BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da bi insitucije pravne države morale konačno početi funkcionirati kako to voli reći naš precjednik i ova dva pajaca koja se natječu za precjenika

evo slušam na radiju da u Indoneziji u pokrajini Ache (tamo gdje ih je masakrirao onaj opaki tsunami) razmatraju uvođenje smrtne kazne kamenovanjem za preljubnistvo

što nama u demokraciji naravno ne treba jer imamo institucije pravne države

Postanite Eu-robovi

teško Lanice sjeti se kakvi je forum bio prije a kakav je sada [tongue]. Oni da paze? pa ne mogu pazit ni na sebe.


Proba.
Samo da vidim oće li ovaj post proći barem na ovoj temi jer 5 dana zaredom svi su mi postovi brisani. Moderatori se uistinu trude držat što nižu kvalitetu foruma
[thumbsup]

Morate kvalitetnije pisati, pa ce vam i postovi biti pušteni..
Ulažite u znanje i u kvalitetu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Proba.
Samo da vidim oće li ovaj post proći barem na ovoj temi jer 5 dana zaredom svi su mi postovi brisani. Moderatori se uistinu trude držat što nižu kvalitetu foruma
[thumbsup]

Morate kvalitetnije pisati, pa ce vam i postovi biti pušteni..
Ulažite u znanje i u kvalitetu

[/quote]

hahahhahahahahahhaaaa dobra ….sve si više duhovit……napokon pa ko može raskinut
neraskidive veze moderatora i vas koji mu dajete drukerske smjernice….buahahahaaaa



Proba.
Samo da vidim oće li ovaj post proći barem na ovoj temi jer 5 dana zaredom svi su mi postovi brisani. Moderatori se uistinu trude držat što nižu kvalitetu foruma
[thumbsup]

Morate kvalitetnije pisati, pa ce vam i postovi biti pušteni..
Ulažite u znanje i u kvalitetu

[/quote]

Ahahahahahaha, koja kvaliteta tvojih postova?????? [tongue] onda tebe žurno treba vratiti pod moderiranje [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Rambo S Kuhačom…

stiže revizija branitelja [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Proba.
Samo da vidim oće li ovaj post proći barem na ovoj temi jer 5 dana zaredom svi su mi postovi brisani. Moderatori se uistinu trude držat što nižu kvalitetu foruma
[thumbsup]

Morate kvalitetnije pisati, pa ce vam i postovi biti pušteni..
Ulažite u znanje i u kvalitetu

[/quote]

Ma kolega Deluks bi ja al neznam koje knjige da kupim. Dali može neka preporuka? Može i na engleskom. Hvala!


Kolega Rambo S Kuhačom…

stiže revizija branitelja [bye]

I što će mi napraviti…………?? Poderati će dokument o mom sudjelovanju u ratu i slažirati da nisam bio u ratu?? hahahahaha
Ili će mi oduzeti spomenice??

Što bi mi još mogli napraviti??………hihi [rolleyes]

Nego čujem da vašima iz Hpbea dolazi Uskok…… a i još nekima [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Rambo S Kuhačom..

Kuri me bolac za Hpb i njihove manifetluke..

A vec sam vam napisao da nije isto sudjelovati u ratu i igrati Panzer General na PC-u..
Ali vi izgleda pod utjecajem ko zna čega više ne raspoznajete maštu i zbilju..
Igrajuci General Panzer, vjerojatno ste sanjali kako kao rambo skacete i pucate …
A kad ste se probudili vidjeli ste da vam je u ruci umjesto mitraljeza kuhača

Vjerojatno su vam idoli Prle I Tihi

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Deluks imate pravo, nas dvojica imamo različite uzore!!

Meni je uzor Ante Gotovina, a vama srpski kriminalac i ubojica Aleksandar Knežević Knele!!! [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

Vidite Lanice kako paze na kvalitetu
sintagma rambo s kuhačom je presudna na kvalitetu ovog foruma i ujedno potvrda kako smo u novom bul tržištu šta pojedine kolege već pričaju 2 mjeseca
[thumbsup]

Kolega Badmane, bojim se da se uzaludno nadate da će vam kolega Deluks reći gdje je Lokalno Dno, kad ni sam nema pojma gdje se nalazi………baš kao ni njegovi suplemenici [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close