BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Ja baš i ne bi sada to jest danas prodavao, ako nisi frknuo iznad 1700, mislim ako ti je prosjek 1800, ne vidim razloga da ga sada prodaješ i to pogotovo danas kada skoro svi pokazatelji kažu da mora biti odbijanac, doduše kratkorocni al kaj je bar bu malo gore, ja sam jucer malo kupovao LKPC.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Da, prosjek mi je na 1800 kuna, i hvala na komentaru.

No ja želim komentar od g. Plavog da postupim po savjetu, pa da vidimo koliko je dobar investitor.

JEr kada daje paušalne savjete onda njemu i ivani nema ravnih, ali kad ga pitaš konkretno i u roku, onda se ne javlja i bulazni oškrgutu zubiju…

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


http://www.poslovni.hr/135207.aspx

Koji klinac sam kupovao ovu dionicu 1800 kuna, i to kad je plavi rekao da nema više prodaje ispod te razine????

Još bu ovi luđaci dole zakurili po ovoj zimi to sve i onda bum imao pepela po 1800?

Al ajde opet mogu reći da me plavi zeznuo.

Barem mi je na 2 dionice napravio gubitak, na 2 zaradu, pa to se zove rulet, a ne investiranje.

Umjesto da je predlagao prodaju, on veli kupuj, to raste preko 2000 ćuna.

Nažalost imam dokumentirano da nemam znanja i da kad god sam slušao plavog sam popušio. No krasno, al dobro do 10 mjeseca iduće godine valjda bude došla do 1800, jel bude plavi ili da prodajem sad, kratko i jasno?

Dragi kolega, kao prvo na moj savjet niste kupovali, jer vam savjet nikada nisam dao, a niti ste ga tražili.
Kao drugo, ako tvrdite da ste zbog mene popušili ove godine 2 puta, ne znam kako je to moguče, naime Luka Ploče je sada prva dionica sa kojom sam u minusu ove godine, sve dionice koje sam kupovao ove godine sam završio i prodao u nemalom plusu.

Kako vam nisam davao savjet da kupujete, sigurno neću niti da prodajete, premda ja niti ne vjerujem da imate tu dionicu kupljenu po 1 800, dajte stavite screen shotove, pa da vidimo.
Ja sam jučer nešto kupio, i danas ću vjerojatno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Ok, niti sam ja tražio savjet niti ste ga vi dali.
Rekli ste što ste rekli, da lkpc ide preko 2000, kad je bila na 1800 i da je bid armirani beton.

Nije istina da je prva, kaj je s ingrom? I tu sam u hebenom minusu jer sam opet na vaš tip kupovao na 130 kad i vi i držim ju i dalje. Nažalost.

Evo i stanje vrijednosnica:

Stanje vrijednosnica
Vrijednosnica Količina K.cijena K.vrijednost Cijena Vrijednost Akcija
LKPC-R-A 12 1.823,42 21.881,04 1.525,00 18.300,00 K P

Tak da nemoj njatke

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

No ja želim komentar od g. Plavog da postupim po savjetu, pa da vidimo koliko je dobar investitor.

JEr kada daje paušalne savjete onda njemu i ivani nema ravnih, ali kad ga pitaš konkretno i u roku, onda se ne javlja i bulazni oškrgutu zubiju…

Ti si lud ako njega slusas, samo cu ti to rec.
Corava kokos gada kada trziste raste, pogotovo na informacije jer one u principu odrade malo vise od prosjeka.

Znanje je nesto skroz drugo, a to definitivno nije par knjiga sa poslovnog, prevedenih na hrvatski.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


http://www.poslovni.hr/135207.aspx

Koji klinac sam kupovao ovu dionicu 1800 kuna, i to kad je plavi rekao da nema više prodaje ispod te razine????

Još bu ovi luđaci dole zakurili po ovoj zimi to sve i onda bum imao pepela po 1800?

Al ajde opet mogu reći da me plavi zeznuo.

Barem mi je na 2 dionice napravio gubitak, na 2 zaradu, pa to se zove rulet, a ne investiranje.

Umjesto da je predlagao prodaju, on veli kupuj, to raste preko 2000 ćuna.

Nažalost imam dokumentirano da nemam znanja i da kad god sam slušao plavog sam popušio. No krasno, al dobro do 10 mjeseca iduće godine valjda bude došla do 1800, jel bude plavi ili da prodajem sad, kratko i jasno?

Kolega MatLalic2 da je plavi reka da skočiš s mosta ti bi to i napravija???
Ulažeš svoj novac pa i odgovaraj za svoja ulaganja !!!
lp

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

vidra, Fedya, pero, splite ili kako vam je već ime, čini se da vas pere nervoza zbog još jedne propuštene prilike.
Znam ja da bi vi rado kupili LKPC čim ste se nakotili na ovoj temi, ali uvik vam je skupa, pa ste jalni na druge koji su na njoj ostvarili profit.
Nemajte briga kolege, evo ja vam nudim 100kom po 2.000kn, jer ionako ćete kupovat po većoj cijeni.
Ma sad kad vidim da su HDEL i PODR u minusu, dođe mi vas žao pa ću vam dat i diskont. Ajde nek bude po 1.950kn, ipak je vrime darivanja. [wink]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



http://www.poslovni.hr/135207.aspx

Koji klinac sam kupovao ovu dionicu 1800 kuna, i to kad je plavi rekao da nema više prodaje ispod te razine????

Još bu ovi luđaci dole zakurili po ovoj zimi to sve i onda bum imao pepela po 1800?

Al ajde opet mogu reći da me plavi zeznuo.

Barem mi je na 2 dionice napravio gubitak, na 2 zaradu, pa to se zove rulet, a ne investiranje.

Umjesto da je predlagao prodaju, on veli kupuj, to raste preko 2000 ćuna.

Nažalost imam dokumentirano da nemam znanja i da kad god sam slušao plavog sam popušio. No krasno, al dobro do 10 mjeseca iduće godine valjda bude došla do 1800, jel bude plavi ili da prodajem sad, kratko i jasno?

Kolega MatLalic2 da je plavi reka da skočiš s mosta ti bi to i napravija???
Ulažeš svoj novac pa i odgovaraj za svoja ulaganja !!!
lp
[/quote]

Dragi kolega Vi ste promašili celu poantu.

Ako nezna analize nek se ne hvali javno kako je one mesija, kako je on mr. 100%, kako ovo kako ono.
Ne krivim ja njega za svoje ulaganje, ja sam to ulaganje napravio da bi pokazao da on nije mr. 100% već možda mr. 50%, a to smo svi mi kad pogledaš statistički, tako da….
Ako se on može hvaliti da je zaradio 100% na adpl, valjda ja mogu da mi je spušio 20% na lkpc, a to je trebala biti po njemu novi adpl???
Nemojte u one vode koje ne razumijete.

Čovjek je u godinu dana, kolko ja ulažem po njemu, ima 2 pogotka, adpl i jnaf i 2 promašaja ingra i lkpc. I to je dokumentirano. Jel to dobar investitor? 50:50? Hvala na pažnji.

18.11.09. | 11:15

DELUX | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 39633 | profil
korisnik od: 16.11.2009.
[Korisnik je offline] [Novi korisnik foruma] [Popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
26%
zajednica

moderatori
Poštovane kolege…
Još jednom sam vam na vrijeme najavio svoju kupnju lkpc..
sad vidite koliko znacim ovom forumu, kakve kvalitetne preporuke dobijate…

[wink]
Kolega, mislim da ste vi nepogrešivi indikator za Lokalni Vrh!
Dok recimo kolega Plavi je nepogrešivi indikator Lokalnog Dna!
Jednostavno ste neprocjenjivi, za sve ostalo tu je Master card!

PS: da li netko zna kolika je cijena Lkpc bila na dan kad je uvaženi kolega preporučio kupnju??? znate da on ima slabu memoriju pa vas molim da mu netko pomogne………..

http://www.kucilooro.webs.com/

kolega Vidra, danas pričate o depresiji, a prije dvadeset dana ste najavljivali oporavak. Evo prilažem link. Sve je crno na bijelo,

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=7203&pg=62

a za one koje nemaju set up za 10 potova po stranici citiram Vidru na dan 01.12.2009 u 09:22h:

"Mislim da sad kad smo se ( opet ) nakrcali možemo u oporavak!
-zahvaljujem svima koji su svojim lošim postovima i izmišljotinama plašili sirote ulagače da ( pre ) jeftino pordaju svoje dionice.
-iako osobno mislim da to nije fer i da bi trebali potpasti pod istragu Hanfe ili za to ovlaštenih organa gonjenja
-nažalost uvijek se jedni te isti uplaše i prodaju u krivi čas
-ali to je tako otkad je svijeta i vijeka"

Evo kolege,pa sad vi recite tko ovo uopće više razumije??

Dakle kolega Vidra, možete li nam objasniti vaše gotovo svakotjedne spinove i zašto to radite?

srdačno Vaš, GMB GUBERNATOR

[/quote]

Kolega, tak vam je to kad vidra nema znanja ni morala..
A covjek se vec i sam toliko diskreditirao i izblamirao da vjerojatno kad upali comp, tlak mu skoci na 180 jer se boji gdje ce mu tko izvuc kakav fulanac

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega čudi me ta vaša nepovjerljivost u mogući oporavak tržišta??
Pa zar nismo danas ko preporođeni??
Naravno da jesmo.

Ja samo radi takvih poput vas nisam želio staviti vremenski okvir u kojem će se to desiti, tak da sori…..

Zar niste vi otvorili temu i napisali da očekujete bull market do 2.199. godine??
Naravno da jeste.
Pa niste se valjda uplašili malog Lokalnog Dna???
[smiley]

ps: dajte odgovorite kolegi Badmanu koliki je bio crobex na dan koji ste naveli za neko lokalno dno???
ili vam je maca papala jezik………….

http://www.kucilooro.webs.com/

Poštovani Badman/Vidra/Karoje/Apoksimen/Sančo/Kučilo/Karoje/predator/Bubašpara/Karoje,

ja sam napisao u nekoliko navrata da USA ide prema novim highevima i to je moj call. Ukoliko vidim promjene u njihovoj makroekonomiji moguće da taj call promjenim, no za sada sve ide po planu. Vjerujem da će to pratiti i Crobex, iako je unazad koji tjedan evidentan decoupling. Kako burza ne pada pravocrtno tako niti ne raste pravocrtno. U svakom bull marketu postoje i pull backovi, nekada veći, nekada manji. 2230 crobex-a nikako ne može biti početak bull marketa. To može biti 1270, jer od te točke počeo bull market. a 2230 nije početak bull marketa, to je samo jedna od stanica, jel tako? pa što bi vi htjeli?, da crobex ide pravocrtno na 10 000? Pa dovoljno ste ozbiljni da znate da to tako ne ide.

Kolega, a što je sa vašim call-om kad je ALEXANDAR otvorio temu o početku rasta? Vi ste tada tvrdili da crobex ide na 700 bodova. Evo sve dokumentirano na ovom forumu, ako ćemo tjerat mak na konac. Sada je Crobex cca 2000 bodova. A razlika od 700 do 2000 je poprilično veća nego tih 2200 i 2000 (iako ne znam kakve veze ima tih 2200 i sa čim). No dobro…

Zašto ste govorili da Crobex sa 1250 ide na 700 bodova? Kakva je to analiza?

srdačno vaš,

GMB GUBERNATOR

[

[/quote]

Kolega sta cete, Vidra je u 4 mjesecu cekao crobex na 999

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close