsup]

Stranka odlučila
Ivo Sanader izbačen iz HDZ-a!
Informaciju o izbacivanju Ive Sanadera iz HDZ-a net.hr je dobio od jednog od članova predsjedništva stranke koje još uvijek vijeća iza zatvorenih vrata. Isti izvor tvrdi da je u tijeku rasprava o tome koga će HDZ još isključiti iz svojih redova.
Vrh HDZ-a okupio se rano jutros, a Andrija Hebrang je uoči sastanka rekao: ‘Ljut sam na Sanadera jer se protustatutarno ne smije raditi niti u jednoj organizaciji! Trebao je reći što mu je na duši, onda bismo mi sazvali Predsjedništvo i jedni drugima rekli što imamo za reći.’

U tijeku je sastanak vrha HDZ-a u središnjici stranke na Trgu žrtava fašizma. Na sastanak su stigli Šeks, premijerka Kosor, ministri Kalmeta, Jandroković, Šuker, Čobanković, Milinović…

Prvi koji je dao izjavu i zaustavio se pred novinarima bio je Andrija Hebrang, piše Večernji list.

‘Pobjegao je’
Hebrang: Sanader je kukavica i govori neistinu!
"Ljut sam na Sanadera jer se protustatutarno ne smije raditi niti u jednoj organizaciji! Trebao je reći što mu je na duši, onda bismo mi sazvali Predsjedništvo i jedni drugima rekli što imamo za reći, a ne da ispadne da i dalje podgrijavamo one koji se ne znaju pridržavati osnovnih propisa i okvira", rekao je Hebrang.

Na novinarsko pitanje treba li Ivu Sanadera zbog toga kazniti, rekao je da ipak treba najprije razgovarati i vidjeti na temelju kojih činjenica je iznosio ono što je iznosio i da treba analizirati što je pravi razlog njegova dolaska, piše Večernji.

Sudionici sastanka u HDZ-u nisu bili previše rječiti. Tako je ministar poljoprivrede Petar Čobanković na pitanje novinara je li ljut zbog svega što se događalo u nedjelju samo kratko priznao: "Ljut sam."

Sjednici vrha stranke pridružio se i Josip Đakić, koji je jučer bio na konferenciji za novinare Ive Sanadera. Nije htio ništa komentirati novinarima, nego je samo u prolazu rekao: "Poslije, poslije."

Izjava predsejdnice stranke Jadranke Kosor očekuje se nakon završetka sastanka, a koalicijski partneri trebali bi se u Vladi naći poslijepodne.

‘Izdajice’ dolijale

Nešto prije 13 sati u središnjicu HDZ-a počeli su stizati "gosti" Sanaderove izvanredne presice. Božica Šolić, koja je u nedjelju samo ponavljala "nisam znala, nisam znala", ušla je bez riječi, kao i Petar Selem koji je došao u društvu Borisa Kunsta.

Bivši sindikalni vođa pak je rekao da nije znao koja će biti tema Sanaderove konferencije za novinare. Upitan podržava Sanadera ili Kosor, odgovorio je da će poštivati odluku Predsjedništva. Isti odgovor dao je i na pitanje treba li Sanadera izbaciti iz stranke i je li on pučem naštetio stranci.

Ivanka Roksandić, Emil Tomljanović i Stjepan Fiolić stigli su među posljednima.

"Ne osjećam se prevarenim, jer cijela stranka podržava Kosor", rekao je Fiolić.

[thumbsup]

vidite kolega to je vec objavljeno prije sat vremena na ovom forumu
i jos dosta prije toga
cak sam i ja napisao post samo naglasavam sanaderu jos to nije jasno isto kao sto ni milanu nece biti nis jasno
pofuk


izgleda stvarno!!!!! [thumbsup]

Stranka odlučila
Ivo Sanader izbačen iz HDZ-a!
Informaciju o izbacivanju Ive Sanadera iz HDZ-a net.hr je dobio od jednog od članova predsjedništva stranke koje još uvijek vijeća iza zatvorenih vrata. Isti izvor tvrdi da je u tijeku rasprava o tome koga će HDZ još isključiti iz svojih redova.
Vrh HDZ-a okupio se rano jutros, a Andrija Hebrang je uoči sastanka rekao: ‘Ljut sam na Sanadera jer se protustatutarno ne smije raditi niti u jednoj organizaciji! Trebao je reći što mu je na duši, onda bismo mi sazvali Predsjedništvo i jedni drugima rekli što imamo za reći.’

U tijeku je sastanak vrha HDZ-a u središnjici stranke na Trgu žrtava fašizma. Na sastanak su stigli Šeks, premijerka Kosor, ministri Kalmeta, Jandroković, Šuker, Čobanković, Milinović…

Prvi koji je dao izjavu i zaustavio se pred novinarima bio je Andrija Hebrang, piše Večernji list.

‘Pobjegao je’
Hebrang: Sanader je kukavica i govori neistinu!
"Ljut sam na Sanadera jer se protustatutarno ne smije raditi niti u jednoj organizaciji! Trebao je reći što mu je na duši, onda bismo mi sazvali Predsjedništvo i jedni drugima rekli što imamo za reći, a ne da ispadne da i dalje podgrijavamo one koji se ne znaju pridržavati osnovnih propisa i okvira", rekao je Hebrang.

Na novinarsko pitanje treba li Ivu Sanadera zbog toga kazniti, rekao je da ipak treba najprije razgovarati i vidjeti na temelju kojih činjenica je iznosio ono što je iznosio i da treba analizirati što je pravi razlog njegova dolaska, piše Večernji.

Sudionici sastanka u HDZ-u nisu bili previše rječiti. Tako je ministar poljoprivrede Petar Čobanković na pitanje novinara je li ljut zbog svega što se događalo u nedjelju samo kratko priznao: "Ljut sam."

Sjednici vrha stranke pridružio se i Josip Đakić, koji je jučer bio na konferenciji za novinare Ive Sanadera. Nije htio ništa komentirati novinarima, nego je samo u prolazu rekao: "Poslije, poslije."

Izjava predsejdnice stranke Jadranke Kosor očekuje se nakon završetka sastanka, a koalicijski partneri trebali bi se u Vladi naći poslijepodne.

‘Izdajice’ dolijale

Nešto prije 13 sati u središnjicu HDZ-a počeli su stizati "gosti" Sanaderove izvanredne presice. Božica Šolić, koja je u nedjelju samo ponavljala "nisam znala, nisam znala", ušla je bez riječi, kao i Petar Selem koji je došao u društvu Borisa Kunsta.

Bivši sindikalni vođa pak je rekao da nije znao koja će biti tema Sanaderove konferencije za novinare. Upitan podržava Sanadera ili Kosor, odgovorio je da će poštivati odluku Predsjedništva. Isti odgovor dao je i na pitanje treba li Sanadera izbaciti iz stranke i je li on pučem naštetio stranci.

Ivanka Roksandić, Emil Tomljanović i Stjepan Fiolić stigli su među posljednima.

"Ne osjećam se prevarenim, jer cijela stranka podržava Kosor", rekao je Fiolić.

[thumbsup]

Sve smo bliže EU ! [bye]

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

jaznam @ A STA JE TO TAKO LOSE!?

New Report

Close